PDA

View Full Version : Molq pomognete!!!!!!!!!!!!!!!!!!PLSssssssssssssss



sladkish4e
11-06-2004, 19:02
Moqta istoriq e slednata:
haresvam adski mnogo mom4e.Spodelih s brat4ed si koito e ot negoviq klas i toi mu e kazal 4e go haresvam.Na dr den se zapoznah s tova mom4e.Na dr den mi kazaha 4e toi e kazal 4e sa mn sladka no malka pri koeto az mn se u4udih zashtoto toi e 8 klas ,a az 7.No po kysno razbrah 4e e nabor 88.togava zagubih nadejda 4e shte stane neshto.no kogato v4era se pribirah ot daskalo go vidqh pred edin klub i toi mi se obadi.pri koeto az bqh mn shtastliva.dnes se sreshtnah s edni poznati koito mi nagovoriha 4e shtql da me naebe,4e imal nqkvo delo za iznasilvane i takiva neshta i na men mi stana adski gadno,makar 4e teq deto mi kazaha sa to4no takiva-pusha4i,deto pushat treva i se napivat kato kirki.
Plsss molq vi se pomognete mi i mi kajete dali da prodyljavam da opitvam da go svalqm,da se spriqtelq s nego i nakraq da tragna s nego ako mu haresam ili pak da se otdale4a ot nego!! :?:

bebonka
11-06-2004, 19:20
Zdravei...Ot kade da zapo4na,zna4i spored men 3 godini vaob6te ne sa golqma razlika,makar 4e qvno za nego sa...ili prosto go e kazal, za da se pravi na interesen...Kolkoto do tova,koeto sa ti kazali, mislq 4e parvo trqbva da proveri6 po nqkakav na4in dali e istina ili ne,i posle da re6i6 kakvo da napravi6...Ako e vqrno spored men e po-dobre da se otdale4i6 ot nego,ako ne - ne vijdam nikakav problem da se opita6 da bade6 s nego...Uspeh!!!

Princ_of_Love
11-06-2004, 19:22
Mi za na4alo moje bi e dobre da go porazpita6 za biv6ite mu gadjeta, i moje da go pita6 i za tva dali verno e imal delo za iznasilvane,se pak tezi tvoi priqteli moje da sa ti nagovorili gluposti za nego a toi sda se okajeegati to4niqt i stabilen pi4, za tva nai dobre osvem 4e porazpitaikolkoto se moje pove4e hora za nego si go pitai li4no,moje bi 6te ti e trudno da go pita6 direktno za tva parvo si pogovorete za biv6ite mu gadjeta za mnenieto mu za momi4etata i posle go pitai direkto,sled tva 6te re6i6 ko da pravi6 sama,ako pak se kolebae6 poizlizai nqkolko pati s nego vij kak se darji s teb i sama preceni 6to za covek e.tva e ;) pi6i ko e stanaklo :)

{}Slanchiceto{}
11-06-2004, 19:23
Mi kvo da ti kaja.Men luchno mi se struva leko malak za Iznasilvach,no vsichko e vazmojno na tozi svqt.Ne bi trqbvalo da vqrvash na vseki,koito zapochne da ti obqsnqva,che koito i da e e edi kakav si.Ti si choveka,koito sam trqbva da precenqva za drugite.Ti samichka trqbva da si izgradish qsna predstava za tozi chovek.Sama da se uverish dali toi e takav chovek,koito bi legnal s teb i sled tova da te zareje.Za sajalenie,spored men,nikoi ne moje da ti kaje kakvo tochno da napravish- dali da tragnesh s nego ili da se otdalechish.Trqbva sama da reshish kakvo da napravish.Parvo se uveri akkav chovek e i dali iskash da badesh s nego.Pojelavam ti uspeh :)

Iliqn4eto
11-06-2004, 19:24
e ako poznava6 mom4eto ili ako si 4ula ne6to dobro za nego moje da se opita6 da se sbliji6 i ako misli6 4e teq tipove govorqt gluposti
no ako e takav naistina po dobre go ZABRAVI ne si zaslujava takav idiot no ti si re6ava6 nai dobre... Uspeh i dano razbere6 6to za 4ovek e ;)

Iliqn4eto
11-06-2004, 19:31
Princ_of_Love
abe ti luda li si kak moje da go pita dali e iznasilva4,taka riskuva mnogo,no tq si znae nai dobre,no spored men tva e nqkoi malak si naduvko koito neznae kvo da izmisli i prai tapotii-li4no moe mnenie...

Josefinne
11-06-2004, 22:17
Аз викам да продължиш да го сваляш, да го опознаеш и ако ти стори добричък - да го свалиш окнчателно (ако той се поддаде), а ако се окаже такъв, какъвто са ти го описали - тогава да се отдръпнеш. Той, ако те хареса вече няма да мисли на колко си годни (казвам ти го от опит) . Хорските приказки обикновено имат нещо общо с действителността, но не винаги, а и те може нарочно да са ти казали това, без да знаят нищо, поради някаква друга цел...

11-07-2004, 09:41
Ami bratov4ed ti 100% znae dali tova, koeto sa ti nagovorili e istina ili ne. Na men sy6to mi se struva, 4e e mn malyk za iznasilva4 ama ot druga strana toq bi trqbvalo da e 10 a ne 8 klas. Demek qvno e povtarql i ako tova e istina, deloto moje da se okaje syvsem izstinsko. Otnosno tova dali trqbva da go pita6, spored men opredeleno netrqbva. Prosto razberi istinata otnqkyde, a dokato tova stane po-dobre ne izlizai sama s nego a vinagi trqbva da ima hora okolo teb - vse pak ni6to ne se znae!

BaT_GirL
11-07-2004, 10:59
Съгласна съм с Josefine хората говорят какво ли не за другия но ако опознаеш човека вече ще можеш да решиш сама кой е той!!! 8)

sladkish4e
11-07-2004, 19:39
misi na vsi4ki koito dadohte svoeto mnenie po moq vypros!!ot utre shte zapo4vam da go svalqm,da vidq kakav 4ovek e i shte precenq dali da se sblija ili pyk da se otdele4a ot nego.Prodyljavaite da pishete po temata.
Mnogo vi blagodarq :!: :!:

NauGhtY_MiSs
11-07-2004, 20:24
Nikoga ne trqbva da pozvolqva6 na xorata da ti nalagat mnenieto si!ti sama trqbva da precenqva6 ne6tata i da ne vqrva6 kakvo ti kazvat drugite za6toto ne mislq 4e e po-dobre da sledva6 surceto si moje da sgre6i6 no 4ovek se u4i ot gre6kite si.produljavai da go svalq6 dokato toi sam ne ti kaje 4e ne te iska ili 4e si mu bezrazli4na :)

sladkish4e
11-10-2004, 18:52
Iskam da vi kaja 4e vashite syveti mi pomognaha i zatova ve4e ho dq s nego.Spriqtelihme se i nqkolko dena postoqnno bqhme zaedno,govorihme,smqhme se i tazi ve4er toi me celuna i ve4e hodim.!!!
Mnogo vi blagodarq za syvetite :!: :!:

Dobrina
11-10-2004, 20:06
Браво на него... 88 набор и 8 клас... и аз съм 88 обаче вече втора година съмс тудентка... но както и да е...

По темата, честито ;) Да сте много щастливи заедно, радвам се че тук са ти помогнали!

protector
11-11-2004, 08:14
ami postarai se da razbere6 pove4e za nego i sled towa re6i dali da se otdrupne6 ili da se bori6 za nego. Ako s bratov4et si ste blizki govori s nego 4e iska6 ne6to po seriozno ot towa mom4e osven samo sex neka toi ti kaze ne6to pove4e za nego,ne se vturvai na vruzka s 4ovek koito ne poznava6 povqrvai mi dosega nito edna takava moq vruzka ne e uspqvala da se zadurzi,mnogo vazno e da razbere6 6to za 4ovek ima6 nasre6ta predi da predpreeme6 kakvoto i da e,ina4e v pove4eto slu4ai o4akvai samo bolka i nezabravqi 4e pove4eto mom4eta mislqt predimno s dolnata si glava i ako dosega ne si popadala na takuv si nqma6 predstava kolko izkustwenni mogat da budat a towa s godinite ne vizdam 6to za problem e

Tvoeto_Momi4e
11-12-2004, 22:31
Аз викам да продължиш да го сваляш, да го опознаеш и ако ти стори добричък - да го свалиш окнчателно (ако той се поддаде), а ако се окаже такъв, какъвто са ти го описали - тогава да се отдръпнеш. Той, ако те хареса вече няма да мисли на колко си годни (казвам ти го от опит) . Хорските приказки обикновено имат нещо общо с действителността, но не винаги, а и те може нарочно да са ти казали това, без да знаят нищо, поради някаква друга цел...
saglasna sam

sladkish4e
11-13-2004, 00:52
мога да ви кажа че след всеки изминал ден прекаран с него се убеждавам все повече ,че е адския човек.мн си го обичкам и ви благодаря че ме насочихте :!:

incheto
11-15-2004, 14:30
mi na4i..az mislq 4e ne biva da vqrvash na tiq det sa ti nagovorili ti q gluposti..a da opitash da se sblijish s nego i da vidish dali shte stane ne6to!

az_slunceto
08-31-2006, 11:29
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

IKisseDAGirL
08-31-2006, 12:30
честито ;-)
и за напред не вярвай какво говорят другите, вади си изводи само от личен опит :)

JORJIQ_*_#_*
08-31-2006, 12:39
Той, ако е повтарял три класа съвсем възможно е да е и такъв, какъвто казват-пианде, женкар и т.н! Аз лично не бих се хванала с него! Има по свестни момчета, ако наистина ще е за едно е**** изобщо не се занимавай с тоя!

JORJIQ_*_#_*
08-31-2006, 12:41
аааа, значи нещата са се оправили! Браво на теб! :P

dEnIsTy
08-31-2006, 13:47
само не разбрах ти кой набор си :) доколкото разбирам тоя е пълно зле като теб също.. ти решения сама можеш ли да взимаш или си набор 18 и вече си изкуфяла ?

CVETELLINA
08-31-2006, 14:24
Май темата е доста стара.. :roll:

Но все пак честито,ако все още ходите:}}