PDA

View Full Version : За момичетата , какви харесват



11-04-2004, 22:51
Какъви момчета поввече харесвате , добри , мили , лоши ,горозни , хубави, богати , не много богати , нормални , ненормални , луди,
от всичко по малко, е кажете какви харесвате ??

Jamalska
11-05-2004, 06:24
Hmmm...az hareswam sladki,4arowni mom4eta..predimno tymnokosi ama ot wsi4ko si ima izklu4eniq...smyknati...Moje da zwu4i typo ama za men towa e wajno,zabawni,winagi gotowi za nqkoq prostotiq...Dobri4ki..za 'finansowoto systoqnie' ne me ebe... :oops:

BaT_GirL
11-05-2004, 07:13
Не си падам по хубави момчета защото имат много обожателки.Стига и да са симпатични и сладки.Мразя грубианите нито прекалено милите нещо посредата.Да имат чувство за хумор.Не ме интересува дали са богати или не важното е да ме обичат!

svetla_88
11-05-2004, 07:22
az xaresvam visoki za predpo4itene s 4erna kosa 4erni ili kaf o4i prava da e kosata:)malko razlka v godinite simpati4en vesen da e iskaren obi4liv razgovorliv silen smel za da me za6titi v dadena sityaciq..abe kato cqlo mom4eto s koeto sam sega :lol: :D :) :lol:

Tiffany
11-05-2004, 07:31
Външния вид не е от голямо значение!Духовната красота за мен е много по-важна!!!Харесвам човека до себе си да е добър,с чуство за хумор,сериозен,да ми дава сигурност и да мога да разчитам на него!Парите не са от никакво значение!!!

Грахче
11-05-2004, 10:49
чаровни, луди, различни, с чувство за хумор 8)

e4o
11-05-2004, 11:05
mi as sladki i veseli :oops: :lol:

AvLee
11-05-2004, 11:21
Сладки,красиви,мили с чувство за
хумор(ама такова че и другите да го разбират :) ),
разговорливи(а не да седят и да те гледат тъпо)!
Предпочитам тъмнокоси(някак си са по чаровни)....
хехе кво друго хубаво качество да измисля :roll: ...
абе важното да го харесвам,характера да е по-мой
вкус(аз си знам)...

пенчето
11-05-2004, 11:52
Hmmm...az hareswam sladki,4arowni mom4eta..predimno tymnokosi ama ot wsi4ko si ima izklu4eniq...smyknati...Moje da zwu4i typo ama za men towa e wajno,zabawni,winagi gotowi za nqkoq prostotiq...Dobri4ki..za 'finansowoto systoqnie' ne me ebe... :oops:

ахахаха..кефи се на смъкнати момчета..
буахахахахаххахахахахахах
гледам че се имаш и за рапЕрка..смех смех ..
по-дрехите ли съдиш човека ма кофо ??
ахахахах
не, не..заблудена 16 годишна пача..то няма смисъл направо да те коментирам..ограничено мислене имаш..

Josefinne
11-05-2004, 11:56
Аз харесвам момчета горе-долу на моята възраст, синоки, около 1.75-185, с пропорционално тегло, с мускули :oops: ...А като характер предпочитам по-уверените момчета, които ще ме защитават от лошите, усмихнати момчета, шегобийци, слънчеви, забавни и умни. :D (Май ми трябва телевизор, а?)

Allicia
11-05-2004, 12:36
Аз мисля, че BaT_GirL е пража и напълно подкрепям мнението й!

little_black_dress
11-05-2004, 12:58
Niamam tochno opredelen ideal!!Principno obicham momcheto takova kakvoto e !!!Obicham estestveni momcheta!!! :wink: ))

tajni4koto_f
11-05-2004, 15:09
dobri , mili , hubavki , sredno bogati , i malko smahnati;p ili moje i normalni;]

hate`bitsches
11-05-2004, 17:05
Пффф...това беше бруталноо! :evil: :!:

Fuck_me
11-05-2004, 17:11
Ами малко или много външния вид е от значение. Обичам добри момчета, да не са много нахакани, да държи на мене. И едно от най-важните неща е да умее да ми бъде освен гадже, а и приятел. :P

Satanas_daughter
11-05-2004, 17:24
mi az se kefia na takiva kato men,metalcheta ili gothici obshto vzeto za men e vajno da sa v cherno i da imat pentagrram ili oburnat krust na vratleto....vsichko ostanalo ne igrae goliama rolia:P

-=X=-
11-11-2004, 13:01
A ako edno mom4e e s tumna kosa, pustri 04i , visoko 177 ,milo , s 4uvstvo za humor , umno no pulno(73 kg ) bihte li go haresali ( za 14 - 15 godishno mom4e govora )

The Goodbye Girl...
11-11-2004, 15:53
Пфу... Аз пък нямам големи претенции. Даже не е задължително да е хубав. Нито възрастта, нито предпочитанията му към музиката могат да ми повлияят. Само съм забелязала, че си падам по странни типове. Все някви особени. Ама може и да си въобразявам. Иначе най-важен за мен е характера и държанието му. Ако ме кефи като човек, въобще от нищо не ми пука. :wink:

eNigMaTic^
11-11-2004, 16:01
Аз пък харесвам малко откаченички :oops: Да има чувство за хумор и да ме уважава и да ме защитава(все пак е момче)И кво друго :roll: Ааа да и да е малко лошичък и дан не е рус :twisted:

11-11-2004, 16:02
Какъви момчета поввече харесвате , добри , мили , лоши ,горозни , хубави, богати , не много богати , нормални , ненормални , луди,
от всичко по малко, е кажете какви харесвате ??

hmm az haresvam :добри , мили , хубави, богати , не много богати ненормални , луди :) e da ne se prekalqva ot koeto i da e ka4estvo :)

Tvoeto_Momi4e
11-12-2004, 21:05
ami predimno mili sladki s 4ustvo za hubor ne haresvam prekaleniete krasavki za6toto te si imat mnogo obojatelki i vinagi 6te imame problemi.a otnosno dajanieto mrazq mom4eto s koeto sam da e grub i da mu zapovqdva klakvo da pravq kak da go pravq i za6to go pravq. :P :P

PRECIOUS^f
03-13-2006, 10:12
Hybavi-ne e zadaljitelno da sa bogati,stiga samo da imat hybava viziq i da se pe4eni po harakter :smt007 Takiva haresvam :smt007 :oops:

03-13-2006, 13:12
mi za van6niq vid s dobro teloslojhenie tip vin diesela ko vi govori ne6to s po grubi 4erti a do haraktera prikazliv zabaven seriozen kogato se naloji da me razbira da ne e licemer i da nne me laje i da e rali4en na nivo

Стеснителната
03-13-2006, 13:18
Много се кефя на разни латиноси или много мургави с големи паци. Желателно е да са лоши момчета, да го раздават тузари с мерцедеси кабриолети и ленени ризи и сламени шапки, да имат златни часовници и тежки ланци - примерно. :smt005

dream_for_you
03-13-2006, 13:41
ox,az imam mn iziskvaniq :oops: ama nai-vajnoto e da e zabaven i mil,no i vun6nosta ima zna4enie-moje da ne nai-golemiq krasavec,no opredeleno trqbva da se poddurja,a ne da e nqkoi murlio :D

Fighterfemme
03-13-2006, 15:09
Аз съм от групата, които не смятат, че външният вид има значение. Не че не се заглеждам по високи дългокосковци с нехайна походка, но що се отнася за приятел, чвоек който да обичаш и да цениш външният вид отива малко назад. За мен най-важно е човекът да има добро сърце и да показва това не само към мен, но и към всички останали. Не е задължително да е винаги силен, смел усмихнат, и оптимистичен. В любовта не търся някого на когото да се опра и който да ме защитава, а някой с когото да си споделяме и хубавите и лошите моменти, интересите, убежденията и мечтите си.

white_chik
03-13-2006, 20:54
trqbva da e razli4en!Ne mi trqbva bogata6-imam si dostatu4no pari.A ina4e vseki predpo4ita po-hubavi4kite,no "lubovta e slqpa"

midnight...
03-13-2006, 21:17
а аз харесвам такива които не питат "какви харесвате"
:evil:

Frank_Lampard
03-13-2006, 21:27
Аз харесвам момчета горе-долу на моята възраст, синоки, около 1.75-185, с пропорционално тегло, с мускули :oops: ...А като характер предпочитам по-уверените момчета, които ще ме защитават от лошите, усмихнати момчета, шегобийци, слънчеви, забавни и умни. :D (Май ми трябва телевизор, а?)
Аз съм твоят човек ;) Не че се хваля, но просто съвпадам, но съм зает, съжалявам ;)

cvety_i_bebeto
03-13-2006, 21:50
Сладки,красиви,мили с чувство за
хумор(ама такова че и другите да го разбират :) ),
разговорливи(а не да седят и да те гледат тъпо)!
Предпочитам тъмнокоси(някак си са по чаровни)....
хехе кво друго хубаво качество да измисля :roll: ...
абе важното да го харесвам,характера да е по-мой
вкус(аз си знам)...

dam,dam taka...

DeziRe
03-13-2006, 21:58
az xaresvam visoki za predpo4itene s 4erna kosa 4erni ili kaf o4i prava da e kosata:)malko razlka v godinite simpati4en vesen da e iskaren obi4liv razgovorliv silen smel za da me za6titi v dadena sityaciq..abe kato cqlo mom4eto s koeto sam sega :lol: :D :) :lol:
the same \:D/

Стеснителната
03-13-2006, 23:23
Аз харесвам момчета горе-долу на моята възраст, синоки, около 1.75-185, с пропорционално тегло, с мускули :oops: ...А като характер предпочитам по-уверените момчета, които ще ме защитават от лошите, усмихнати момчета, шегобийци, слънчеви, забавни и умни. :D (Май ми трябва телевизор, а?)
Аз съм твоят човек ;) Не че се хваля, но просто съвпадам, но съм зает, съжалявам ;)
Ахахаха тва ме изкефи :mrgreen: .

WindWaker
03-13-2006, 23:26
dam, to vseki si e izgradil nqkav ideal, ama kolko uspqvat da namerqt to4no takyv 4ovek ....

Стеснителната
03-14-2006, 00:52
dam, to vseki si e izgradil nqkav ideal, ama kolko uspqvat da namerqt to4no takyv 4ovek ....
Не най интересното е тия дето го намират и абсолютно веднага осъзнават че това изобщо не е това което искат ами искат някакъв коренно различен. :mrgreen:

kAdrOkoSkA
03-14-2006, 07:20
Mmmm... az si padam po simpatqgite, koito si znaqt cenata, no ne i nqkakvi bezmozachni naduvkovci [-X Visoki (dobre slojeni) charovnici s plenitelna usmivka i topul pogled, koito kazva ednovremenno "tvoi sam", "moq si" i "s men si na sigurno" :smt007 Malko ludi \:D/ , iskrenni i gotovi da vidqt, usetqt i izjiveqt neshto novo vseki moment i... da imat kakvo da mi predlojat est :roll: :wink:

dEnIsTy
03-14-2006, 20:56
az xaresvam visoki za predpo4itene s 4erna kosa 4erni ili kaf o4i prava da e kosata:)malko razlka v godinite simpati4en vesen da e iskaren obi4liv razgovorliv silen smel za da me za6titi v dadena sityaciq..abe kato cqlo mom4eto s koeto sam sega :lol: :D :) :lol:
da se e metnal na bql kon :evil: ....a ne6to da ima v glavata :!: :?: :twisted: ..ili moje i bez nego :smt013
a kolkoto do temata :arrow: podkrepqm Tiffany
makar 4e,ako e mn grozen nqma da imam jelanie da go opoznaq po harakter..taka 4e da kajem 4e trqbva da e pone malko simpati4en :lol: i ve4e ligav6tinite mi-100% sys sini o4i:)

SlaDka_BliZalka
03-15-2006, 06:21
Sladyk s 4uvstvo za humor :0 az sym skromna aaa i nai vajnoto DA DYRJI NA MEN :D :smt007 :smt007

SlaDka_BliZalka
03-15-2006, 06:23
az xaresvam visoki za predpo4itene s 4erna kosa 4erni ili kaf o4i prava da e kosata:)malko razlka v godinite simpati4en vesen da e iskaren obi4liv razgovorliv silen smel za da me za6titi v dadena sityaciq..abe kato cqlo mom4eto s koeto sam sega :lol: :D :) :lol:
da se e metnal na bql kon :evil: ....a ne6to da ima v glavata :!: :?: :twisted: ..ili moje i bez nego :smt013
a kolkoto do temata :arrow: podkrepqm Tiffany
makar 4e,ako e mn grozen nqma da imam jelanie da go opoznaq po harakter..taka 4e da kajem 4e trqbva da e pone malko simpati4en :lol: i ve4e ligav6tinite mi-100% sys sini o4i:)
HAHAHHAHAHAHHAHHAH =D> =D> =D> =D> =D>
deni6te razbi me mila :D hahahahahhahaha

sladkoto_Eli
03-15-2006, 09:08
da s po visoki ot men, ama n mnogo, sladki, i da imat 4uvstvo za xumor \:D/ :smt007 \:D/ :smt007

dEnIsTy
03-15-2006, 09:14
az xaresvam visoki za predpo4itene s 4erna kosa 4erni ili kaf o4i prava da e kosata:)malko razlka v godinite simpati4en vesen da e iskaren obi4liv razgovorliv silen smel za da me za6titi v dadena sityaciq..abe kato cqlo mom4eto s koeto sam sega :lol: :D :) :lol:
da se e metnal na bql kon :evil: ....a ne6to da ima v glavata :!: :?: :twisted: ..ili moje i bez nego :smt013
a kolkoto do temata :arrow: podkrepqm Tiffany
makar 4e,ako e mn grozen nqma da imam jelanie da go opoznaq po harakter..taka 4e da kajem 4e trqbva da e pone malko simpati4en :lol: i ve4e ligav6tinite mi-100% sys sini o4i:)
HAHAHHAHAHAHHAHHAH =D> =D> =D> =D> =D>
deni6te razbi me mila :D hahahahahhahaha

mi ne e li taka :lol:

SlaDka_BliZalka
03-15-2006, 09:29
emi 6e trqq si priznaq no DA TAKA E PRAVA SI!!!!
prostuu...ave NO COMENT
ti kot trqq go kaza ;)

RoSsY88
03-15-2006, 10:06
Ами няма перфекни хора,всеки си има полужителни и отрицателни неща.В който се влюбя,който си харесам...Обичала съм и добри и лоши,харесвала съм си всякакви.

TheMaggie
03-15-2006, 11:01
zabavni,4arovni,krasivi,malko po-golemi ot men,da mi obra6tat dostata4no vnimanie,da ne sa prevzeti,da ne im pla6tam smetkata( :? tva e otka4eno)... :wink:

SLaDkO_Mi6Le
03-15-2006, 12:01
^^kotenceto^^ и аз съм на твоето мнение всякакви съм харесвала!!:)Охххххх Този въпрос как го мразя!не знам,но когато някой ми кареса ми хареса не знам защо може би защото е по-различен от другите!:) но нямам точно определен тип и не искам и да имам!:) :mrgreen: [-X [-X =;

ThePainIsReaL
03-15-2006, 12:49
Ако питаш за външен вид.. ми няма голямо значение за мен , даже почти никакво . Харесвала съм всякакви - високи , ниски , слаби и по - закръглени.. и т.н . Важен е чарът , усмивката. Ми .. също така да е различен , а не копие на някого си , да знае какво иска , а не да ми се лигави .. да не бълва само глупости и като ми застане отсреща да не се прави на срамежлив или света вода ненапита .. и всяка втора дума да не му е майна (това ме отвращава.. ) Бе.. да е любвеобилен , състрадателен , нежен , секси (според моите виждания ) . Ама така мога да си пиша до утре , по-хубаво да ида да го търся :smt016