PDA

View Full Version : защо.......



DeaTHroW-ReC_F
11-07-2004, 18:42
ееех баси..ше ме извините ако в предстоящите ми редове псувам жестоко...няма да бъде неволно..има причина...
та така.. да почна...... ..наи подходящото заглавие е "защо на мен?!"
не,не искам да кажа защо мой роднина загина..(или тем подобни.....дано не се случва скоро..) нито че с никой не ми върви(което е абсолютно вярно..)
не бих казала,че ми е трудно да си намеря приятел..не съм от най грозните..нито най красивите..та онзи ден тръгнах с едно момче и от тука започва историята ни..ми разходихме се в един парк.......там лафехме си....целунахме се...после той ме изпрати и си тръгна..нали сичко си вървеше по нещата...ама кат се прибрах и влязох в ирк....и той нали следователно влезе...нит здрасти нит чао...добре за сега не бях разочарована..но след момент едно момиче ми се включи,от неговото училище,за разлика от мен..и тя ми каза...стой настрана от него....той е мой..и не отговарям за подследствията....ееее..какт о и да е...копирах му лог-а ....случи се стори мн гаднооо.......реших че е по хубава от мен...казах му го...нали цитирам"добре....кажи ми го напрао...тя е по хуава от тебе и край.." ама той не...... ми аз такова....нали........не е по хубава от тебе..и разни ей такиа..простотии.... и значи от петъка насам нит здрасти нит чао в ирк..хептен да го чакам да ми се обади.......добре деее едно Д и таб го дели да ми кажи нещо....кво да прая..не мога да го зарежа..щото в крайна сметка..незнам дали той не е решил че сме скъсали....:(( хелп ми...

Fuck_me
11-07-2004, 18:51
Ами най-добре е да си разговаряте на живо, защото irc е най-неподходящото място за уреждане или за късане на гадже. И аз съм имала такива проблеми с момичета и със заплахи. Но мога да те обедя, че твоето гадже щом е с теб значи тази е на заден план. И щом той не ти се обажда ... обади му се ти! Обаче само 2-3 пъти. После престани и да става каквото ще!!

Josefinne
11-07-2004, 19:03
Ми заеби го, явно и той го иска, щом не ще да говори с теб. Ако те искаше щеше да спре да говори с другата. Пък и след една целувка, айде, айде има и други готини мом4ета :D

e4o
11-07-2004, 19:16
mi nz ama vie mai ne hodite, 6tom i zdrasti ne ti kazva, ama to mai ne si e rabota da se zanimava6 s nego :idea:

Baccara
11-08-2004, 08:23
Абе вие все още ли взимате на серизоно irc?

DeaTHroW-ReC_F
11-08-2004, 10:16
Абе вие все още ли взимате на серизоно irc?
не толкова..просто влизам там за отпускане...ма се запознахме лично..и уж..уж се харесахме;ЮЮ

Грахче
11-08-2004, 12:13
на твое място не бих се занимавала с него... не ти ли се струва,че си ги върти момичетата както си иска :?:

sweet_deni
11-08-2004, 13:41
Ами най-добре е да си разговаряте на живо, защото irc е най-неподходящото място за уреждане или за късане на гадже.Da...govorete na jivo.Makar4e spored men ne si zaslujava.6tom ne govori s teb edva li izpitva ne6to...No vse pak opitai :wink:

little_black_dress
11-08-2004, 15:27
Na tvoe misto ne bih se zanimavala s takova momche!!! )) :?

Djursi
11-09-2004, 05:06
Знаеш ли ??? Всяко защо си има и *БАЛ СЪМ ГО ЗАЩО. Първо се научи да оценяваш себе си, да обичаш себе си за да те обичат и другите. Ти си жена, а вскя една жена трябва да има самочувствие... Не се унижавай като го търсиш и т.н. ... Просто поредния тъпанар... Света е пълен с такива хора и често се сблъскваме с такива... Така , че ако сега не се научиш да уважаваш себе си и след всяка грешка да ставаш все по горда няма кога после.

DeaTHroW-ReC_F
11-09-2004, 08:55
Знаеш ли ??? Всяко защо си има и *БАЛ СЪМ ГО ЗАЩО. Първо се научи да оценяваш себе си, да обичаш себе си за да те обичат и другите. Ти си жена, а вскя една жена трябва да има самочувствие... Не се унижавай като го търсиш и т.н. ... Просто поредния тъпанар... Света е пълен с такива хора и често се сблъскваме с такива... Така , че ако сега не се научиш да уважаваш себе си и след всяка грешка да ставаш все по горда няма кога после.
аз това и направих...не го търсих:)) не ме интересува...ако ми се мерне пред погледа...напрао къс къс къс;)) ахаха;)) се пак тхкс на сички и на тебе джърси.....;))

Heart_Break_Kid
05-01-2006, 19:38
Добро решение..... :wink:

Labelle
05-01-2006, 19:45
"добре....кажи ми го напрао...тя е по хуава от тебе и край.." - Tова е въпрос тип страстоубиец. Всяко момче направо се изприщва като го чуе. Да не мислиш ,че момчетата излизат с момичета само заради външните белези??? И пратила ти онази мацка 2-3 обидни думи и ти веданга той я харесва . Още преди да е имало нещо между вас с разговора с логовете от мирк направо си го "утрепала". Поговори с него но спокойно и не намесвай други момичета. Може би трябва да му се извиниш , че толкова си се разпалила от разговора си по мирк с другото момиче. И следващия път без паника и не се плаши така лесно от конкуренцията, а дали ще стане нещо само времето ще покаже, но стига с този чат. Срещите на живо са много по-вълнуващи.

white_chik
05-02-2006, 10:48
ami sledva6tiq put kato se vidite mu kaji suvsem direktno "hodim ili ne" i 6te vidi6 kvo da ti kaje,no opredeleno tva trq da stane najivo 6toto kakto si4ki napisaha v icq ni6to ne stava kakto trqbva :wink:

IdontGiveaFuck
05-02-2006, 10:50
Нед Ное 07, 2004


Темата е стара,няма смисъл да отговаряте :-)

Labelle
05-02-2006, 11:25
Ха-ха кой спи като гледа датите :) (аз)