PDA

View Full Version : Момичетата и ... хип-хоп културата ...



JahMike
11-02-2004, 19:46
...Не знам дали и преди не е имало такава тема,щот съм от скоро тука :oops: :wink: ...Ама айде...Та така де,то заглавието си подсказва...Кво мислите за момичетата брейкърки,драскачки,МС-та и т.н...Аз лично много се кефя на такива индивиди...А според вас-стават ли за нещо?...Кво ви е мнението?... :arrow: ...

Jamalska
11-02-2004, 19:51
Xaxaxa ne za ni6to ne stawat mnou im se draznq...ni6to 4e az se wodq q draska4ka,q MC...i az we4e ne znam...xexexexe:)

SanDRo
11-02-2004, 19:53
Spored men v breaker-kite i tem podobnite, koito izbroi, i koito hodqt s gashti s izsuleno duno do kolenete i kosite im sa po-kusi ot moqta nqma nishto jenstveno, a za da e krasiwo edno momiche trqbwa da e jenstweno, pone twa e moeto mnenie :) ... Ako pitash za towa de, inache dali sa dobri v break-a , sumnqwa me, ako se staraqt mnogo neshto da gi spre da sa po-dobri i ot momchetata...

Jamalska
11-02-2004, 20:01
Spored men v breaker-kite i tem podobnite, koito izbroi, i koito hodqt s gashti s izsuleno duno do kolenete i kosite im sa po-kusi ot moqta nqma nishto jenstveno, a za da e krasiwo edno momiche trqbwa da e jenstweno, pone twa e moeto mnenie :) ... Ako pitash za towa de, inache dali sa dobri v break-a , sumnqwa me, ako se staraqt mnogo neshto da gi spre da sa po-dobri i ot momchetata...
4e koi e kazal 4e sa s kysi kosi...?!az pone ne sym wijdala momi4e..smyknato..ili ne6o ot sorta...s kysa kosa!

ridin'spinnaz
11-02-2004, 20:03
obi4am breikarki :wink:

11-02-2004, 20:13
momichetata breikari men lichno me kefqt dopadat mi , haresva mi nachina po koito povecheto mislqt - svobodni drushi sa i se ne se natovarvat osobenno s ejednevnite glavoboliq ... stava gadno kat pochnat da si vartat na glavite... :)))))

amy lee
11-02-2004, 20:36
i az mislq taka

LiNkiN4eTo
11-02-2004, 20:45
breikarkite sa mn sexy spored men
i mn kefqt super sa su6to kakto mom4etata ot su6tiq stil :wink:

Murderdoll
11-03-2004, 05:41
suuuuuper qki sa:}

JahMike
11-03-2004, 08:29
...само да поясня,че нямам предвид ЕДИНСТВЕНО брейкърките,ами и всички останали... :? :wink: :arrow: ...

LiNkiN4eTo
11-03-2004, 09:46
dae qsno ve 4ovek , i skeitarkite i reivarkite i taka nare4enie "draska4ki" sa manq4ki :!: :lol:

DeaTHroW-ReC_F
11-03-2004, 10:03
ми не осбено...въпреки че съм изсулена..и се кефя на хип хоп културата....за мС-та не ме кефят...ма за бреикърки.....да;)

^cristin^
11-03-2004, 10:28
И аз много им се кефя въобще начина, по който се обличат стила има.Готини хора според мен :wink:

Baccara
11-03-2004, 12:58
Въздух под налягане :)

Jamalska
11-03-2004, 19:53
dae qsno ve 4ovek , i skeitarkite i reivarkite i taka nare4enie "draska4ki" sa manq4ki :!: :lol:
Samo edno poqsnenie..4e Reivarkite sa absolutno razli4ni hora...s koito powe4eto mi poznati raper4eta ne se obi4at mnou-mnou...

B_i_G
11-03-2004, 19:57
az ni6to nqma da kaja

Moderated by ^npocTo^a3^f^
В случай, че няма какво да кажете - не пишете!
Благодаря!

II.Задължения на потребителите
9.Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема.
10.Да НЕ публикуват мнения, които с нищо не помагат на потребителя,
пуснал темата ("neznam", "taka e", "ne moga da ti pomogna", "ne se
seshtam" и др.)

V.Санкции при нарушения на потребителите
1.Нарушения от ПЪРВА СТЕПЕН - санкционират се с предупреждение при
системно неспазване на точки 1,6,7,9,10 от раздел "Задължения на
потребителите"

Jamalska
11-03-2004, 20:09
az ni6to nqma da kaja
Xexexe golqma gad si..togawa za6to izob6to post-wa6?:)

Satanas_daughter
11-05-2004, 19:54
mi na men ne mi dopadat osobenno,az poprincip ne si padam i po hip-hop kulturata no opredeleno edno momiche ne mi izglejda dobre...kato ..raparka

КиТаРа
11-05-2004, 23:26
...Не знам дали и преди не е имало такава тема,щот съм от скоро тука :oops: :wink: ...Ама айде...Та така де,то заглавието си подсказва...Кво мислите за момичетата брейкърки,драскачки,МС-та и т.н...Аз лично много се кефя на такива индивиди...А според вас-стават ли за нещо?...Кво ви е мнението?... :arrow: ... Аз съм брейкаджийка рападжийка и графитаджийка. Ши ма ч**** ли

Moderated by ^npocTo^a3^f^

II.Задължения на потребителите
2.Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
Обиждащи и нецензурни мнения ще бъдат премахвани
6.Да НЕ прекаляват с използването на главни букви, цветен текст и
пунктуации(!!!, ????? или .......)

V.Санкции при нарушения на потребителите
1.Нарушения от ПЪРВА СТЕПЕН - санкционират се с предупреждение при
системно неспазване на точки 1,6,7,9,10 от раздел "Задължения на
потребителите"

Благодаря!

Du6ka
11-06-2004, 08:13
[/b]Ta zna4i,da govorq ot li4en opit.az ne sam izsulena (noseh po-6iroki drehi predi godini),daje nikoi ne moje da predpolaga,4e igraq break ,ako ne me vidi nqkade..Ta kolkoto do tova,izob6to go othvarlqm kato tvardenie...Mislq,4e ako na edno momi4e mu otiva da igrae,moje da se polu4i mnogo po-dobre...imame dadenos da sme po-plasti4ni(ne govorq samo za plastikata,a i za po -pargavost),koeto opredeleno e edin golqm "+"...ta za tozi element ot hip-hop kulturata tova...az ve4e igraq ot nqkolko mesec i v4era naprimer v diskotekata nikoi ne vliza6e v kraga i az razbivah:)hah be6e mn zabavno,nikoi ne go o4akva6e....ako ima6 jelanie ,si4ko stava..
NA grafiti sa6to super mn se kefq,i sam si obe6tala,4e pone edin super qk 6te napravq v jivota si.
Mejdu drugoto na break ne se tancuva samo na 4erno,v smisal da re4em Flyinf Steps ,b2k i tn..ne gi opredelqm to4no v takav stil...moje mn da se govori po tova;)a i az sam pristrastna... :wink:

Jamalska
11-06-2004, 10:56
Аз съм брейкаджийка рападжийка и графитаджийка. Ши ма ч**** ли
axaxaxa az sym nawita...Ne be Ewalata macka:)
Mnooooooou diwi snimki w podpisa brao

Moderated by ^npocTo^a3^f^

КиТаРа
11-06-2004, 12:33
mi kvo da ti kaja osven che marley e NAI VELIKIA i nqma vtori kato nego nqma i da ima ...ae pozdrafche s Bob Marley &Wailers - Chant Down Babylon

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Писането с големи букви не е желателно!
Благодаря!

NeSK
12-30-2006, 14:13
Takia individi RULZZZZZZZZZZ :wink:

12-30-2006, 14:47
zaka6 temi ot predi 2 godini.. i ne e samo tazi

skate-more
12-30-2006, 15:10
братле тая тема от преди 2 години но се пак адски се дразня на такива женки..

BraInLesS_f
12-30-2006, 15:15
Кфо ни има бе?Наред сме си сички пи*ки! :mrgreen:

skate-more
12-30-2006, 15:24
ти си специална :mrgreen:

nikinkaaa
12-30-2006, 15:26
Мен много ме кефят такъв тип момичета :-D

skate-more
12-30-2006, 15:28
...Не знам дали и преди не е имало такава тема,щот съм от скоро тука :oops: :wink: ...Ама айде...Та така де,то заглавието си подсказва...Кво мислите за момичетата брейкърки,драскачки,МС-та и т.н...Аз лично много се кефя на такива индивиди...А според вас-стават ли за нещо?...Кво ви е мнението?... :arrow: ... Аз съм брейкаджийка рападжийка и графитаджийка. Ши ма ч**** ли

Moderated by ^npocTo^a3^f^

II.Задължения на потребителите
2.Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
Обиждащи и нецензурни мнения ще бъдат премахвани
6.Да НЕ прекаляват с използването на главни букви, цветен текст и
пунктуации(!!!, ????? или .......)

V.Санкции при нарушения на потребителите
1.Нарушения от ПЪРВА СТЕПЕН - санкционират се с предупреждение при
системно неспазване на точки 1,6,7,9,10 от раздел "Задължения на
потребителите"

Благодаря!

ако искаш аз ще чукам :smt006

BornFromPain
12-30-2006, 15:31
4e koi e kazal 4e sa s kysi kosi...?!az pone ne sym wijdala momi4e..smyknato..ili ne6o ot sorta...s kysa kosa!

Аз съм виждал! Не беше чак с смъкнат до коленете панталон но беше широк с една фуражка.. И отдолу 3-4 номер коса и един мноого дълъг кичур отпред :smt007 :smt007 (виждах я преди почти година и ако е косясала сигурно ще се разрева :>)
И кой е казал че за да изглежда едно момиче женствено трябва да е с дълга коса и да е полу-гола?

Иначе по темата как да не се кефим на такиа момичета.. Ей ти Джамалска дъ би гъръл :П Ей ти Йоко..
Мноо ясно че и момичетата тряя да праят нещо.. Нема само да се чудят кво да облекат и с кой да се срещнат. Пък само ние да се бъхтиме да ставаме добри в нещо :>

12-30-2006, 16:30
Xaxaxa ne za ni6to ne stawat mnou im se draznq...ni6to 4e az se wodq q draska4ka,q MC...i az we4e ne znam...xexexexe:)


хахахах ти ли бе ?! :smt005 :smt005 :smt005 драскачка и Ем Си.. ем си ем не си.. я се скрий бе дришло тъпа :smt005 Сигурно се правиш на неква от подземния свят за да лапаш потните пишки на смъкльовците нали? хахах PATHETIC ! :smt011

Amayo
12-30-2006, 16:42
Старая се да ги избягвам ако се случи да присъстват в близост. При невъзможност да ги избегна почвам да ги гледам вторачено докато не се избегнат сами. :-) Много са ми неприятни.

teenkopele
12-31-2006, 04:54
...Не знам дали и преди не е имало такава тема,щот съм от скоро тука :oops: :wink: ...Ама айде...Та така де,то заглавието си подсказва...Кво мислите за момичетата брейкърки,драскачки,МС-та и т.н...Аз лично много се кефя на такива индивиди...А според вас-стават ли за нещо?...Кво ви е мнението?... :arrow: ...

Умирам за такива!
Слабооост! :oops: :mrgreen: :wink:

Jamalska
12-31-2006, 10:27
Хахахахаха тая тема е от преди 20 века кой я съживи..че тя вече е умряла и в наше с ДжаМайк умовете :lol:
и съм се убедила,че у наше слео женски емсита няма....че даже и мъжките са от дъжд на ветър