PDA

View Full Version : pomognete mi pls



juju_
11-06-2004, 20:48
hareswam edno mom4e ot 7 meseca. toi znae kolko mn go obi4am, no az neznam toi kakwo izpitwa kym men. iuni mesec bqhme gadjeta, no skysahme. w na4aloto na oktomwi pak trygnahme, no problema be6e 4e toi swe o6te hareswa biw6eto si gadjei otnowo se razdelihme, no kato se widim se dyrjim qko edin s drug- pregry6tame se, toi idwa i me gadeli4ka, bazikame se i t.n. no wypreki wsi4ko az mn go hareswam i iskam pak da stanem gadjeta, mojete li da mi dadete sywet kak da se dyrja s nego, sled kato wseki den w u4ili6te se wijdame- moga li po nqkakyw na4in da go nakaram da probwame za treti poreden pyt i kak bi stanalo towa spored was?

ProstoAz
11-07-2004, 08:33
Ами изпрати му примерно SMS, че все още много го обичаш и искаш пак да тръгнете и така...Замисли се какво ще загубиш? Може да те отблъсне, а може и да не те, но и в двата случая не губиш нищо. Можеш само да спечелиш. А пък и той щом се държи така значи едва ли си му безразлична... :wink:

П.С. Тая тема май не е за тук! :roll:

Fallen_angel
11-07-2004, 09:38
Еми кажи му, че искаш да се видите извън даскало,определете си среща и му кажи какво изпитваш към него,както каза ^npocTo^a3^f^ нищо не губиш :) Давай смело без страх

juju_
11-07-2004, 17:28
blagodarq za sywetite wi, 6te se probwam, marak i 6ansa mejdu nas da se polu4i ne6to e malyk, za6toto toi obi4a druga, no ni6to nqma da zagubq :wink:

tonislava_
11-07-2004, 17:42
vdigai glavata i deistvai smelo!
pogovorete na jivo -o4i v o4i obesni mu kolko mnogo go obi4a6!kolko darji6 na nego,kolko mnogo iska6 da ste zaedno i da se obi4ate!
popitai go dali te haresva i obi4a i ako e taka dali iska da ste zaedno...
imai edno na ym 6tom te e zarqzval dosta pati!
no ne se ostavqi nqkoq da ti go otneme pod nosa!
toi ti pokazva 4e o6te te haresva pokaji mu go i ti
YSPEh!

11-07-2004, 19:38
tonislava_ po koe si misli6 4e toi mi pokazwa 4e me obi4a? 4estno da ti kaja az neznam kakwo da mislq, dyrji se super qko s men, oba4e sled kato znae kolko mn go obi4am za6to ne sme dwoika? ne6to ne moga da gi razbera tezi mom4eta, no kakwoto ima da stawa 6te stane. neznam az mislq 4e be6e 6tasliw kato bqhme gadjeta, a sega sled kato nesme zaedno zna4i ne me obi4a, no za6to kato me widi idwa do men- znae 4e imam mn golqm gydel i me gydeli4ka, gu6kame se, bazikame se edin s drug. ne moga da razbera kakwo stawa:(

sladkish4e
11-07-2004, 19:49
ami naistina mom4etata sa otvratitelni!!!!no nqma kak!te sa ni nujni i bez tqh ne mojem,zatova ne trqbva da 4akash mi da otidesh i da mu priznaesh 4uvstvata si kym nego,zashtoto ne e sramno da obi4ash nqkoi!!!!
pojelavam ti kysmet!!!!!!!!

NauGhtY_MiSs
11-07-2004, 20:12
prosto otidi i go popitai napravo.kaji mu kak stoqt ne6tata pri teb i poiskai 3-ta vuzmojnost.ne gubi6 ni6to makar 4e moje kato imam predvid kakvi sa mom4etata da ti se izdurvi no vupreki tva ne se vruzvai toi ne e nito 1-viq nito posledniq v jivota ti taka 4e gore glavata i deistvai :))

Iliqn4eto
11-11-2004, 13:13
mi idi i mu kaji kakvo misli6 za nego 4e go obi4a6,pitai go dali moje da ima6 i drug 6ans da ste zaedno ili toi vse o6te obi4a drugoto momi4e,ako e taka napravi taka:kaji mu mi togava uspeh s neq i tova 6te mu napravi vpe4atlenie,6toto po princip nikoq ne go kazva... haide uspeh

incheto
11-11-2004, 13:38
mmmm mnogo trudno polojenie..nai dobre e da iz4akash podhodqshtiq moment...trqbva toi da zabravi za onaq bivshata i da te ahersa naistina mnogo..badi mila i dobra s nego..flirtuvai s nego..aama po na4in po koito drugite ne mogat..nqkak zagada4no ako me razbirash kakvo imam vpredvid!Pojelavam ti uspeh:)

Tvoeto_Momi4e
11-12-2004, 22:19
Ами изпрати му примерно SMS, че все още много го обичаш и искаш пак да тръгнете и така...Замисли се какво ще загубиш? Може да те отблъсне, а може и да не те, но и в двата случая не губиш нищо. Можеш само да спечелиш. А пък и той щом се държи така значи едва ли си му безразлична... :wink:

П.С. Тая тема май не е за тук! :roll:
az sam saglasna :P

sladkish4e
11-13-2004, 01:04
Ами изпрати му примерно SMS, че все още много го обичаш и искаш пак да тръгнете и така...Замисли се какво ще загубиш? Може да те отблъсне, а може и да не те, но и в двата случая не губиш нищо. Можеш само да спечелиш. А пък и той щом се държи така значи едва ли си му безразлична... :wink:

П.С. Тая тема май не е за тук! :roll:
az sam saglasna :P


това също е добро предложение,защото наистина нищо не губиш :!:

in__love
03-26-2007, 22:42
mi da tova sus smsa e vqrno ako toi naistina te haresva 6te ti otgovori ako ne te nqma az taka bqh pratila edin sms i ne mi otgovori daje posle edno momi4e govori s mom4eto i to kaza 4e sum hubava ama malka za nego ama tova be6e mn otdavna i ve4e e zabraven slu4ai!