PDA

View Full Version : Какво да правя.. аз съм на 28, а тя на 17...имам проблем..



nikola__
11-07-2004, 11:33
Az sam na 28,tja na 17.Zaedno sme veche pochti 3 godini.Tova oznachava che tja e bila na 14 kogato zapochnahme..Vsichko beche mnogo hubavo i njamashe pochti nikakvi problemi s izkljuchenie na drebnite...koeto e neshto normalno mislja.Az i bjah parvija!Ne sam ja karal da go pravi bez jelanie.ne sam ja nasilval za kakvoto i da e bilo nikoga.karali sme se i sme se razdeljali no vinagi za kratko vreme,i vinagi edin ot nas praveshe parvata stapka.Problema e v tova che tja mnogo laje.prosto "ej Taka"za koeto vednaj mnogo se jadosah..i i kazah che iskam da skasame.sashtata vecher tja se sreshta s edno momche s koeto sa imali prijatelski kontakti..malko po malak ot men.i saotvetno vecherta ili po skoro sutrinta zavarshva v legloto mu.sled okolo mesec pak se sabirame i tja mi kazva za tova..ne znam zashto....no se opitah da i prostja.tarseh vinata v sebe si!No ot togava neshtata se promeniha!Veche ne mojem da namirame obsht ezik.karame se pochti postojanno...kakto tja kazva."ako se sardish ,gledaj da ne e mnogo dalgo vreme......."Koeto oznachava.....shte otida i shte se naeba s nego...ili s njakoj drug......zapochna da me prenebregva...zaradi prijatelkite si.Obajda se i me pita.az shte hodja na diskoteka s prijatelki.shte dojdesh li..kato kaja Ne-dobre togava...chao...na drugija den mi kazva che se e pribrala mnogo rano sutrinta,che bilo hubavo...no ne bila s prijatelkite si,zashtoto te se pribrali po rano..zapochnah da si mislja che ne i obrashtam dostatachno vnimanie...no tja pak zapochna da prenebregva vsjako moe predlojenie...ili shte izlizash s men i prijatelkite mi ili pravi kakvoto iskash.ili shte pravish tova koeto az kaja ili njama da ti se obajdam poveche.Veche dori i sex ne pravim....Govori mi za tozi s kogoto e spala,bez absoljutno nikakvi ugrizenija i s takiva podrobnosti,che vse edno che sam bil tam.I po njakakav nachin se opitva da mi "dokaje" che i e bilo prijatno..Manipulacija e prosto meko kazano...Po skoro e podigravka..Opitval sa se da i dam vsichko koeto moga..i vse oshte e taka,no ot nejna stana ne poluchavam absoljutno nishto...vsichki mi kazvat che ne e za men..i znam che e taka i znam che trjabva da ja zareja..no ne moga da se razdelja s neja...Tvarde mnogo ja obicham.....Kajete mi kakvo da pravja.dajte njakakav savet...
pishete mi..
ivi_love@abv.bg

kurodurvec
11-07-2004, 11:49
Човече истината е, че трябва да я зарежеш. Просто друг варянт няма. Няма смисъл тя да се ебава с тебе да ти разправя кой я е тъпкал и ти още да я обичаш. Просто може би се е променила прекално много от момента в който сте стъгнали. Тегли и сиктира и намери нещо свястно!

{}Slanchiceto{}
11-07-2004, 12:52
Zdravey,Nikola.Ne moga da povqrvam che oshte sashtestvuvat hora kato teb.Ti si na 28 godini i edno momiche na 17 te pravi na glupak.Dano ne se obidish ot sravnenieto.Az lichno smqtam,che trqbva da skasash s neq.Qvno e che tq nqma chivstva kam teb.Smqtam che ako namerish drugo, po -dobro i svqstvno momiche shte q zabravish.Ako prodaljish da hodish s neq shte stradash,Ti sam si reshavash.no moeto lichno mnenie e che trqbva da namerish druga i da zarejesh segashnata.Pojelavam ti uspeh :)

nikola
11-07-2004, 13:50
Blagodarja vi...za saveta:)!Problema e v tova che az znam che trjabva da go napravja..No javno njamam sili da go napravja.A glupaka v deistvitelnost sam samo Az>>>>!!!!!!Ot tazi vrazka az ne poluchavam veche absoljutno nishto......Veche dori i Sex.....samo gubja...A gubja strashno mnogo,mnogo ........i vreme i nervi i prijateli i kontakti, pari dori...vapreki che nikoga ne sam otdaval znachenie na tova....
Abeeeeeeeee................V edno sam siguren.......absoljutno UBEDEN....!!
Zareja li ja....SHTE E SAMO ZA DOBRO.......A TJA AKO ISKA DA BADE MARSHA........NEJNA SI RABOTA.......

Iliqn4eto
11-07-2004, 14:02
e ,mai vsi4ki sa ti go kazali da q zareje6,ta tq po vsekakav na4in te naranqva i ti se ebava,ta tova li e lubov?ne nali... mi togava spri se zamisli se i davai po smelo kaji i 4e kasate i vij neinata reakciq,edva li 6te i zapuka mnogo ili moje bi Da,6te se nataji nqma koi da q izdarja(dokolkoto razbrah ti i dava6 vsi4ko,predpolagam i pari).Ne ti trqbva takova momi4e ,koeto e teparva v takava vazrast i se iska mnojestvo flirt4eta,kupon4eta i t.n,dokato ti tarsi6 ne6to po seriozno,moje bi dori i brak... znam li
taka 4e kakto i ti ve4e znae6,nameri si druga,6te e trudno no nqkoe dr momi4e na tvoite godini tebe 4aka... Haide Uspeh :wink:

mnogomili4kata-sf
11-07-2004, 14:14
Sorry 4ove4e,ima i takiva ku4ki,zaradi koito posle vsi4ki momi4eta sme slojeni pod edin ob6t znamenatel.Znam i az obi4ah edno mom4e koeto me prai6e na......da ne kazvam.S vremeto 6te q preodolee6.Saberi smelost i q zareji.Nikoi ne e kazal 4e 6te e lesno no pomisli nad ne6tata,dali iska6 da si i rob cql jivot i da te manipulira i tap4e taka....izlizai si s priqtelite...nadqvam se 6te sre6ne6 momi4e koeto da te zaslujava i koeto mn da te obi4a kakto i ti neq.Vremeto lekuva i pomaga pri vsi4ki problemi.Badi tarpeliv!!!uspeh i dano vsi4ko da se opravi :roll:

Josefinne
11-07-2004, 15:18
Смятам, че вашата любов е към края си. Тя те смята за даденост и ти се качва буквално на главата. не трябва да й го позволяваш. Единственият начин връзката ви евентъално да просъществува е като се стегнеш и покажеш характер. тя те разиграва, налага ти се, подиграва ти се и не се усеща,когато те наранява - не й го позволявай! дръж на своето. Заяви й , че ако се държи така и занапред - няма да искаш да имаш нищо повече с нея. Въобще прави всичко със следната цел - да й покажеш, че ти си личност и няма да я оставиш да използва любовта ти, за да те мачка. Ако тя продължи да се държи така и не предприеме нищо - скъсайте. даже не знам дали не се държи така, за да те накара ти да скъсаш с нея, защото вече не те обича. Малко и на такова ми прилича. Другият вариант е, че е забравила, че не си се родил неин и може да те загуби. трябва да й го покажеш и да отсотояваш правото си докрай. Накарай я да се осъзнае!

Fuck_me
11-07-2004, 16:01
Според мене тя е свикнала, че ти си този, които отстъпва. Втълпила си е, че тя има пълната към тебе власт и може да прави каквото си иска. Ако питаш мене има 2 варианта. Или я скъсай, който е по-неприятния вариянт. Или започни и ти да създаваш интриги между вас и да разбере, че все пак ти имаш повече опит в това. Успех!

mom4eto
11-07-2004, 19:05
Ei viz sega moeto mnenie po vaprosa i savet.Zna4i moze bi prosto spri da i se obazda6 i badi hladen kogato tq se obadi.Ako te OBI4A 6te iska da se zblizite otnovo,6te iska da se varnat starite vi vzimootno6eniq.Ako ne te obi4a ne sazalqvai.Trqbva da sazalqva6 ako gubi6 4ovek koito te obi4a a kogato ne te obi4a prosto ne sazalqva6.Moze6 da si nameri6 njkoq druga siguren sam koqto da te obi4a i uvazava.....
uspehh

e4o
11-07-2004, 19:13
naistina q zareji, nedei se izmu4va pove4e s neq, 6te nameri6 v nqkoq druga lubovta na jivota si :cry: :wink:

Baccara
11-08-2004, 08:24
Tегли една и готово!

11-08-2004, 08:49
Prostii!Tova e moiat savet!Po niakoi pat chovek pravi bez da izka ne edna a povechko greshki!!!
Uspex v lubovta :wink:

LunaTriCk
11-08-2004, 08:51
3 години са много време. Явно я е хванала лигата и сега е в стихията си. Правилния избор е да я зарежеш. Просто и като години не сте за двойка. Различни изгледи, морал и т.н. имате, а тя сега се оформя като личност логично е да има караници.

little_black_dress
11-08-2004, 10:41
Mislia,che nai- dobre shte e da ia ostavish!!!Ne e za teb!!! :roll:

emma marinova
11-10-2004, 17:05
izvinqvai 4e 6te ti go kaja ma ti kvo iska6 ot pubertet nqkva si pikla te pravi na lud i ti prodaljava6 da pro6tava6 do koga kaji mi podqvolite taka moje da te motae o6te 5 godini i v kraina smetka kvo propilqni godini sas spomenite s koi bila spala ai stiga de nqma li malko po svesni i nai ve4e po golemi jeni povqrvai mi nie nad 22 sa6to ne sme za izhvarlqne :D

emma marinova
11-10-2004, 17:10
izvinqvai 4e 6te ti go kaja ma ti kvo iska6 ot pubertet nqkva si pikla te pravi na lud i ti prodaljava6 da pro6tava6 do koga kaji mi podqvolite taka moje da te motae o6te 5 godini i v kraina smetka kvo propilqni godini sas spomenite s koi bila spala ai stiga de nqma li malko po svesni i nai ve4e po golemi jeni povqrvai mi nie nad 22 sa6to ne sme za izhvarlqne :D

hahavteen
11-10-2004, 18:00
Според мен не трябва да бързаш и да я изоставяш. Може би иска малко разнообразие.Опитва се да те накара да ревнуваш за да привлече вниманието ти.Започни отново да флиртуваш с нея като в началото на връзката ви.

sladkish4e
11-10-2004, 19:23
Zdravey,Nikola.Ne moga da povqrvam che oshte sashtestvuvat hora kato teb.Ti si na 28 godini i edno momiche na 17 te pravi na glupak.Dano ne se obidish ot sravnenieto.Az lichno smqtam,che trqbva da skasash s neq.Qvno e che tq nqma chivstva kam teb.Smqtam che ako namerish drugo, po -dobro i svqstvno momiche shte q zabravish.Ako prodaljish da hodish s neq shte stradash,Ti sam si reshavash.no moeto lichno mnenie e che trqbva da namerish druga i da zarejesh segashnata.Pojelavam ti uspeh :)

Dammm

protector
11-11-2004, 08:25
Ami edinstwennoto koeto okazva razlika tuk e e razlikata vuv vuzrasta vi ti si porasnal olegnal 4ovek znae6 kakvo iska6 ot liubovta i kakvo bi dal za da go polu4i6 a tq e malka sega depurva e zapo4va da osuznava 4e e zaobikolena ot mom4eta koito bixa dali si4ko za da i go slozat,teb moze bi te e i strax 4e 6te ostane6 sam na godini na koito ne bi trqbwalo da si i posle trudno 6te si nameri6 nqkoi tq 6te stane i studentka ako si bil student 6te znae6 kakvo ozna4ava towa da si dale4 ot mama i tate i priqtel ako ima6 takuv i kak momi4etata zagubvat vsqkakvi zadruzki towa 4e e i malka vodi i do towa 4e te luze postoqnno ne razbira kolko vazno e doverieto mezdo dwama taka 4e li4no moq suvet e bil si ne malko vreme s towa momi4e no si nameri drugo na tvoite godini i sus tvoeto mislene dokato ne e stanalo kusno za towa makar 4e e mnogo trudno da se razdeli6 s takuv 4ovek moqt suvet e da go napravi6 kolkoto i da ne ti se iska pone qvno moze6 da obi4a6

Тед:)
11-11-2004, 11:50
Еми какво да ти кажа..Това за което говориш много много ми прилича на връзката на една приятелка и неиния...И най-странноо е че той също се казва Николай.. :!: ..Но както и да е..Това сега не е толкова важно..Но ще ти кажа нещо което много пъти съм казвала и на тях...Зарежи я..или тя теб..Все едно..Една такава връзка няма бъдеще...На твоите години баща ми е имал две деца и семейство..Не казвам да хукнеш да се жениш но след някоя друга година ще направиш 30..А на колко ще е тя тогава?...А едно 19 годишно момиче което току що е завършило училище.. има мечти... Едно момиче пред което живота едва сега открива истинските си багри...се нуждае от "приключения"...Не можеш да искаш от нея да се откаже от всичките си цели за да се удави в еднообразието на семейния живот..Не можеш да очакваш от нея цял живот да се посвеети на един...Та ти си и първия..Знаеш ли колко е плашеща мисълта да бъдеш и последния...Може да спи с другия най-малкото от любопитство..Най-малкото от нужда за разнообразие...Тя едва сега открива истинския свят...има нужда от флиртове..от разнообразие...не я заробвай..защото останеш ли с нея ще направиш именно това..За доброто и на двама ви..Разделете се!!!

Iliqn4eto
11-11-2004, 11:57
тед:)
napalno sam saglasna s tebe:)

noneeee
11-11-2004, 11:57
Искам и аз да споделя моята история. Никола, аз съм в кажи-речи същото положение, но... проблема е че аз съм на 16, а той на 25. Харесваме се отдавна, накрая той направи първата крачка и аз се разделих с тогавашния си приятел. Но не съм сигурна в себе си. Не знам как ще реагират и родителите ми, след като им сервирам, че съм с момче, което е 9 години по-възрастно от мен. Веднага ще си изкарат погрешни изводи и за двама ни, а да крием връзката си и дума не може да става. Харесвам го и го уважавам много, но мисля, че не сме един за друг, просто защото той е с много по-различни разбирания и за света, и за любовта. Може би това е и твоят проблем. Разрешение можеш да намериш само ти и никой не може да ти каже кое ще е най-добре да направиш. Никой не може да каже как ще се развият нещата и дали няма да те потърси отново. Но си мисля, че разликата в годините играе голяма роля във всяка връзка. Сигурна съм, че не съм единствената, която мисли така. Желая ти успех във всяко начинание, независимо какво решиш да правиш! Дано е за добро. Целувки

Iliqn4eto
11-11-2004, 13:07
[color=red]eiii horaa godinite ne sa ot nai golqmo zna4enie,i az predi taka si milih no razbiram 4e ne e taka e da moje da imame razli4ni misleniq,no q predstavete si 4e i momi4e/mom4e na tvoite godini misli mnogo po razli4no ot tebe ili kato po malak ili kato po golqm nai ve4e zavisi ot jiteiskiqt opit koito sme natrupali,ne e li taka? az imam priqtel koito e na 27 a az sam po4ti na 18 ot 4 godini,e da samo priqteli noo vijte sami razlikata kakva nie .Prosto na Nikola problema mu e drug...negovoto momi4e samo si go izpolzva,kak predi ne i pukalo ne i pravilo vpe4atlenie za godinite mu... taka 4e... :? nedeita mislite taka

11-11-2004, 20:50
така си я научил просто...
права ли съм?
ако знаеше че номерата и няма да минат щеше да си кротува...
:roll:

Tvoeto_Momi4e
11-12-2004, 21:20
a e 4ovek zareji q tq ne e za teb i v momenta te pravi na glupak s izvinenie :?

11-12-2004, 22:26
Tегли една Maina!

baby947
11-13-2004, 10:33
Abe spored men naistina ne triabva da pozvoliavash na niakakva puberka da te pravi na maloumnik. Poznavam edni priateli, koito sa po sashtia nachin. I otstrani e smeshno!

LitTlE_BeBsIiI
01-10-2008, 11:33
Още заедно ли сте бе? :) От 3 години насам...?

proba
01-10-2008, 12:29
е не че е от толко голямо значение ама я си помиси когато ти си бил на 12 тя е била на 1год :( или когато минеш 35 тя ще е 24 ...
а така гледам и не мога да ви разбера ... толко ли неможете да си фанете гадже на ваща възраст -1/2 год ?!?! или кво така кат е тръгнал напрао сички почнаха да праят тая глупост станат на 23 год и си фанат някоя 8мо класничка ... трудно ли ви е?

asi_basi
01-10-2008, 12:44
SApored men trqbva da q zareje6, prosto nqma nikakav smisal...pak i vij, tq e na 17 a ti na 28!!! ralzikata e golqma, tq vse o6te razste, a na teb ti e vreme za po seriozni ne6ta. Mmoje bi za6toto e malka i se promenq barzo. Moje bi e osaznala 4e sega i se jivee i neiska seriozni ne6ta ve4e...neznam. Spored men nqma smisal da se ostava6 na edna pikla da te pravi na glupak (sorry 4e tai se izrazqvam). Sled vreme 6te q zabravi6 i 6te sre6tne6 pravilnoto momi4e za teb.

LitTlE_BeBsIiI
01-10-2008, 13:31
Мила не забелязваш ли,че темата е от преди 3 години бе :-D

LitTlE_BeBsIiI
01-10-2008, 14:01
Поправете заглавието... аз сам на 31 а тя е на 20 8-) 8-) 8-) 8-)
Хахаха точно така тр да е вече :)

sasha_90
01-10-2008, 14:07
Това момиченце само си играе с теб,не разбираш ли?Само си губиш времето с нея!

darince
01-11-2008, 17:24
според мен трябва да я зарежиш явно вече не те обича или незнам си кво но съм сигурна че ще намериш мноу по добра от нея :) Успехчета :)

sh3_1s_7h3_0n3
01-11-2008, 20:18
Пък то к'во? Тя темата стара. :-({|=