PDA

View Full Version : Гордея се.....?



DeaTHroW-ReC_F
11-06-2004, 15:28
ае тва е темата..казвайте кой с кво се гордее хич да не ви е*е....
ПРоСТаЧКа СъМ и Се ГоРДея С ТоВа !!!
П.П.:дано да опрая настроението на някой сдухан кат мене.....ааа и сорка..неможах да измисля нищо по умно...
тряа малко разнообразие в скучното ни сиво ежедневие.......малко тъпи теми кат моята;)))

P1ra71nQ
11-06-2004, 15:32
ае тва е темата..казвайте кой с кво се гордее хич да не ви е*е....
ПРоСТаЧКа СъМ и Се ГоРДея С ТоВа !!!
П.П.:дано да опрая настроението на някой сдухан кат мене.....ааа и сорка..неможах да измисля нищо по умно... :arrow: amii gordeq se s tova che sym Bylgarka
:arrow: Gordeq se s tova che predstavqm dobre BG v CH ;)
:arrow: gordeq se s tova che onzi den si probih uhoto :P
ako se setq oshte neshto shte go kaja

SanDRo
11-06-2004, 17:32
Ami gordeq se s imeto si, sys semeistvoto si, s intelekta si, s vunshniq si vid, s grada si, s rodinata si, s tova, che sym hristianin (makar i da ne sym kryshtavan) i s mnogo drugi neshta... Chovek trqbwa da se gordee, s towa koeto e.

Evil embrace
11-06-2004, 18:06
vseki trqbva da se gordee s ne6to ina4e kade ti otiva samo4uvstvieto

bibonda
11-06-2004, 18:48
mnou qsno, shotot vseki trqbva da se gordee s neshto si
az sum gorda che sum bulgarka
i 4e jiveq v usa :P
i che poznavam nqkoi hora deto mnogo si obi4kam
i nqkoi drugi neshta ama vas edva li vi zasqga :roll:

hahavteen
11-06-2004, 19:01
[b][i]Ami az se gordeia
-4e sum bulgarka(to mai si4ki se gordeeme s tva! :P ?)
-4e vliazoh v Gymnasium bez ni4ia pomo6t
-4e nay4ih grucki bez ni4ia pomo6t
-4e yspiah da se dokaja v 3 durjavi bez ni4ia p

Dobrina
11-06-2004, 19:02
Със страшно много неща се гордея но няма да ми повярвате :) Така че няма да ги изреждам :P

LiNkiN4eTo
11-06-2004, 19:35
GORDEQ SE S TOVA 4E SUM DU6TERQ NA BA6TA SI :!: :!: :!:
GORDEQ SE S [LINKIN PARK] ... TVA E :!:

amy lee
11-06-2004, 19:47
4e sum bulgarka
4e ne sum bez4uvstvena
4e ne sum bezharakterna
4e ne ostavqm nqkoi da komandva jivota mi
4e vqrvam 4e imam nqkakvo bude6te TUK-v BULGARIQi 4e sum se spravila i bez tupiq mi ba6ta4e ne sum naduta i otvorena licemerka

DiEsEl_GiRl4eTo
11-06-2004, 20:04
m gordeq se s tva onova...ama kakvo da vi obqsnqvam...edva li shte vi se stori interesno...DeaTHroW-ReC_F na mene mi sduh nastroenieto tas vecher...i moje da se kaje, che temichkata razveselqva ;) dobre si go zamislila :P

Iliqn4eto
11-06-2004, 20:09
-s tova 4e sam golqma ligla i 4e mnoo obi4am da se bazikam:P
- i s drugi ne6ta no nemoga da se setq;P

Josefinne
11-06-2004, 20:09
Гордея се, че съм обичана и че обичам (дано да е така още дълго!) :D

BABY_SEXY_GIRL
11-06-2004, 21:35
:arrow: s tova, 4e ne sam bezli4na, licemerna i neto4na, kakvito sa pove4eto hora :( ...za jalost...
:arrow: s tova, 4e sam inat i darja na mnenieto i celite mi! Vsi4ko, koeto poiskam ili iskam vinagi znam kak da go postigna i 98% ot slu4eite pe4elq :P
:arrow: 4e ne pu6a cigari i treva, nito piq kafeta...a kolkoto do alkohola - samo na kuponi, no nikoga ne se napivam kato svinq!
:arrow: 4e ne sam porednata ligla, koqto ne si znae interesite i samo varti mom4eta na malkiq si prust ei taka :x Seriozna sam i ako haresvam dadeno mom4e ostavam zadalgo s nego :D
:arrow: 4e ne sam kato ostanalite vav vsqko edno otno6enie :!: :P

LunaTriCk
11-06-2004, 21:41
-с нищо
За каквото и да се сетя, си напомням че има по-добър от мен в нея област и ме налазва спека...Досега не е имало нещо в което да съм най-добрия...сигурно няма и да има...

eNigMaTic^
11-06-2004, 21:49
Хмм.
Гордея се с това, че сам Българка
Гордея се със себе си и това, което сам постигнала сама
Горедея се със смейството ми и приятелите ми
Горедея се със личното ми непоклатимо мнение :wink:

hahavteen
11-06-2004, 21:55
-с нищо
За каквото и да се сетя, си напомням че има по-добър от мен в нея област и ме налазва спека...Досега не е имало нещо в което да съм най-добрия...сигурно няма и да има...

Ne e nyjno vinagi da si nai-dobria v ne6to za da se gordee6! Az li4no se gordeia s tebe za6toto ymee6 vinagi da mi opravia6 nastroenieto,kato hodi6 na riba ylavia6 6-7 ribeta,ima6 3 pettici po bulgarski i si na 33to miasto v onaia klasacia! Malko li e? Iska6 li o6te? Aide molia te imai malko pove4e samo4ystvie! :wink:

AvLee
11-06-2004, 21:56
С това че съм аз..хубави или лоши черти,съм си аз!
С това че съм сериозна(в повечето случеи) и държа на думата си!
С това че обичам да помагам на хората!
С това че не пуша!
Стова че съм амбициозна и постигам това което искам(не съм особенно свикнала да губя,ама това не е хубаво)!
С това че обичам аз да определям правилата!
С това че не обичам да ми налагат мнението си и да ме командват!
С това че
вече не се сещам,има и оше де(както и много лоши черти)!

ridin'spinnaz
11-06-2004, 22:19
az sam narkoman a vie ne ste hora :wink:

mira_
11-06-2004, 22:28
Па аз па с тва че съм българка грам не се гордея...обиколила съм цяла Европа, никъде не ни споменават с добро име...с какво да се гордея?С гордото минало?!Ма тва е било преди много години бе хора, а и миналото си е М-И-Н-А-Л-О.С красивата природа?Да не би да я пазиме?Отидете в най-близкия парк-купчината боклуци е правопропорционална на броя на колите на Цариградско шосе в пиков час...махнете ми се от главата с тия баналности-горд съм, че съм българин....BULL SHIT!

united_colors
11-06-2004, 22:36
Az puk se gordeja s tova 4e sam bulgarka, neblagodarno 6te e ako kaja 4e ne sum. Moje da ne sum suglasna s mnogo ne6ta koito stavat v stranata ni, no nali zatova sme tuk- nie mojem da promenim ne6tata zatova trjabva da se gordeem s tova i da pokajem kakvo e da si istinski bulgarin.S oplakvane ni6to njama da stane.
A ina4e se gordeja i s tova 4e sam estestvena i 4e ni6to ne moje da me otkaje ot me4tite i vuzgledite mi :lol:

Satanas_daughter
11-06-2004, 22:40
mi gordeia se s tova che izbrah metal muzikata i napravih dobre shot sia tia mi rakovodi celia jivot
gordeia se i s gajeto mi
mi tva e.....

11-07-2004, 08:35
Гордея се imam Renito :)))))))))))))))

DeaTHroW-ReC_F
11-07-2004, 09:42
Па аз па с тва че съм българка грам не се гордея...обиколила съм цяла Европа, никъде не ни споменават с добро име...с какво да се гордея?С гордото минало?!Ма тва е било преди много години бе хора, а и миналото си е М-И-Н-А-Л-О.С красивата природа?Да не би да я пазиме?Отидете в най-близкия парк-купчината боклуци е правопропорционална на броя на колите на Цариградско шосе в пиков час...махнете ми се от главата с тия баналности-горд съм, че съм българин....BULL SHIT!
не бих искала да ти противореча но ще го направя.......от твоето мнение си правя изводи че българия я ограничаваш до цариградското хептен и до софия..... това са простотии...ти какво?! софиянка си и се гордееш тей ли?! гордееш се че не живееш в някой по малък и задръстен според тебе град...е съжелявам мойто момиче......ма там дори е и по чисто...съжелявам че тъй се нахвърлих върху теб ако не си столичанка..но от това което написа ....ми излезоха такива прдставите....ние имаме красива природа...не говора за парковете...а за планините....те да не би да са мръсни?!.....имаме толкова обширни поля........толкова чисти и бистри езера....имаме и нещо,което не всички притежават-море......а кажи,защо мислиш през лятото и зимата идват толкова туристи в бг....за да се разочароват ли?! не мисля че това не е достатъчно...да се гордеем ако не с това че сме българи..то поне че живеем в една красива държава;)
пийс

Djursi
11-07-2004, 18:28
ае тва е темата..казвайте кой с кво се гордее хич да не ви е*е....
ПРоСТаЧКа СъМ и Се ГоРДея С ТоВа !!!
П.П.:дано да опрая настроението на някой сдухан кат мене.....ааа и сорка..неможах да измисля нищо по умно...
тряа малко разнообразие в скучното ни сиво ежедневие.......малко тъпи теми кат моята;)))

Хахаха щом само с това можеш да се гордееш :)
То простаците са много апък УМНИТЕ СМЕ МАЛКО!
Аз се гордея с това че съм българка, че съм жена и с това, че разбрах , че мога и сама :)

P1ra71nQ
11-07-2004, 18:58
Па аз па с тва че съм българка грам не се гордея...обиколила съм цяла Европа, никъде не ни споменават с добро име...с какво да се гордея?С гордото минало?!Ма тва е било преди много години бе хора, а и миналото си е М-И-Н-А-Л-О.С красивата природа?Да не би да я пазиме?Отидете в най-близкия парк-купчината боклуци е правопропорционална на броя на колите на Цариградско шосе в пиков час...махнете ми се от главата с тия баналности-горд съм, че съм българин....BULL SHIT!
не бих искала да ти противореча но ще го направя.......от твоето мнение си правя изводи че българия я ограничаваш до цариградското хептен и до софия..... това са простотии...ти какво?! софиянка си и се гордееш тей ли?! гордееш се че не живееш в някой по малък и задръстен според тебе град...е съжелявам мойто момиче......ма там дори е и по чисто...съжелявам че тъй се нахвърлих върху теб ако не си столичанка..но от това което написа ....ми излезоха такива прдставите....ние имаме красива природа...не говора за парковете...а за планините....те да не би да са мръсни?!.....имаме толкова обширни поля........толкова чисти и бистри езера....имаме и нещо,което не всички притежават-море......а кажи,защо мислиш през лятото и зимата идват толкова туристи в бг....за да се разочароват ли?! не мисля че това не е достатъчно...да се гордеем ако не с това че сме българи..то поне че живеем в една красива държава;)
пийсnapylno sym syglasna s DeaTHroW-ReC_F.Nikoi nemoje da izbira kyde da se rodi-v koq dyrjava,grad.Zatova bydi gorda che si bylgarka,bydi gorda che si rodena v strana kato BG,bydi gorda che si tova,koeto si.Vsqka strana si ima nedostatyci.Ne si misli che naprimer Germaniq,Francia,Shveicariq sa neshto poveche ot BG.Nadqvam se da go osyznaesh. :roll: I kazvai s gordost dumite " Az sym bylgarche!" :wink:

SanDRo
11-07-2004, 19:05
Па аз па с тва че съм българка грам не се гордея...обиколила съм цяла Европа, никъде не ни споменават с добро име...с какво да се гордея?С гордото минало?!Ма тва е било преди много години бе хора, а и миналото си е М-И-Н-А-Л-О.С красивата природа?Да не би да я пазиме?Отидете в най-близкия парк-купчината боклуци е правопропорционална на броя на колите на Цариградско шосе в пиков час...махнете ми се от главата с тия баналности-горд съм, че съм българин....BULL SHIT!
Az shte ti kaja samo da ti *** * * * ** * * ******* :!:
Kato ne se gordeesh s rodinata si otivai si v chujbinata i daje ako iskash si smeni grajdanstvoto s amerikansko, kudeto amerikancite se pravqt na golqma rabota, che spechelili svetovnite voini a samo si prashtat voinicheta otzad okeana i deto imame s poveche ot 1000 godini istoriq ot tqh..ne mi se govori, prostite parcheta si ostavat takiva...

P1ra71nQ
11-07-2004, 19:12
A sega se setih:
gordeq se s tova che imam istinski priqteli
gordeq se s tova che sym se rodila "az" ;)
gordeq se s tova che ne pusha
gordeq se s tova che znaq 5 ezika (vreme za samoreklama :oops: )

Baccara
11-08-2004, 08:11
Нямам причини заради които да не се чувствам горд...

12345
01-24-2006, 09:23
Незнам с какво точно. човек просто трябва да е със самочувствие, но не и да е горделив! :wink:

Death^Forever
01-24-2006, 09:29
Въобще не съм горда...липсва ми самочувствие отвсякъде... :roll:

XePouH
01-24-2006, 09:41
Хмм.
Гордея се с това, че сам Българка
Гордея се със себе си и това, което сам постигнала сама
Горедея се със смейството ми и приятелите ми
Горедея се със личното ми непоклатимо мнение :wink:
същото обаче в мъжки род :lol:

e_l_i_z_a
01-24-2006, 09:41
Темата не е актуална!Кой по дяволите я върна от 2004-та?КЛЮЧ :!: :evil:

DeSiTo0o
01-24-2006, 12:23
Mi az se gordeq s tova 4e sum sebe si i nz o6te za6to,ama opredeleno ima nqkva gordost v mene... :wink: 8) :roll:

AnnG
01-24-2006, 14:55
Ami zasq nqma s kvo osobeno da se gordeq.Ne sum postignala koi znai kolko veliki ne6ta,a i mi e vse taq dali 6e se gordeq s ne6to ili ne. :x

The PoNy-GoTh
01-24-2006, 15:03
:arrow: gordeq se s 2-ta si bann-a vyv foruma
:arrow: Gordeq se s tova 4e administratorite v zalata v koqto hodq sa tolkova typi che ne slagat kirilizaciq ...
:arrow: gordeq se sys stilyt si
:arrow: gordeq se s tova che dnes 2 pyti si probih uhoto s abokat i 2-ta pyti ne uspq da stane kato horata.
:arrow: Gordeq se s tova 4e shte izbqgam pak ot nas :P~~~

Dr. Kazimbutt
01-24-2006, 16:13
Гордея се с това, че не пуша и никога не съм пробвал; също така и с индивидуалността си и не на последно място - с баща ми.

ComiX
01-24-2006, 19:41
- С приятелите си!
- С семейството си!
- С това,че съм себе си винаги и в сякакви ситуации!
- С това,че като разбера за нещо че е безнадеждно се отказвам,не оставам наивна...
- И не на последно място - горда съм с Българите!
Прекалено много гледате настоящето и лошите черти на българина.Не казвам,че ги нямаме,напротив.Но просто като се сетя,че БЪЛГАРИ са загивали,за да не бъде пленено наше знаме и че измъчените ни гладни и босоноги бойци са се опирали на противника със сърце...само тези 2 неща са ми достатъчни,зада съм горда!