PDA

View Full Version : molm4eta,da vi imam lubovta.:((((



TSecret
11-03-2004, 20:48
zdraveite all.mnogo sam razo4arovana a do predi malko biah nai 6tastliviq 4ovek na zemqta.predstavete si vra6tam se ot varhovno kafe s mom4eto na me4tite mi......celuva6e me za da dokaje kolko me obi4a i v 4ata mi zaqvqva 4e sam nai qkoto momi4e,mnogo me obi4a i vsi4ko go pravel 6toto mnogo ama mnogo mi se radval no sme samo priqteli -prosto iska6e da mi kaje 4e samo mi se radval no ne kato gadje a kato dobra priqtelka.......ami kajete mi kvo da pravq!!!super obarkana sam ..moje li da stane ne6to?molqvi spe6no pomognete 6toto mnogo mi se pla4e...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Murderdoll
11-03-2004, 20:50
e i kyf ti e problema??mom4eto te obi4a we
4owek a ti reve6 :shock: :shock:

mira_
11-03-2004, 20:53
Оф леле,това беше супер тъпо....хем го обичаш,хем си нещастна че той те обича...вземи се прегледай при психиатър :x

TSecret
11-03-2004, 21:09
mnogo sorry ot pritesnenie biah zabravila da napi6a 4e me obi4a samo kato priqtelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa :oops:

^cristin^
11-03-2004, 21:44
За сега остави всичко така и ненасилвай нещата, явно той те има за много добра приятелка.Изчакай известно време по-натам може да започне да изпитва и други чувства към теб.Всичко с времето си, но не го изпускай като приятел заради тези чувства, които изпитваш, защото след време може да съжаляваш :wink:

Fuck_me
11-04-2004, 10:56
Аз предполагам, че просто не е искал да си разкрива напълно чуствтата с думи. МОже би това, че те харесвал само като приятелка е било някакво оправдание... nz :(

NeBeSeN_88
11-04-2004, 11:39
Ima dva varianta:
1) Obi4 e mnogo silna duma i toi sigurno go znae i go e strah !(napylno normalno)
2) Seksualnoto privli4ane i hormonite sa si kazali dumata i go pravi samo za kefa

little_black_dress
11-04-2004, 12:17
Spored men sashto go e kazal , zashtoto go e hvanal sram.I az taka sled mnogo ugovorki ot moi priatelki otidoh pri edno momche,koeto mnogo haresvam i mu kazvam az te haresvam ,sled koeto me hvana sram i kazah...no samo kato priatel !!! Mojem i v tvoia sluchai neshtata da stoiat taka !!!Taka,che spoko !!! ))) Uspeh!!! :wink:

Dobrina
11-04-2004, 18:22
Мисля че той не знае че искаш да сте гаджета, и се бои да не го отхвърлиш, ако ти признае чувствата си. Мисля че и той те обича, но се бои да не се окаже смешен. Приятелското му отношение в този случай му е като спасение.
Мисля че е време да му кажеш че не искаш да сте "само приятели"! ;)

Frozen Heart of an Angel
11-05-2004, 01:28
Taina{} съжалявам,но шансовете ти за "happy end" са наистина малки.Разказа ти не беше много подробен.Както описа нещата веднага ти казвам,че имаш 2 варянта:първият(които е малко вероятен) е момчето да не е наясно в чувствата си или да е по-срамежлив,по-свит,по-затворен и да предпочита да поизчака докато е 100% сигурен за вашите отношения.
Вторият варянт е доста по-гаден.Има едно нещо което се нарича "приятел/ка за секс".Това е такъв приятел(в твоят случай),който ти е само за моментни забавления(целувки,прегръд ки,гушкане,... рядко се стига наистина до секс).Лошият момент е,когато единият се влюби,защото това е обречена на неуспех любов.
Дали имаш шанс с подобен човек за истинска връзка... за жалост,шансовете са почти нулеви...
Какво да правиш... виж се с него,само двамата,за един сериозен разговор... попитай го какво е станало и защо е постъпил така... нека ти разкаже какво чувства,кажи му и какво изпитваш ти.Какво ще стане си зависи единствено от вас...
Нека ти дам само едно малко пояснение... понеже казах в началото,че не си описала нещата добре.Защото има разлика м/у "приятел за секс" и използвач,които е за едната вечер... как да ги различиш е най-лесно... приятелят никога не би ти казал "обичам те" и не би те уверявал,че има чувства към теб,докато използвача би казал "обичам те" неведнъж и би ти свалил и звездите с думи.Помисли си той каза ли ти подобни слова?... направи си изводите и тогава отиди да се срещнете и изясните...

Josefinne
11-05-2004, 13:39
Мисля,че трябва лекичко да му покажеш чувствата си. Момчетата нямат навика да целуват момичетата, коагто мноогоо им се радват. Това го правим само ние момичетата. Момчетата се стемят с това да покажат чувствата си по-скоро. Аз съм се хващала някой път, как когато харесвам едно момче и отвътре ми напира едно желание да го прегръщам и целувам. Може наистина да се е посмутил. Намекни му за чувсатвата си. :D

tajni4koto_f
11-05-2004, 16:14
vij sq mila izglejda naistina te ceni i ne iska da te narani...ama ne iska ni6to pove4e da stava i az sum taka s mn mom4eta iskam da sme si prosto pr

bilqn4eto
12-26-2006, 08:29
[-X :---)

Lambo
12-26-2006, 08:45
Обича те само като приятелка, но те целува.... Според мен си му само за натискането и тва е....

19-godishen
12-26-2006, 11:47
M, ne si popadnala prosto na muj na mqsto. Ako beshe izleznala s mene na kafe, shtqh te opravq na momenta :lol:

vvs_go
12-26-2006, 14:50
myj i jena priqteli da da i edin marmot zaviva 6okolada v staniol 6te vidi6 kak sled vreme 6te iska i priqtelski seks 6t0oto prosto edna macka ne mu stiga a go e strah da hodi s dve ednovremenno i tva e normalno prosto nie myjete sme si takiva s razlikata 4e nqkoi ot nas(+sebe si ) znaem kvo iskame a drugi iskat maika si i ba6ta si :lol:

12-26-2006, 22:25
Разтвори крака и ще те заобича като нещо повече от приятелка :lol: 8)

BeBencEto
12-27-2006, 09:34
омфг...колко ама колко много ми е познато..знаеш ли не се прави на глупачка...в кеайна сметка не си му куклата играчка,на която като се обади веднага ще отиде..да се нацелувате и тн...да си гледа работата и кой откъде е...едва ли това е критерият ти за момче мечта...я си помисли...

playful_baby
12-27-2006, 10:28
Разтвори крака и ще те заобича като нещо повече от приятелка :lol: 8)
abe.......!!!!!!!!!! :smt068

aBeP4eTo
12-27-2006, 11:20
Абе хора темата е от 2004 момичето до сега 100 гаджета е сменила, а вие разчеквате любовният и живот от преди 2 години.