PDA

View Full Version : Za urolozite i genekolozite



11-05-2004, 01:07
Iskam da popitam .. sega poneje me e sram ot nashte .. moga li da ida na pregled bez te da razberat..i ako da kak tochno da stigna do tam kude trqbva da pitam i da si vzema chas ... ? Na 16 godini sym .
Blagodarq predwaritelno !

Prismaniac
11-05-2004, 09:34
Eй и аз искам да знам.Май няма начин щото нали трябва да се дават пари и секви такива.Но ако някой знае да каже.

Murderdoll
11-05-2004, 10:13
zna4i az taka hodih predi mesec nqkade(na 15 godini sym)
otiva6 pri li4niq ti lekar i iska6 napravlenie za ginekolog/urolog
i posle si izbira6 pri koi 6e hodi6...urejda6 si 4as..i otiva6
ne e stra6no:)ai uspeh :wink: :wink:

11-05-2004, 10:19
Aha znachi lichniq lekur ne ti gleda nishtu samo ti dava napravlenie ;)
A shtom e napravlenie e bez $

e4o
11-05-2004, 11:38
Aha znachi lichniq lekur ne ti gleda nishtu samo ti dava napravlenie ;)
A shtom e napravlenie e bez $da to4no taka :lol:

little_black_dress
11-05-2004, 13:30
Ne moga da razbera,predi imashe edna takava podobna tema zashto ne iskate vashite da znaiat ?!Ne mi e iasno?!Nima niakoi ot vas misli,che roditelite mu shte mu zabraniat da se pregleda i da ustanovi,che vsichko e nared?!Da se uspokoi?!Ne vi razbiram , chestno!!! Ama vie si reshavate!! Kasmet! )) :wink:

Prostakkk
11-06-2004, 13:26
ami .. mislq 4e vsi4ki sa razli4ni ..
az systho ne obi4am da komentiram s nashite tova.
brat .. otivash pri li4niq lekar.. kazvash 4e iskash da se zapazi diskretnost, iskash napravlenie.. .. no pove4eto lekari se pravqt na hitri ...
poneje preprashtaiki te.. toi .. ot zdravnkata kasa za te bne vzima nikakvi pari.. itogava predpo4ita TOI DA te pregleda pyrvo.. i ako ne neshto drebno .. ili misli 4e moje da pomogne.. togava ne te prashta.
I vse pak .. prigotv ipari za pregled pri li4niq (1,20) i si gotov ..
Gore glavata - i dvete :)
i ako iskash syvet za problema si ...
modeli@mail.bg
shte 4akam
:)
Uspeh! :)

Devilkin
11-06-2004, 13:36
Ако ваште ти плащат здравни осигуровки (което най-вероятно правят) личната ти лекрака ще ти даде направление БЕЗ потребителска такста 1.20
Направлението важи един месец и през тоя 1 месец трябва да отидеш! Избираш си съответно гинеколога или уролога и отиваш! Когато си с направление мисля че час не можеш да си вземеш отиваш и чакаш, само кешовите пациенти (тия дето си плащат прегледа, който струва около 10-15 лв.) са с предимство.
Докторите би трябвало да бъдат дискретни. Пък ако случайно те питат дали родителите ти знаят кажи че си ги информирал.:)
Айде успех...

Лично аз когато ходя на гинеколог ходя с майка ми, з-то се притеснявам ама вече ми поотмина притеснението и следващия път мисля да ходя самичка....аз вече съм голяма:) хихи

11-06-2004, 23:05
Izglejda mi po redno da ne se praq na mushmurok i da kaja na maika si ..wse pak tq me e suzdala kato chovek i kato lichnost i kato kakvoto iskate d.r .. Mislq da i pokaja za kakvo stawa wupros .. ama po natatuka kato sabera sili ...Gadnoto e che tq ne si durji mn ezika zad ostata a i puk e mn pritesnitelna ..no wse pak neiskam da me preglejda lichniq lekar za towa may shte e bez naprawlenie za 10-15 lv zaebi :)

11-07-2004, 11:06
Znachi cheta tuka i zabeliazah, che se davat malko greshni suveti
1. Lichnite lekari NE preglezdat po specifichni oplakvaniq - mai stavashe vupros za ginekolog, ako ne se luza. toi napravo dava napravlenie, zashtoto nai-malkoto niama ginekologichen stol v kabineta, za de vi pregleda ;-)
2. mai zelaeshtiqt da se pregleda e 16 godishen/a - spada kum decata - do 18 godini - Bezplatni pregledi kam kasata!!!

Pozdravi

11-07-2004, 23:35
POSLEDNO KFO DA PRAQ?!?!?

<black soul>
03-22-2007, 17:18
Искаш направление от личния и отиваш при специалиста, коийто си си избрал! А дали ще одиш с мама си е твой проблем! :-)