PDA

View Full Version : Dostavqne Orgazum na Jena



Mojo21
11-07-2004, 17:20
Q da vi vidq sega pi4ovete tuka....
Kato ste pravili tolkova sex q obqsnete na damite tuk, kakvo e 4uvstvoto kogato momi4eto vi dostigne do orgazum s vas?Izob6to slu4valo li vi se e...

Baccara
11-08-2004, 07:46
Q da vi vidq sega pi4ovete tuka....
Kato ste pravili tolkova sex q obqsnete na damite tuk, kakvo e 4uvstvoto kogato momi4eto vi dostigne do orgazum s vas?Izob6to slu4valo li vi se e...

На мен ми е приятно когато момичето ми достигне до върха. Само дето много ме драска по гърба :)

worldclass
11-08-2004, 10:40
Само дето много ме драска по гърба :).

:D Imenno... :D
Razbira se vinagi e qko da dostavqsh udovolstvie na drygiq.A specialno chuvstvoto spored mene ne moje da se opishe...

11-08-2004, 16:22
Hahahahahahahahaha :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 9 и 10 от правилника!
Благодаря!

6amar4eto :}}
11-22-2004, 08:54
xeXe, golqma rabota ste we hora ... nqmam dumi! A da znaete, 4e mnogo ot jenite/momi4etata sa dobri aktrisi i umeqt da simulirat :twisted: ili nikoi ne vi e svetval za tova?!
Az li4no sum simulirala, no i sum go izjivqvala .... QKOOOOOO...!!

elinceto{pld}
11-22-2004, 15:06
Не съм съгласна с Шамарчето...в такъв момент просто...................................... .................но комент

Josefinne
11-22-2004, 15:13
Е, ако позволите и аз да се изкажа, какво чувствам и правя, когато изпитвам оргазъм...Когато стигам до клиторен оргазъм, който обикновенно не мога да издържам, цялото ми тяло се стяга. Имам чувството, че всяко мускулче се е стегнало без да е натоварено с някаква тежест. Иде ми да се мятам като риба на сухо и да пищя :wink: . Когато достигам до вагинален оргазъм температурата ми супер много се покачва, става ми адски горещо, иска ми се да му кажа, че го обичам или...някоя мръсна думичка понякога :oops: . Чувствам се така, сякаш искам да се слея в едно тяло с него или поне да влезне по-навътре, за това се намествам така, че да му осигуря по-лесен достъп... Ето така изживявам оргазмите си аз :D

elinceto{pld}
11-22-2004, 15:19
Е, ако позволите и аз да се изкажа, какво чувствам и правя, когато изпитвам оргазъм...Когато стигам до клиторен оргазъм, който обикновенно не мога да издържам, цялото ми тяло се стяга. Имам чувството, че всяко мускулче се е стегнало без да е натоварено с някаква тежест. Иде ми да се мятам като риба на сухо и да пищя :wink: . И аз съм така.

Ая
11-22-2004, 17:42
Е тва да не ти е нещо като храна по домовете, та ше го доставяш?
Шегичка;). Няма мъж, който да може да усети женския оргазъм и да е сигурен, че не е симулация. Sad but true, както казват братята Хамериканци.

Eternal^^
11-22-2004, 18:39
Само дето много ме драска по гърба :) [/quote]

MNOGO mrazq da me draskat po gyrba ( i vyob6te da me draskat )...
Iny4e be ko da vi kaja , i az se 4uvstvam zadovolen kogato momi4eto e zadovoleno

pile
11-24-2004, 14:21
aide myjkata 4ast,obadete se!!ili pove4eto ne ste pravili sex???ili e bilo po kuponi za otbivane na nomera ili sa va6e udovolstvie?temata e naistina mn interesna!i 4akam s golqmo netyrpenie kakvo 6te se napi6e.az sym napylno s po-gore opiasaniqt orgazym za 1 momi4e/jena(ne znam kakse nari4ate ili vi(gi) nari4at(e)

Elitooooo
06-23-2005, 19:46
4ustvam se prosto perfektciozno,abe varha na si4ko e...abe ne moje da se opi6e,triabva da se po4ustva :D :D :D :wink:

bulgarche
06-24-2005, 09:04
То това за мен е най-важното нещо. Аз предпочитам на нея да й е добре...

alksndr
02-05-2008, 21:11
Q da vi vidq sega pi4ovete tuka....
Kato ste pravili tolkova sex q obqsnete na damite tuk, kakvo e 4uvstvoto kogato momi4eto vi dostigne do orgazum s vas?Izob6to slu4valo li vi se e...


чувал сум че когато момичето достигне мах. ма удоволствито изхвурля нещо... понеже с някой неща не съм нашълно запознат искам да ви питам наистина ли е така и при всеки един път когато то (момичето) свърши си пуска.... :( :grin:

I_HaVe_A_PrObLeM
02-05-2008, 21:29
май май ;)

amatorium
02-05-2008, 21:31
Uff tova veche sum go obqsnqval kak edna jena da izpita orgazum. Cheti mneniqta ako te interesuva, zashtoto me murzi pak da go obqsnqvam podrobno. 8)

suunlight
02-05-2008, 21:37
Немога да разбера само ..защо драскането по гърба нда е свързано само с оргазъма .. Аз си драскам през цялото време докато правим секс .. не мога иначе .. драскам си .. скубя на моменти .. :oops: :razz: :oops:

wasntme_
02-05-2008, 22:24
m00rnInGstaR]Немога да разбера само ..защо драскането по гърба нда е свързано само с оргазъма .. Аз си драскам през цялото време докато правим секс .. не мога иначе .. драскам си .. скубя на моменти .. :oops: :razz: :oops:

XAyxYXyaxyYXyAXYax kefi6 me macka :D :D :D

DevilWish
02-05-2008, 22:26
Е, ако позволите и аз да се изкажа, какво чувствам и правя, когато изпитвам оргазъм...Когато стигам до клиторен оргазъм, който обикновенно не мога да издържам, цялото ми тяло се стяга. Имам чувството, че всяко мускулче се е стегнало без да е натоварено с някаква тежест. Иде ми да се мятам като риба на сухо и да пищя :wink: . Когато достигам до вагинален оргазъм температурата ми супер много се покачва, става ми адски горещо, иска ми се да му кажа, че го обичам или...някоя мръсна думичка понякога :oops: . Чувствам се така, сякаш искам да се слея в едно тяло с него или поне да влезне по-навътре, за това се намествам така, че да му осигуря по-лесен достъп... Ето така изживявам оргазмите си аз :D
И аз съм същата . . . само че за съжаление вагинален не съм изпитвала все още :( :oops:

sh3_1s_7h3_0n3
02-05-2008, 22:52
Темата е стара!