PDA

View Full Version : Какво мислите?



Стойка
11-03-2004, 20:49
Коя искате да бъде изгонена?Защо не я харесвате?Какво мислите за това което направи Димитър?За добро или лошо го направи според вас?


Извинявам се,че пуснах 2 пъти темата ама пропуснах в предната Мел :oops:

11-03-2004, 21:13
Ne znam zashto no mislia che shte e Silvia-Aleksandra,inache drugite sa mi simpatichni i trite sa razlichni i imat interesni xarakteri!!! :wink:

amy lee
11-03-2004, 21:14
za dimitur-ne go traeh,oba4e jalko 4e napusna 6toto sa nikoi nqma da me nervi.ne znam za6to go e napravil,moje bi za6toto naistina se upla6i.prosto tazi obstanovka ne be6e za nego...

AvLee
11-03-2004, 21:22
Димитър мисля че не искаше да загуби,а и му
омръзна да седи в една къща с тия ''селяни'',пък и
така играта стана по-интересна.
Кой искам да напусне....секи случей не Стойка!

Jojooo
11-03-2004, 21:40
Mi Dimitar nemeh da go traq Obache sq kato si trygna i.. nqma da e interesno bez nego.. Iskam aNeliq da si trygne neznam shto.. Stoika me kefi!

11-03-2004, 21:50
dano si trugne aneliq,ne q ponasqm taq
a za dimitar,milsq 4e postupi glupavo,ne trqbva6e da si trugva toi kato si misle6e 4e dava 6ans na onaq pa4a aneliq,dimitar ne mi be6e simpati4en,no me e qd 4e si zamina,sega 6te doide nov sekvartirant

Murderdoll
11-03-2004, 22:15
тц,тц,само мен ли не ме дразнеше Димитър :oops: :lol: :lol: :lol:
ина4е искам мел да се махне щот нещо не ми харесва особено

iliqna
11-03-2004, 22:56
Само да кажа,че има разлика между това някой да е непринуден и това някой да е прост,а Стойка е точно пример,че е супер просто парче.

moni4ka
11-04-2004, 07:52
Ами аз мисля,че Димитър е прекалено горд и не искаше да бъде изпъден от къщата и не го направи заради Анелия а просто знаеше,че ще е изгонен.И направи така,че да изгонят по-бързо Анелия и още някой.Много е мазен и гаден.Тъп гей - за него всички са селяни.Апък той прилича на такъв.Мноооого ме дразни радвам се,че се махна!!! :D Гласувах за Мел защото тя е много заспала и супер тъпааааа нямам търпение да се махне....такива заспали не са за това шоу.Анелия е истеричка но пък ако я няма,няма да има кои да разнообразява ежедневието на всички с караници :) !Стойка ако се махне няма да има на кой да се смеем....!Какво искате? Да останат най-тъпите дето нищо не правят ли?Тогава какво шоу ще бъде?Останалите са супер незабележими, а Стойка говори смешно и е селянка но и носи на майтап и затова всички я мразят?Според мен не е правилно.Силвия-Александра е сладурана и не искам да се маха.По скоро исках в класацията да е Маргото .. Мел... Виктор и такива незабележими!!!!Искам да останат Найден,Зара,Анелия,Силвия-Александра, и Стойка ааа и Гроши! За да става шоуто!!!!А другите са излишни!!!

DeaTHroW-ReC_F
11-04-2004, 09:06
тц,тц,само мен ли не ме дразнеше Димитър :oops: :lol: :lol: :lol:
ина4е искам мел да се махне щот нещо не ми харесва особено
и мен не ме дразнеше..имаше си вкус...стил...допринасяше за къщата..правеше сичко по различно..по интересно...ма се пак постъпи..как да кажа като "английски джентълмен" муаххах:))

ProstoAz
11-04-2004, 09:19
От четирите искам да се махне Мел...Просто ми е най-безразлична, а пък и някак си ми изглежда противна...Незнам защо...

А колкото до Димитър - естествено, че го направи, защото поне има малко гордост, аз мисля, че той знаеше, че и хората ще гласуват за него...А и не мисля, че беше много тактично Ники Кънчев да му каже резултата от вота на зрителите. И аз ако бях, щях да се махна доброволно, както направи Димитър. Всеки човек си има чест!

Baccara
11-04-2004, 12:13
Димитър го беше страх да загуби. И без това се видя, че близо 80% от зрителите бяха гласували против него.
Аз лично ще гласувам за Анелия. Тази е голяма интригантка и следващите дни ще видите, че съм прав. Явно номерата й не минаха и хората я номинираха. Сега веднага ще обърне тактиката и ще се прави на велика. За нея тези 200 000 лв. са по-важни от колкото за другите играчи. Вчера призова всички жени да гласуват за нея! Следващият и ход е да използва децата си за да привлече гласове...Бъдете сигурни!

united_colors
11-04-2004, 12:33
Mene Silvia ne me kefi 6toto samo se prevzema i govori kato idiot-bavno i ne svurzano. Mene Dimi me drazne6e s nervite si,oba4e tva koeto go napravi me izkefi na max.E na tva mu vikam lud 4ovek.Napravi super so6!

little_black_dress
11-04-2004, 13:16
Az lichno haresvam stoika,no mislia,che tia shte bade parvata izgonena !!!

Du6ka
11-04-2004, 16:00
na4i pod red:)))
:arrow: Iskam da bade izgonena Mel,prosto s ili bez neq vse taq...ne mi dopada izob6to,drazni me ..ne znam..:)da se maha...
:arrow: za Dimitar mislq,4e samo toi si znae napalno qsno za6to go e napravil...dali ot gordost,dali zaradi aneliq,dari 6toto ne mu iznasq,dali 6toto ne e sviknal taka..a za samata postupka..Izleze kato pobedil gube6t,ako moga taka da se izrazq;)
Opredeleno ne iskam da mahnat Stoika...spored men e mn gotin 4ovek,az li4no i se kefq! :D

11-24-2004, 22:37
na4i pod red:)))
:arrow: Iskam da bade izgonena Mel,prosto s ili bez neq vse taq...ne mi dopada izob6to,drazni me ..ne znam..:)da se maha...
:arrow: za Dimitar mislq,4e samo toi si znae napalno qsno za6to go e napravil...dali ot gordost,dali zaradi aneliq,dari 6toto ne mu iznasq,dali 6toto ne e sviknal taka..a za samata postupka..Izleze kato pobedil gube6t,ako moga taka da se izrazq;)
Opredeleno ne iskam da mahnat Stoika...spored men e mn gotin 4ovek,az li4no i se kefq! :D

napravi go za6toto mu pisna,a i v ku6tata e bilo pulna ko4ina.no toi naistina misle6e 4e pove4eto hora 6te glasuvat sre6tu aneliq vmesto nego...daje be6e u4uden.