PDA

View Full Version : feel high :)



ddddddddddddddddddddddddd
11-07-2004, 15:21
zimali li ste nqkvi hapre4a, narkotik ...

playful_girlll
11-07-2004, 15:36
ne,nito puk imam takiva namereniq!!!

11-07-2004, 15:43
amfetamini :twisted:

winnie_girl
11-07-2004, 16:03
mne i ne smqtam da vzimam!!

P1ra71nQ
11-07-2004, 16:30
mmmm ne

Ейми
11-07-2004, 16:30
ne , tva sa gluposti

JoNi_Bs
11-07-2004, 16:35
hahahah az pak redovno pafkam havica i nemislq skoro da spiram......a sq mi kajete kak moje da mi se pomogne....?

hahavteen
11-07-2004, 17:01
I az ne sum probvala i niamam takiva namerenia! :roll:

Murderdoll
11-07-2004, 17:07
mi trevata ako e narkotik...

miloto_girl_4e
11-07-2004, 17:09
ne sam probvala i ne smqtam i da probvam :!:

Fallen_angel
11-07-2004, 18:33
Не съм пробвала,ама понякога ми се е искало...

Dharma
11-07-2004, 19:57
miiiii ne i ne iskam da probvam :lol:

ridin'spinnaz
11-07-2004, 20:02
kvot doide hahah

little_black_dress
11-07-2004, 20:45
Ami az ne sam probvala i ne islia,da probvam!!!Vijda mi se glupavo i bezsmisleno!!! )) :)

aBeP4eTo
11-07-2004, 20:52
Еми...аз съм пробвала :oops: Lexotan & Valerian ... :cry:

RaDoSTiNKa
11-12-2004, 04:06
Тоя гост,почвам да си мисля,че е полицай 8)
Шегувам се разбира се,ама не мога да разбера кви са тия теми от него :>
Пробвали ли сте т'ва,пробвали ли сте онва :>

PsiharA
08-05-2005, 03:10
ооооооо Не!!!!!!!!! НЕ!!!!!!!!!!!! (НЕ ГО ПРАВЕТЕ)
не съм взимал и нямам никакво намерение никога да взимам, Виж че Пафкам Трева от време на време е по различно въпреки че е пак някакъв вид наркотик. Но к'во да се прави.. :wink:

Кажи какво да правя,
Като опитах и ми хареса,
Хареса ми това,
Че ме спасява от стреса.

javor
08-06-2005, 13:41
Probval sum anfetamini i Exove :) i kvo ot tova xaxa

zeleni_o4i
09-21-2005, 13:36
mi pushila sam treva 8) ne che tva e neshto mnogo gotino no kato vseki chovek iskam da opitam vsichko ot jivota bez da prekalqvam, no ima zavisihi horica, koito samo za narkoticite jiveqt a tva e mnogo jalko. no takuv e shibaniq jivot :twisted:

Неактивния
09-21-2005, 13:39
mi trevata ako e narkotik...
Ако не е наркотик к'во е тогава!?

WannaBe
09-21-2005, 13:42
mi trevata ako e narkotik...
Ако не е наркотик к'во е тогава!?Опиум?

Неактивния
09-21-2005, 13:47
mi trevata ako e narkotik...
Ако не е наркотик к'во е тогава!?Опиум?
Аре са дай дефиниция на опиум и на наркотик!?

WannaBe
09-21-2005, 14:10
mi trevata ako e narkotik...
Ако не е наркотик к'во е тогава!?Опиум?
Аре са дай дефиниция на опиум и на наркотик!?Ми не знам бе братле аз след опиум сложих ,,?'' ако не виждаш - тва значи че просто питам.

09-21-2005, 16:30
Mi predslagaha mi nqkolko pati amfeti i ex ma pah prekalila s martinitata i si vikam chakai da ne piq drugi uaina da ne zema da si ida...
Btw i az sum pila valeriqn...ne e nishto bez koeto ne moje da jivee chovek!
Trevata e istinaha...mahnete gi tiq gnisni himii ..pushete si treva tq e naturalle :)

zeleni_o4i
09-22-2005, 08:56
Mi predslagaha mi nqkolko pati amfeti i ex ma pah prekalila s martinitata i si vikam chakai da ne piq drugi uaina da ne zema da si ida...
Btw i az sum pila valeriqn...ne e nishto bez koeto ne moje da jivee chovek!
Trevata e istinaha...mahnete gi tiq gnisni himii ..pushete si treva tq e naturalle :)

tva go govori vseki trevoman - trevata e naturalna, idva ot prirodata, vsichko ostanalo e SHIT. :evil: mnogo ubeditelno za "zaribqvane". no trevata ne e legalna vse pak, nali? i moje bi za tova si ima osnovatelna prichina. az sam protiv trevata, shtoto poznavam takiva deto pushat vseki den i sam gi poznavala i predi da pushat... awe razlikata se useshta mnogo. ti mu prikazvash na toq chovek a toi blee nqkude v prostranstvoto, nikakvo vnimanie ne ti obrushta, razseiva se plqmnpa gluposti. a i da ne zabravqme, 4e prichinqma i uvrejdane na kratkotrainata pamen. tova si e fakt, ne si go izmislqm i sam vijdala tozi efekt na trevata. taka che se pazete ot zloupotrebite s "lekata" droga

09-23-2005, 13:05
ecstasy i pico sum vzimal.

BG_Agent
09-23-2005, 15:45
Mi predslagaha mi nqkolko pati amfeti i ex ma pah prekalila s martinitata i si vikam chakai da ne piq drugi uaina da ne zema da si ida...
Btw i az sum pila valeriqn...ne e nishto bez koeto ne moje da jivee chovek!
Trevata e istinaha...mahnete gi tiq gnisni himii ..pushete si treva tq e naturalle :)

tva go govori vseki trevoman - trevata e naturalna, idva ot prirodata, vsichko ostanalo e SHIT. :evil: mnogo ubeditelno za "zaribqvane". no trevata ne e legalna vse pak, nali? i moje bi za tova si ima osnovatelna prichina. az sam protiv trevata, shtoto poznavam takiva deto pushat vseki den i sam gi poznavala i predi da pushat... awe razlikata se useshta mnogo. ti mu prikazvash na toq chovek a toi blee nqkude v prostranstvoto, nikakvo vnimanie ne ti obrushta, razseiva se plqmnpa gluposti. a i da ne zabravqme, 4e prichinqma i uvrejdane na kratkotrainata pamen. tova si e fakt, ne si go izmislqm i sam vijdala tozi efekt na trevata. taka che se pazete ot zloupotrebite s "lekata" droga
Точно така.МВР работи все по-усилено,за да намали заблудените деца и да няма жертви на този лек,но коварен наркотик.Не смятаме за умесно да се правят проби с какъвто и да е наркотик,защото хванем ли ви само първия път ви откарваме с патрулката до районото и вашите родители,колкото и неприятно ще ни е да им съобщим-ще го направим,а това естествено няма да е нещо хубаво за Вас.Така че не правете глупости,МВР са навсякъде!

marusha
09-24-2005, 19:10
da...bonboni i amfetki :wink:

09-25-2005, 00:35
ap4ncata i sekvite drugi sintetiki ne sa lo6i ama ti izduhvat mozuka za tva se pridurjam kum naturalnite prirodni produkti

a-ShrooMKaLover
09-25-2005, 08:01
Аз съм пробвал от всички видове вещества поне по един представител! И ще ви кажа:

Гъбите и тревата са му мамата,

сичко друго е шит!

В натуралните продукти е истината, те са най-безвредни, най-добре се понасят и те отнасят във времена и пространства, за които не би могъл и да мислиш нормално!

a-a-ShrooMka^f
09-25-2005, 10:48
az su6to sum probvala amfetki i 4estno kazano ne sa lo6i ama de a znam ne me zaribqvat otkakot probah gubkite:)te sa the best zaedno s trevica koqto obi4am da si pafkam vinagi:)naturalnite produkti,tiq deto idvat ot prirodata ne nqkva gadna sintetika-te sa vajni pone za mene;)))

zeleni_o4i
10-04-2005, 08:03
az su6to sum probvala amfetki i 4estno kazano ne sa lo6i ama de a znam ne me zaribqvat otkakot probah gubkite:)te sa the best zaedno s trevica koqto obi4am da si pafkam vinagi:)naturalnite produkti,tiq deto idvat ot prirodata ne nqkva gadna sintetika-te sa vajni pone za mene;)))

tochno tova kaza i edin moi aver za gubkite i trevicata :P :wink: :D

BAD_GIRL_
10-04-2005, 08:46
Ami ne sum zimala

S8K
10-04-2005, 15:14
не съм взимала никви хапове,но мисля да пробвам... :D :arrow: :mrgreen:

zeleni_o4i
10-04-2005, 16:51
не съм взимала никви хапове,но мисля да пробвам... :D :arrow: :mrgreen:

shto we, nedei da probvash ,tva e tupa sintetika, samo shte ti natrovi organizma. shte sajelqvash, no ako si reshila vse pak ... ti si znaesh :roll: :?

ChoChiNka
10-04-2005, 16:57
Ми само да ви кажа че коза е по безвреден от цигарите, защото не съдържа никотин деца мой :)
Бих казала че цигарите са наркотик, заради никотина.

Иначе аз не съм пробвала, въпреки че всички мои познати (повечето де) пушат .. :)

zeleni_o4i
10-04-2005, 17:06
Ми само да ви кажа че коза е по безвреден от цигарите, защото не съдържа никотин деца мой :)
Бих казала че цигарите са наркотик, заради никотина.

Иначе аз не съм пробвала, въпреки че всички мои познати (повечето де) пушат .. :)

trevata ti precakva kratkotrainata pamet ako se pushi redovno. tva e fakt! pravish neshto i zabravqsh sled vreme. osven tova dimut ot trevata se zadurja 4 puti pove4e v drobovete, otkolkoto cigareniq dim, koeto im vliqe mn po-zle. da ne govorim che katranut v trevata e v mnogo po-visoki stoinosti, ot kolkoto v obiknovennata cigara.
ne podkrepqm cigarite, nito marihuanata. ako moje po-dalech ot tqh 8) :wink:

ГАНДЖА
10-06-2005, 12:09
Мнооо ясно фети,банбонки,козец мнооо ясно...и т.н. :( :arrow: :) :arrow: :D :arrow: :mrgreen: :!:

ksdla;das
10-08-2005, 00:28
p1k to ste p1lni bal1ci i koito ot tyka kazva che e probval to ne e probval amfeta ami analgin ili antinapykopetin ili koto i dr laino da sa vidaliii..vi ste mishki i samo si praqt parite ot vas ne go li razbrahte !?!? i ne ste golemi vii de ste udarili ena liniq amfeti ami momcheto det e vneslo 50 kg .. smeshniiiiii...a tyi det smeshnata mara deto samo se depresirash ot neq det e bahti boklyka i g1bkite che sa samo natural ?? kokata ne e li we?!?! cocaine rlz ama nikoga nqma da probvate i da iskate ... 1vo zaradi parite 2ro kat va vidqt she vi sa izsmeqt she vi zemat parite i she vi dadat natrosheno xapche sa boleznena menstruaciq da vi sa pr1snat kapilqrite v liceto,typo e che sa nadaxvam v kerliviq forum ama kato gledam kvi prostotii pishete mi staa gadno ne sa nadaxvaite tolkos che tos det zima e golqm p1k tos det ne e mishka ...seki sam si izbira dali iska da mu e qko za 4 chasa ili ne i dali posle she moje da sa ogranichi p1k ones mishoci det bqha poisali v dr tema za vazdeistvieto na narcoticite az takia prostotii ne sam vijdal che nqkaf s gram amfeti izdarjal 1 godina p1k dr obejdava xorata che za 10 leva she sa najulqt 6 pyti 3tiq p1k che amfetata struvala 15-20 lv za 10 lv she vi biqt edin shamar i she va otpratqt..tochka ne sa zasqgaite ama PRIKAZVATE PROSTOTII NESHTA KOITO STE CHULI OT NQKADE ILI STE PROCHELI NQKADE , BEZ DA OPITASH NE MOJE6 DA ZNAESH!!!!!!! sichki ot vn na BAKER dnes qko xapowe xahxha ;)

WannaBe
10-08-2005, 07:43
Ми само да ви кажа че коза е по безвреден от цигарите, защото не съдържа никотин деца мой :)Ми само да ти кажа че не е така како.Сичко което гори отделя никотин...Само че от коза се отделя доста по малко от тютюна.

wan`a`doo...
10-08-2005, 09:21
Lexotan
Lelei тwa е МОЩНО =p
Аз пофец само си пуша :wink:
______________________________________
Cause I get high ;)
http://bgalbum.com/albums/userpics/10390/mURI_temp_2421212d_56d646498e2a3581f6cfd21762141cc a.jpg

хммм
10-08-2005, 16:46
Пробвал съм джоджен, два пъти. Нищо кой-знае какво. Иначе поне веднъж на седмица се опивам сериозно, просто да избягам от себе си!

Death_F
10-08-2005, 16:51
Почти сичко което можете да се сетите от обикновен никотин в цигарите през джойнтчето амфетамини ,хероин и се стигне до кока... ама не се зарибявам карам го твърдо на масурчета другите са просто проба... :wink:

PaRvIcHnA
10-08-2005, 17:22
аз нито съм пушила нито съм взимала някакви хапчета и т.н. , а и нямам намерение да пробвам

ПРОСТОТОЙУНУФРИ
10-09-2005, 00:23
zimali li ste nqkvi hapre4a, narkotik ...
аз шмърках Лиотон 1000 Гел, ама развих алергия и тряяше да мина на Фастум Гел. Ефектът е по-слаб, но пак е готино.

pampers
11-17-2006, 12:11
нее и за сега няма...сега ми е добре само на 4адел,... :lol: :lol: :lol:

IlLuSi0nS`
11-17-2006, 17:34
хапччета.. екс, диазепам, паркизан.. за тия ако става вапрос само екс съм земала.. яко е мн :wink:

jkdsf
11-17-2006, 22:00
foruma na gabarite i trevomanite xaxaxa vseki da si pravi kakvoto mu e nai dobre

BornFromPain
11-17-2006, 23:31
Хаха пробвал съм всичко без херца и лепило.. Вече не употребявам нито едно от тия неща(и коз даже) и съм много доволен :> Само съжалявам за времето, което можех да уползотворя, вместо да го губя в употребяване..

rosskata
11-17-2006, 23:32
:lol: В осми клас реших да пробвам какво ще стане ако изпия 4 лексотана със солидно количество алкохол и после се напуша...

... Виждал ли си подгизнало от дъжда размазано лайно на магистрала... :smt005

И веднъж пуших трева друсана с херца (не знаех)... Ефекта беше почти същия като от описаното по- горе... Амам ми беше много яко. ПОсле като разбрах какво е имало вътре така се стресирах, че три години въобще не съм пушила трева... :?
Иначе - имала съм възможност, но гледам да не пробвам... Достатъчно много пристрастени хора съм имала около себе си, за да ме е страх от тези неща...

aDa_Na_tFoq_Rai
11-18-2006, 19:00
antibiotik s vodka.... ne se gordeq ama be6e mnogoo qko 4uvstvoto,a i ne me bolq glava :mrgreen: CooL

panterata
11-18-2006, 23:55
не съм взимала.. и уж не бих взела.. но да не казвам голяма дума знам ли.. ;)

BraInLesS_f
11-19-2006, 07:57
Добре си ми е и само на чадел! :)

fake
11-19-2006, 08:06
пф...трева и амфети..тфа ми е скромния опит, квото правя го правя за себе си, но смятам, че е адски тъпо да се гордееш, че си вземал еди-какви си видове наркотици.а съм срещала такива случаи("о, ама как, ти не си ли пробвала екстази?!?!?(най-учудения поглед)ти пък!аз всеки петък така предрусвааам ако знаеш кво е яко копеле много си изпуснала")е ебати тъпото братче.ше ме извинявате, ама наркотиците по принцип са тъпи.факт.
въпреки, че съм навита да пробвам каквото имам възможност.

tigar
11-19-2006, 10:05
Еми...аз съм пробвала :oops: Lexotan & Valerian ... :cry:
stiga ve :lol: :lol:

fukc/cenzura .../
11-21-2006, 14:53
Ми само да ви кажа че коза е по безвреден от цигарите, защото не съдържа никотин деца мой :)Ми само да ти кажа че не е така како.Сичко което гори отделя никотин...Само че от коза се отделя доста по малко от тютюна.


WannaBe =====>jiviq primer za mega balyk !!!!!!


"si4ko koeto gori otdelq nikotin"
mi,lek,probvai se da zapali6 edna nosna kyrpi4ka (primerno)...ttq 6te gori ...i de vidq nikotin ,be ,idiot?!

procentnoto sydyrjanie na nikotin v cannabisa e 0%...ina4e nqma6e da se vodi leka droga,a NARKOTIK
za individite deto ne znaqt kvo e Narkotik- tui e si4ko koeto te pristrastqva
kato zapo4nem ot kafe,cigari,alkohol i stignem, do herza i dr podobni 6itni.

ina4e po temata- weed , i tr da znaete,4e vyob6te ne se 4uvstvam narkoman hahaha

nqkoi be6e kazal 4e trevata ne e narkotik(absoliutno prav e),ama dr (idiot haha) kaza,4e e zabranena ot zakona i --> e narkotik,ama nqkoi vyob6te ot vas znae li kak se e zabranila trevata a?! ne znaete...a znaete li v kolko dyrjavi e legalna-mn,i tui ne go znaete hahaha baven narod ei...kogato na6eto pokolenie doide na vlast,6te vidim dali 6te e dekriminalizirana ili-ne...(az sym ubeden,4e 6te e mn mn po-rano ot tezi dale4ni godini(LEGALIZACIQTA) ,no vse pak..)
6toto roditelite ni sa jivqli v kofti period (Jivkov a u hahaha)i si mislqt ,4e 1 pyt kato se napu6i6 i si ve4e "zaka4en" i wyob6te ne pravqt razlika mejdu treva i ex primerno.....na6eto pokolenie e mn mn po-razkreposteno,i imaenno roditelite spi4at qkiq film ..
ne mi se pi6e pove4e...myrzi me hahaha

teenkopele
11-22-2006, 06:26
zimali li ste nqkvi hapre4a, narkotik ...

Като ме боли глава, се "друсам" със солпадеин. :wink: