PDA

View Full Version : Нещо още по-интересно!!!



интересна
11-05-2004, 18:36
Хора,искам да ви попитам как се държите в училище,какво е поведението ви,какво се случва в един учебен ден в класа ви и извън него?
Много ми е интерсно. Ще ми се да зная и каква роля играете сред останалите-лидери ли сте или от по-скритичките?
И още нещо-за какво си говорите,като се съберете с противоположния пол,какво държание харесвате от него-по-отворено или скромно?
И въобще-нека си поговорим за свалките в даскало! Как стават те,какво правите и как привличете внимание? Как?КАК?кАк? Какво правите вие като се съберете в компания? За какво си приказвате? КАк поддържате жив контакта? Какво правите,за да бъдете неустоими? Нещо,което да ви отличава и да ви прави единствени?

Jamalska
11-05-2004, 19:42
Хора,искам да ви попитам как се държите в училище,какво е поведението ви,какво се случва в един учебен ден в класа ви и извън него?
Много ми е интерсно. Ще ми се да зная и каква роля играете сред останалите-лидери ли сте или от по-скритичките?
И още нещо-за какво си говорите,като се съберете с противоположния пол,какво държание харесвате от него-по-отворено или скромно?
И въобще-нека си поговорим за свалките в даскало! Как стават те,какво правите и как привличете внимание? Как?КАК?кАк? Какво правите вие като се съберете в компания? За какво си приказвате? КАк поддържате жив контакта? Какво правите,за да бъдете неустоими? Нещо,което да ви отличава и да ви прави единствени?
Dyrja se kato nawsqkyde...W edin u4eben den w klasa....obi4ame se mrazim se biem se regry6tame se no redowno wdigame krywnoto na daskalite...
Sred ostanalite...hmmm...ne sym lider...pri nas nqma lideri mai...Ima takiwa koito poznawat dostaty4no ot drugite i takiwa koito ne poznawat po4ti nikoi...
S protiwopojniq pol...si goworim za po4ti wsi4ko...ob6ti temi-myje/jeni,koz,muzika,drugite 3 elementa,hek.......................I hareswam po-zatworeni.da ne se dyrjat mnou otworeno ama da ne si myl4im wse pak...
Kak priwli4am wnimanie...xaxaxa az sym edno myyni4ko 4owe4e koeto ne priwli4a wnimanie...I ne se i opitwa...pone na powe4eto hora...W kompaniq...igrae se hek,pofi se...lafi se...wsi4ko...
.................................................. .................................
Kakwo me otli4awa...az sym si az...wseki e unikalen ama az sym si az bez da se obli4am dyrja i tn kato drugite...imam si stil...imam si na4in na jiwot...imam si harakter...

11-05-2004, 20:42
Ne ponasqm momi4eta koito pu6at treva.Stra6ni parcali stavat sled vreme.

Fuck_me
11-05-2004, 21:02
Ами може би в даскало аз съм най-естествена. А и аз прекарвам 1,3 от цялото ми ежедневие там. А най-хубаво е нещо да те стимолира да искаш да ходиш на даскало.Имам в предвид момче.Значи лично мога да твърдя, че съм една от лидерите но все пак това са 2000 ученика. Никой не е номер 1. Когато се събера с момчета си говорим само това което ги интересува момчетата. А именно СЕКС.Опредлено си падам по-свалките в даскало.

united_colors
11-05-2004, 21:43
:lol: :lol: :lol: Ami v u4ili6te mi e super gotino! Ne moga da kaja 4e sam ot liderite, za6toto v na6ia klas po4ti vsi4ki sa ravni , no ako ima hora v na6ia klas, koito da izprostjavat i da prvjat jivota na vsi4ki sme6en,to az sam ot tjah.V u4ili6te sam neudurjima kogato sam tam imam 4ustvoto 4e me snimat za njakakav film.Mnogo e divo!Ina4e si govorim za vsi4ko, po to4no kato sme na kafe vsi4ki govorjat ednovremenno i posle vsi4ki sa 6tastlivi 4e sa si kazali svoeto, nezavisimo dali sa 4uti ;P Kefja se na vsi4ki i te mi se kefjat na men, s u4ielite se buzikam mnogo, ama mnoooogo,no te puk sa to4ni.Mnogo im govorja v 4asovete i malko im vlizam, no kogato sam tam - goljam smjah pada:)Vuob6te moeto daskalo e No1, i kakto kazva novata ni gospoja po geografia- "Ako ne pozdravja njakoi ot vas, da ne se surdi 6toto ne pomnja fizjonomii, no Silvia njama kak da ne ja zapomnja"

ridin'spinnaz
11-05-2004, 23:03
lider sam,pove4eto gi e strah ot men imam moq partiq v klasa no ostanlite koito se pravqt gi spi4am

Blues_TeaRs
11-06-2004, 02:43
prosto sum si bebe si prez cqloto vreme i ne se nasilvam da se pravq na ne6o koeto ne sum za da me haresat drugite taka 4e BE YOURSELF

malkata_girl__
11-07-2004, 09:47
tyi kato sega sym v novo u4ili6te pyk i sym 8 klas.. nqmam vyzmojnost da se zapoznaq s gornite klasove.. a s po malki ... nqma smisal starae se da napravq dobro vpe4atlenie .. vse pak sym NOVATA.. poznavam sravnitelno .. malko hora .. tyi kato sme 3 osmi klasove.. sys mom4etata razgovarqme za futbol .. vse myjki raboti :}~ za lider e absurt da se govori .. ima ne6ty kato SEXsimvol .. 8) mi tova e ob6to vzeto otno6enieto v daskalo mi e kakvoto i na ulicata .. koito ne mi e priqten prosto ne kontaktuvam s nego .. ;}

Josefinne
11-07-2004, 16:35
Аз пък съм от по-свитичките в класа ми, защото не ми е много като клас този клас. не ги познавам , не излизам с тях. С тях съм по задължение. Излизам си с други хора, дружа си с други хора, както и те...те не ме познават и не искат да ме опознаят и аз не ги познавам и вече няма време да ме опознаят...това е...за жалост...

biby_
11-07-2004, 17:49
Kogato sme v u4ilishte,v 4as sme na principa 'edin za vsi4ki i vsi4ki za edin!' Obshto vzeto sme nai-problemniq i nai-mrazeniq klas ot vsi4ki daskali,vseki 4as e kato bitka.V mejdu4asiqta glavno sme se razdelili na grupata priqteli-shturata kompaniq i ostanalite deto ne izlizat ne govorqt ne stavat ot 4ina si. Dori izvun u4ilishte nie sme si zaedno pomagame si,tursim se,hodim po kuponi izlizame po kafeta,kru4mi,diskoteki zaedno mnogo dobri priqteli sme i mnogo zadrujen klas,kato cqlo rqdko se sreshtat takiva slu4ai radvam se 4e popadnah imenno v tozi klas.V kompaniqta nqmame lideri zashtoto uvajavame mnenieto da vsi4ki.
S mom4etata mi idva otvutre ne moga dam opredelenie na durjanieto si. A ako ste v dobra kompaniq,nqma nujda da se 4udite sega puk za kakvo da govorim ,s priqteli dori mul4anieto e priqtno:D

Djursi
11-07-2004, 19:21
Хора,искам да ви попитам как се държите в училище,какво е поведението ви,какво се случва в един учебен ден в класа ви и извън него?
НОРМАЛНО! НЕ ВИЖДАМ ЗАЩО ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИМ НА ИДЕОТИ В УЧИЛИЩЕ! ЩОМ СЕ МИСЛЯТ ПОВЕЧЕТО ЗА ТАКИВА И ТВА ДА СЕ ЛИГАВЯТ И ПРАВЯТ НА ТАКИВА КАКВИТО НЕ СА(ИНТЕРЕСНИ) МЯСТОТО ИМ НЕ Е ТАМ. ЩЕ ПОРАСНАТ И ТЕ! СЕ ПАК СМЕ ИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА И МИСЛЯ ЧЕ ВСКИ ЗНАЕ КОЛКО СТРУВА.
Ще ми се да зная и каква роля играете сред останалите-лидери ли сте или от по-скритичките?
И ОТ ДВЕТЕ! В НЯКОЙ СЛУЧАЙ ТРЯБВА ДА СИ ЛИДЕР, В НЯКОЙ ДА СИ МЪЛЧИШ.
И още нещо-за какво си говорите,като се съберете с противоположния пол,какво държание харесвате от него-по-отворено или скромно?
И ПО-ОТВОРЕНО И ПО-СКРОМНО. ДА ГИ ИМА И ДВЕТЕ, ДА НЕ Е НЯКОЙ ДЕЧКО ДЕТО СЕ ПРАВИ НА ВАЖЕН БАТКО.
И въобще-нека си поговорим за свалките в даскало! Как стават те,какво правите и как привличете внимание? Как?КАК?кАк?
НЕ СЕ ОПИТВАМ ДА ПРИВЛИЧАМ ВНИМАНИЕТО НА НИКОЙ И НЕ ИСКАМ И ДА ГО ПРИВЛИЧАМ. СЕ МИ Е ТАЯ ДАЛИ НЯКОЙ МЕ ХАРЕСВА ИЛИ НЕ. Какво правите вие като се съберете в компания? За какво си приказвате? КАк поддържате жив контакта? Какво правите,за да бъдете неустоими?
ЗА ДА БЪДА НЕУСТОЙМА? АЗ СЪМ ТОВА КОЕТО СЪМ И НЕ СЕ СТРЕМЯ ДА БЪДА ДРУГО.
Нещо,което да ви отличава и да ви прави единствени?
НЕЩОТО КОЕТО МЕ ОТЛИЧАВА ЛИ ? ЧЕ НЕ СЕ ПРАВЯ НА ТЪПА И НЕ СЕ ЛИГАВЯ!

TauHaTa
04-13-2006, 11:19
za6to trqa da igrai6 roli... q si budi kuvto si... u4ili6teto e za da nau4i6 ne6to.. vqrno 4e i otno6enie sred horata se nau4ava ama tva ne e nai vajnoto..tva se u4i navsqkude.. ako ne si tvurdo re6en da si namira6 kompaniq v u4ili6te nqma smisul da se prai6 nq nqkuv kuvto ne si za da se haresa6... puk za svalki.. kvi svalki be :?: lud li si?! v daskalo-svalki.. s kogo 6e se svali6?s nqkoq kele6ka kolkot da i diga6 reitinga sred priqtelkite i ili s nqkoi kaka da diga6 sobstveniq si?? xixixk
male kolko sum skepti4na dnes :P :lol:

Mem0reX
04-13-2006, 11:20
Be yourself!!!!!

priti_kiti
04-13-2006, 11:26
Хора,искам да ви попитам как се държите в училище,какво е поведението ви,какво се случва в един учебен ден в класа ви и извън него?
Много ми е интерсно. Ще ми се да зная и каква роля играете сред останалите-лидери ли сте или от по-скритичките?
И още нещо-за какво си говорите,като се съберете с противоположния пол,какво държание харесвате от него-по-отворено или скромно?
И въобще-нека си поговорим за свалките в даскало! Как стават те,какво правите и как привличете внимание? Как?КАК?кАк? Какво правите вие като се съберете в компания? За какво си приказвате? КАк поддържате жив контакта? Какво правите,за да бъдете неустоими? Нещо,което да ви отличава и да ви прави единствени? male male :lol:
emi kak se durja v u4ili6te..normalno kak da se durja :D
ina4e v na6iq klas si4kite sme lideri-ima samo 2,3 momi4eta koito sa si po skriti4ki i sa otkusnati ot kompaniqta :roll:
a za protivopolojniq pol- to tva mi e kompaniqta na mene :D emi za kvo si govorim.. za tehnite ne6ta (koli,komputri,igri,po kvo da bqgame :lol: ) i s momi4eto v kompaniqta si govora za mom4eta,kozmetika,kude da izlizame,koga i tn :)
i po princip haresvam po otvorenite hora. :) tezi sduhanite ne mi dopadat mn mn ...
a za svalkitee... mii aide tqx nqma da gi komentiram :D no po princip si imam edno pravilo: Nikvi gajeta ot daskalo :!: ;)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 12:19
Хора,искам да ви попитам как се държите в училище,какво е поведението ви,какво се случва в един учебен ден в класа ви и извън него?
Много ми е интерсно. Ще ми се да зная и каква роля играете сред останалите-лидери ли сте или от по-скритичките?
И още нещо-за какво си говорите,като се съберете с противоположния пол,какво държание харесвате от него-по-отворено или скромно?
И въобще-нека си поговорим за свалките в даскало! Как стават те,какво правите и как привличете внимание? Как?КАК?кАк? Какво правите вие като се съберете в компания? За какво си приказвате? КАк поддържате жив контакта? Какво правите,за да бъдете неустоими? Нещо,което да ви отличава и да ви прави единствени?

Vinagi badi sebe si tova e moq savet nqma zna4enie sred kakvi hora si i dali 6te im se haresa6 vajnoto e da si sebe si a ne da se nagajda6 spored horata :)

TheMaggie
04-13-2006, 12:30
Хора,искам да ви попитам как се държите в училище,какво е поведението ви,какво се случва в един учебен ден в класа ви и извън него?
Много ми е интерсно. Ще ми се да зная и каква роля играете сред останалите-лидери ли сте или от по-скритичките?
И още нещо-за какво си говорите,като се съберете с противоположния пол,какво държание харесвате от него-по-отворено или скромно?
И въобще-нека си поговорим за свалките в даскало! Как стават те,какво правите и как привличете внимание? Как?КАК?кАк? Какво правите вие като се съберете в компания? За какво си приказвате? КАк поддържате жив контакта? Какво правите,за да бъдете неустоими? Нещо,което да ви отличава и да ви прави единствени?
Dyrja se kato nawsqkyde...W edin u4eben den w klasa....obi4ame se mrazim se biem se regry6tame se no redowno wdigame krywnoto na daskalite...
Sred ostanalite...hmmm...ne sym lider...pri nas nqma lideri mai...Ima takiwa koito poznawat dostaty4no ot drugite i takiwa koito ne poznawat po4ti nikoi...
S protiwopojniq pol...si goworim za po4ti wsi4ko...ob6ti temi-myje/jeni,koz,muzika,drugite 3 elementa,hek.......................I hareswam po-zatworeni.da ne se dyrjat mnou otworeno ama da ne si myl4im wse pak...
Kak priwli4am wnimanie...xaxaxa az sym edno myyni4ko 4owe4e koeto ne priwli4a wnimanie...I ne se i opitwa...pone na powe4eto hora...W kompaniq...igrae se hek,pofi se...lafi se...wsi4ko...
.................................................. .................................
Kakwo me otli4awa...az sym si az...wseki e unikalen ama az sym si az bez da se obli4am dyrja i tn kato drugite...imam si stil...imam si na4in na jiwot...imam si harakter...
daaam,no osnovno se ebavame sas vseki i sas vsi4ko,ligavim se,hilim se na vsqka 2-ra gluopst i t.n.............................abe napravo si pravim kupona sami i nali zatva po4ti vseki 4as imame zabelejka :mrgreen:

Jamalska
04-13-2006, 14:40
Уу кфа тема сте съживили..Ми общо взето от това,което съм писала преди до сега са изминали около 2 години и адски много неща се промениха от тогава...
Вече не пофя така,че в час умирам от скука..Общо взето си имам една аверка там с нея си пишем простотии и си рисуваме и говорим за разни най-различни неща...И се различаваме от останалата част от класа доста та за това другите доста ни ругаят и се опитват да се ебават с нас от което ние умираме от смях..Последната изцепка от днес беше,че решиха че сме сектантки и ни разпитваха некфи неща....смях бате
В класа си съм от по-кашетата..въобще не се занимавам да общувам много-много с тях...На вън вече съм доста общителна и мога д аси лафя с всеки...особено при мойте компании супер се забавлявам и съм доста шумна понякога...А в компанията на момчета...ми зависи от момчетата ама аз предимно с техния пол общувам,доста рядко с момичета...а свалките си стават от самосебе си...Като искам да се добера до някой пускам само лафчета и закачки ама никога не правя първа стъпка...от векове не съм искала някого достатъчно че да се занимавам да тичам по него....

God-Is-A-Girl
04-13-2006, 15:59
В даскало не съм точно лидер.По принцип не шавам много говоря си с точно определени хора(аз съм си геймър и повечето пъти не намирам много общи теми с останалите хора в даскало).Инъче майка ми е даскалка и всички от даскалото ме познават.Когато се наложи да се замесвам някаде повечето пъти става моята , макар че се старая нали дето се казва да не използвам връзки :) ,защото отстрани изглежда много грозно.С хората от класът ми е излизам никаде иначе си говорим за абсолютно всичко.По време на час се базикаме ЯКО с даскалите и сме най-проблемния клас в даскалото(не че това е за хвалене,и не че не е очаквано все пак сме 12 клас).За свалките лично при мен няма такива (а и как да има аз съм доста грозничък :))иначе има някои хора от другите класове ама не са много.Общо взето това е.

Krem4eto
04-13-2006, 16:10
Хора,искам да ви попитам как се държите в училище,какво е поведението ви,какво се случва в един учебен ден в класа ви и извън него?
Много ми е интерсно. Ще ми се да зная и каква роля играете сред останалите-лидери ли сте или от по-скритичките?
И още нещо-за какво си говорите,като се съберете с противоположния пол,какво държание харесвате от него-по-отворено или скромно?
И въобще-нека си поговорим за свалките в даскало! Как стават те,какво правите и как привличете внимание? Как?КАК?кАк? Какво правите вие като се съберете в компания? За какво си приказвате? КАк поддържате жив контакта? Какво правите,за да бъдете неустоими? Нещо,което да ви отличава и да ви прави единствени?

Държа се много свободно,но не се прегръщам/целувам с който ми падне!Така си "украсявам" ежедноевието,като си правя ШОУ!Ами познавам почти всички от school,те също мене!Има едно момиче,което ме копира изцяло за да я харесват повече(това ме дразни)!!!
С едно момче може да си говориш за всичко!Стига да не те е срам!Аз искам момчето да е нормално нито по-отворено,нито по-скромно!Говоря си с него като нещо от рода "ООО как си","ОХОО","HI" или пък "КАК СИ".Вниманието се привлича,като пускаш бъзици.Като съм в компания си говорим всякакви глупости!Почти винаги измислям какво да кажа!Ами не мога сама да кажа,може би трябва да питаш приятелите ми от какво се отличавам от тях!