PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Искам да си го върна !!!



mariXuana
11-06-2004, 17:48
Vijte, adski sam obarkana i neznam ve4e kakvo da pravq.Re6ix da pi6a, 6toto iskam da spodelq tva.Vlubix se v nai -dobriq mi priqtel,toest be6e mi nai-dobar minalata godina.Nasqkade bqxme zaedno,vsi4ko spodelqxme, a az go xaresvam ot 3 klas :D Oba4e kato stanaxme tolkova blizki zabravix 4e sam go xaresvala.Predi nqkade polovin godina az se skarax s edni negovi priqteli i se otdrapnax ot nego.Sprqxme da govorim.I predi 2 sedmici toi doide i me popita 6to sam mu se bila sardela i az mu obqsnix vsi4ko.Prestra6ix se i po4nax da mu pi6a smsi, toi sa6to mi pi6e6e,a kogato mu napisax 4e go obi4am, toi napisa "E ne se prestaravai tolkova, no i az sa6to mnogo te obi4am!"Posle o6te vednaj mi go be6e napisal.A onq den kogato za poreden pat mu pisax 4e go obi4am,toi mi pisa 4e me haresval samo kato priqtelka i 4e xaresval nqkvo drugo momi4e.KAKVO E TOVA?Za6to me izlaga.Iskam da si go varna.Be6e mi pisal 4e minalata godina bil lud po men.E kakvo da pravq?Kajete.PLS

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

BaT_GirL
11-06-2004, 17:53
Виж мила,той има чувства към теб само като приятел.Ако можехме да решаваме неговата съдба на любимиъ щяхме ли да страдаме толкова!Замисли се.

little_black_dress
11-06-2004, 18:21
Vij sajaliavam,che shte ti go kaja,no niama kakvo da napravish!!!Toi e napravil svoia izbor!!!No edin savet,ne go izpuskai kato priatel!!Taia rabota s gadjetata e vremenna i mimoletna (v povecheto slu4ai),taka che gore glavata!!!Zapazi hubavi spomeni ot tova momche!! I mu badi priatelka!!! Uspeh!!! ))

mariXuana
11-07-2004, 14:39
Blagodarq vi za otgovorite.6te se postaraq da go imam za priqtel kakto be6e predi no neznam dali tova 6te stane.I pak mersi.

Josefinne
11-07-2004, 15:06
Според мен то, момчето, и двата пъти е бил съвсем ясен какво е искал да каже. С това "Не се престаравай..." ти го е казал, но ти си прочела това, което си искала да прочетеш. Той не ти е казвал, че те обича като жена, а като приятелка през цялото време. Може би миналата година да е бил наистина луд по него, но не сте се разбрали. Тогава и двамата сте се харесвали, но сте милели, че другият ви възприема като приятел само и любовта си е отишла неразкрита. Той не те е излъгал, ти не си го разбрала. Нормално след 1 година той да харесва друго момиче... :(

Fuck_me
11-07-2004, 15:49
И аз мисля като BaT_GirL. Toi qvno te ceni poveche kato priqtelka. I po samite mu sms si prolichava, che ne e gotov da bade neshto poveche ot priqtel s tebe. :?

flirty_girl
11-07-2004, 16:00
Abe nai-dobre ne si razvalqite xubavoto priqtelstvo s liubovni 4uvstva :wink: Ostanete si priqteli,taka 6te e nai-dobre 8)

nikola
11-07-2004, 16:18
i az sam saglasen s povecheto..gledaj da ostanete prijateli.DOKAZVAJ mu.che si mu prijatel,neprestanno.....No mejdu drugoto si hvani njakoe momche..dori samo za kafe vecher.....Tova opredeleno shte privleche mnogo poveche vnimanieto mu.Shte te vazprieme veche kato jena.I shte poiska da badete..ne samo prijateli.....:):):)
kasmet...dejstva povjarvaj.....:):):):)

mariXuana
11-10-2004, 09:39
Blagodarq na vsi4ki i nai-ve4e na nikola, za6toto mi dava6 nadejdi.Pone az taka go razbiram.Naprazni ili ne.Vajnoto e 4e az vqrvam.I vse pak o6te ne moga da priema nqkoi ne6ta.Nemoga da otida pri mom4eta i da mu razkaja vsi4ko kakto be6e predi vreme.Znam 4e i toi nqma da napravi tova.Taka 4e mai visi4ko ..... svar6i.O6te imam edna malka nadejda.Pone da badem priqteli.

eNigMaTic^
11-10-2004, 14:48
По-добре да си приятелка.Повярвай ми.Като му станеш приятелка ще видиш колко момичета ще му минат през ръцете и как само ти ще останеш при него макар и приятелка :wink: Бъди до него в трудните моменти така ще осъзнае,че ти си истински приятел и ще ти има доверие за напред

emma marinova
11-10-2004, 16:34
По-добре да си приятелка.Повярвай ми.Като му станеш приятелка ще видиш колко момичета ще му минат през ръцете и как само ти ще останеш при него макар и приятелка :wink: Бъди до него в трудните моменти така ще осъзнае,че ти си истински приятел и ще ти има доверие за напред
napalno sam saglasna s TaStY^GiRl ot tva po qko nqma az li4no sam go prilojila i deistva mn qko :D

sladkish4e
11-10-2004, 19:30
Според мен то, момчето, и двата пъти е бил съвсем ясен какво е искал да каже. С това "Не се престаравай..." ти го е казал, но ти си прочела това, което си искала да прочетеш. Той не ти е казвал, че те обича като жена, а като приятелка през цялото време. Може би миналата година да е бил наистина луд по него, но не сте се разбрали. Тогава и двамата сте се харесвали, но сте милели, че другият ви възприема като приятел само и любовта си е отишла неразкрита. Той не те е излъгал, ти не си го разбрала. Нормално след 1 година той да харесва друго момиче... :(

aham

Bubanata
04-08-2006, 12:50
Vij sajaliavam,che shte ti go kaja,no niama kakvo da napravish!!!Toi e napravil svoia izbor!!!No edin savet,ne go izpuskai kato priatel!!Taia rabota s gadjetata e vremenna i mimoletna (v povecheto slu4ai),taka che gore glavata!!!Zapazi hubavi spomeni ot tova momche!! I mu badi priatelka!!! Uspeh!!! ))

Suglasna sum steb little_blacke_dress

sexy_macka
04-08-2006, 13:05
little_black_dress Пуснато на: 06.11.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Vij sajaliavam,che shte ti go kaja,no niama kakvo da napravish!!!Toi e napravil svoia izbor!!!No edin savet,ne go izpuskai kato priatel!!Taia rabota s gadjetata e vremenna i mimoletna (v povecheto slu4ai),taka che gore glavata!!!Zapazi hubavi spomeni ot tova momche!! I mu badi priatelka!!! Uspeh!!! ))

Napulno sm suglasna ! ;)

teenkopele
04-08-2006, 14:35
Според мен, това че му казваш, че го обичаш с sms-и е малко глупаво.
Като за начало се вижте някъде, излезте заедно и в подходящ момент му разкрий чувствата ти, защото едно е с sms-и и т.н. , а друго е очи в очи.
Успех. :wink: