PDA

View Full Version : Понятието любов...



BaT_GirL
11-07-2004, 11:12
Понятието любов...Какво според вас е любов? Как искате да ви съобщят че имат чувства към вас? 8)

{}Slanchiceto{}
11-07-2004, 12:57
:D Dosta sladihka tema.Za men lubovta e nai-prekrasnoto nehsto na sveta.Bez lubov nqmashe da sashtestvuvame.Tova e nai-nejnoto,nai-iskrenoto,nai-sladkoto, i ponqkoga nai-boleznenoto nehsto na sveta.Po sveta sega ima dosta po-malko lubov i vsichki mojem da vidim kakvo stava.
Kakto i da mi bade saobshteno,che sam obichana za men e istinsko shtastie,zashtoto lubovta te kara da se chuvstvash savarshen.
Tova e koeto moga da kaja za lubovta :)

wetti
11-07-2004, 15:17
О как ми е писнало да отговарям на такива теми...Сяка втора тема е сварзана с това какво мислил ние за любовта и подобни.Много скоро отговорих на тема с заглавие:Какво мислите за любовта?-и сега пак сащото...Любовта си е нещо прекрасно,което не може да се опише само с една дума.Трябва да напиша цяло поема и пак ще е малко :)Съжелявам ако имам мноо грешки ма сам си свикнала да си пи6а на кирилица и тва ми е първият отговор на БГ :Ррр

Fuck_me
11-07-2004, 16:08
Любов?????
Това е много труден въпрос! Може и любовта е неотлъчно чувство съпътващо всеки човек. Всеки в себе си има малко или много любов. Защото сме се родили с любов, ще живеем заобградени с любов и се надявам да умрем с любов. Аз лично мога тук да утре да си пиша понятия за любовта. Но най-добре човек може вместо да я описва... да я изпитва! :!: 8)

Josefinne
11-07-2004, 16:16
Аз мисля, че првилния въпрос е "какво е да обичаш някого", защото любовта е между двама, независимо дали е споделена или не. Човек винаго обича някого...Така че ще си позволя да отговоря на този въпрос - да обичаш някого не е да искаш да прекарваш с някого много време, а по-скоро да не можеш да прекарваш много време без някого. А, дано сте разбрали какво искам да кажа :D

BaT_GirL
11-07-2004, 17:03
Аз смятам че любов не е точно да не можеш да прекарваш много време без някого.Родена съм с любов надявам се и децата ми да изпитат истинска любов защото вече всичко е разрушено :cry: Има толкова малко обич че надали ще продължи съществуването и дълго.От нея боли много но пък си заслужава за споделената.А пък ако е имало такива теми както каза wetty извинете незнаех. А ако утре трябва пак да избирам пак нея ще избера!!! :oops:

Djursi
11-07-2004, 17:22
Ами любовта в един момент е всичко и нищо! Любовта в повечето слючай е малко глупост и повече любопитство :) Любовта е това, което ще спаси света!!!

Искам по най-простия начин... без думи от който няма смисъл ... с мълчание и поглед ... с една роза и една целувка ... дадени по подходящо време и начин :)

Bubanata
04-08-2006, 12:59
LUbovta e mnogo sladko i hubavo neshto!!Mnogo e hubavo kato znaesh che nqkoi izpitva kum teb lubov a oshte po hubavo e chuvstvoto kato znaesh che ti izpitvash lubov kum nqkoi!

sexy_macka
04-08-2006, 13:01
Liubivta e neshtoto,koeot moje dani napravi nai-shtastlivite i neshtoto,koeto moje d ani narani tolkova mn,che da poiskame da ne sme jivi...

macka123
04-08-2006, 13:01
liubovta e ne6to koeto ne moje da se obqsni dokato ne go izpita6
tq e ne6to neveroqtno
onova gudeli4kane v stomaha kato vidi6 liubimiq 4ovek
onazi muka kogato e dale4 ot teb
onazi blizost mejdu horata
tva e liubovta no kakto kazah tq ne moje da se opi6e s dumi

teenkopele
04-08-2006, 14:46
Аз лично не мога да опиша любовта с думи. :)

Krem4eto
04-08-2006, 15:08
Понятието любов...Какво според вас е любов? Как искате да ви съобщят че имат чувства към вас? 8)

Искам да ми го съобщят в очите или по някакъв як начин,оригинален!А за люобовта вече имаше такива теми...