PDA

View Full Version : reklama na teenproblem



hahavteen
11-06-2004, 12:56
V4era popadnah na reklamata na saita ni i tui kato niakoi ne sa ia vijdali o6te re6ih da vi ia pokaja. Su6to iskam da pitam dali niakoi znae koi sa teia momi4eta i vlizat li vuv foruma. :roll:

http://mail.bg/Advert/160x600.gif

Josefinne
11-06-2004, 13:03
А...къде е рекламата?

hahavteen
11-06-2004, 13:05
А...къде е рекламата?

Mi taia kartinka e reklamata.Ne se li vijda? :roll: 6te ia sloja i v tva mnenie ma ne znam az si ia vijdam.. :roll:
http://mail.bg/Advert/160x600.gif

LiNkiN4eTo
11-06-2004, 13:09
spoko ve vijda se :!: dobra reklama ama mai teq momi4eta ne pi6at tuka :!:

mira_
11-06-2004, 13:10
ох майко мила, не знам откъде го изкопа това, но ако аз лично бях видяла тази реклама преди да съм влизала в този сайт едва ли щях и да вляза....тия "мацки" са направо плащещи, махнете ги plssss :roll:

AvLee
11-06-2004, 13:21
Моля ви махнете тия хора от рекламата...Ужас!!!

hahavteen
11-06-2004, 13:22
ох майко мила, не знам откъде го изкопа това, но ако аз лично бях видяла тази реклама преди да съм влизала в този сайт едва ли щях и да вляза....тия "мацки" са направо плащещи, махнете ги plssss :roll:

Da be i az tva si pomislih! :roll: No ot dryga strana sityaciata v saita e takava 4e na 4ovek napravo my se povru6ta! :? :lol: Moje bi e edin vid anti-reklama : "Ne vlizaite ako iskate da si zapazite nervite"!!! :lol: :lol: Aide stiga sum se ebavala! Obi4kam si go saita ni!Ne6to me e hvanala ligavata dneska! :lol:

Murderdoll
11-06-2004, 13:24
haha a taq vtorata e ujasna :twisted: :twisted: :twisted: :roll:

Satanas_daughter
11-06-2004, 13:57
az puk nishto i nikva reklama ne vijdam:(((

little_black_dress
11-06-2004, 14:08
Ujasni sa!!! (( :shock:

e4o
11-06-2004, 15:01
stranno, no i as ni6to ne vijdam :cry: :?: :idea:

P1ra71nQ
11-06-2004, 15:04
stranno, no i as ni6to ne vijdam :cry: :?: :idea:Az pyk shto gi vijdam :shock:

DeaTHroW-ReC_F
11-06-2004, 15:06
ох майко мила, не знам откъде го изкопа това, но ако аз лично бях видяла тази реклама преди да съм влизала в този сайт едва ли щях и да вляза....тия "мацки" са направо плащещи, махнете ги plssss :roll:
този сайт е за тийнове...а именно тва описва обикновения тийнейджър..поне тука в бг............ту с цигара..ту с пъпки..и тей....идеална е рекламата...[/i]

reality_girl{}
11-06-2004, 15:21
Ami reklamkata stava gore dolu ama ...tez "sladuranki" mai sa obarkali adresa

leona
11-06-2004, 15:44
nz kvo da kaja.. :!: tva e napravo "GrOzn0" ne smqtam 4e tezi KraSaViCi opredeleno 6te privlekat teenovete a to4no obratnoto :? :evil:

miloto_girl_4e
11-06-2004, 16:19
abe ne mislite li,4e tazi reklama moje da e napravena za ebavka ot nqkoi idioti,a ne saita taka da si pravi reklama?! nqma smisal prosto..nz..

bibonda
11-06-2004, 18:52
az puk nishto ne vijdam no mi beshe interesno :(((

amy lee
11-06-2004, 19:04
kvi sa tiq be???otvratitelni saaaaaaaaaaaaa.bati-q da smenqt reklamata

e4o
11-06-2004, 19:26
az puk nishto ne vijdam no mi beshe interesno :(((mi i na men taka, ama kvo da pravi6, dano ne6to se poqvi :lol: :wink:

Fallen_angel
11-06-2004, 19:53
ох майко мила, не знам откъде го изкопа това, но ако аз лично бях видяла тази реклама преди да съм влизала в този сайт едва ли щях и да вляза....тия "мацки" са направо плащещи, махнете ги plssss :roll:
Хммм...добре де представете си, че някое от тези момичета влиза в сайта...как ще се почувства, ако прочете тея постове?!?!?!?!Еми съобразявайте се малко поне де...
Плюс това...вие за какво влизате в тоя сайт?Защото примерно модераторите са хубави или админа(не че съм ги виждала де) или ,защото сайта е готин(е поне преди беше такъв)???Еми помислете малко де ...

hahavteen
11-06-2004, 19:58
Хммм...добре де представете си, че някое от тези момичета влиза в сайта...как ще се почувства, ако прочете тея постове?!?!?!?!Еми съобразявайте се малко поне де...
Плюс това...вие за какво влизате в тоя сайт?Защото примерно модераторите са хубави или админа(не че съм ги виждала де) или ,защото сайта е готин(е поне преди беше такъв)???Еми помислете малко де ...

Ami prava si ama momi4etata naistina izglejdat zle na teia snimki! Predpolagam 4e ako im biaha kazali da se ysmihnat vmesto da se pleziat 6tiaha da izliazat mnogo po-hybavi! :roll: :wink:

Fallen_angel
11-06-2004, 20:12
Хммм...добре де представете си, че някое от тези момичета влиза в сайта...как ще се почувства, ако прочете тея постове?!?!?!?!Еми съобразявайте се малко поне де...
Плюс това...вие за какво влизате в тоя сайт?Защото примерно модераторите са хубави или админа(не че съм ги виждала де) или ,защото сайта е готин(е поне преди беше такъв)???Еми помислете малко де ...

Ami prava si ama momi4etata naistina izglejdat zle na teia snimki! Predpolagam 4e ako im biaha kazali da se ysmihnat vmesto da se pleziat 6tiaha da izliazat mnogo po-hybavi! :roll: :wink:

Ама много сте ми интересни наистина...на вас кво ви пука как изглеждат тези момичета...(сега съм сигурна, че някой ще помисли, че аз съм една от тях-е не съм)И смятам, че рекламата си е наистина добра...
Какво ви пука как изглеждат те???

hahavteen
11-06-2004, 20:15
Ама много сте ми интересни наистина...на вас кво ви пука как изглеждат тези момичета...(сега съм сигурна, че някой ще помисли, че аз съм една от тях-е не съм)И смятам, че рекламата си е наистина добра...
Какво ви пука как изглеждат те???

Mene ne me burka kak izglejdat problema e 4e ne e mnogo hybavo i podkanva6to! Kakto kaza ve4e i mira_ ako biah vidiala taia reklama ne bih vliazla! :roll:

Josefinne
11-06-2004, 20:18
Ама аз все още нищичко не виждам!!!

DiEsEl_GiRl4eTo
11-06-2004, 20:24
ох майко мила, не знам откъде го изкопа това, но ако аз лично бях видяла тази реклама преди да съм влизала в този сайт едва ли щях и да вляза....тия "мацки" са направо плащещи, махнете ги plssss :roll:
Хммм...добре де представете си, че някое от тези момичета влиза в сайта...как ще се почувства, ако прочете тея постове?!?!?!?!Еми съобразявайте се малко поне де...
Плюс това...вие за какво влизате в тоя сайт?Защото примерно модераторите са хубави или админа(не че съм ги виждала де) или ,защото сайта е готин(е поне преди беше такъв)???Еми помислете малко де ...

Absoluitno si prava! Se pak nqmam ni nai-malka predstava kak izglejdat povecheto ot tez koit pishat tuka, ama tva ne mi prechi da vlizam :) Kefi me saita...pyk i ako ne sa osobeno hubavi..kakvo...nema spra da vlizam samo zarad tva q...

Iliqn4eto
11-06-2004, 20:58
eh samo kva reklama,opredeleno nemi haresva!!!

BABY_SEXY_GIRL
11-06-2004, 21:39
Tazi reklama e pulen rezil...tuk da ne sme nqkakvi izvadeni ot ludnicata, pone reklamata mi napravi takova vpe4atlenie :x UJAS :!:

Satanas_daughter
11-07-2004, 16:54
i az iskammm da ia vidia...za kvo ne moga :( :evil: :(

Josefinne
11-07-2004, 19:25
Ама къде е тая реклама!!! Някой да ми даде линк, искам да я видяяяя, плийс :shock:

DraGonHeaRt
11-08-2004, 17:19
Az znam kvo da kaja : http://rack2.free.evro.net/server12/mjk/gif/golqma_usta.gif

Traffic
11-08-2004, 17:23
spoko ve vijda se :!: dobra reklama ama mai teq momi4eta ne pi6at tuka :!: като ги гледам кви са грозотии мога да кажа само "слава на бога, че не пишат тука"..... :roll:

Грахче
11-08-2004, 18:49
ох майко мила, не знам откъде го изкопа това, но ако аз лично бях видяла тази реклама преди да съм влизала в този сайт едва ли щях и да вляза....:
Хммм...добре де представете си, че някое от тези момичета влиза в сайта...как ще се почувства, ако прочете тея постове?!?!?!?!Еми съобразявайте се малко поне де...
Плюс това...вие за какво влизате в тоя сайт?Защото примерно модераторите са хубави или админа(не че съм ги виждала де) или ,защото сайта е готин(е поне преди беше такъв)???Еми помислете малко де ...

Fallen angel, извинявай, но колкото и грубо да звучи, тези момичета изглеждат като дрогирани! А това е РЕКЛАМА. Тя има за цел да привлича нови потребители и да хваща окото. Да, да хваща окото успява, но не и по правилния начин. Всмисъл - тази реклама отвращава и човек си казва - Боже, какви пропаднали и отблъскващи същества! Това ли е наистина младото поколение! /и тук разочаровани подминават банера/ Друго си е да видиш усмихнат млад човек в разцвета на силите си, а не умопомрачен и изтощен от цигари и алкохол. Тук не става въпрос дали да хубави или не. А какво впечатление оставят и дали успява да накара някой да цъкне отгоре. А "това"... съжалявам но... абе жалко е!

11-08-2004, 20:17
Ujasni sa napravo MaDaFaKA!?!

BABY_SEXY_GIRL
11-08-2004, 20:17
:arrow: Napulno podkrepqm Grah4e :!: Az li4no pri vida na tazi "reklama" ne bih se zainterisuvala ot saita, ta tq pove4e me otvra6tava otkoltoto da mi hva6ta okoto :x Ne znam koi q e napravil i izmislil, no 6te kaja samo : BLAGODARQ ZA IDEALNOTO PREDSTAVQNE NA SAITA V O4ITE NA DRUGITE :!: