PDA

View Full Version : Вратата на Щастието



Щастие
11-06-2004, 09:38
Човек лесно може да загуби душата си. Това означава да отдадеш от себе си на духовно ниво...

ето го и продължението

http://www.occultism.tk/bg/doorofhappyness.htm

това толкова ми хареса

Murderdoll
11-06-2004, 09:51
мерси много,сега ще го прочета
...не ми хареса http://oldmila.com/forum/images/smiles/zzZZzzZZ.gif
сичко свързано с религия е тъпоhttp://oldmila.com/forum/images/smiles/yuk.gif- значи и тоя сайт :roll:

Dance_princess
11-06-2004, 10:59
Това го знам от преди и любимата ми част е :


Когато вратата на щастието се затвори се отваря друга врата, но често гледаме много дълго към затворената врата и не виждаме другата, отворената за нас. Истината е, че не знаем какво искаме, докато не го изгубим, но е истина и, че не знаем както можем да имаме, докато не го получим. Дарявайки някого с цялата си любов не можем да бъдем сигурни, че тя е споделена. Не очаквайте и вие да получите любов в замяна. Чакайте докато тя се засили в сърцето на другия, ако това не стане бъдете доволни, задоволени, нека нищо друго не ви трябва, защото все пак любовта е израснала във вашето сърце. Отнема само минута да попаднеш на някого, един час да харесаш някого, един ден, за да обикнеш някого, но е нужен цял един живот, за да забравиш някого. Как можеш да забравиш този, когото обичаш? Никога! Този когото обичаш остава с теб в сърцето ти завинаги. Носиш го дълбоко в душата си. Не се стремете към красота, тя може да ви измами, не се стремете към богатство. Стремете се към някой, които ви кара да се усмихнете, защото е нужна само една усмивка, за да се превърне мрачната нощ в светъл ден. Намерете този който кара сърцето ви да се усмихне. Мечтайте за това, за което искате да мечтаете; идете там, където искате да идете; бъдете този, който искате да бъдете; защото ние хората имаме само един шанс и един живот, за да направим нещата, които искаме да направим. Можете да имате достатъчно щастие, което да ви кара да се чувствате добре, достатъчно опит, за да сте силни, достатъчно мъка, която да ви носи всичко човешко, достатъчно надежда, за да сте щастливи. Поставяйте се винаги на мястото на другите. Това, което ви наранява, вероятно наранява и другите. Не е нужно да имаш най - доброто от всичко, за да си щастлив, просто направи колкото можеш добро, докато вървиш по своя път. Любовта започва с усмивка, израства с целувка и умира със сълза. Светлото бъдеще винаги лежи върху забравено минало. Когато се родим ние плачем, а всички около нас се смеят. Живейте така, както когато ще умирате. Вие сте единствения, който се смее, а всички около вас плачат

11-06-2004, 11:47
Religiqta e edinstvenoto neshto koeto na darji duhovno jivi imaite malko uvajenie kat sazdatelq vi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 :evil: :evil:

Josefinne
11-06-2004, 12:03
Това е яко , само че когато се чувствам изоставена едва ли ще мога да изнеса всички неща, които ме свързват с бившия лщбим и да ги изгоря на двора. Ще ме помислят за луда :shock: . Освен това, ако наистина съм обичала, аз няма да искам да се разделя със спомена, пък и всичко ще ми напомня за него :cry: . Ами какво да правя, ако аз зарязвам. Тогава какво? Взела съм си обратно частичката от душата ли? Е ще го допрочета, интересно е :D

suzanna
11-06-2004, 13:38
mn e hubavo...i tujno :( a Josefinne e prava che da izhvurlish vsichkite tezi predmeti e mn mn trudno..az sushto ne mojah da go napravq..

Satanas_daughter
11-06-2004, 14:00
m ne e losho makar che...razdela malko za druidskata magia e po interesen :P

playful_girlll
11-06-2004, 14:12
kittie,mn sum suglasna s teb.

Murderdoll
11-06-2004, 14:41
Religiqta e edinstvenoto neshto koeto na darji duhovno jivi imaite malko uvajenie kat sazdatelq vi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 :evil: :evil:
мойте създатели са мама и тати...
и си ги уважавам...религия....кво религия
тва е измислено от хората които не са
могли по друг начин да си обяснят
нещата в живота... :roll: :roll:

DeaTHroW-ReC_F
11-06-2004, 15:12
бе незнам ко точно са секти..ма туй ми прилича на нещо в някоя си секта.....въпреки туй аз си знам квото ми трябва...с религията не мисля че е пряк свързан точно този материал....а относно това "Избираме да дойдем тук и да живеем в тези тела." съм напълно не съгласна....само ли избираме?! абсурд..ако можех да избирам дали да живея или не...нямаше.... :cry: а и кво е туй "УИКА"?

Guest
11-06-2004, 16:32
Ами то си пише кво е туи УИКА
съвсем подробно даже забелязах
а с кво си съгласна и с кво не
си е твой проблем. кой те пита

LunaTriCk
11-06-2004, 17:58
http://www.emoticoncomputers.com/Assets/emoticons/bored.gif
Религията е за слабите !

hahavteen
11-06-2004, 19:24
http://www.emoticoncomputers.com/Assets/emoticons/bored.gif
Религията е за слабите !

Ne se smiatam za slaba i horata koito me poznavat biha go potvurdili i vupreki tova sum viarva6ta. :roll:

AvLee
11-06-2004, 20:28
http://www.emoticoncomputers.com/Assets/emoticons/bored.gif
Религията е за слабите !
Де бе!?
А доколкото до сайта..не съм го разглеждала подробно,но доклкото видях от тази страница и вризките..пишеше маги и т.н..Е в това случайно да има нещо религиозно?

LunaTriCk
11-06-2004, 20:36
Само човек, който не вярва в себе си вярва, че има "всевишен" който го наказва при негова грешка.

hahavteen
11-06-2004, 20:41
Само човек, който не вярва в себе си вярва, че има "всевишен" който го наказва при негова грешка.

I otnovo triabva da ti protivore4a! :) Az viarvam v sebe si ,no tova izob6to ne mi pre4i da viarvam i v Bog! Ako iska6 da znae6 moia Bog ne me nakazva! Az pravia gre6kite i suotvetno ponasiam posledstviata ot tiah! :)

Щастие
11-06-2004, 21:19
Кажи им го слънчице :)))))
С теб съм!

LunaTriCk
11-06-2004, 21:32
И според теб има някой там горе който ни гледа ? BigBrother ?

П.П. Физиката е доказала, че е невъзможно да съществува бог.

hahavteen
11-06-2004, 21:50
И според теб има някой там горе който ни гледа ? BigBrother ?

П.П. Физиката е доказала, че е невъзможно да съществува бог.

Haha ne mi se obiasniava 6toto e mnogo dulgo ma 100% ne e BigBrother! :lol: Ne me interesyva kakvo e dokazala fizikata za6toto az li4no viarvam v drygi raboti. Ako iska6 pro4eti knigite na Ernst Mylda6ev toi e o4en lekar i su6to ne e viarval v po-viz6i sili.Napravil e oba4e dosta ekspedicii i interviyta i se e ybedil sam! :roll:

AvLee
11-06-2004, 22:43
Само човек, който не вярва в себе си ,вярва, че има "всевишен" който го наказва при негова грешка.
Какви разбирания само!?Никой не те наказва и никой не ти е виновен за грешките.Физиката нищо не може да ми докаже(всмисъл дали съществува Бог или не).Случайно тази физика някой да я е открил..тя само доказва неща,които си ги има(закономерности и тн).Хората не могат да знаят всичко,нали?