PDA

View Full Version : Безисходица



Fuck_me
11-06-2004, 18:50
Значи моя проблем е много голям. Преди една година бях гадже с едно момче. Двамата много се обичахме, но майка му и баща му го взеха в Испания през декември месец. Той каза, че ше се върне през март, но не се върна. Каза, че ше се върне септември, но не се върна. На мене чувствата ми изчезнаха и аз сега съм на път да стана гадже с едно друго момче.Но снощи момчето в Испания ми се обади и ме пита да ли още го харесвам. Аз го излагах и му казах да, зашото просто беще некоректно да му кажа не. И той ми съобщи,че лятото щял да се върне. Сега незнам какво ще правя. Утре ще имам гадже. .. моля ви се посаветвайте ме нещо :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Dobrina
11-06-2004, 18:57
Спокойно сега... Нали не се е върнал още. Колко пъти вече ти е казвал че ще се върне и не го е направил, може и този път да е така. Наистина не е било хубаво да го лъжеш, но явно си нямала друг избор. Според мен трябва да изчакаш да се върне и чак тогава да му мислиш :) А засега си живей живота и се радвай на новото гадже!

Iliqn4eto
11-06-2004, 19:00
e kak stava tova val6ebstvo dnes 6te si imam gadje a utre ne... mnogo interesno:)
mi to nqma kak da si mu kazala Ne po tel,malko kofti 6te stane,pa ti tragni s drugoto mom4e deto te kefi i tova ot Ispaniq kato se varni ,vijte se pogovorete si kato normalni hora i sigurno 6te te razbera ta ot togava kolko vreme e minalo bez da se vijdate,normalno e da si ima6 drug,a i 60 % v Ispaniq toi si e imal nqkoq druga hubavelka... taka 4e spoko:)

Josefinne
11-06-2004, 22:29
Ами тръгни с новото гадже. Според мен старото пак ще си замине за Испания след лятото, а ти пак ще останеш сама. Достатъчно си го чакала...Само не е трябвало да го лъжеш. Опитай се да му кажеш някак си, че късате. Чрез смс или й-мейл...

united_colors
11-06-2004, 23:11
Abe Fuck_me ti ne be6e li na 13?
kakav e toja nick, kakvi sa teja gadjeta?!
Da ne si misli6 4e s koito i da si sega 6te bude6 s nego cql jivot?
Paki lqtoto e dale4e sega sme noemvri?!

VeShti4kAta
11-06-2004, 23:29
Mi ti nali veche nqmash chuvstva kym nego, osven tova to si e normalno, zashtoto vie ne ste zaedno pochti godina. Pyk i kakvo - do drugoto lqto da si sedish i da go chakash... Osven tova ne e sigurno dali toi ima chuvstva, dali toi ne si e imal priqtelki v Ispaniq. A i shtom sega nqmash chuvstva kym nego, kakvo ostava do drugoto lqto. Dori toi da se vyrne i na teb da ti priplamne, ne se znae dotogava dali shte si s tova momche, s koeto si sega, dali nqma da si smenila nqkolko gadjeta i t.n. Ako naistina veche ne go obichash - nqma smisal da go chakash!

BaT_GirL
11-07-2004, 10:55
Един път втори път нищо а.Нямаш чувства то за толкова дълго време без да си с него е нормално.Но тръгвай с някой друг Мислиш че той не ти е изневерил вече.Просто другият път като се обади му кажи че всичко свърши че неможеш така че вече няма чувства.Поне ще си спестиш много ядове защо не си тръгнала с другия а си чакала момче което навярно също не те обича вече!Ще бъде грешка ако го чакаш Повярвай ми! :wink:

11-07-2004, 11:00
Tragni s novoto mom4e...spored men toq v Ispaniq si e imal pr-ki i iska samo da e sigyren 4e kato se varne v BG za nqkoq vakanciq 6te ima s koi da si pravi kefa...a da ne govorim 4e sled vakanciqta 6te si zamine i ti 6te yvisne6

11-27-2004, 00:13
мани го тоя в испания няма да се върне хвани се с новия пич

eNigMaTic^
11-27-2004, 13:42
Tragni s novoto mom4e...spored men toq v Ispaniq si e imal pr-ki i iska samo da e sigyren 4e kato se varne v BG za nqkoq vakanciq 6te ima s koi da si pravi kefa...a da ne govorim 4e sled vakanciqta 6te si zamine i ti 6te yvisne6

Аз също мисля така.Тръгвай с новото момче.Все пак е важно ТИ да си щастлива :P

FunkyFresh
05-11-2007, 18:56
sega si gledai kefa i si se obi4ai s novoto gadje a kato doide ispaneca 6e mu misli6! :smt045 :wink:

koalka
05-11-2007, 18:58
Темата е стара!