PDA

View Full Version : Za6to si4ki se ebavat s men!!!



11-04-2004, 20:24
Slu4valo li vi se e da darjite na nqkoi pa toi da vi otvra6ta s kato se ebava s vas :evil: - Eto tova mi e problema 90% ot tapiq mi klas se ebavat s mene!!!!
Ot kakto sam v toq klas sas si4ki sam se darjal dobre,var6il sam na seki 1000 uslugi,nikogo ne sam obijdal i nesam otvra6tal na 6ibanite bazicite samo za6toto iskam da sam priqtel sas si4ki a te kakvo pravat ma za zmqh pred cqloto daskalo,pred u4itelite i pred seki kogoto vidat.I kvoto i da stava az sam vinovniq!!!Az sam bil 4upen,predatel, i t.n a edva na sam celunal zadnicite na si4ki samo i samo da sa dobre i da sme priqteli :twisted: :twisted: :twisted: 6to za hora sa tova!Kav e toq kasmet sas si4ki takiva da sam na 1 mqsto i da nemoga da se izmakna!!I nai gadnoto da nqmam priqteli :cry: Kolkto po dobar si s nqkoi ot tqh tolkova po lo6o se darjat s teb pa kat kaje6 ne6to ti ska4at si4ki :twisted: 6to za svqt e tova :?:

pinK_Baby
11-04-2004, 20:40
ami izvinqvai za iskrenostta oba4e mislq 4e tova e malko naivno ot tvoq strana i malko podmazva4esko da se haresa6 na vsi4ki...razli4ni hora razli4ni harakteri nevyzmojno e da ugajda6 na vsi4ki i 6te navredi6 edinstveno na sebe si po toq na4in....otsei horata koito struvat ne6to za teb a drugite gi ostavi po dobre e da ima6 nqkolko istinski priqteli otkolkoto 1000 koito da te pravqt na zadnik...ami taka si e ama se ottyrvi ot misylta 4e moje da se haresa6 na vsi4ki ti si si ti!!i nikoi ne trqbva da te nakara da se promeni6...taka mislq az....

11-04-2004, 20:45
Az ne se podmazvam.Prosto iskah da pokaja 4e nqmam ni6to protiv nikoi i 4e tiq bazici i .t.n sa izli6ni - az ne sam im vrag kat ne ma 6tat pone da ma ostavqt na mira

11-05-2004, 00:07
пич разбирам те и аз съм почти същия в моето даскало една част от момчетата така ме ебават че ме е срам да ходя на училище смачкват ти
гоедоста и не ставаш за нищо , има толков момичета с които бих искал да се запозная ама не мога заради тия лайнари , дори и из града не мога нямам смелост и поне малко не съм нахакант :(. Но един ден ще им го върна тъпкано на всички негодници да видят те дали е добре , и въпреки това как ще им го върна пак няма да им е толков гадно защото не знаят какво е да ти преебат тиинейджърските години.

AvLee
11-05-2004, 12:35
Виш нямам идея защо тия хора се държат така.Явно просто имат нужда да излеят гнева и всички лоши чувства върху някой(който въобще не им е виновен).Като си имат някакво мнение за теб и не могат да го променят.Ти се държиш добре,а те въобще не обръщат внимание...това са егати ограничените същества.Като не те харесват..просто да не се занимават с теб,не е нужно от каквито и да било думи или действия.Има и още една причина това че са егоисти..мислят само за себе си и не се поставят на мястото на другите..каво биха правили ако те се чувстваха така!Някои хора са такива...

11-05-2004, 22:22
ami i az nz... ima edno momi4e ot na6iq klas kadeto e mnogo pe4ena i neq q ebavat za6toto e malko pulni4ka... abe 4isti jivotni.. a mene sq iskat da me biqt zaradi 6ibanoto "ASL , PLS! :(

11-05-2004, 23:34
pi4 davai go malko po smelo.i az sam dobrqk po du6a oba4e na dne6no vreme v tova nahalno ob6testvo e nemislimo da jivee6 samo s ednata dobrota.nai napred ne se kompleksirai.ako ima6 kompleksi ne gi pokazvai.primerno ako sa ti izlezli nqkvi pupki ne se sduhvai ot tova, hodi si vse edno ne ti puka.budi komunikativen,no ne i zaslepen.govori si s horata,ne se karai s nikoi,no VINAGI si otstoqvai svoqta poziciq.nikoi ne obi4a hora koito si menqt mnenieto spored situaciqta samo za da se haresat na nqkoi!ne ostavqi da ti se ka4vat na glavata.tegli edna maina na vsi4ko i zapo4ni na 4isto!

smelo napred!!!

ridin'spinnaz
11-05-2004, 23:45
druj se kato istinski gad i ne im pozvolqvai da ti govorqt taka.poznavam tozi tip hora,prebivash 1 i drugite im se vzema straha

11-06-2004, 12:21
da pravi sa :!: ako spre6 da im prai6 uslugi i da pravi6 vsi4ko koeto ti kazvat sled vreme ne6tata 6te se opravqt.Nqma da se ostavq6 da te ma4kat :!:

Fuck_me
11-06-2004, 21:19
Моето проблемче е следното. Значи с една приятелка се скарахме и сега тайничко се надпреварваме коя ще има повече мнениея в teenproblem.net. ПОнеже аз искам да я превъзхождам повече искам и да имам картинка под името но незнам от къде да си ги взема. моля ви се кажете ми от къде си ги зимате тези картинки под името (nick).

I_want_fuck_Fuck_me
11-06-2004, 21:26
Моето проблемче е следното. Значи с една приятелка се скарахме и сега тайничко се надпреварваме коя ще има повече мнениея в teenproblem.net. ПОнеже аз искам да я превъзхождам повече искам и да имам картинка под името но незнам от къде да си ги взема. моля ви се кажете ми от къде си ги зимате тези картинки под името (nick).

Haresva6 si kartinka v profila si q slaga6 za avatar i gotovo :) A sega mi kaji ot kude si, i eventualno dai snimka da te vidq? :) 6toto imeto ti e fuck_me a az sam navit :D

Prostakkk
11-06-2004, 21:38
napylno te razbiram, ako iskash.. pishi mi na modeli@mail.bg shte se radvam da si pishem!
Tvoi PRIATEL!

Maceto^^^
11-20-2004, 21:24
Оф,виж сега,нали знаеш,има една приказка-Простотията по хората ходи :) Не се занимавай с идиоти,недей да им се подмазваш,защото не си заслужава заради тъпанари-тъпанар да ставаш!Приятели винаги можеш да си намериш,ориентирай се към по-големи ученици,или към някого от другите класове на твоята възраст.Съветвам те едно-е** им м****та,живота е сцена,изиграй си добре ролята!Успех! :P

SS
11-26-2004, 04:15
ebi im maikata be grabvash edin kol i boi boi :) moq klas gi gazq vsichki do edin vklu4itelno i momi4etata e kogato ima prichina ina4e se razbirame

rikk
11-26-2004, 14:24
prosto im pokaji, che ne ti dreme ot tqhnoto mnenie (i trqbva da e taka ;) ). ima i drugi klasove v daskalo i se shte namerish hora, s koito da se razbirash ot tam ;) puk i kato tiq sa kreteni vinagi mojesh da si komunikirash s devoikite v klasa :P

BaT_GirL
11-26-2004, 17:59
Ми попринцип го правят хора които завиждат!Незнам защо те отхвърлят.В няшето училище има едно момиче от 6 клас дето всички я отхвърлят супер здраво.Нз горкото момиче какво им е направило!Не я познавам но тъй като е с чупена ръка онзи ден седеше на мене в градинката самичка и ме помоли да и отворя колата и аз и я отворих а тези мой приятелки(гъски)така ме погледнаха сякаш...Е какво момичето вместо да му съчувстваме защото утре това може да се случи и с нас да го задминем.Аз нямам много приятели от класа ми разбирам се най-добре само с едно момиче с нея седа.А уж цялото даскало ме знае и дори сладури ме харесват аз се движа с момичето от нашия клас(приятелката ми)която всички мислят за тапа задрастенячка но аз си я харесвам.Защото не ме предавала нито веднъж и се държи истински а не като човек с две лица днес с мене утре с друг!

zaxap4e
11-26-2004, 19:07
lo6ooto bebs e 4e kolkot po dobre se dyrji6 s tqh te 6te mislqt 4e ti si mom4e za vsi4ko 4e ako poiskat 6te im obyr6e6 zadnika
ai kato ne otvry6ta6 na bazicite im osven 4e te mislqt za zadrysten ami i za typ
vse edno 4e ni6to ne moje6 da rodi6 kato bazik
trqbva da po4ne6 da dokazva6 sebe si
i da otkazva6 nqkoi uslugi!
no ne prekalqvai da ne stane obraten efekt i da zapo4ne6 da gi drazni6
mnogo byrzo mogat da se obedinqt i da vzemat po serozni merki
taka kato ima vyr6e6 mnogo uslugi vse edno im se podmazva6
a poprincip podmazva4ite gi gazqt!!!
vij mnogo dumi se izpisaha do sega po tvoqta tema
no vajnoto e kak ti 6te go vyzpreieme6
da nie ti kazvame taka i taka napravi
no dali tova e v tvoi stil
dali si tolkova smel kolkoto kazvame da byde6
preceni vyzmojnostta si i se bori za pone kapka uvajenie!

ridin'spinnaz
11-26-2004, 22:45
pokaji im kak da se darjat s teb.nasilieto pomaga!!!

hip_hop_mace
11-28-2004, 07:20
macka ne si prava,4e horata se e bavat ot zavist :!: :!: :!: az naprimer se bazikam s koito mi padne dori i s nepoznati.za kvo da im zavijdam na tezi savsem slu4aino sre6nati hora kato az dori ne sam gi vijdala predi.
opitvai se i ti da se ebava6 s koito te ebava :!:
uspeh ot men!:wink:

Devilsplaymate
11-28-2004, 08:44
4e se dyrji6 s tqx dobre i te da se ebavat s tebe ?! nz tova na kfo se dylji ama ti ne im obry6tai vnimanie i si gledai napred ! ne samo te v tvoq grad? pomisli malko kakfo kakfo si mislqt za teb drygite hora /ne ot klasa ti/ ! aide 4e nqmam mn. vreme i da ne ti pyka 6ot mai te sa za ebavane... :)

Matrim
11-29-2004, 12:25
хех...еми глеи сеа,да не ти пука!сигурно си нов в даскалото...еми и аз съм така,по принцип всяка година се местя и сам свикнал да сам нов...пък новите по принцип ги базикат в началото,ама после се оправя работата...разбира се има и изключения дето продължават с години...то тва зависи и от класа ти.Мене почти всички в класа ми ме уважават,има само двама дето не могат да ме понасят и постоянно ми се отварят,и кво?Въобще не ми пука!Аз им го връщам както аз си знам...нема да пояснявам как но всеки си има слабо място...Просто си намери други фр,тия са некви боклуци и няма смисал да се занимаваш с тях.Както някои каза по-горе:Има и други класове!
В моито даскало повечето хора от 9тите класове са пълни боклуци, но па за сметка на това познавам двама от 11 клас които са супер свестни,и се мотая с тях!Тва е от мене. :wink:

11-29-2004, 14:35
щото си супер тъпо копеле и си някъв мишок еби си майката !!!

Moderated by Aia
Molia uvajavaite mneniata na ostanalite potrebiteli i spazvaite pravelnika na Foruma!
Blagodaria za vnimanieto!!!

mom4eto
11-29-2004, 18:18
Ei pi4 glei sega......
na4i kato nekoi ti se izebava mu so4i6 edin sreden prast bez izob6to da se drazni6 ili vrazxva6 na ebavkata gleda6 go spokoino i mu so4i6 edin sreden prast i ne pokazvai s ni6to 4e ti puka.Prai6 se 4e ti ne dreme .Hvarlq6 dva lafa i si zaminava6:)
uspeh 6te stane spoko

SEXoslava__
03-18-2006, 13:41
darjat se tai 6tot si dobar kolkoto si po mil tolkos ti se ka4vat na glavata to vinagi e tai pak kato se ebavat ebavai gi i ti i dan ta ebe

sisonka
03-18-2006, 15:59
ami pi4 6te tikaja ne6to draj se pomajki i ne badi tolkova uslujliv.ne im slu6ai idotizmite za6toto ve4e sa na iz4ezvane po normalnite mom4eta.nai dobre 6te e da si smeni6 u4ili6teto.probvai i 6te vidi6 4e ti :-k :wink: pomogne

killing_loneliness
03-18-2006, 17:44
Emi te sa izpolzwachi...Znaqt, che ti wse se dyrzhish dobre s tqh i im praish uslugi, a te za blagodarnost se ebaat s teb. shtoto znaqt che si dobrodu6ni4yk...Q ne im se wryzwaj!

I edin sywet: Ne se staraj da se haresash na wsi4ki - prosto e misiqta newyzmozhna...

ProstoAz
03-18-2006, 18:11
Стара тема!!!