PDA

View Full Version : Problemi s menstroaciata!!!



syntaxerr
11-06-2004, 17:26
До преди 3 месеца месечния ми цикъл не беше много редовен но корема въобще не ме болеше, а от три месец насам ми стана редовен но за сметка на това изпитвам много силни болки. Мисля че появата на болките се дължи на антибиотиците, които пих на два пъти по десет дена през август заради цистит. Ако може някой да ми каже как да облекча болките и на какво може да се дължат!?! :cry:

Dharma
11-06-2004, 18:14
ami men po4ti vinagi me boli korem4eto,ama tova si e normalno,moje6 da pie6-nurofen :wink:

Dobrina
11-06-2004, 18:36
и мен доста често ме боли коремчето, но вече свикнах - всеки път поне 2-3 дена ме боли. Аз пия НО-ШПА и ми помага, само когато мога гледам да изкарам без лекарства.
Не знам дали ти е от антибиотиците - при много момичета това е съвсем естествено. Така че споко ;)

Съни
11-06-2004, 19:42
Не е от антибитиците. И мен отначало не ме болеше, ама после... :shock: Аз като почнах да поя противозачатъчни спря да ме боли -> даже някои лекари ги предписват именно с такава цел. Иначе преди това съм пила всякакви обезболяващи хапчета и нищо. Обаче 1-2 пъти се предадох и разреших да ми поставят инжекция - не знам каква беше(те лекарите си знаят), но помага :!: Казвали са ми за някакви таблетки, имало такива ампули... аулин или нещо подобно беше :roll: Можеш да пробваш всякакви болкоуспокояващи, най-добре се консултирай с лекар/ка или аптекар/ка. При всеки различни начини действат, зависи от организма ти и освен това с времето организма ти привиква към обезболяващите, тъй, че ще се налага и да ги сменяш, много зависи от човека, при всеки е различно (малко взех да се повтарям :oops: ). Аз например съм трагичен случай -> не стига, че обезболяващи не ми действат, ами и за по-малко от година привикнах и към противозачатъчните, та трябваше и тях да сменям... :roll:

syntaxerr
11-07-2004, 20:53
Да но мене не ме болеше а започна преди няколко месеца това ме притреснява!!! :?

Съни
11-08-2004, 16:01
Да но мене не ме болеше а започна преди няколко месеца това ме притреснява!!! :?

Ами нали и аз това казвам :arrow: И мен отначало не ме болеше и после изведнъж почна всеки месец адски болки :cry: Това не трябва да те притеснява, в смисъл, че е нормално отначало да не те е боляло и после да почне. Почти всички казват, че отначало не ги е боляло и после ей така просто си е започнало да ги боли. :roll: Кофти, ама това е то да си жена :?

SnoW_GiRl_
11-18-2004, 20:48
normalno e da te boli korem bez zna4enie dali si pila antibiotici ili ne! boli po-silnno patviq den i posle namalqva i spira! predi tova su nervna i razdraznitelna nali? nai malkoto te nervi i ti se iska da go mahne6 ....
ako te boli korem4eto edno no6-pa ili nurofen ima mnogo tabletki za takivaa problemi taka 4e ima6 izbor....

foreverr
06-27-2007, 12:08
Ami da oblek4i6 bolkite nz kak otidi na lekar be 4ovek kvo 4aka6 moje da e ne6to seriozno!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SpOrTs_GiRl
06-27-2007, 12:24
Зависи.. мен понякога ме боли - понякога не.. :-D не се притеснявай.. напълно нормално е.. :wink:

ProstoAz
06-27-2007, 13:52
Темата е стара!