PDA

View Full Version : kak se zapoznahte s gadjeto vi?



11-06-2004, 14:14
Kak se zapoznahte s gadjeto vi? Kude stana tova?

Dobrina
11-06-2004, 14:19
В ICQ :)

Satanas_daughter
11-06-2004, 14:23
hehe prez edin forum :P

Murderdoll
11-06-2004, 14:26
ми...тоя дет преди ходех с него ме запозна
с моито пиле дет си го оби4кам :roll: :twisted: :twisted: :twisted: :) :)

Devilkin
11-06-2004, 14:40
Ами той е приятел на единствената моя добра приятелка...тя нещо се дърпаше да ни запознава (защото като ходя с нейни приятели правя глупости и тя се чуди как да ме оправдава) и на 15 септември отидохме на кафе аз, той и приятелката ми ииииии готово..:))

Съни
11-06-2004, 15:08
Ами в университета -> в един курс сме :roll: И той си ме харесвал там известно време (близо 6 месеца), обаче отначало един негов (тъй де наш) приятел (пак колега) се опитваше да ме сваля, ама като разбра, че няма да го огрее и се отказа :twisted: И после сегашния ми приятел ме заведе да ме учи да играя билярд, след няколко дена ме покани на един купон в тяхната квартира, на следващия ден дойде до моята квартира и оттогава живеем заедно :lol:

wetti
11-06-2004, 15:26
ami nie ve4e skasahme ma 6a ti kaja za minaloto mi :P ami v edno daskalo sme se pak :)toi si mi e haresal i toi se zapozna s men ma ne e nekfo zaspalo ot roda:kak se kazva6 ili ne6to takkova: prosto ...abe de da znam be6e ot odavna..:)

Lubka
11-06-2004, 17:41
zapoznaxme se s moia friend w bolnicata,stranno nali??? ama e fakt az s1m adski lyda glawa i togawa bex s1s s4ypen krak i tam se zap0znaxme ,xaresaxme se i taka we4e 8 meseca {{}}}}

DeaTHroW-ReC_F
11-06-2004, 19:00
ааам чи....irc.....

little_black_dress
11-06-2004, 19:25
Ami nastoiashte gadje niamam,no shte ti kaja kak se zapoznah s bivsheto!Ami v edin avtobus se zapoznahme !!! )) :oops:

`Noodle
11-06-2004, 19:31
Ami na edin lager...az q haresah...daje ne q popitah za imeto, i na tretata ve4er (ot deset dneven lager) bez vyob6te da sme si govorili, az sednah do neq q postepenno si premestih rykata na kolqnoto i, i posle kym rykata i tq mi otvyrna i taka :))), sega ve4e i imeto i znam :D

bebonka
11-06-2004, 19:33
mi v 4ata,a parviq pat kogato se vidqhme na jivo hodihme na kino :wink:

manq4kata{P}
11-06-2004, 20:18
am i az se zapoznah s ve4e biv6iq mi priqtel,za sajalenie :cry: ,v 4ata i sled kato se vidqhme na jivo bqh me na disko.nikoga en bih sajalila,4e se zapoznah s nego.toi e strahoten 4ovek.zatova i prodaljavam da go obi4am,nooo sam si sami4ka... :( :cry:

BABY_SEXY_GIRL
11-06-2004, 20:40
Slojno...zna4i, 4ateh s edin ot baq vreme, edin den mi vika "znae6 li koi e I**********e" i az mu vikam "Ne".Toi mi kaza, 4e e mom4eto, koeto bie pe4atite v diskotekata, v koqto hodq...Posle vaprosnoto mom4e samo mi se vklu4i...4atihme si po 3 4asa na den i vav petak se razbrahme na diskotekata da se zapoznaem, zapoznahme se...purvata celuvka i taka... :lol:

Tedichka
11-06-2004, 21:33
Ami, pyrvo si lafehme c IRC (ne osobeno chesto), posle na 15.05 edin obsht priqtel ni zapozna i na 17.05 veche bqhme zaedno :-)

Josefinne
11-06-2004, 21:35
Аз на купона на най-добрата ми приятелка за края на учебната година на точно 5тия месец откакто ходех със предишното си гадже. На следващия ден се бяхме забили с настоящето. След 4-5 дена спахме заедно, след още 4 дена се гаджосахме :D

biby_
11-06-2004, 22:04
Moga da kaja slu4ainost,a moje bi bilo sudba:) Predi 4 godini toi se zapozna s men na detska diskoteka za6toto beshe zabelqzal 4e sum tujna i mi kaza da se razveselq 4e vsi4ko shte bude nared.No sled tova ne se pozdravqvahme,toi ne me be6e zapomnil,az pomneh imeto mu.I predi 1 godina bqh se ponapila ,bqh go vidqla no6ta pred diskotekata i sum mu kazala 4e go poznavam i kak se kazva i sum izbqgala,togava toi me e tursel mnogo vreme za da se zapoznaem otnovo..e zapoznahme se ,stanahme si nai-dobri priqteli i sled godina priqtelstvo ,naskoro prerastna v strastna lubov koqto dulgo i dvamata sme krili:))))

Ri4i^
11-06-2004, 22:08
Ами в един клас сме от 3 години, а ходим от 5 месеца :)

VeShti4kAta
11-07-2004, 00:04
Mi v u4ilishte - hodim ot godina po4ti :)

Allicia
11-07-2004, 11:07
Ami az s moqt priqtel si chateh v mIRC, a posle edna priqtelka ni zapozna i taka...chetiri meseca po-kysno trygnahme...obshto vzeto beshe mnogo opletena istoriq, zashtoto rabotata stana malko uredena,ama tova sega nqma znachenie:)

Fuck_me
11-07-2004, 16:32
Ами ходихме в една компутърна зала и после един общ приятел ни запозна. И почнахме да ходим на кафе и т.н.

united_colors
11-07-2004, 20:04
Az moja go poznavah odavna, no bjahme samo poznati dori i zdr. ne si kazvahme.Edna ve4er toi me pozdravi a az go otminah.Na drugia petuk se napih vidjah go i mu se izvinih i ot duma na duma ..... godina i polovina :lol:

11-07-2004, 23:07
V diskoteka!!! :P

Em1l
11-08-2004, 01:11
Ми имал съм само едно Гадже и то за 2 сед. бяхме си чатили преди това и така се запознахме... иначе други съм нямал пък съм на 17... спек а ?

Em1l
11-08-2004, 01:14
Moga da kaja slu4ainost,a moje bi bilo sudba:) Predi 4 godini toi se zapozna s men na detska diskoteka za6toto beshe zabelqzal 4e sum tujna i mi kaza da se razveselq 4e vsi4ko shte bude nared.No sled tova ne se pozdravqvahme,toi ne me be6e zapomnil,az pomneh imeto mu.I predi 1 godina bqh se ponapila ,bqh go vidqla no6ta pred diskotekata i sum mu kazala 4e go poznavam i kak se kazva i sum izbqgala,togava toi me e tursel mnogo vreme za da se zapoznaem otnovo..e zapoznahme se ,stanahme si nai-dobri priqteli i sled godina priqtelstvo ,naskoro prerastna v strastna lubov koqto dulgo i dvamata sme krili:))))

Много трогателно... направо ме разчуства , честно

Baccara
11-08-2004, 08:13
Сестра й ни запозна в дискотеката. В момента в който се видяхме огънят пламна между нас...

sweet_deni
11-08-2004, 13:50
Mi kolkoto i gadno da zvu4i be6e priqtel na biv6oto mi gadje... :?

Djursi
11-08-2004, 18:03
в един сайт :)

11-08-2004, 18:19
S poslednite 2-ve na sam hodil. No s predi6nata kato vzenah edna priqtelka sled u4ili6te. Tq me zapozna s neina sau4eni4ka, pak tq s druga. I neq trgnahme. :oops: Dano shvana ne6to. :roll:

11-08-2004, 21:55
Slojno...zna4i, 4ateh s edin ot baq vreme, edin den mi vika "znae6 li koi e I**********e" i az mu vikam "Ne".Toi mi kaza, 4e e mom4eto, koeto bie pe4atite v diskotekata, v koqto hodq...Posle vaprosnoto mom4e samo mi se vklu4i...4atihme si po 3 4asa na den i vav petak se razbrahme na diskotekata da se zapoznaem, zapoznahme se...purvata celuvka i taka... :lol: :PPPPPppPppPppppppPPpp TeB Sam My Love :arrow: :wink:

SisTeR`oN`MaXa
11-18-2004, 16:34
ami zna4i az sa6to v momenta si nqmam priqtel na skoro go zarqzah!!s nego parvo se zapoznah v irc 4atihme si no nebe6e ni6ot seriozno dori ne se zaribqvahme v na4aloto no tai kato moqta nai dobre priqtelka hodi s negov priqtel, koito mi e kato brat, edin den otidohme v stz pri tqh na gosti ii tozi den bif6iq mi be6e sa6to s tqh i togava na JP garata se zapoznahme za parvi pat hodihme na disko tova onova i ve4erta kato se pribrah i si 4atih s nego toi mi prizna 4e mn me haresva na drugiq den mi doide na gosti iiiiiiiiiiii sled izvesno vreme tragnahme ama qvno vrazkata ni be6e bezsmislqna i tvarde naivna iii sled 5 meseca ve4e doide i neiniqt proval i eto az go zarqzah ii ne sajalqvam :roll: :) :wink:

Eliiiiii-sexito
11-18-2004, 17:25
emi v y4ili6te,az legnah varhu nego i taka :lol:

RaDoSTiNKa
11-18-2004, 17:38
Преди 5 години в автобуса....

BaHuHka``
11-20-2004, 07:26
MMm Na4i 4atihme si dosta dulgo vreme (7-8 meseca)poneje sme ot razli4ni gradove ......o6te v irc se zaribqvahme.Chatihme si vseki den po nqkolko chasa.Sled Tova toi doide .....i se zapoznahme,no poneje az nqmah mn vreme nemojahme i da otidem na kafe:((.No Ve4erta toi vlezna v 4ata i produljihme da se zaribqvame.SleD nqkolko dena se vidqhme pak.....makar 4e pak be6e za kratko vreme.Sled 1-2 sedmici az mu otidoh na gosti xodihme na kafe na disko.......i taka stana vsi4ko.. :P :P :D abee.......qko stana vsi4ko..... :P :!: :D :) :P

The Goodbye Girl...
11-20-2004, 07:40
Ами преди аз го познавах(в смисъл, че знаех кой е, защото преди време ходеше с една приятелка), а той мен не. В един момент се засякохме на рожденния ден на моя приятелка. После цяло лято не се виждахме и накрая се видяхме. Даже ходихме на нещо като купон заедно. И там той реши да ми каже колко ме харесвал и разни такива. Това е в общи линии.

dj Javor 'crazy-idiot'
11-20-2004, 08:30
Лелееее! Гадже по чата! Тва нямаше да го повярвам, докато не видях отговорите! Направо се разбих (нямам нищо против, не споря), ама някак си звучи странно!?? За старото ми гадже - един приятел ми каза, че тя ме харесва, после и тя ми каза и така. За новото - в понеделник може би ще я питам... :wink:

Milena^
11-20-2004, 23:56
az se zapoznah sas sega6noto si gadje blagodarenie na bahovi kapki na cena 20.00lv ot moq djob

rikk
11-21-2004, 00:14
napihme se zaedno na sbirkata na edin forum, tq mi gepi zapalkata i taka veche godina i polovina pochti :)

aBeP4eTo
11-21-2004, 10:00
Хах ми то ние ходим от един ден ама го познавам от 5-ти март бяхме на един купон и там се запознахме сега ходим ! :wink:

morsmordre
11-21-2004, 10:30
Ами тя още не ми е станала гадже, но се надявам да станем(вече писах няколко темички за това...)!!!
И сега по темата:
На тазгодишния изпит по литература(кандидат-гимназистки) тя ми направи много голямо впечатление като знаеше единствена(като изключим мен естествено)ена думичка, която бях потърсил в тълковния речник!И си казах "Ето с това момиче требе да се запозная и да я опозная!!!".Но тъй като нямахме повече свободно време, след един ден на изпита по математика се запознах с нея (от тогава до сега са минали 6 месеца...)и поддържаме връзка!Излизаме по веднъж сяка седмица(от началото на даскало) и то в петък, щото тогава имаме време.И сега, тоя петък ще й предложа без да се колебая(е, налага се да намеря удобния момент де :oops: )
Интересно запознанство, не мислите ли?!?

11-30-2004, 09:27
ми аз срах в даскало и тя влзез в тоалетната много и хареса миризмата и така...

11-30-2004, 09:28
ми аз срах в даскало и тя влзез в тоалетната много и хареса миризмата и така...

baby947
11-30-2004, 12:58
Хахаххаха Ами карах колелото на една приятелка, а той беше с колата си, гледаше ме доста настоятелно и си казахме по едно здрасти, после се запознахме...
... ... И така вече почти 5 месеца сме заедно!

SeXy^GiRl
11-30-2004, 13:42
ami to e veche bivshto ama se zapoznahme v irc a sled tova najivo edin obsht priqtel ni zapozna v edno disko ..

Anonimno
11-30-2004, 15:32
Em.... reshih da si namerq priqtelka i probvah po nai lesni nachin uj chrez irc i se poluchi sega sym veche s neq ot pochti dve godini i mnogo si q obichkam 8)

11-30-2004, 15:34
Slojno...zna4i, 4ateh s edin ot baq vreme, edin den mi vika "znae6 li koi e I**********e" i az mu vikam "Ne".Toi mi kaza, 4e e mom4eto, koeto bie pe4atite v diskotekata, v koqto hodq...Posle vaprosnoto mom4e samo mi se vklu4i...4atihme si po 3 4asa na den i vav petak se razbrahme na diskotekata da se zapoznaem, zapoznahme se...purvata celuvka i taka... :lol:
mnogo e Slojno :) {}

Absconding
11-30-2004, 16:56
ami to e veche bivshto ama se zapoznahme v irc a sled tova najivo edin obsht priqtel ni zapozna v edno disko ..

pri men be6e absoliutno su6toto samo deto moito ne e biv6e i ni zapozna priatelka a ne priatel. ina4e pak taka si biahme 4atili v irc i posle na jivo priatelkata ni zapozna v diskotekata :)

bad_baby_girl
11-30-2004, 17:06
ami toi mi vzel nomera na CSM-a ot edno momi4e bez da tq da se useti.Sled tva mi pra6ta6e streli4ki,i az ne izdarjah i mu pisah koi si, i taka natatik.taka cql den sme si pisali sms-i !Posle sled kato se varnah,tay kato ne si bqh v grada,se vidqhme toi mi predloji ,no az otkazah i taka 6 pati mi predlaga :roll:
i na 7-q pat ve4e prieh
e tva e:) :lol: :lol: :lol:

C-I-A-R-A
11-30-2004, 21:47
v IRC

sladyrankaaa
11-30-2004, 22:38
Zdraveite! :wink: Pri mene stana malko po razlichno...Edin den izlqzahme az i bratovchedka mi i otidohme da gledame momchetata kak igraqt voleibol.Na tqh ne im dostigashe edin igrach i momcheto koeto haresvashe ludata mi bratovchedka q nakara da igrae kato v zamqna toi shte q celune,kato v sashtoto vreme momcheto koeto me haresva doide pri men i me pomoli da mu darja gsm-a,kluchovete i parite :) i taka...kato svarshiha s igrata toi me celuna i mi ostavi parite si (ne che bqha mnogo).Taka toi me celuna za prav pato kogato oshte ne se poznavahme.Sled koeto nie se premestihme da jiveem v centara za 1 godina i pak se varnahme na staroto mqsto.Az pochnah da izlizam vseki den s kompaniqta na momcheto koeto me haresva i vposledstvie zapochnahme da si govorim bez da sme se zapoznavali.I taka edin den(az razbira se bqh sigurna che toi me haresva) uj na bazik mu kazah che go haresvam i posle i toi si prizna (tova stana edna sedmica predi Nova Godina) i nqkade sled okolo sedmica,kogato bqhme se sabrali vsichki priqteli da otpraznuvame nova godina,te ni zakluchiha v edna staq samo dvamata (ama nie ne si govorehme a gledahme tv,da de toi gledashe tv az gledah nego).Toi iskal da mi predloji v 12:00 ama togava doidoha roditelite na edna moq priqtelka i malko se otlojiha neshtata i kato doide vreme da se pribiram kam 01:00 nqkade toi doide da me isprati i mi predloji i az na shega se saglasih(makar che ne go haresvah) i taka veche 11 meseca sme zaedno i mnogo si go obichkam.Gorkichkiq,kolko godini ma e haresval...maliiiiiiii ako ne bqh mu kazala che go haresvam,makar i na bazik,kolko li shteshe da chaka :lol: Aide bye vi i do novi sreshti...

{}Slanchiceto{}
12-01-2004, 07:20
Амиии,да го кажем бовшето гадже.Значи той работеше при интернет доставчика ми и един ден дойде да изчисти някакъв вирус на компютъра.И така се върна още три пъти вкащи същия ден,уж да дооправя нещо :wink: После си писахме в локалния чат на фирмата.И съвсем случайно един ден се сблъскахме на улицата.Без да си кажем нищо.После си уредихме една съвсем случайна среща.После първата целувка и втората и такам.хубаво време беше

Gost
12-01-2004, 15:12
Ami edni malki deca ot kvartala ni zapoznaha prez lqtoto(i toi e ot kvartala)!!!I sega mnogo si go obichamm...

GeRyTo
12-01-2004, 15:48
Ами от един форум...аз му писах лично съобщение и после той ми отговори и после чатихме една вечер и той предложи да се видим и аз приех...видяхме се и...вече 10 месеца сме заедно :)

LoRinSeR
12-01-2004, 18:44
IRC RuleZ ! :wink:

sladyrana_88
12-01-2004, 19:11
mi purvo si bqhme 4atili v irc i sled tva ni zapozna edin ob6to poznat sly4aino :) mno qko se poly4i

CaSsIe
01-03-2007, 08:24
skype \:D/

SiMiLi_
01-03-2007, 08:36
vav daskalo predi 4 godini ama tragnahme predi 1 mesec :mrgreen: :smt007

He3HauKa
01-03-2007, 08:53
Ами в IRC ,но имахме общи познати и така :lol:

missTrance
01-03-2007, 09:14
(ясно е, чеисторията е различна :P )
запознахме се без да искаме в магазинчето на един общ приятел... гаджето било там, за да търси от къде да си купи телефон, а аз отидох за да взема общото френдче (незнаейки, че има изненада за мен при него) да папкаме някъде, защото три часа се бяхме уговаряли по мирката къде ще ядем.. може да се каже, че гладът ме събра със моето гадже, хихихи..
.. и така вече 10 месеца 'гладуваме' заедно :smt004

ista
01-03-2007, 09:37
тц-тц-тц... по Интернет се запознавате с гаджетата си... къде отидоха старите компании, дискотеките, училището, щурите неща...!!! Интернет... Боже... Господи!!!:idea: :idea: :idea: ужас! аз с моя се запознах на работа... хах...

LO6IQ
01-03-2007, 09:59
Сега нямам гадже но с предното ми се запознахме в автобус , пътувахме към хотела ( лагерче :wink: ) :-s

LO6IQ
01-03-2007, 10:08
Zdraveite! :wink: Pri mene stana malko po razlichno...Edin den izlqzahme az i bratovchedka mi i otidohme da gledame momchetata kak igraqt voleibol.Na tqh ne im dostigashe edin igrach i momcheto koeto haresvashe ludata mi bratovchedka q nakara da igrae kato v zamqna toi shte q celune,kato v sashtoto vreme momcheto koeto me haresva doide pri men i me pomoli da mu darja gsm-a,kluchovete i parite :) i taka...kato svarshiha s igrata toi me celuna i mi ostavi parite si (ne che bqha mnogo).Taka toi me celuna za prav pato kogato oshte ne se poznavahme.Sled koeto nie se premestihme da jiveem v centara za 1 godina i pak se varnahme na staroto mqsto.Az pochnah da izlizam vseki den s kompaniqta na momcheto koeto me haresva i vposledstvie zapochnahme da si govorim bez da sme se zapoznavali.I taka edin den(az razbira se bqh sigurna che toi me haresva) uj na bazik mu kazah che go haresvam i posle i toi si prizna (tova stana edna sedmica predi Nova Godina) i nqkade sled okolo sedmica,kogato bqhme se sabrali vsichki priqteli da otpraznuvame nova godina,te ni zakluchiha v edna staq samo dvamata (ama nie ne si govorehme a gledahme tv,da de toi gledashe tv az gledah nego).Toi iskal da mi predloji v 12:00 ama togava doidoha roditelite na edna moq priqtelka i malko se otlojiha neshtata i kato doide vreme da se pribiram kam 01:00 nqkade toi doide da me isprati i mi predloji i az na shega se saglasih(makar che ne go haresvah) i taka veche 11 meseca sme zaedno i mnogo si go obichkam.Gorkichkiq,kolko godini ma e haresval...maliiiiiiii ako ne bqh mu kazala che go haresvam,makar i na bazik,kolko li shteshe da chaka :lol: Aide bye vi i do novi sreshti...
Тази история много ми хареса :roll: :roll:
Аз отначало като прочетох изречението ,,uj na bazik mu kazah che go haresvam i posle i toi si prizna '' си помислих че после си му казала : ХАХА БАЗИК не те лайк и той е умрял :smt016

HopeLesss
01-03-2007, 10:12
Запознахме се преди 5 години, когато влязох в гимназията и разбрах, че сме в един клас, но чак преди месец тръгнахме :smt005

Insatiable
01-03-2007, 10:46
Ами колкото и тъпо да звучи се запознахме в IRC някъде 2-3 месеца преди да почнем да излизаме и съответно да тръгнем.. Емииии въобще не съжалявам, заедно сме вече доста време :) :) :)

strange__
01-03-2007, 10:50
В едно кафе...не всъщност в кафенето една съученичка се запозна с него,а официално той ми се представи след това на спирката :lol: Не беше много романтично,тогава не ми направи и грам впечатление,а и беше много студено и единственото нещо,което ме вълнуваше,беше кога ще ми дойде рейса :::

daisybaby
01-03-2007, 10:53
v IRC :)

adoration_
01-03-2007, 11:25
Ние се запознахме преди 6 години(че дори и повече):)В началото наистина мн ме дразнеше... та не се харесвахме мн(макар че той казва,че още тогава съм му допадала и се е влюбил в мен ... :))та през тези 6 години бяхме заедно... после се разделихме... пак се събрахме...пак се разделихме...но общо-взето тогава бяха много детски истории... бях доста малка и глупава(не че сега съм кой знае колко голяма;))доста време не се бяхме виждали,не се бяхме чували... и един слънчев ден преди около 6 месеца той се свърза с мен;)след това се видяхме и нещата просто се получиха... и вече сме заедно повече от 5 месеца;)дай Боже още мнооооого време да сме заедно;)

CrIsTiaNo_
01-03-2007, 11:34
gadje si nqmam ama s momi4eto koeto haresvam se zapoznahme dosta stranno az se taposah pred neq i q pitah moje li da se zapoznaem i tq kaza da i .....taka stana :oops:

PoisoNGirL
01-03-2007, 11:51
emi sus segashnoto nishto osobeno az si go bqh haresala i se chudeh kak da se zapoznaq s nego i ei taka edin den mu pratih pisamce vuv flirtcheto i taka se zalafimhe za obshti neshta i neshtata si se narediha;]
no po-qkoto beshe s bivshtiq.prosto nqmashe takyv maitap..okaza se che s nego sme si chatili kogato sme bili na 14 daje izlizahme,no toi gorkiq beshe tolkva zle(ne che az ne bqh de) i da kajem ,che az izbqgah ot nego. Posle sled 3 godini toi mi prati mail,che sme si chatili qnkoga i ako iskam da se vidim i si uredihme sreshta da se vidim shtoto se prisetihme koi sme i ni beshe adski smeshno.Drug e vuprosa,che az misleh vuobshte da ne ida( pri polojenie che veche si bqhem vurzali po edna tenekiq :-D )ama otidoh i mn sladko se poluchiha neshtata,ne se haresahme mnogo v nachaloto,no s vremeto plamna neshto mnogo veliko,no veche e minalo :roll:

white_chik
01-03-2007, 12:13
На рождения ден на най-добрата ми приятелка от дакалото.Той е най-добър приятел на нейния бивш и така :P

smily_data_bg
01-03-2007, 12:37
На морето - на плажа :)

prosto_f
01-03-2007, 14:58
zna4i s biv6iq se poznavame ot 4-5 godini i poneje sme ot razli4ni gradove se vijdahme samo lqatoto po 1-2 meseca i taka az ot na4alo mn ho haresvah ama toi samo se ebava6e i az go zabraih ta 4ak sa tva lqato(2006) tragnahme na bazik-edni fr ni vikaha....are be vie kvi gadjeta ste a ne se celuvate (a toi mi be6e the best fr-se pak 5 godini)i az se ismqah ama toi kato me natisna.... :oops: golqamo 4udo be6e....posel na dr den az beh zabraila :smt005 #-o :mrgreen: i edin dr fr mi vika ''4uh 4e zabiva6 gadjeta v4era'' i men mi stana qasno 4e ve4e si4ko jivo znae 4e hodim ama ne i az :-$ ta taka ,zabavni istorii.......a sas mom4eto sled nego deto hodeh se zapoznah na ulicata 6toto(taka de beh se izcepila s edna pola :oops: )i to mom4eto re6ilo s o6te 3 ma da se zapoznaeme i taka na kafence ala bala i tragnahme ama za go zarqazah i sa sled 5 meseca si go iskam pak......dano si go varna :smt007

naia
01-03-2007, 15:00
Ми ние с него се запознахме общо взето по интернет а сме от едно селце и по лана във форумчето на селцето се закачахме и накрая станахме гаджета.....

macka123
01-03-2007, 15:56
mi ne bqh se vijdala s edna fr ot mn otdavna
i i zvynnah da izlezeme
ama tq to4no tazi ve4er ima6e sre6ta s gadjeto si
i za da ne se 4uvstvam nelovko s tqh dvamata vlubeni
gadjeto i vze negov priqtel
i tozi negov priqtel sega mi e gadje
stana v edno kafe

BuBi008
01-03-2007, 16:27
Emi s negu se bqhme vijdali hodili sme s kompaniq po kafeta zaednu ama kakto toi taka i az nikoga ne sme si obrushtali vnimanie . Posle az takmo bqh skusala s bivshiqt mi i edin priqtel trqbva da idva da me vzima ot vkushti che da hodim s negu i negovatat priqtelka na kafe no beshe dovel i segashnoto mi gadje i mi kaza da se kacha v negovata kola i kakvo sega nqma da mulcha de i zavurzahme tema na razgovor i taka .Sled okolo sedmica toi ital za moqt telefon i mi se obadi ako iskam da idem na bilqrd i dokato me ucheshe kak da udrqm pravilno topkatata i pochna zaribqvka i malko sled tova trugnahme . Ne e mnogo romantichno no si se obichkame i se zaednu pochti godina :)

Na7a6a
01-03-2007, 16:42
mi az s moito mom4ence se zapoznah tva lqto na 31 uli.togava hodeh s edin negov priqtel(nai-mn 2 sedmici da e bilo)ama toi be6e....abe ne be6e za mene.ot na4alo mi haresva6e tva 4e e romanti4en ama po edno vreme ve4e vze da ne se izdurja.s nego nemojeh da govorq,mojeh samo da se caluvam da se pregru6tam i t.n.to lo6o v tova nqma ama kato e postoqnno ve4e po4va da drazni.vednaj 1 fr broi-6 pati za 1 min mi kaza"obi4am te"to napravo e sme6no,zarqzah go.moje bi ne6tata biha se razvili po dr na4in ako go obi4ah naistina ama....takova ne6to nqma6e.mejduvremenno po4nah da se vijdam s toq negoviq priqtel(gadjeto mi)ima samo taka kato fr:s nego mojeh da si govorq,da se smeq..abe da sum sebe si!i postepenno zapo4nah da se vlubvam v nego..i toi v men(be6e o4eizvadno)i taka edin den az mu priznah i toi mi prizna i na sledva6tiq den sanahme gadjta oficialno.be6e 25 avgust 2006.i ot togava hodim(ve4e pove4e ot 4 meseca,koito se navur6iha to4no na koleda).lol6oto e 4e sme ot razli4ni gradovei go vijdam prez mesec-dva,ama tva ne ni pre4i da se obi4ame!!!i taka biv6eto mi gadje me zapozna sas sega6noto.zabavna istoriq a?aide 4ao sega 4e pak napisah roman :D

anSsito
01-03-2007, 16:47
В русенци(сайт за запознанства,да поясня)

alkobalko
01-03-2007, 16:48
Бяхме на кафе с приятелки. Той дойде с брата на едно от момичетата и така ни запознаха. След това беше поискал номера ми и една вечер ми се обади и ме покани на кафе. И така вече 2 години сме си заедно.

sweety_hope
01-12-2007, 14:47
Ami az znaex kak se kazva ot mnogo vreme,za6toto sme ot edin grad,a grad1t ni e malak,no li4no ne go poznavax.Edna ve4er negoviqt priqtel izpra6ta6e moqta priqtelka i az go zagovorix kato go popitax kade sa oti6li na6ite''vliubeni''priqteli i dali 6te se vr16tat za6toto sestrata na momi4eto nqma s kogo da si xodi.Togava toi kaza,4e te nqma da se vr16tat i nqma problem-toi 6te q zakara.Togava oba4e (zaedno s momi4eto koeto trqbva6e da zakara)tr1gnaxa o6te 3 momi4eta i na mene mi stana neudobno.Zatova na sledva6tata ve4er mu se izvinix,4e taka sam mu natresla vs teq xora i ot togava se ragovorixme,a negoviq priqtel i moqta priqtelka,koito xodqt ni ''uredixa''...

linkin_park_fenka
01-12-2007, 14:56
Ммм...една прохладна лятна вечер се запознахме :-D В Смолян се бяхме събрали голяма компания и после дойдоха и неговата компания(те се познаваха)и от там и мен ме запознаха.Жалко е че се виждаме само през ваканцийте :smt012
:arrow:

atanakata
01-12-2007, 15:07
еми аз ше ви кажа за последната ми приятелка... имам си нова от няколко дена, но не е интересно...
а за бившата... отивам аз на море... с наще... та там тя... с техните... и като се запознахме 2 дена нон стоп лафче... мн яко, на дискотека.... флиртове... на сутринта след дискотеката... завили сме се ние с едно одеало,гушкаме се и посрещаме изгрева... мн яко наистина... и мен ме беше мн срам, щот тя наистина е мн хубава... и по 1 време си викам : "ари уе тъпак целуни я" и я целунах... така тръгнахме... романтика... и карахме 6 месеца... до съвсем скоро :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-12-2007, 15:10
s poslednoto .... ami edna moq fr mi dade skaipa mu (toi be6e v susedniq klas i az go poznavah po fizionomiq mai i toi men nz..) purvata mu replika be6e "ko iskash mahai se" :smt005 ama posle po4nahme po redovno da si pishem a i toi se izvini vednaga na sledvashtiq put 4e se durjal taka :P

nasty_f
01-12-2007, 15:15
В дискотеката се запознахме и се видяхме тогава за първи път.Нищо друго не си бяхме говорили.След месец някъде станахме приятели,а сега и гаджета :wink:

Allthatshewant
01-12-2007, 15:24
mi mnogo vreme bqhme v edna kompaniq .. i edin den re6ihme 4e se haresvame i trqbva da opitame :) ot 3 uni 2002 do den dneshen :) .. :smt008

KoRn
01-12-2007, 15:41
ne pomnq :mrgreen:

Undying
01-12-2007, 15:52
Ми с последното ми гадже се запознахме в една игра.

MoHuTo
01-12-2007, 19:03
Ами сега нямам..скъсахме :smt009 ..ама иначе се запознахме в едно кафе..аз бях излязла с 2 фр и отидохме на кафе по женски :mrgreen: и той беше там..засякохме си погледите..и така той познаваше едното момиче..и тя вечерта в чата ми каза че мн ме е харесал..запознахме се излязохме на кафе и така тръгнахме..и скъсахме преди 3 месеца :smt010 Иначе още си го lof :smt007

PerfectStrang3r
01-12-2007, 19:32
Запознахме се в началото на 8 клас, по стечение на обстоятелствата сме в един клас. Към средата на годината се сприятелихме много.. лятото си говорихме много, седяхме на един чин, излизахме на кафета, плаж едно друго. Ама нито един от нас не подозираше, че другия го харесва. И така аз бях на едно състезание и след като се върнах ии открих, че я обичам много. Нямах смелост да й кажа, защото мислех, че гаджето й е серизно. Така отидохме на лагер...
Последната вечер от него излязахме на разходка и тя понеже е страхлива ме хвана за ръката.. гледахме звездите гушнати сл;ед това.. всичко беше прекрасно. На следващия ден и казах, че я обичам и искам. И от 13 август та до ден днешен. даже утре 5 месеца правим :mrgreen:

{}b3b3t0{}
01-12-2007, 19:41
Запознахме се в началото на 8 клас, по стечение на обстоятелствата сме в един клас. Към средата на годината се сприятелихме много.. лятото си говорихме много, седяхме на един чин, излизахме на кафета, плаж едно друго. Ама нито един от нас не подозираше, че другия го харесва. И така аз бях на едно състезание и след като се върнах ии открих, че я обичам много. Нямах смелост да й кажа, защото мислех, че гаджето й е серизно. Така отидохме на лагер...
Последната вечер от него излязахме на разходка и тя понеже е страхлива ме хвана за ръката.. гледахме звездите гушнати сл;ед това.. всичко беше прекрасно. На следващия ден и казах, че я обичам и искам. И от 13 август та до ден днешен. даже утре 5 месеца правим :mrgreen:



така е само дето не ме беше страх!!! :) Обичам те бе!!! :) :smt007 :smt007 :smt007

Bacard1
01-12-2007, 19:44
ми ние лично с моито гадже не сме се запознавали ама се получи мнмн яко ние се зарибявахме ама така и не сме се запознавали официално тва е идея мисла че е време вече да се запознаем ьхьхьххх...... :lol: :D :lol:

POLA^_^
01-12-2007, 19:47
ми ние лично с моито гадже не сме се запознавали ама се получи мнмн яко ние се зарибявахме ама така и не сме се запознавали официално тва е идея мисла че е време вече да се запознаем ьхьхьххх...... :lol: :D :lol:
ХахХХАХ ми дааа айде!:)) НЯма да е зле след 4 месеца да вземем да се запознаем :wink: :smt017

Talisman
01-12-2007, 19:48
Mi az s moq priqtel se zapoznahme v edin site. Toi mi beshe pisal ama az dori ne si napravih truda da mu otgovorq :mrgreen: :smt013 I sled den dva sluchaino reshih da mu pisha prosto ei taka #-o i se zagovorihme , stori mi se sladur , posle izlqzohme i eto 4e sme zaedno i mn si go bi4am :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008

01-12-2007, 19:55
ami v momenta nqmam gadje no sas poslednoto mi gadje se poznavahme ot davna i taka stana vsi4ko na barzo

literbebe
01-12-2007, 20:27
Ами аз с мойто мило се запознах официално преди около месец,но ина4е преди тва миналата година още той идваше да рита с неговите приятели в нащо даскало и все попадаха на нашия клас и още тогава се харесахме и се оказа ,4е живееме много близко един до друг и постоянно си пътувахме в един автобус и усмивки ала бала и един ден той не издържал и дойде при мене и ми вика искаш ли да се запознаеме и аз ми дам и така след 1 седмица тругнахме :lol: и ся мн мн си го оби4кам де :oops:

malkata_
01-12-2007, 20:32
Kak se zapoznahte s gadjeto vi? Kude stana tova?

беше случайно......той си беше уредил среща(по чата)....с една моя приятелка....и се засякохме и тя ни запозна...започнахме да излизаме голяма компания всеки ден и малко по малко страшно много се влюбихме един в друг....и още сме заедно!!!! :mrgreen:

FiRe_LaDy
01-12-2007, 20:54
MI sas segashniq sa zpaoznah v chata i edin dyjdoven den doide do doma s moita golqma lubov.I taka zapochna vsichko.Inache mocmehto keoto obicham ... zapoznah se s nego na edin kursove po BEL i MAT.I posle pochnahme da izlziame i taka.Sranno zapoznanstvo si beshe to nasheto .... :smt019

Barbie
01-12-2007, 21:50
Беше приятел на едно момче, с което излизах. Но с времето нещата се промениха... :-)

bungle
01-12-2007, 21:54
Приятел на мой добър приятел. Трябваше да ходим на билярд,а аз им вързах тенекия. (Типично в мой стил ).След 2-3 дена се събрахме да пием бира и това се води официалното ни запознанство. След още 3-4 дена стана каквато стана. :mrgreen:
Общо взето много несериозна работа, но за сметка на това сега е МНОГО сериозна.

CrIsTiaNo_
01-12-2007, 21:59
otidoh pri neq i q popitah moje li da se zapoznaem ..

BloodSoul
01-12-2007, 22:16
По sladur.bg, след това си пишехме в IRC и близо след седмица се срещнахме, излизахме доста и... близо след месец вече бяхме заедно:)

01-12-2007, 23:22
На купонче на Нова година :roll:

Jamalska
01-12-2007, 23:22
Въй как не съм писала...Ми познаваме се от 4-5 години,съседи сме..забихме се преди година и нещо когато той се върна от германия за лятото...сега пак си е там и си учи ама уж сме заедно

ATAKABG
01-12-2007, 23:22
На купонче на Нова година :roll:

f1s714e70
01-13-2007, 00:28
ami kak...na6i ob6ti poznati re6ixa 4e nie s nego trqbva da stanem gadjeta..zapoznaxa ni po4naxme da izlizame zaedno...sled tva stanaxme dagjeta i ve4e xodim blizo 2 godinki :wink:

D1v`Petel
01-13-2007, 01:01
Запознахме се в кръчмата някъде след 4 та - 5 та боза беше май . :-k

Krem4eto
01-13-2007, 13:59
С бившия се запознахме ,защото той идваше да ни свири ,там където танцувах и след 1 година аз му казах ,че го харесвам,после след още една година тръгнахме и сега пак нещо скъсахме...

J^Lo^ass
01-13-2007, 14:39
ami 4rez edna fr se zapoznahme,tq izliza6e s priqtel na moq sega6en priqtel i taka i az popadnah v kompaniqta... :D

Digital Solution
01-13-2007, 15:02
На някакво умряло купонче с туршии в коридора. Яко, а ? :)

smily_data_bg
01-13-2007, 15:21
Digital Solution защо си мисля че си Seizure of Power

a7xfan
06-02-2013, 12:13
На 3 бири и 2 водки в кенефа на любимия ми бар на афтър-партито за рожденния ми ден на концерт на една пънк група.

muaa.
06-02-2013, 12:27
на една бисетка

Sh@d0w
06-02-2013, 12:31
Стара тема.