PDA

View Full Version : Лицемерите



aBeP4eTo
11-03-2004, 22:48
Знаачи какво мислите за лицемерите ? Мене ми писна хора които уж ме "харесват" или ми обясняват колко ме "обичат" на следващия ден да говорят за мене или да се държат адски студено! Не може един ден едно момче да ти е като най-добър приятел, а на следващия ден да се държи така сякаш не се познаваме ! Имам чувството, че отблъсквам хората :!: :cry: Добре де нямам "Страхотен" характер, но щом ме е приемал до сега такава каквато съм не разбирам сега какво се е променило ! И се чувствам адски тъпо и се чудя на мен ли ми има нещо или всички за лицемери които искат нещо :?: :cry:

^cristin^
11-04-2004, 07:30
Напълно ми е позната тази тема познавам доста хора, които ти се правят на приятели, говорят ти колко добра приятелка си им и т.н. а в следващия момент когато се обърнеш започват да говорят зад гърба ти.Важното е да не ти пука и да не им обръщаш внимание, те никога няма да с променят и няма смисъл да си хабиш нервите заради такива хора.Щом те се държат студено към теб, дръж се и ти по същия начин към тях.И ще видиш как ще започнат да се умилкват около теб и да ти се правят на приятели.А за характера ти споко смятам, че си много готино момиче и заради това някой хора се опитват да те използват, но не трябва да им се поддаваш :!: :wink:

techCandy
11-04-2004, 09:46
licemeri na toq svqt kolkoto iska6
gledai malko nepukisti4no na jivota i na sveta kato cqlo :lol:
nezavisimo ot tova 4e do edna stepen nepukizma e lesniq na4in i e edin vid lesniq na4in, kvo ti puka, nali si dobre
osven tova ti prepory4vam da ne opredelq6 hora za nai dobri priqteli, koito poznava6 da kajem ot 2 meseca
2 meseca ponqkoga ne e dostaty4no....
opitai se da ne se doverqva6 na horata tolkova mnogo, za6toto 6te ti vleznat pod kojata i 6te ti se ka4at na glavata bez izob6to da razbere6, samo s mili dumi i s edno 4erpene na cigarka i kafe
tova ne e priqtelstvo, za6toto zamisli se, istinskiq priqtel ne bi ti kazal 4e ne6to ti stoi mnogo hubavo ako ne e taka nali? a tiq hora za koito govori6 ne samo 6te go kajat ami i 6te ubedqt 4e tva e napraveno to4no za teb i t.n.
we spoko, nqma perfektni hora, prosto bydi sebe si kolkoto i izstyrkano da zvu4i....gore glavata i napred nali znae6
nqma da se sduhva6 za gluposti :)
c ya

LunaTriCk
11-04-2004, 11:10
Защо търсите винаги вината в другите :?: Той бил лицемер, ония бил такъв...Ами вие какви сте ? Идеални ? Не целя да убидя някой или да се заяждам просто ви казвам да погледнете на нещата от друг ъгъл. Може и наистина да е лицемер, гадняр, тъпак другия, но винаги трябва да се има 1 на ум :wink: Много е лесно да обвиниш някой друг за каквото и да е било...

AvLee
11-04-2004, 11:17
Тия хора много добре ги познавам.
Те не заслужават да им обръщаш внимание
и да си хабиш нервите с тях.Прави се че не ти пука,
да си говорят каквото искат..ти не можеш да ги промениш!
ПП.Виш темаhttp://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=703

Murderdoll
11-04-2004, 11:28
абе изобщо не тряя ти пука :!:
и аз доста се разочаровах след като
разбрах как един човек (през цялото
време когато съм си мислела че ми е приятел)
ми е говорил гадости зад гърба...ама
кжо да се прави ся..аз не губя нищо,
губи само той :twisted: :twisted: :twisted:

Baccara
11-04-2004, 12:09
Каквото и да ми говорите всички сме били, сме или ще бъдем дори за миг лицемери!

BABY_SEXY_GIRL
11-04-2004, 15:33
Spoko, az mnogo puti sam go kazvala i pak 6te go napravq - SVETAT E PULEN S BOLKUCI, RQDKOST SA SVESTNITE I DOBOJELATELNI HORA! Dori tuk vav foruma istinskite i dobrite hora sa rqdkost, koeto naistina e jalko...no tova si e moe li4no mnenie, drug moje da sadi za drugite po sebe si i da ne misli taka...pone az tova mislq :!: Ne priemai ne6tata prekaleno navatre :wink: , radvai se, 4e ti ne si edna ot tqh :D

Djursi
11-04-2004, 18:23
Лицеметието и селянията скъпа са най-срещаното нещо на земята.
На всяка крачка има такива хора.
Мен лично 99.9% от приятелите са ми такива.
Защо мислиш, че не вярвам на никой, че не мога да обичам вече?
Именно заради това, защото хората на които вярвах ме излъгаха.
И не само това. Лицемерието в даскалото. Поне сме четири момичета който учим в класа и аз съм едно от тях и всички гледат някво узлобено. Постоянно се зяждат, даже и се бихме , защото ние сме учили повече от тях. Те искат щом те не учат и ние да не учим, обаче стане ли съпрос за услуга и секи ти е приятел. И не само в даскалото.
Има ли нещо трудно, трябва ли някой да помага ВЕДНАГА СМЕ ДОБРИТЕ! А после след услугата СМЕ ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ и никой не те бръзка за нищо.
Мразя хора лицемери!

aBeP4eTo
11-04-2004, 19:44
[b][i]Благодаря ви ! Абе LunaTriCk точно в тоя случаи не намирам вина в себе си дори да звучи егоистично ! :wink:

WingsOfButterfly
11-20-2005, 08:30
Vajnoto e da ne ti puka :!: ima gi .. ima sqkfi hora nikoi s nikoi ne si prilicha, no idealni nqma i nqma i da ima..

machoka
11-20-2005, 10:38
Каквото и да ми говорите всички сме били, сме или ще бъдем дори за миг лицемери!

Съвсем правилно, всеки е лицемер до известна степен. Просто понятието е твърде обширно.

А за този смисъл, който влагаш - ако на всяка неприятност, поднесена от живота обръщаше толкова голямо внимание, нямаше да издържиш дълго. :wink: Радвай се на малите неща, радвай се много на единствения си добър приятел, а нехай за множеството псевдо другари.

rosskata
11-20-2005, 12:35
Няма за какво да се тормозиш. Приятелството не се казва,а се показва, така че тези хора са ти били всичко друго освен приятели... А след като не са били- няма защо да ти е мъчно до тях... Помисли си малко- има хора, които са ти ИСТИНСКИ приятели, които никога няма да постъпят така с теб, нали? За другите не си заслужава да се ядосваш...

SanDRo
11-20-2005, 12:43
Abe licemerite sa navsqkyde... i vqrno e, che vseki edin chovek pone vednyj e bil licemer, dori i primerno da e bilo neosyznato, no se e sluchvalo.. az lichno mrazq takiva proqvi, a dosta chesto istinski priqteli sa mi kazvali za taki'a, deto sa mnogo otvoreni zad gyrba mi.... ama ei t'va e istniata -
Ne e vajno kakvo govorqt zad gyrba ti, vajnoto e kato se obyrnesh vsichki da zamylchat!

11-20-2005, 14:58
Durja da otbeleja, che v momenta na po4it sa licemerite. Ako si traesh, ako si pravish neshtata zad gurba na koito i da bilo, ako ne kazvash nishto v o4ite na horata, pe4elish uvajenie. Malko sa horata, koito biha ocenili ne4iq 4estnost, vmesto da anatemosat iskreniq.

Kfo kazah i az ne znam, no neshto ne si izrazqvam mislite.

P.S. Sorry za latinica, ama neshto ima nqkuf problem :/

11-20-2005, 14:59
Tova bqh az, po dqvolite :evil:

GLeZoRanA
11-20-2005, 15:11
Каквото и да ми говорите всички сме били, сме или ще бъдем дори за миг лицемери! така имаш право и съм съгласна напълно ... секи е лицемер .... дори и да го отрича

SanDRo
11-20-2005, 15:40
, a dosta chesto istinski priqteli sa mi kazvali za taki'a, deto sa mnogo otvoreni zad gyrba mi....



или пък те лъжат...
ne me lyjat, az posle nali sym govoril s tiq mishoci, deto mi govorqt zad gyrba i nasirat.. abe na nikoi ne moje da vqrvash, samo na sebe si i na rodninite, ama ima sluchai, v koito i rodnini mogat da te precakat...

teenkopele
11-20-2005, 20:49
Каквото и да ми говорите всички сме били, сме или ще бъдем дори за миг лицемери!

:!:

Sinister_Doll
11-20-2005, 20:55
Каквото и да ми говорите всички сме били, сме или ще бъдем дори за миг лицемери!


Za ne6tastie tuk sum suglasna :(

Devilsplaymate
11-20-2005, 21:14
Каквото и да ми говорите всички сме били, сме или ще бъдем дори за миг лицемери!


Za ne6tastie tuk sum suglasna :(
Напълно си прав/а... :cry:

He3HauKa
12-10-2005, 22:29
Nqma idealni hora i seki rano ili kasno stava licemer no ne trqbva da ti puka ot nikoi i ot nishto :lol: Dori predi malko razbrah che chovek s koito uj bqhme priqteli super jestoko me e naredil a dori e nqmal smelostta dam i go kaje v ochite ama ko ma e** ..pone na vreme gi razbirash kakvi sa :roll: