PDA

View Full Version : Има ли момичета, чието гадже е в казармата?



biby_
11-06-2004, 22:41
Na dali shte vi zaintriguva osobeno,no mi se shte da znam 4e ne samo az sum izpadala v takava situaciq. Dali na nqkoi ot vas gadjeto mu sushto e v kazarma?? E kak se spravqte,kak go prejivqvate ili ve4e go prejivqhte? Ako ne ste popadali v takava situaciq pone mi kajete vqrvate li v pogovorkata: "Ochi,koito ne se vijdat-zabravqt se. " ???

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Josefinne
11-06-2004, 22:46
Мисля, че поговорката е много вярна. Kолко и силна да е една любов след известно време тя избледнява. Колкото е по-силна, толкова по-бавно, но не и никога. Чак такава любов не вярвам, че има. Ако има нещо подобно то е вече идеята за любимия, а не толкова самият той - идиализиран образ. Не съм имала гадже в казармата, но имаше период , в който гаджето ми беше 20 дена извън София през ваканцията. Това се случи само месец, след като се бяхме забили и...беше много гадно, но го преживяхме и още сме заедно. Днес не го видях и ми е много мъчно за него. Винаги, когато е някъде извън София или далеч от мен, ме е страх, че ще го загубя... :cry:

united_colors
11-06-2004, 23:04
BIBI! DU6A MOJA PRIATEL E V KAZARMA!
4akam go da mu mine kletvata drugata sedmica.Ne sam go vijdala ve4e 40 dni! Mnogo mi e tejko,no purvite dni e nai tejko da znae6 4e se obi4ate no da ne mojete da se vidite!Spoko vremeto minava i az vse si mislja- ako me zabravi v kazarmata zna4i ne me e obi4al istinski!
No vse pak se 4uvame pi6em si pisma mnogo mi e tejko no ne spiram da mislja za nego,obi4am go i edna kazarma nikoga njama da e v sustojanie da me nakara da si promenja mnenieto!
taka 4e spoko, 6te mine!
Tvoja kade e i ot koga? :roll:

VeShti4kAta
11-06-2004, 23:40
Mi na men mi se e slu4valo da sym bez lubimiq za sedmica nai-mnogo i napravo se pobyrkvam. Ne chuvstvam, che go gubq, prosto ne moga bez nego. Lipsva mi useshtaneto, che e nqkyde blizo do men. Nie sme v edin klas, no vypreki tova si lipsvame ujasno edin na drug prez vremeto, kogato ne se vijdame v uchilishte. Vednyj se sluchi - bqh go izpratila, a po-kysno mu zvynnah, zashtoto pak ujasno mi lispvashe, a toi kaza, 4e sym mu lipsvala oshte v asansyora, kogato sym bila tam. S vseki izminal den mi stava vse po-trudno da mu kazvam dovijdane, dori i da znam, 4e na drugiq den shte go vidq... Spored men istinskata lubov izdyrja na vremeto i razstoqnieto..

11-27-2004, 00:16
Ми не точно но подобно е при мене жена ми отиде добровлец в ирак каза че много си падала по рязани пишлета и оиде да я прегледата резняците . Дано се върне скоро тая мойта да не я гръмнат талибаните

eNigMaTic^
11-27-2004, 13:56
Ако го обичаш истински една казарма няма да се окаже пречка :wink:
А ако наистина, като не го виждаш любовта ти отслабва най-добре му напиши едно писъмце и му обясни, че ако си хванеш през тва време друг да не ти се сърди :roll:

08-26-2007, 15:12
Na dali shte vi zaintriguva osobeno,no mi se shte da znam 4e ne samo az sum izpadala v takava situaciq. Dali na nqkoi ot vas gadjeto mu sushto e v kazarma?? E kak se spravqte,kak go prejivqvate ili ve4e go prejivqhte? Ako ne ste popadali v takava situaciq pone mi kajete vqrvate li v pogovorkata: "Ochi,koito ne se vijdat-zabravqt se. " ??? ami i moeto gadje e v kazarmata tazi pogovorka ne e vqrna az sa6to se strahyvah da ne go zagybq poradi pri4inata 4e toi 6te si misli kakvo li ne no ne e taka ybedih se.tejko e no malko po malko se svikva e ne napalno.noemvi 6te se yvolni osven sega se govori 4e 6te gi yvolnqt s qnyarcite az iskreno se nadqvam da go yvolnqt po rano.taka 4e ne si sama

MajeStic
08-26-2007, 15:16
Na dali shte vi zaintriguva osobeno,no mi se shte da znam 4e ne samo az sum izpadala v takava situaciq. Dali na nqkoi ot vas gadjeto mu sushto e v kazarma?? E kak se spravqte,kak go prejivqvate ili ve4e go prejivqhte? Ako ne ste popadali v takava situaciq pone mi kajete vqrvate li v pogovorkata: "Ochi,koito ne se vijdat-zabravqt se. " ???

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Пускат ги в отпуск... какво има да преодоляваш като все още се виждате :)

krem4et0
08-26-2007, 15:17
Моето беше в казармата. Не се виждахме по 2 месеца изобщо, нямаме пари да си говорим дълго по телефона и карахме на писма по обикновената поща. За азалма 9 месеца се е прибирал 3-4 пъти за по 2 дни, малко болнични към седмица-2 и полагаемата отпуска. От уволнението му минаха вече 17 месеца някъде и все още сме си заедно. Преживели сме какво ли не. 1 казарма ли ще ни раздели. Но е гадно да виждаш любимия си на 2-та месеца1 път за по няколко часа.

sexy_for_you
08-26-2007, 15:33
Абе то ся и една казарма!Толкова кратка!Пък и вече няма да има за радост на повечето хора.Преди казармата е била много дълга,а сега е много по-кратка.И според мен поговорката не е вярна.Ако любовта е достатъчно силна,би могла да преодолее една казарма.

hoseto_
08-26-2007, 16:19
каква казарма бре жена??? дори и по някаква случайност да са го взели ще си дойде до нова година. след 1-ви януари няма казарма

детето
08-26-2007, 17:01
А аз какво да кажа, като моят заминава за половин година? .. Пф..

koalka
08-26-2007, 19:50
Отново стара тема.