PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Притеснителна съм и това пречи !!



{}Slanchiceto{}
11-05-2004, 19:19
Zdraveyte,sladurkovci. :wink: Imam malak problem.Mnogo sam sramejliva i ne moga da si namerq priqtel.Vsichkite mi vrazki sa prikluchvali barzo,zashtoto ne moga da se otpusna.Adski sam pritesnitelna i ne znam kakvo da napravq,za da se promenq.Shte vi bada dosta blagodarna,ako mi pomognete.Blagodarq predvaritelno :D

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Fuck_me
11-05-2004, 21:18
Ами значи щом си толкова срамежлива едва ли това ще бъде много лесно да се промени. Най-добре остави на момчето да действа. Но все пак тис е отпусни и давай каквото ти е по силите. Късмет! :P

Iliqn4eto
11-06-2004, 09:45
mili4ka zapo4ni malko po malko da se otpuska6,misli si kolko 6te ti e priqteno i takvi ne6ta... 6toto sas sram ni6to ne se postiga tova go znam ot li4en opit i togava vseki gleda da ti se ebava... davai malko po smelo 6te vidi6 4e ne e tolkova trudno,no trqbva malko usiliq i kuraj
haide uspeh v promqnata,no vse pa ostavi i malko ot sramejlivostta si :0) ne se promenqi korenno 6toto nqkooi i taka si te haresvat..:P

sweet_deni
11-06-2004, 10:34
mili4ka zapo4ni malko po malko da se otpuska6,misli si kolko 6te ti e priqteno i takvi ne6ta... 6toto sas sram ni6to ne se postiga tova go znam ot li4en opit i togava vseki gleda da ti se ebava... davai malko po smelo 6te vidi6 4e ne e tolkova trudno,no trqbva malko usiliq i kuraj
haide uspeh v promqnata,no vse pa ostavi i malko ot sramejlivostta si :0) ne se promenqi korenno 6toto nqkooi i taka si te haresvat..:PDa,i az taka mislq...USPEH :wink:

{}Slanchiceto{}
11-06-2004, 12:36
Mnogo blagodarq za savet4etata.Shte mi badat ot polza.Shte mi bade trudno v promqnata,no trqbva da go napravq.Nikumo ne bi bilo lesno da se promeni,no ima sluchai,v koito trqbva.Mnogo blagodarq che se opitahte da pomognete :D

©@|)@|\/|@®73®1
11-10-2004, 10:49
Zdraveyte,sladurkovci. :wink: Imam malak problem.Mnogo sam sramejliva i ne moga da si namerq priqtel.Vsichkite mi vrazki sa prikluchvali barzo,zashtoto ne moga da se otpusna.Adski sam pritesnitelna i ne znam kakvo da napravq,za da se promenq.Shte vi bada dosta blagodarna,ako mi pomognete.Blagodarq predvaritelno :D

хм познат проблем ;) а ве няма ко да се притеснява6 - никой няма да те изяде. Пълна глупост - от ли4ен опит ти го казвам и аз :) Трябват ти просто пове4е емоции и не се самозалъгвай, 4е просто ти трябва време - с времето най-мн да се задълбо4и ;) ба4кай над себе си с две думи ;) и аз бях така до едно време,ама са съм пълна отка4алка и приятелити ми им е забавно с мен, защото правя неща, които никой не о4аква,4е ще посмея ;) айде успех 4ао!

BaT_GirL
11-11-2004, 09:56
Миличка и аз съм си срамежлива но знаеш ли напоследък откакто осъзнах че съм в училище за последно че повече няма да се върна да седна на чина не ми пука.Запознавам се сама с приятелките ми гаджетата с момичета с момчета помисли ако чакаш момент той няма да дойде затова действаи!!! :wink:

Bubanata
04-08-2006, 12:46
Povdigni si samochuvstvieto poveche,druj s epo nadutoo i shte stane!Nadevam se da sum ti pomognala!USPEH

teenkopele
04-08-2006, 15:01
Еми за толкова време мисля, че си се променила. :mrgreen:

Все пак... :arrow: опитай се да се промениш, колкото и трудно и невъзможно да ти звучи. :)

Успех. :wink:

babi_girl
04-08-2006, 15:46
az mislq 4e sramejlivostta se dylji na nisko samo4uvstvie. a za6to e taka, trqbva da byde6 uverena v sebe si. vinagi 6te ima nqkoj kojto 6te ti kjae 4e ne si hubava (naj-veroqtno ot zloba) no ako mu se vrzva6 nikoga nqma da se prebori6 s pritesnitelnostta si. prosto si kaji 4e zaslujava6 vsi4ki hubavi ne6ta, otpusni se i se nasladi na jivota