PDA

View Full Version : Твръде лесно се напивам...



АНАЛизатора
11-02-2004, 18:10
Проблема е наистина много сериозен последния път на едно събиране с момчета изпих една бира и както единия от тях каза "ти директно се прати аут ъф спейс" каквото и да значи, мисля имаше предвит че съм се отрязал. аз не знам какво да правя другите пият и водка и всякакъв алкохол а аз не смея че направо може да се натровя даже в нас веднъж като изпих към литър боза и май ме фана :cry: моля помагайте има ли начин като изпивам нещо преди пиене да ме държи по добре или де да знам

techCandy
11-02-2004, 19:14
vsi4ko e vypros na trening
primerno sled daskalo si vzimai edna bira i si q izpvai vyv vas
taka 4e da ne moje da pravi6 posle mizerii i da ti se smeqt horata :roll:
i taka dokato po4ne6 da ne se napiva6 s po edna bira....
tova ti e dostaty4no ne e nujno da se alkoholizira6 za da si gazar nali?
druk trik e predi da otide6 na "zapoi" e da hapne6 ne6to po stabilno, nqkoi i drug sandvi4 naprimer
osven tova moje6 da syzdava6 vpe4atlenieto 4e pie6 samo
primerno si sipva6 vodka, piiva6 malko i kazva6 4e otiva6 do kenefa ama si vzima6 4a6ata, sled tova pravi6 trampa i podmenq6 vodkata s voda
koi 6e razbere kakva e istinata
za tova se se6tam mai samo
are uspeh i umnata

ali g
11-02-2004, 20:18
kato na4alo si smeni avatara
posle - 6om se napiva6 lesno zna4i taq rabota vuob6te ne e za tebe - po huu ne se zahva6tai - i bez tova alkohola samo vredi

Чардафон
11-03-2004, 00:23
Проблема е наистина много сериозен последния път на едно събиране с момчета изпих една бира и както единия от тях каза "ти директно се прати аут ъф спейс" каквото и да значи, мисля имаше предвит че съм се отрязал. аз не знам какво да правя другите пият и водка и всякакъв алкохол а аз не смея че направо може да се натровя даже в нас веднъж като изпих към литър боза и май ме фана :cry: моля помагайте има ли начин като изпивам нещо преди пиене да ме държи по добре или де да знамходи пий една вода и гледай после да не залиташ...като си се наливал със сперма досега, кво очакваш, а? :x

ProstoAz
11-03-2004, 08:24
Разкарай тоя аватар!!! Нужно ли е на всички да ни се деформира страницата, заради него? Ти не четеше ли като си го слагаше? 160Х160 МАХ трябва да е...А твоя...Просто нямам думи. Дано скоро ти го махнат.

Това колко лесно се напиваш зависи от много неща. Примерно по-клиощавичките и нисичките (абе с една дума - по-дребните) по-лесно се напиват. Т.е. ти ако си 50кг. незнам кво очакваш...За мъж тва е малко...
Също така, за да се напиваш по-турдно може преди тва да си се наял добре, ама доста добре...А и може като пиеш също да замезваш с нещо.
А и както каза fire_of_satan то си е въпрос и на тренинг...

NoDude!
11-03-2004, 21:29
Привет Анализатор... Първо искам да те похваля за аватара, защото точно сега търсих на коя улица пресича "милосърдие" и щеше много време да ми отнеме, за да разбера, че е улица "здраве" (аз си мислех, че е "радост")... Искам да те посъветвам като ходиш да пиеш, просто да се сбиеш с някой, така хем няма да ти се налага да пиеш, хем ако победиш може и да те огрее от някоя ученичка без нито един от вас да е пиян (по-често тя). Успех :)

Prostakkk
11-06-2004, 13:36
pishi na modeli@MAIL.BG
do skoro :)

schantaf
11-07-2004, 11:13
Има хора, които имат физиологична непоносимост към алкохола. Имам един приятел дето и майка му и той не могат да пият. Даже на майка му й става лошо от един бонбон "пияна вишна". Пък и щом те фаща лесно ми още по-хубаво ще пиеш по-малко със същия ефект :lol:

VODKA
01-03-2005, 19:07
predi da pie6 alkohol pii edna lajica zehtin pone taka sam 4uval moje da trenira6 kakto az kato biah na 3 pomnia kak diado mi mi slaga6e bira v 6i6eto( SERIOZNO ) taka mi dade na4alen start a ot togava se poddurjam s boza vseki den. Imam dulgogodi6en opit sa alkohola trenirai s bira mini na menta sled tva VODKA i kato istinski BALKANEC ti preporu4vam da zavur6i6 na na6ensko pitie RAKIIIIIIIA e tva e istinata

MiRaCuLiXbb
01-03-2005, 19:18
Анализатора незнам за какво толкова се притесняваш. Ако приятелите ти те карат да пиеш или ти се смеят, че лесно се напиваш то си намери нови приятели. :evil: Това, че можеш да изпиеш много алкохол не те прави готин. :shock:

adult
01-03-2005, 19:46
Анализатора незнам за какво толкова се притесняваш. Ако приятелите ти те карат да пиеш или ти се смеят, че лесно се напиваш то си намери нови приятели. :evil: Това, че можеш да изпиеш много алкохол не те прави готин. :shock:
Едно свястно мнение :roll: Мислех че ще съм единствената която ще каже,че пиенето няма да те направи мъж :!: Това е много хубаво даже-тъкмо няма да се тровиш излишно!

01-05-2005, 14:35
Проблема е наистина много сериозен последния път на едно събиране с момчета изпих една бира и както единия от тях каза "ти директно се прати аут ъф спейс" каквото и да значи, мисля имаше предвит че съм се отрязал. аз не знам какво да правя другите пият и водка и всякакъв алкохол а аз не смея че направо може да се натровя даже в нас веднъж като изпих към литър боза и май ме фана :cry: моля помагайте има ли начин като изпивам нещо преди пиене да ме държи по добре или де да знам
Ти пък да не си мислиш, че е голямо геройство като можеш да пиеш.
Аз даже се срамувам от това (от половин литър ракия уиски или нещо от сорта и питам за още направо ужас)

suzanna
01-05-2005, 18:59
Проблема е наистина много сериозен последния път на едно събиране с момчета изпих една бира и както единия от тях каза "ти директно се прати аут ъф спейс" каквото и да значи, мисля имаше предвит че съм се отрязал. аз не знам какво да правя другите пият и водка и всякакъв алкохол а аз не смея че направо може да се натровя даже в нас веднъж като изпих към литър боза и май ме фана :cry: моля помагайте има ли начин като изпивам нещо преди пиене да ме държи по добре или де да знам
Ти пък да не си мислиш, че е голямо геройство като можеш да пиеш.
Аз даже се срамувам от това (от половин литър ракия уиски или нещо от сорта и питам за още направо ужас)

imenno..ne e nikakvo geroistvo..az napr se znam che ne moga da piq i zatova ne go pravq ili suvsem rqdko no v kolichestvo za koeto znam che mi ponasq:)

bigfish
01-05-2005, 20:50
imenno..ne e nikakvo geroistvo..az napr se znam che ne moga da piq i zatova ne go pravq ili suvsem rqdko no v kolichestvo za koeto znam che mi ponasq:)

е не винаги в количеството, което ти понася май :wink:

miskin
01-05-2005, 21:23
Като не ти понася не пий. Ми ти утре ще почнеш да се притесняваш, че не пушиш или че не се дрогираш примерно. То това си е жива благословия бе човек, радвай се! Аз никога не съм харесвала алкохола, но това не ми е пречило да изпивам 1/2 бутилка водка на купон. Сега си пийвам по някоя биричка или бърбънче от време на време и ми е много хорошо, бъди различен- защо трябва да си като всички овце в стадото?

06-04-2007, 06:55
емиии пий постинор а тва е супер оти нема арчиш паре за алкохол ! язе 2 нутилки рекия наиш колко цигари са а ? и се оплакваш !

TIMEX
06-07-2007, 07:46
има индианци които с 50мл ракия вече залитат зависи от организма