PDA

View Full Version : Iskam savet..



Bolka
11-05-2004, 08:27
Tazi sutirn ne bqh na daskalo..ujasnu mi e gadnu...bashta mi me rita malku sutrinta...ne che me prebi..noo..samoto skarvane..koeto stava tolkova chestu napravo me ubiva...2 puti sam bqgala ot vkushti...i veche ne moga...iskam da se mahna..:-(( kakvo da pravqq??????

little_black_dress
11-05-2004, 13:36
O,milichkata!!Ne se pritesniavai da spodelish!!!Pogovori s bashta ti i go popitai zashto se darji taka!!!A moje bi problema ne e samo v nego!!Pogovori si s nego isam sigurna,che shte se razberete!!! Uspeh!! )) :wink:

Iliqn4eto
11-06-2004, 09:33
tctc tova e ujasno mila,pogovori s nego pitai go za6to se darji taka s tebe,ti ne si predmet i nqma pravo ,dori i da si napravila belq...dano se razberete ,no vnimavai i ti kakvo pravi6 6toto donqkade moje i ti da si vinovna za ne6to,e sega ne te oprekvam prosto kazvam,ako i toi e bil mnogo qdosan si go e izkaral na tebe :cry:

playful_girlll
11-06-2004, 15:05
milichka, napulno razbiram kakvo ti e...za6toto i az minala prez tozi ad.za jalost rositelite v pove4eto situacii si go izkarvat na nas :(( az su6to sum na mnenie ,4e trqbva da pogovori6 s ba6ta si.nadqvam se vsi4ko da se opravi:))!!!

Josefinne
11-06-2004, 22:57
Не можеш ли да говориш с майка си по въпроса или с баба си и дядо си...И евентуално да отидеш при тях да живееш, ако толкова не ти понася тази обстановка...

emma marinova
11-09-2004, 16:17
mi tva e mn kofti no prosto pravil li go e pove4e ot 1 pat kvoto i da kaje6 kvoto i da pravi6 nqma da re6i6 problema edinstveniq na4in e da si trae6 i da ne si mu pred pogleda kogato e besen a nai dobriq varqnt e da ji9vee6 pri nqkoi drug rodnina no ne se ot4aivai vsi4ko se vra6ta lo6oto e 4e te unizqva no ako ti nalaga tormoz ima telefoni na koito moje da potarsi6 pomo6 no ako stava samo vapros za spre4kvane na interesi trai si za da jivee6 spokoino uspeh s kukoto uvas!!!

AmyLee
11-14-2004, 12:25
Ujasno! Ne znam kakvo da kaja napravo... Spored men trqbva da se oburne6 kum nqkoi vuzrasten, ako ne kum maika,baba,dqdo, to kum roditeli na nqkoq priqtelka ili tvoq blizka po-golqma priqtelka. SPored men ima i dryg variant - da otide6 v otdela za za6tita na deteto. Mislq 4e ima vuv vseki grad, v ob6tinata mai. Ili ako imate psiholog v u4ili6te nqma da e lo6o da pogovori6 s nego. U4itelite su6to sa variant. Te 6te se zastupqt za teb, 6te pogovorqt s ba6ta ti i 6te te za6titqt. No premini kum tazi kra4ka samo ako si istisnki gotova... Za6toto ne se znae do kude moje da se stigne.. Dori do dom za deca. No tova zavisi ot vuzrasta ti. Uspeh!

kurabiika
11-14-2004, 12:57
of tova e mnogo gadnooo :( kakuvto i da ti e ne mislq 4e ima pravo da te udrq a i 6tom se slu4va tolkova 4esto i dori si bqgala 2 puti ot vas zna4i rabotata e seriozna i naistina trqbva da se napravi ne6to po vaprosa.trqbva da potursi6 pomo6tta na tvoi rodnina ili na nqkoi tvoi po-blizuk i po-golqm poznat , apuk ako bqh na tvoe mqsto sigurno 6tqh da se opitam da udarq ba6ta si kogato mi posqga, da se za6titq po nqkuv na4in i da ne mu se davam m ne znam kakvo drugo da kaja :( ...

анн
04-05-2006, 19:09
O,milichkata!!Ne se pritesniavai da spodelish!!!Pogovori s bashta ti i go popitai zashto se darji taka!!!A moje bi problema ne e samo v nego!!Pogovori si s nego isam sigurna,che shte se razberete!!! Uspeh!! )) :wink:



i az mislq taka baby..

ProstoAz
04-05-2006, 19:16
Темата е стара и вече не е актуална, за това ще бъде заключена!
Благодаря!