PDA

View Full Version : razdqlata



11-06-2004, 08:16
zdraveite...vinagi kogato imam problem go spodelqm s vas i dosta 4esto mnogo mi pomagate.Sega pak se nujdadq ot va6teto ospokenie,pomo6t i savet.S priqtelq mi s koito bqhme 1 godina i 3 meseca...se razdelihme.Po mnogo glupav na4in...skarahme se....za gluposti i ot togava seki po4na da pravi nomera da se inati i t.n...pra6tahme si sms i se karahme 4rez tqh...obadih mu se da se vidim da mu kaja kvoto imam toi kaza 4e neznal dali sme 6teli da se vidim...sled tva mi prati sms 4e ne mi bilo kofti za tva koeto stava ...razberete me mnogo mi e gadno...pla4a...no v nikakav slu4ei nqma da mu se molq da se saberem ili da se vidim...iskam da ne mislq ve4e za nego...da go zabravq i da ne stradam...daite mi ideq kakvo da napravq...v nikakav slu4ei ne iskam da mu pravq mrasno...za6oto nqma smisal...

Du6ka
11-06-2004, 08:51
Prava si,4e nqma smisal da mu pravi6 mrasno(vapreki,4e ponqkoga tova si e zalojeno v 4ove6kata priroda i go pravim neaznatelno..)Ot tova,koeto si napisala smqtam,4e i dvamata se obi4ate...Ti sama kazva6,4e e priklu4ilo po glupav na4in,no dali e svar6ilo!?az ne mislq,4e edin spor,karanica,skandal zna4i "KRAI",ako vie ne go poiskate...Ti si napravila kakvoto e nujno,a tova da mu se moli6-pod dostoinstvoto e spored men...moje bi mu trqbva vreme ,za da osaznae kolko mnogo zna4i6 za nego i kolko 6te mu lipsva6...godina i pove4e izob6to ne e malko vreme..nqma kak prosto da sloji6 ruka nad vsi4ko i tolkova..nai-malkoto e da pogovorite ot uvajenie edin kam drug i smqtam,4e toi trqbva da napravi vtorata kra4ka i da te potarsi za tova.Pone da se razdelite(nadqvam se,4e vse pak nqma da stane tova) kato priqteli...Spored men e adski tupo da si imal ne6to ob6to s nqkoi,bilo to za den,za sedmica,mesec,godina i posle vse edno ne se poznavate...Draj se,stiskam palci i vqrvam,4e 6te se spravi6!Tova,4e e kazal,4e ne ti pukalo,moje bi go e qd,4e ne si go pokazala pred nego -ne znam..Gledai da ne ostava6 sama,za6toto kolkoto i da e ,nai e trudno kogato si sam,zatvoren ,slu6a6 nqkoq muzika i vsi4ko ti napomnq za nego/neq...vsi4ki spomeni na kup sa v glavata ti i vsi4ko te pronizva adski bolezneno..
uspeh! :wink:

11-06-2004, 08:57
du6ka...mnogo ti blagodarq...dade mi stra6no mnogo kuraj....

Du6ka
11-06-2004, 09:26
naisitna 6te sam mnogo dovolna,ako e taka...ako nqma6 ni6to protiv ni draj v te4enie kakvo stava i kakvo si re6ila ti.Kasmet mila! :wink:

BaT_GirL
11-06-2004, 18:06
Виж скъпа Скарали сте се не е единственият.Но знам че е болезнено дълга е била връзката ви.Но щом неискаш да го молиш-Недей.Но не плачи...Радвай се защото само един път се живее на тоя свят!!! :)

tonislava_
11-06-2004, 18:27
mila,
6tom ste hodili tolkova dalgo vreme zna4i ste se i obi4ali mnogo!ti o6te go haresva6 ako ne i obi4a6 no i toi teb za6toto ste se skarali za glupost!ne si pravete mrasno za6toto ne si zaslujava na kraq na ne6to tolkova krasivo da go razvellite!badete priqteli,mnogo dobri priqteli!vie znaete mnogo edin za dryg!ne se draznete i saveti si iskaite...!a za da se razberete go nakaraite da si pogovorite....a sled tozi razgovor (napravi opit da bade mnogo mil) moje pak da se opravite....
az i priqtelq mi hodim ot godina i 5 meseca i sa6to baq sakarame no se opravqma kato pogovorim... probvai i ti taka
jelaq ti yspeh!

Josefinne
11-06-2004, 22:41
Сега си разстроена, но после ще съжаляваш за това. Мисля, че и сега съжаляваш...Прости му, защото те обича. Оредете си среща и се разберете. Мисля, че той ще ти се извини. Извини му се и ти и пак се съберете. Обиичате се, недейте от гордост и глупост да пъдите любовта си.

03-04-2006, 00:51
Раздялата е лошо нещо!

ProstoAz
03-04-2006, 00:55
Темата е стара!!!