PDA

View Full Version : Pomognete za izbor!



Gosta
11-06-2004, 00:12
Iskam da vi pitam kakvi dunki da si kupq?Az sum mom4e, no dupeto mi e leko po izdadeno (ne mnogo no ne e i normalnoto) ta kakvi dunki da si vzema v tozi slu4ai?za da mi otivat normalno.znam 4e pove4eto ste kompetentni po tozi vupros i vi molq za suvet! Mnogo 6te mi pomognete! Mersi na vsi4ki otgovorili mi seriozno :)

Evil_embrace
11-06-2004, 08:03
nosi svobodni dunki ne6to kato rapurskite ama ne nekvi FUBU 60to ne moga da ponasqm rapur4etata. Probvai s TRUCK COMPANY ave kvoto ti doide na akula. tva ehttp://www.oneposter.com/UserData/Poster/Poster_8310.jpg

Satanas_daughter
11-06-2004, 08:31
hehe mi niakvi deto sa shirokichki ama ne chak torbisti kato na raparite....vzemi si cherni dunki purvo shtoto chernia e nai iakia cviat vtoro shtoto prikriva vsichki nedostatuci

hehehe iako Kurt Cobain imam sushtia plakat v staiata mi :)

playful_girlll
11-06-2004, 09:17
v nikakuv slu4ai ne si vzimai torbesti!!!:) sega po magazinite ima strahotni modeli na dunki specialno,vlez v relay & pepe jeans tam sus sigurnost 6te si nameri6 qki!:)

DeaTHroW-ReC_F
11-06-2004, 15:22
v nikakuv slu4ai ne si vzimai torbesti!!!:) sega po magazinite ima strahotni modeli na dunki specialno,vlez v relay & pepe jeans tam sus sigurnost 6te si nameri6 qki!:)
а ти отде знаеш откъде е тва момче...
според мен не си зимай рапърски ако не ти е такъв стила..има леко по широки..а и черния цвят наистина е мултифункционален и мн як.....ако си някъф........чалга маниак земи си и изтъркани..ма пак широчки...успех:)

miloto_girl_4e
11-06-2004, 15:46
abe vzemi si kakvito si poiska6 dunki,samo trqbva da sa po 6iro4ki,za da prikriqt..nedostataka ti ae,kusmet s pokupkata:P

MadMaster
11-06-2004, 18:31
Не че разбирам нещо от мода и такива неща, но и аз ще дам съвет - каквито и дънки да носиш, трябва да са възможно най-обикновените - да не са протъркани, изтрити, или нашарени с надписи!!!

SanDRo
11-06-2004, 18:33
Mi vczemi go stopi toq guz!!!!!!!???? Kvi dunki da si vzemel!!@#&* Vzemi si bilet za debelarium :shock: !