PDA

View Full Version : Lubovta e ...



Iliqn4eto
11-05-2004, 13:57
Mnogo mi e gadno,haresvam si 13 godi6no mom4e toi hi4 ne izglejda na 13,no vse pa e na tolko,no az sam na po4ti 18 i nekak si mi e kofti... pa i toi mai si me haresva,ama taka da se kaji toi vse o6te si e dete a i az vinagi sam si padala po po golqmi no neznam kakvo mi stana ta hlatnah po nego... moje bi 4e e mnogo mil i 4e mn obi4a da se 6eguva a i sa6to taka i az donqkade sam si detski haraktr e sega ne razbiraite 4e sam nqkoq glezla koqto se sardi za bilo i nebilo ili e golqma egoistka... prosto nqkoi ne6ta me kefqt koito pravqt malkite ;)) e malkite na po 14-15 :)noo tova ne e nai golqmiqt problem,haide vazrostovata granica ne e tolkova fatalna az izglejdam na 13-14 tai kato sam nisi4ka slabi4ka i sas mn detsko lice i nikoi ne mi e daval 18 priqtelite sa mi kazali 4e moga da si hva6tam i golqmi i malki mom4eta... noo az vse im kazvah malki za6to sa mii a sega...:??? a tova mom4e e brat na nai dobrata mi priqtelka a tq mn si me uvajava no ne iska az i toi da hodim... namekvala go e i ne iskam s neq da se karam zaradi taz lubov ta kakvo da pravq,prosto ne e vazmojno da tragnim skri6om 6toto grada ne ni e mn golqm a i e palen s klukari ili da se opitam da go zabravq,makar i trudno.da predpo4ita priqtelstvoto si otkolkoto edna nesigurna lubov...mai taka 6te e nai dobre no nz,mnoo me kefi tva mom4e samo kato go vidq i ...:)

11-05-2004, 15:07
Estestveno, 4e trqbva da izbere6 priqtelstvoto v tozi slu4ai. Nai-mnogo da se polu4i kratkotraina vryzka s tva mom4e i nqma za6to zatova da gubi6 edna mnogo dobra priqtelka. No vse pak, ako misli6, 4e ima smisyl i tova nqma da povliqe na priqtelstvoto vi, se opitai da pogovori6 s neq - prosto nqma kakvo drugo da napravi6.

united_colors
11-05-2004, 17:18
Iliqn4eto, spored mene e po dobre da ne raz4ita6 na nikakvi otno6enia s tova mom4e.Az po princip ne si padam po mnogo po golemi ot men mom4eta no si gi izbiram na mojata vuzrast(18) ne otri4am 4e ot vreme na vreme me izkefjat i po malki mom4eta ot men, no mislja 4e s takiva(po malki) ne moje da se polu4i ni6to poradi pri4inata 4e njama da obi4ate edni i su6ti ne6ta.Ti kazva6 4e si ti e detski haraktera, no ne misli6 li 4e na 18 kolkoto i da e ne e tolkova detski kato na 13, a i o6te pove4e 4e na 13 godini mom4etata sa...... mom4enca.Hodila sam s po malki mom4eta i prosto znam, 4e goljamata razlika mejdu vas nezavisimo dali toi e na 13 ili na 23 razlikata ot 5 godini ima mnogo goljamo zna4enie za otno6eniata vi.A su6to taka nikoga ne riskuvai priatelstvoto si zaradi mom4e!!!!! NIKOGA :wink:

slanchiceto
11-05-2004, 18:34
Zdravey,Iliqn4eto.Kato prochetoh tova,koto si pisala za onova momche na 13 godini vse edno chetqh neshto koeto az sam pisala.Moga da ti kaja samo da ne pravish greshkata da tragvash s tova momche.Az taka se vlubih v nai-dobriq priqtel na brat mi,koito e na 15 ( e ne e 13,no otnovo e mnogo malak mnoooogo ! ) Tragnah s nego i zapochnaha problemite.Az sasdhto sam na 18.Ne se zaslujava.Osobeno kato si ot malak grad.Az sashto jiveq v malak grad i e mnogo gadno.Povqrvai mi!Ne tragvai s nego.Pone tova e moeto mnenie.No v kraina smetka ti si reshavash.Prosto reshih da ti kaja,che spored men nishto nqma da izleze,zashtoto sam minala po tvoq pat.
POjelavam ti mnogo uspe :lol:

rosu
06-20-2007, 14:13
Godinite nqmat nikakvo zna4enie!Lubovta e bez granici :smt007

beb4ety
06-20-2007, 14:15
Saglasna sam s rosu ot prednoto mnenie !!

idealnata_t
06-20-2007, 15:03
friendship is the most important thing in this fu***** world

koalka
06-20-2007, 15:26
Темата е стара!