PDA

View Full Version : manikiur



pa_teto
11-05-2004, 16:22
hora, t.e. momi4eta, daite mi nekvi ideiki za sladurski manikiur:P~~a pa i ako znaete nekoi dob7r site deto ima ideiki o6te po-dobre:P~

playful_girlll
11-06-2004, 15:17
mi frenski ili puk nqkuv rozov lak.na bourjois sa mn sladki vsi4kite,predimno bonboneni cvetove sa :)

Jamalska
11-06-2004, 17:01
Hmmm lubimata mi tema:)Mi...naprimer nawsqkyde edin cwqt samo lak samo na bezimennite nqkoq kartinka...rozi4ka..ili prosto pletenici ot rali4ni cwetowe lakowe...spirali...to4ki...oooo

leona
11-06-2004, 17:13
mi az sq se setih ne6to deto ne sam si go pravila ma sq mi doide kato ideiika
naprimer da si napi6e6 nqkoq dumi4ka ime ili ne6to zaka4livo na seki prast po ednata bukvi4ka i taka stava dumi4ka :lol: :D

SanDRo
11-06-2004, 17:25
Az, ne moa da vi dam suveti za vid manikur, ama poneje imam nabludeniq i iskam da vi kaja samo nqkolko, obache jizneno vajni neshta!!! Prosto se grijete noktite vi da ne sa nqkfi tvurdi, nqmam prdstawa twa ot kwo se poluchava, akto si slagate mnogo lak li ot kwo ne znam, ama se grijete za samite nokti. Da nqmate kojichki i noktite da sa meki i luskavi ei tva me kefi men kato momche :), inache laka me kefi svetul daje moje bez lak, prosto edna bqla cherta otgore ili nqkaf zazdravqvasht lak[prozrachen].

Djursi
11-07-2004, 17:53
Ами сега е модерното при френския да е с розова основа :) А и се продават ракива лепенки за сякакъв вид френски :) В новия брой ... той не е нов де ... за октомври/ноември на списание АННА има там няколко идеики :) И с брокат е много ефектно

Du6ka
11-08-2004, 11:28
[/b]Az si kupih edin konpletk za frenski manikur deto e zna4i ot prozra4en lak,takav za samata lenti4ka bqlata otgore i krainiq ,koito na men mi e takav ne osobeno zabelejim s malko blestq6to...ima i lenti4kite i ne e skapo,ne znam oba4e pri teb dali 6te go ima.
ta az ne6to sega sam se zaribila po frenskiq ,a puk moje da si kupi6 i lak ,na koito bi trqbvalo da pi6e TOP i,koito e s mn tanka 4et4ica za dekoraciq...i moje da pomoli6 nqkoi da ti narisuva nqkakvi malki cvet4eta..:) :D