PDA

View Full Version : Колко много боли...



BaT_GirL
11-05-2004, 10:10
...да си сам/а.Незнам за вас но на мен ми писна.Да крия чувствата си и защо?Защото после боли. :cry: Много боли от това да си сам,но май е по добре отколкото да се лъжеш-Той/тя е!Не не е защото любовта идва и си отива за миг както беше в ръцете ти изчезна.И отново въпрос Защо?Защо все аз съм сама?Защо?

Грахче
11-05-2004, 11:40
Да скриеш чувствата си или да ги прикриваш... това е една от най-глупавите грешки, която можеш да направиш. Защото изтърваш момента и после съжаляваш цял живот,че си си пропиляла шанса.

Пък да си сам...не е хич лошо :) Свобода, лично време, никой не ти държи сметка за нищо... идеално :)

пенчето
11-05-2004, 12:55
О боже..
Като седиш нон стоп по фороми и си "споделяш" душевните проблеми, как няма да си сама бе ?
Пък и как очакваш някой от тука да ти отговори на въпроса ве ?

Josefinne
11-05-2004, 13:03
Грахче, не е така, че да си сам е хубаво. Аз, например, много мразя да съм сама. Спомням си преди, като си нямах гадже и всичките ми приятелки си имаха, колко ми беше лошо. те си излизаха с гаджетата, а аз нямах какво да правя, по цял ден си стоях вкъщи и ме фащаше яко дерпесията. Не знам как не съм искукала тогава. Ако това пак ми се наложи не знам какво ще правя. Сега гаджето ми заминава за 2 дни в провинията и аз се чувствам толкова самотна без него... Но голямата грешка, която хората в такива ситуаций, е да изпаднат в депресия. Те си стоят само вкъщи и почити не излизат. Е, тогава как ще се птървеш от депресията? Трябва да се излиза тогава най-много, да се срещаш с нови хора, да говориш, да търсиш...Хората много умно са си го казали - който търси - намира. Пък ако туй момче не те харесва, мила BaT_GirL, опитай се да преодолееш чувствата си към него и да се насочиш към нови фронтове. Ако, пък не смееш да му признаеш чувствата си - по- добре забрави за него. Колкото повече изчакваш, толкова повече вероятността за успех намалява! Кажи му сега!

manq4kata{P}
11-05-2004, 14:38
...да си сам/а.Незнам за вас но на мен ми писна.Да крия чувствата си и защо?Защото после боли. :cry: Много боли от това да си сам,но май е по добре отколкото да се лъжеш-Той/тя е!Не не е защото любовта идва и си отива за миг както беше в ръцете ти изчезна.И отново въпрос Защо?Защо все аз съм сама?Защо?

aamii otkade da zapo4na...1-vo mislq,4e da si sam e mnoo kofti,pone az mislq taka.za6toto i az kato sam sama po4ti si stoq samo vka6ti.am ne biva taka.naistina kogato 4ovek tarsi-namira.az vqrvam,4e dori i da si sama,6te nameri6 mom4eto za teb,koeto da ne ti govori samo prazni prikazki,no i a ti dokazva mnogokratno kolko mn te obi4a.ne biva da pravi6 ogromnata gre6ka da se ot4aiva6 i depresira6.mn e vajno i da ima6 istinski priqteli,koito da te nakarat da ne se 4uvstva6 samotna.nadqvam se,4e ima6 takiva hora okolo teb.ako e taka-izlizai s tqh,zabavlqvaite se,pravete si kupona zaedno...osven tva ako izpitva6 4uvstva kam nqkogo nedei da 4aka6 toi da napravi parvata kra4ka,ponqkoga se iziskva mn smelost,za da napravi6 parvata kra4ka,no povqrvai mi 6te si zaslujava.ako sega si sama,vqrvai,4e edin den vsi4kite tezi momenti nasamota 6et ti se varnat stokratno,4e i pove4e i to samo v hubavi migove,badi optismistka i imai vqra vav lubovta!!!!uspeh,mila!!! :wink: :!:

az sa6to ne vednaj sam si zadavala vaprosa za6to vse az sam sama,za6to naistina,a v sa6toto vreme vsi4ki drugi okolo men da si imat gadjeta,koito gi obi4at mn i s koito sa zaedno ot suam vreme i skoito imat vazmojnost da sa zaedno,a ne sa razdeleni ot adski golqmo razstoqnie.nnoooo si msilq,4e moje bi tva e edna ot trudnistite v jivota ni,koito trqbav da preodoleem i koito moje bi 6te ni napravqt po-silni.o6te vednaj ti kazvam nnikoga ne se predavai :!:

Васко`Prаsko
11-05-2004, 15:34
...да си сам/а.Незнам за вас но на мен ми писна.Да крия чувствата си и защо?Защото после боли. :cry: Много боли от това да си сам,но май е по добре отколкото да се лъжеш-Той/тя е!Не не е защото любовта идва и си отива за миг както беше в ръцете ти изчезна.И отново въпрос Защо?Защо все аз съм сама?Защо?

az kato se siera ne me boli :)

Мария
11-05-2004, 15:37
BaT_GirL май иска да каже,че се чувства сама относно любовта.Самотата най-често е душевно състояние.Сигурна съм,че има много приятели и хора,с които да се забавлява и да се чувцтва добре.Но когато на човек му липсва любов...чувства се празен и има усещането,че живее непълноценен живот.
Наистина е грешка,че прикриваш чувствата си.т С това усложняваш възможно най-много живота си.Понякога се случва да се притесняваме от реакцията на човека,в когото сме вюбени,да не знаем как ще ни възприеме и какво ще е положението в бъдеще...,до дори и да получим отрицателен отговор,ще ни заболи ама ... времето лекува.А ако живеем с чувствата в себе си без да ги показваме и споделяме...това е още по-мъчително и болката е наистина непоносима.
Любовта е най-сложното нещо в този свят.Където има истински и дълбоки чувства,винаги има болка,тъга и сълзи.
Любовта понякога може да дойде и да си отиде за миг,но това в повечето случаи е просто привличане,симпатия или физическо желание.Аз съм сигурна,че не може да обичаш истински някого без да си бил заедно с него и без да го познаваш достатъчно добре с всичките му положителни и отрицателни черти.
Когато си влюбен поемаш много голям риск.Но именно този риск те кара да се чувстваш жив и да преливаш от желания,мечти и емоции.Няма начин всичко да е само положително.Аз вече го приех.В този живот няма нищо идеално,то това не ни пречи да се опитваме да се доближим възможно най-много до съвършенството,нали?
BaT_GirL,правиш грешка като казваш,че все ти си сама.Това не е вярно.Не трябва да приемаш нещата така и още по-малко да се депресираш.
Когато харесваш някого и имаш желание за контакт с този него...ами пусни в действие чаровната си усмивка,бъди естествена и започни разговор.Ако само се самосъжаляваш и си задаваш хиляди въпроси няма да постигнеш нищо.Да,може би понякога е трудно,но когато постигнеш желаната цел, насладата е още по-голяма като знаеш през колко трудности и пречки си преминал.
Не те съветвам да бъдеш оптимист,но в никакъв случай не бъди песимист.Най-добре е да гледаш реално на всичко около теб и да разбереш,че в този живот нищо не само е розово.С това не искам да насаждам никакви отрицателни чувства.Напротив - има толкова хубави,красиви и прекрасни неща в този живот.Грях е,когато не ги оценяваме и обръщаме внимание само на лошото.Опитай се да намериш някакъв баланс между всичко важно за теб.Недей денонощно да мислиш само за любов.Тя ще стане част от живота ти когато му дойде времето.Може би е необходимо да преживеем няколко разочорования,за да може един ден да познаем истинската,чиста и неприкосновена любов !!!

Грахче
11-05-2004, 15:44
Грахче, не е така, че да си сам е хубаво. Аз, например, много мразя да съм сама. Спомням си преди, като си нямах гадже и всичките ми приятелки си имаха, колко ми беше лошо. те си излизаха с гаджетата, а аз нямах какво да правя, по цял ден си стоях вкъщи и ме фащаше яко дерпесията. Не знам как не съм искукала тогава. Ако това пак ми се наложи не знам какво ще правя. Сега гаджето ми заминава за 2 дни в провинията и аз се чувствам толкова самотна без него...

И какво, всяка приятелка си излизаше с гаджето и те оставяха сама постоянно ? Ми ... незнам какво да ти кажа. При мен нещата стоят по много различен начин. Аз нямам такива приятелки, които да обръщат внимание само на гаджетата си и да ме загърбват заради тях. Пък и да излизат с тях, все ще са с компания, с която и аз мога да изляза, там ще вземат и някое момче, с което да се запозная... а и винаги ако помоля някоя да остане с мен, а не да излезе с приятеля си, ще остане с мен. Пък и какво, не мога ли аз да си изляза сама и да се разходя, да се запозная с някой :D Много ограничено гледате на света... Пък и това състояние на пълно вманиачение, тоест ето виж - гаджето ти заминава за два дена и ти се чувстваш самотна без него - намирам го за глупаво. не че и аз не съм се чувствала така, но сега си мисля,че не е нужно такова ограничение - да се чувстваш добре само и само с един човек и светът ти да се ограничава само до него. И какво ще правиш след като този човек си отиде? С кого ще си тогава? Като си се била дотолкова отдала на него и като не можеш без него дори 2 дена? Какво ще стане като се окажеш в положение,че трябва цял живот да си без него? Трябва да се научиш и да си сам. Да оценяваш свободата. Ако сигурността и рамото, което е до теб стигаха нима птичката щеше да иска да полети свободно? Ето тя си има всичко - храна, хора, които се грижат за нея... Но тя иска свобода...иска да лети. Защото иска да опознава нови светове, защото иска да е и независима. Та нали все пак всички се стремим към това - да бъдем свободни? Ето това му е хубавото да си сам - свободен си! Докато преди си раздавал цялата си обич на един човек, сега тя стуи от теб и може да достигне до всеки! Има тръпка, приключение...

BaT_GirL
11-05-2004, 18:20
Незнам чувствам се ту самотна ту щастлива.Но Мария беше права сърцето е.Аз никога не оставям сама нито виса по цял ден пред компютъра.Напротив ходя по дискотеки партита излизам с приятели но не е там въпроса..Страх ме е от реакцията на хората когато разберат че съм влюбена в някой.Аз поне смятам(прави намеци)че ме харесва но въпрос как да се запозная с него?Незнам а пък после като го опозная все ще стане нещо или приятел или гадже.

Djursi
11-07-2004, 16:17
да си сам/а. DA, ДА СИ САМ БОЛИ... ДА СИ С НЯКОГО ПАК БОЛИ... ПО НЯКОГА Е ПО ДОБРЕ ДА СИ САМ И ДА ТЕ БОЛИ, ОТКОЛКОТО С ЧОВЕКА ,КОЙТО ОБИЧАШ И ДВАМА ВИ ДА ВИ БОЛИ.

Да крия чувствата си и защо? НИКОГА НЕ ГУБИШ КОГАТО РАЗКРИЕШ ЧУВСТВАТА СИ, ГУБИШ ВИНАГИ, КОГАТО ГИ ПОДТИСКАШ!!! ТОВА МНОГО ПЪТИ СА МИ ГО КАЗВАЛИ И АЗ НЕ ВЯРВАХ АМА ВЕЧЕ ВЯРВАМ

Защо все аз съм сама?Защо? НЕ САМО ТИ СИ САМА! И ТИ ИЗОБЩО НЕ СИ САМА! ИМАШ РОДИТЕЛИ ИМАШ ПРИЯТЕЛИ... ЗАМИСЛИ СЕ... ИМА ДЕЦА БЕЗ НИКОГО И НА ТЯХ НЕ ИМ Е ПРОБЛЕМА ТОВА ЧЕ НЯМАТ ГАДЖЕ! РАДВАЙТЕ СЕ ЧЕ СЕ ПАК ИМА НЯКОГО НА КОГОТО МОЖЕ ДА РАЗЧИТАТЕ! ДОРИ ТОВА ДА СМЕ НИЕ ОТ ФОРУМА.

flirty_girl
11-07-2004, 16:28
Грахче, не е така, че да си сам е хубаво. Аз, например, много мразя да съм сама. Спомням си преди, като си нямах гадже и всичките ми приятелки си имаха, колко ми беше лошо. те си излизаха с гаджетата, а аз нямах какво да правя, по цял ден си стоях вкъщи и ме фащаше яко дерпесията. Не знам как не съм искукала тогава. Ако това пак ми се наложи не знам какво ще правя. Сега гаджето ми заминава за 2 дни в провинията и аз се чувствам толкова самотна без него...

И какво, всяка приятелка си излизаше с гаджето и те оставяха сама постоянно ? Ми ... незнам какво да ти кажа. При мен нещата стоят по много различен начин. Аз нямам такива приятелки, които да обръщат внимание само на гаджетата си и да ме загърбват заради тях. Пък и да излизат с тях, все ще са с компания, с която и аз мога да изляза, там ще вземат и някое момче, с което да се запозная... а и винаги ако помоля някоя да остане с мен, а не да излезе с приятеля си, ще остане с мен. Пък и какво, не мога ли аз да си изляза сама и да се разходя, да се запозная с някой :D Много ограничено гледате на света... Пък и това състояние на пълно вманиачение, тоест ето виж - гаджето ти заминава за два дена и ти се чувстваш самотна без него - намирам го за глупаво. не че и аз не съм се чувствала така, но сега си мисля,че не е нужно такова ограничение - да се чувстваш добре само и само с един човек и светът ти да се ограничава само до него. И какво ще правиш след като този човек си отиде? С кого ще си тогава? Като си се била дотолкова отдала на него и като не можеш без него дори 2 дена? Какво ще стане като се окажеш в положение,че трябва цял живот да си без него? Трябва да се научиш и да си сам. Да оценяваш свободата. Ако сигурността и рамото, което е до теб стигаха нима птичката щеше да иска да полети свободно? Ето тя си има всичко - храна, хора, които се грижат за нея... Но тя иска свобода...иска да лети. Защото иска да опознава нови светове, защото иска да е и независима. Та нали все пак всички се стремим към това - да бъдем свободни? Ето това му е хубавото да си сам - свободен си! Докато преди си раздавал цялата си обич на един човек, сега тя стуи от теб и може да достигне до всеки! Има тръпка, приключение...

NAPANO SAGLASNA :!: :wink: 8)

BaT_GirL
11-07-2004, 16:55
Доверие а Djursi Може пък и да си права.Май си имам всичко но наистина е по добре да съм сама за да не нараня и някои друг.Имам си семейство много приятели всичко дори и любов!!! :P

bla_bla_lajiza
12-14-2006, 23:22
ne mislq 4e towa da si sam e lo6o pone za men de!az obi4am swobodata si prekaleno mn may 8-[ to towa ne e mn hubawo ama nqma zn.az ne moga da hodq dalgo wreme s nqkoy-nay-mn 3 meseza sam hodila s edin....i polse kato skasame-ne bih kazala 4e sam tajna....no taka sam az de.....ina4e ne dey da prikriwa6 4uwstwata si,taka n 6te zagubi6! jiweey si jiwota i se zabawlqway...a towa 4e ponqkoga si sama -ne se bezpokoy lubowta 6te doide rano ili kasno :P

drR
12-15-2006, 00:09
Josefinne kakvi temi prodavash po istoriq ?

-DeliciouS-
12-15-2006, 00:39
Ти сама знаеш, че не винаги си сама.Любовта идва и си отива и това се повтаря и повтаря..Когато старата любов си тръгне, вместо да се залъгваш, усмихни се и дай път на новата любов да дойде.Когато отвориш вратите на сърцето си, ще можеш и ти самата да си щастлива :wink: