PDA

View Full Version : Obi4am gooo



11-06-2004, 19:39
zna4i problema e slednia:az i priatelkata si haresvame edno i sa6to mom4e.Spored men toi triabva da si izbere sam
ama az v4era legnah v nego i toi me pregra6ta6e i tia acki mnogo revnuva6e-ama tia e tolkova grozna i vizokaa.
Obi4amm gooo :) :) :)
:wink: :) :D :) :) no i tia sa6to :cry: :cry:

{}Slanchiceto{}
11-06-2004, 19:43
e tva beshe qko grubo.Kak mojesh da kajesh za priqtelkata si che e GROZNA?!?!??!Nali uj ste priqtelki?!?!?!?Ne bi sledvalo da imate drazki zaradi edno momche.Predpolagam si chuvala,che priqtelstvoto e vechno,a lubovta ne.No s tova tvoe otnoshenie ne znam za kakvo priqtelstvo bi stavalo duma.Lichno az smqtam,che ne trqbva da razvalqsh edno priqtelstvo zaradi momche.No ti si reshavash sama.Uspeh

Jamalska
11-06-2004, 19:49
Ooh...twa 4e toi trqbwa da izbere sam e taka...Ina4e nqma smisyl...
2ro...Ne moje6 da kaje6 4e e grozen...na teb moje da ne ti hareswa no mnogo hora moje da q hareswat..pyk i wyn6nostta ne e wsi4ko...a i koi e kazal 4e e lo6o da si wisok?
3to...sled towa izkazwane se 4udq na koq strana da zastana nooo...
Toi znae li za was 2te?...ako ne..kajete mu...ako tq naistina ti e priqtelka...kajete i za 2te i go ostawete sam da izbere...
I az i edna moq dobra priqtelka hareswame edno i sy6to mom4e...toi razbra (ot nas ili ot izto4nici nqma zn) 4e i 2te go hareswame...e ni6to ne e predpriel ama znae...A wie mojete da pomolite towa mom4e da si pomisli i da wi kaje dali nqkoq ot was ima 6ans s nego

Iliqn4eto
11-06-2004, 20:03
abe kak moij da kaij na priqtelkata si grozna i visoka,e zna4i va6eto hi4 ne e priqtelstvo a samo poznati... a otnosno mom4eto toi moje neq da si q haresva da si pada po "VISOKI I GROZNI',a ne kato tebe "NISKI I HUBAVI"...tctc i tvase vikalo priqtelstvo :!: :!: :!:

manq4kata{P}
11-06-2004, 20:10
[quote="Анонимко"]zna4i problema e slednia:az i priatelkata si haresvame edno i sa6to mom4e.Spored men toi triabva da si izbere sam
ama az v4era legnah v nego i toi me pregra6ta6e i tia acki mnogo revnuva6e-ama tia e tolkova grozna i vizokaa.
Obi4amm gooo :) :) :)
:wink: :) :D :) :) no i tia sa6to :cry: :cry:[/quo

mii 1vo iskam da ti kaja,4e tva mom4e trqbva da znae,4e i dvete go haresvate i ottam natatak toi da ima dumata i sam da re6i koq ot vas da izbere;2ro 6tom kazva6 za priqtelkata si 4e e "grozna" mi se struva,4e ti sqka6 si izbira6 priqtelite spored van6tnostta,a iskam da ti kaja,4e van6nostta ne e vsi4ko.razbira se,4e ima zna4enie,no ne mislq,4e e nai-vajnoto ne6to.po-vajno e kakvo predstavlqva 4ovek.tva e moito mnenie :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
11-06-2004, 20:10
Ne e vajno spored teb toi koq trqbva da izbere a spored nego samiq... Poslednata duma e negova...osven tova shto za priqtelka si ti sled kato obijdash sobstvenite si priqtelki.... ne znam kolko si krasiva, no ako toi znae kakva licemerka si symnqvam se 4e bi te predpo4el...e stiga tova da ne e edna ot dopirnite vi to4ki...

little_black_dress
11-06-2004, 21:48
Mnogo mi e interesno kak mojesh da kajesh za ,,priatelkata,, si,che e grozna !! Da ti imam priatelstvoto!!! (( :x

Josefinne
11-06-2004, 21:54
Трябва да избираш между приятелството и любовта на едно момче. Май ще избереш момчето. Аз лично бих избрала приятелката.

11-07-2004, 07:59
Mnogo mi e interesno kak mojesh da kajesh za ,,priatelkata,, si,che e grozna !! Da ti imam priatelstvoto!!! (( :x
ne v smisal kazvam 4e toi nikoga ne bia ia izbral,az ine4e ia uvagavam .

11-07-2004, 08:00
Трябва да избираш между приятелството и любовта на едно момче. Май ще избереш момчето. Аз лично бих избрала приятелката.
da no tia ne mi e nito nai-dobra nito dobra priatelka.Prosto sme ot edinm klas

11-07-2004, 08:02
neeeeee za6to vsi4ki zapo4nahte da me obigdate
prosto kazvam 4e e ugasna i vsi4ki se pla6at ot neia
vse pak pove4eto mom4eta ne im puka kva si ot vatre :wink:

seRiOzNa
11-07-2004, 08:03
E,da,no priqteli mnogo-a iskrena lubov...rqdko ...
6to se otnasq do tvoq slu4ai oba4e,az zabelqzah,4e tuk ne stava duma za Istinski ne6ta-nito tvoeto e priqtelstvo,nito m/u vas s onova mom4e bi izlqzlo ne6to pove4e ot kratkotraina i bezmislena vr1zka. Spored men ti si pov1rhnosten 4ovek-izvinqvai,no e taka. I sled kato si takava ne si zaslujava da si habq vremeto da ti obqsnqvam...haha,za kak1v dqvol si pusnah mnenieto?!

11-07-2004, 08:39
E,da,no priqteli mnogo-a iskrena lubov...rqdko ...
6to se otnasq do tvoq slu4ai oba4e,az zabelqzah,4e tuk ne stava duma za Istinski ne6ta-nito tvoeto e priqtelstvo,nito m/u vas s onova mom4e bi izlqzlo ne6to pove4e ot kratkotraina i bezmislena vr1zka. Spored men ti si pov1rhnosten 4ovek-izvinqvai,no e taka. I sled kato si takava ne si zaslujava da si habq vremeto da ti obqsnqvam...haha,za kak1v dqvol si pusnah mnenieto?!
znae6 li kvo mislih,4e niakoi 6te mi pomogne
za6oto dva skapani dena sa plakala za tva

BaT_GirL
11-07-2004, 11:01
Тва ли ти е проблема бе?То е супер ясно оная била грозна хубаво Оставете го да реши и ако не си ти го преживей скъпа!

Fuck_me
11-07-2004, 16:45
Ама ти си много тъпа знаеш ли?! Как може да казваш, че приятелката ти е грозна не мога да разбера?! Що за приятелка си ти? И съм сигурна, че си легнала на него без той да е искал! И ти да беше на мястото на приятелката си щеше да ревнуваш, но съм сигурна, че тя не би тръгнала да се натиска така. :x :x :x :evil: :evil: :evil:

biby_
11-07-2004, 18:15
Ako problemut ti e 4e i priqtelkata ti go obi4a,to mislq 4e nqmash problem tui kato po dumite ti 4e e grozna razbiram 4e vsushtnost ti q nqmash za pirqtelka.I az smqtam 4e e mn tupo ot tvoq strana da q nari4ash taka. Zamisli se nad durjanieto si.Puk i gadjetata idvat i si otivat,a priqtelite ostavat!

Baccara
11-08-2004, 08:27
zna4i problema e slednia:az i priatelkata si haresvame edno i sa6to mom4e.Spored men toi triabva da si izbere sam
ama az v4era legnah v nego i toi me pregra6ta6e i tia acki mnogo revnuva6e-ama tia e tolkova grozna i vizokaa.
Obi4amm gooo :) :) :)
:wink: :) :D :) :) no i tia sa6to :cry: :cry:

Ми като го обичш се бори за него. Няма да говоря за приятелството, защото ако ти го оставиш другата ще го налапа.

11-08-2004, 08:45
Kakva priatelka ti e tia shtom ia obijdash po tozi nachin???

sladka_zvezda
05-20-2007, 23:16
:smt017 emi spored men toi trqbva da izbere s koq da e.. O:) no tva 4e teb pregra6ta moje i neq taka da pregra6ta tav 4e e grozna i visoka kakto kazva6 nezna4i 4e po du6a i surce e taka se pak ti e priqtelka nee umesno da q obijda6 nali taka?!?!? :twisted: a vie kazali li ste mu 4e i dvete go obi4ate??? :smt005

05-20-2007, 23:17
emi spored men toi trqbva da napravi svoq izbor :wink: 6tom i dvete go haresvate i dvete se borete za nego puk s koqto iska da bude toi go re6ava O:)

koalka
05-21-2007, 06:47
Последно-обичате ли го или само го харесвате.
Май не можете да разграничавате двете неща, но не се учудвам...
Сама показваш, че приятелството ви е на крачка да приключи.Тя е висока и грозна, а ти какво?По-добрата и хубавата ли си?Явно едно момче може да развали приятелството ви, което е тъпо...

koalka
05-21-2007, 06:48
Извинявам се, темата е стара!
Какво пиша и аз в нея обаче... :lol: