PDA

View Full Version : razdqla...



11-06-2004, 08:01
zdraveite...vinagi kogato imam problem go spodelqm s vas i dosta 4esto mnogo mi pomagate.Sega pak se nujdadq ot va6teto ospokenie,pomo6t i savet.S priqtelq mi s koito bqhme 1 godina i 3 meseca...se razdelihme.Po mnogo glupav na4in...skarahme se....za gluposti i ot togava seki po4na da pravi nomera da se inati i t.n...pra6tahme si sms i se karahme 4rez tqh...obadih mu se da se vidim da mu kaja kvoto imam toi kaza 4e neznal dali sme 6teli da se vidim...sled tva mi prati sms 4e ne mi bilo kofti za tva koeto stava ...razberete me mnogo mi e gadno...pla4a...no v nikakav slu4ei nqma da mu se molq da se saberem ili da se vidim...iskam da ne mislq ve4e za nego...da go zabravq i da ne stradam...daite mi ideq kakvo da napravq...v nikakav slu4ei ne iskam da mu pravq mrasno...za6oto nqma smisal...

11-08-2004, 09:23
Zdravei,
godina i 3 meseca e dosta mnogo vreme!!!
Znachi,parvo iskam da ti kaja che s plach nishto niama da postignesh!!!
Ako toi te obicha istinski vse oshte ne e kasno da ste otnovo zaedno!!!
Ako ti go obichash sashto i chustvata sa vi vzaimni shte bade grexota da ne ste zaedno!!!Taka che ako e taka napravi ti parvata stapka!
Po niakoi pat momchetata sa inati kato moeto gadje :wink: Toi me obicha mnogo no ako se skarame nikoga niama da mi se obadi ako az ne mu se obadia i t.n :wink:
Ne te karam da mu se molish,prosto otidi do tiax i pogovorete seriozno!Napravi vsichko vazmojno da se saberete otnovo{bez preuvelichenia},zashtoto za da badete 1godina i 3 meseca zaedno znachi naistina ste se obichali istinski!!!
Nadiavam se che sam ti pomognala.
Uspex!!!

Malkata
11-08-2004, 10:07
Vremeto koeto ste bili zaedno ne e nikak malko i e napalno normalno da ti e my4no.... neznam az li4no nemoga da ti dam savet kakvo da pravi6 v smisal 4e v takiva situacii kakvoto i da pravi6 to 6te si boli izvetsno vreme
za tova prosto se opitai da ne misli6 tolkova mnogo za nego...s vremeto 6te ti olekne malko po malko i se nadqvam naistina da ti olekne po skoro
davai napred i go zabravi

Djursi
11-08-2004, 17:36
Здравей!
Значи и ние с моя приятел ( бивш ) ходихме малко повечко време от колкото вие и винаги бяхме така... Като куче и котка... Никога не бяхме на едно мнение и когато се скараме се държим адски детински, защото си мислехме че така е гадно на другия!
Значи ... всичко хубаво никога не свършва зле! Свърши ли зле, значи не е свършило... Свърши ли добре значи е !
Не обръщай внимание... Прави се, че не ти пука и не му пиши да видиш как ще те потърси! Вярвай ми, че ако ще се разделяте ще е с хубав край ... Както аз и бившия ми приятел.

11-08-2004, 17:42
Малолетни к*рволя кво цивриш ма я фани му направи 1 с*ирка и ще се оправите бе.Ревала я ела да ти покажем от ко ше ревнеш бе кат не н*ад*пим на кушетката в нас.

bonbon4eto_ton4eto
07-21-2006, 15:14
Малолетни к*рволя кво цивриш ма я фани му направи 1 с*ирка и ще се оправите бе.Ревала я ела да ти покажем от ко ше ревнеш бе кат не н*ад*пим на кушетката в нас.

awe ti si adski tup we!!!momi4eto tursi pomo6t i razbirane a ti tyka drunka6 razni prostotii (koito qvno sa si harakterni za tebe...)

ami az kakvo moga da ti kaja....nai-dobre 6te e da otide6 pri nego i po nqkakuv na4in da se opita6 da napravi6 vsi4ko vuzmojno da se sdobrite...kogato dvama 4oveka se obi4at mnogo malko ne6ta mogat da gi razdelqt!!! sigyrna sum 4e nakraq vsi4ko 6te zavur6i s :smt008

kisS``me
07-21-2006, 15:42
mi sybirai se s priqtelkite si,izlizaite.diveite i malko ili mnogo ti pochvash da mislish za drugi neshta!pone pri men stana dano i pri teb da stane :smt023

lost_girl
07-21-2006, 16:23
ми това говори много добре за теб,щом не искаш да му правиш мръсно!ми мога да ти кажа че с времето ще го забравиш,рано или късно ще се появи друг човек в живота ти за това ти казав гледай само напред

koalka
07-21-2006, 17:09
Ами като си такъв инат твой си е проблема!Заради тая глупава гордост!!!!!Все едно ти е гадже от 1 месец,а не от година и половино.Осъзнай се малко.Щом казваш,че го обичаш му се обади.

Heartbreaker
07-21-2006, 17:13
Заеби гордостта тва чувство понякога е много лошо след като се обичате потърси го явно и той страда за тебе направи ти крачката и не губи време.

07-21-2006, 17:23
Вие слепи ли сте ?

Пуснато на: Съб Ное 06, 2004 10:01 am