PDA

View Full Version : ima li vse oshte hora..



lost
11-07-2004, 16:03
ta stana mi interesno da razbera dali tuk ima vse oshte hora (ako izobshto niakoga e imao de), koito slushat metal? ako da..kajete neshto poveche, t.e. neshto po konkretno kato stil, izpulniteli v tozi stil, lubimi grupi i t.n..kakvo vi haresva v stila koito slushate i suotvetno kakvo ne vi haresva v ostanalite..
p.s.bih jelala tuk da pishat samo hora,koito naistina razbirat ot tazi muzika a ne razni user-cheta da mi pishat "mi az slusham vsichko ama puk mnogo se kefq na metallica,linkin park i evanescence"...i razni podobni..
mersi predvaritelno

Dobrina
11-07-2004, 16:10
Мисля че има достатъчно теми и за Metallica и за black metal, и за музика изобщо. Можеше да изразиш предпочитанията си там.

Satanas_daughter
11-07-2004, 16:16
he az sum zakleta metalistka kefia se na black heavy i naposleduk po gothic
i vse pak vurhovnite grupi sa metallica dimmu borgir,cradle,ac-dc,motorhead,children of bodom,iron maiden,apocaliyptica doro i mnogo drugi

Murderdoll
11-07-2004, 16:21
est. 4e ima...
ima i takawa tema :} http://teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=429

Ейми
11-07-2004, 16:28
Am...predi slushah dosta, obache stana super komersialno...
kogoto pitam "kvo slushash" otgovora e linkin park ili evanescence...
a puk kolko ot teq hora naistina slusha LP....edinici
vseki vtori se pishe za metal...metala ne e neshto s koeto da se praish na guzar kato razpravqsh nalqvo i nadqsno 'az sum metal/ka' ...
mnogo e jalko tva ama e fakt...

Murderdoll
11-07-2004, 16:31
кой говори за линкин парк :roll: :roll: :roll: :roll:
линкин парк не са метъл..
ами са хипер комерсиална
смесица от поп и рап...и тук
там някои по тежички елементи :roll:

Maverick
11-07-2004, 18:35
кой говори за линкин парк :roll: :roll: :roll: :roll:
линкин парк не са метъл..
ами са хипер комерсиална
смесица от поп и рап...и тук
там някои по тежички елементи :roll:

4akai malko be! Vqrno 4e LP ne sa nekvi hard core metals, no vse pak stilat im e nju metal. Koeto ne ozna4ava 4e ne e metal!! Vqrno 4e sa komersialni no naprimer az gi slu6am o6te ot predi da stanat takiva i tova ne mi pre4i i da gi slu6am sega za6toto mnogo mi haresva muzikata im.
Smesica ot pop?? WTF is that?? Kaji po-to4no kakvo si 4ula ne6to kato pop na LP.

kakto i da e po-vaprosa...osven 4e slu6am LP (koito qvno nqkoi ne mislqt 4e sa metal) slu6am i Clawfinger (ami tova da ne e Dance??), Metallica (4akam komentar za tova), Dimmu Borgir, Korn, Staind, Rammstein i dr

LP rulez!

peace

11-07-2004, 19:18
Am az nasreshta we ;) Am ot avatara i podpisa mai si lichi de, kefq sa mn na SlipKnoT ama po princip ne slusham opredelen stil metal, am prosto se kefq na otdelni pesnichki i grupi ...tva e mai

DiEsEl_GiRl4eTo
11-07-2004, 19:21
Az bqh gosta :oops: :oops: :oops:

little_black_dress
11-07-2004, 20:52
Ima edin sas sigurnost i tova e - Murderdoll !!! )) :wink:

lost
11-08-2004, 07:15
Satanas_daughter..samo ne razbrah kakuv gothic slushash..tui kato ne vidiah nishto takova v izbroenite ot teb imena ..a dokolkoto vijdam .. mislish se za goth..prava li sum?..interesno mi e kakvo znachi tova za teb..i oshte neshto..spomenavash sushto che si i satanistka..kakvo e za teb satanizma?..interesno mi e kak go razbirash..da vidia tvoiata gledna tochka..
Dobrina..az ne izraziavam tuk ako ne zabeliazvash predpochitania..niama i smisul ot tova tui kato povecheto da ne kaja vsichki hora ne biha gi razbrali..
Maverick..chakash komentar..shte kaja samo che..i LP i Korn i Rammstein i Staind....vsihki tezi sa si komers i tova e .. niama sporradvam se che gi slushash oshte ot predi 100godini kogato ne sa bili takiva no te za tova se i narichat i komersialni zashtoto musikata se pravi taka che da bude dostupna i haresana ot pochti vsiakakva auditoria(dori i chalgari se kefiat na otdelni parcheta).....( a Metallica.. sumniava me da ti haresvat starite im albumi..po skoro poslednia album i povecheto im baladi i po-izvestni parcheta koito vurtiat po mtv i razni te tam muzikalni kanali..to pochti vsichki "fanove" na metallica znaiata samo tova..)..ta dori i Dimmu Borgir, koito ne otricham che opredeleno sa izkluchitelna grupa sa sred nai-prodavanite i slushani grupi v black metal-a..ia pomisli i se opitai da mi izbroish oshte pone 5black i death grupi osven cof i dimmu..hm.. ne se seshtash?..sigurna sum che ne si i samo ti...

Jamalska
11-08-2004, 08:06
4akai malko be! Vqrno 4e LP ne sa nekvi hard core metals, no vse pak stilat im e nju metal.

Aaaa poprawete me ama ne se li wodi nEO

Maverick
11-08-2004, 12:26
Maverick..chakash komentar..shte kaja samo che..i LP i Korn i Rammstein i Staind....vsihki tezi sa si komers i tova e ..ta dori i Dimmu Borgir, koito ne otricham che opredeleno sa izkluchitelna grupa sa sred nai-prodavanite i slushani grupi v black metal-a..ia pomisli i se opitai da mi izbroish oshte pone 5black i death grupi osven cof i dimmu..hm.. ne se seshtash?..sigurna sum che ne si i samo ti...

e da ne bi ve4e da e zabraneno da se slu6a komersialna muzika?? Mnogo se draznq ot takiva kato teb! Bilo na moda da ne se slu6a komersialno i aide sega da slu6ame ne6to koeto vaob6te ne haresvame ili da si go nabivame v glavata "abe gotino, slu6ai go!". Ne e taka! Ako mi haresa ne6to 6te go slu6am nezavisimo dali e komersialno ili ne! Kvo kato slu6am komersialna muziak tova da ne me pravi s ne6to po-lo6 ot drugite??

Prava si nemoga da ti kaja 5 black death grupi. EI?? Da sam kazval 4e moga?? Zadaljitelno li e da slu6am death metal?? Ne! Zadaljitelno li e da slu6am komersialno ili nekomersialno...ne! Aide togava


Aaaa poprawete me ama ne se li wodi nEO
neo, nju, new, nu...edno i sa6to vseki si go pi6e kakto si haresa. Nqma golqma razlika

MadMaster
11-09-2004, 06:48
Аз слушам метъл, или по-скоро готик метъл. Това просто е най-великата музика!!!

lost
11-10-2004, 19:22
Maverick..dalech sum ot misulta da kazvam kakvo triabva da se slusha i kakvo ne..koe e pravilno i koe ne .. sega ti ako iskash i chalga si slushai tvoi problem..vseki da si slusha kakvoto si iska..vuprosa mi beshe nasochen kum hora,koito slushat po dark musika..gothic ambient doom.. no iavno takiva niama..koeto e dosta jalko..

lost
11-10-2004, 19:23
MadMaster..slushash gothic..?..molia te samo ne mi kazvai che za tebe gothic-a e nightwish..

Frank
11-10-2004, 22:13
Хора и метал май не са думи за едно изречение. Съжалявам, но от лични наблюдения съм с такива впечатления. Дано да греша. Опровергайте ме.
(и аз слушам Metallica и LP от време на време, а също и Limp Bizkit) :lol: :lol:

bibonda
11-11-2004, 01:26
ami tiq temi ve4e mi se struvat ednakvi. az slushkam metal :twisted:

©@|)@|\/|@®73®1
11-11-2004, 06:33
За всеки влак си има пътници. Има си и хора,които разбират и се интересуват пове4е от метъл,отколкото да 4уят някое др пар4е и да кажат,4е ве4е са метали. Но поне,според мен не е лесно да вникне6 в същтността на тази музика, а това е основното за всеки жанр. Всеки стил си има нещо хубаво,за което си заслужава да се слу6а,но не всеки може да го открие. И аз съм пробвал да слу6ам метал,но някак не е мойта музика. Мн по-добре ми влияят Rainbow, Scorpions i Lene Marlin. Това не ми пре4и да слу6ам например радио Сити докато стигна до даскало или да прехвърлям от стил на стил - слу6айте,каквото ви харесва без да се влияете от стила. Аз мн се базикам с разни 4алгари,но и там си има готини неща. Пове4ето са боклук и затова не ги слу6ам, но стойностното трябва да се оценява,а не да каже6 тоя е еди какъв си - майната му. Това е мойто мнение, не толкова по темата,а по спора, който възникна - не е важно толкова какво знае6 за дадена музика, а дали ти харесва! Другото са подробности.

Satanas_daughter
11-11-2004, 16:41
e ne sum tochno gothic ,gajeto mi e gothic i mnogo me pali ama oshte ne sum tochna gothka,za sega se kefia samo na stila na gothite
a do kolkoto za satanizma mi az ne sum diavolopoklonichka, po skoro premam satanizma kato svobodna religia religia v koiato sam si opredeliash kak si izglejda tvoia diavol i v kakvo tochno viarvash....opredeleno ne viarvam na bibliata ne viarvam nito na bog niato na diavol smiatam che i dvete sa izmisleni shtoto ednoto bez drugoto ne moje

LiNkiN4eTo
11-11-2004, 20:19
abe sre6tat se :wink:

RaDoSTiNKa
11-12-2004, 03:38
Sepultura,Slayer,Manowar и т.н.
Тия три групи мога да слушам до безкрайност.

Delio_MaN
11-12-2004, 17:24
:idea: PSYCHEDELIC ACTYVITY... :idea:

Dj Lenin, Dj Livesey, Dj Gabriel(naj-qkia), Infected Mushroom...Juno Reactor(...a predi i Astral Projection...ama ve4e ne...mnogo mi e leki4ko)

i wse takiwa raboti...Bratu6kite sa UMBAR NONE(nomber one :) ) po taq muzi4ka...samo qki ne6ta...