PDA

View Full Version : как зарязвате гадже?



Fuck_me
11-07-2004, 19:27
Искам да ви попитам дали знаете най-оригинални начини да скъсате момче. Ако може ги разпределете в 2 групи. Парвата- да не му става много гадно. И втората - да се изгабриш по някакъв начин.

Djursi
11-08-2004, 05:01
Ami to stava trudno ako go obichash i ako imash nqkvi chuvstva, ako pone ima uvajenie. Ne mislq che tuka moje da se kajat originalni nachini. Vsichko si stava ei taka. Prosto kazvash che nqmash chuvstva i ne mojesh da prodyljish.

Baccara
11-08-2004, 08:12
Мен винаги ме зарязват момичетатаааааааааааааааа аа. Ша плачкаааааааааааааааммммм ммммммммммм.Мамоооооооооо оооооооооо... :roll: :shock: :roll: :shock: :roll: :shock:

11-08-2004, 08:56
Az do sega ne sam zariazvala nikoi!Vinagi e stavalo po obshto saglasie!!! :P

Fancy^Man
11-08-2004, 15:01
Искам да ви попитам дали знаете най-оригинални начини да скъсате момче. Ако може ги разпределете в 2 групи. Парвата- да не му става много гадно. И втората - да се изгабриш по някакъв начин.
Men mito gaje me zarqza v 4ata i mi stana mnogo gadno.
Kajete za6to sled 4 meseca hodene tq me zarqza v 4ata.
Ne e li gadno tova.4uvstvam se ujasno.

SanDRo
11-08-2004, 17:55
Az sthe ti kaja edin nachin ot vtorata kategoriq :
AEEEEEEE BEGAI OT TUKA MA SHTIIII EEEE*AAAA MAIKATA KRIVA I GROZNA EEEEEE MANI SA MA

11-08-2004, 18:02
1-ви начин Болезнен-Д*х*аш му и му откапяш пирошката
2-ри "Скъпи съжелявам ма съм тревестит ето ми и чепа(слагаш в гащите нещо по издутичко) и тука може да последва някои друг къс а шамар а тупаница па ако е г*й и някои друга п*т*а.

BaT_GirL
11-08-2004, 18:11
1-во Кажи му че нещата не вървят и за да не се наранявате един с друг късате
2-ри Край има друг sorry скъпи но ти беше дотук!

11-08-2004, 18:13
Kakto i da mu kaje6 6te u e gadno !?! :evil:

charovnicata
11-08-2004, 18:31
оригинален на4ин за късане...хахаха
ми късането си е късане кво трия да е оригиналното казва6 4е не иска6 да си с него,мноу ясно казва6 и при4ината затва....ако тои има 4увства го заболява.....и така....абе като цяло казва6 квото мисли6...няма оригинално неоригинално!!!

AZ biiii
11-08-2004, 18:32
za gaden na4in 6ti kaja --> 4rez SMS... pi6e6 i --sorry skypa no ve4e ne te haresvam i neiskam da hodim, znam i po gaden na4in da ti go kaja , noo ..eto go i nego --> REJA TE ! , daje i 4ao 6te si napravq truda da ti kaja :)

Josefinne
11-08-2004, 20:55
Е аз гледам да не му е много гадно. Може да се каже , че само веднъж наистина се е налагало да скъсам с гаджето и то поради много лоша причина - не го обичах вече, а поводът беше друго момче. спестих му голяма част от нещата, не му казах всичко, но гледах да му кажа истинската причина поради, която скъсваме. Засегнах и повода - нямаше как... беше много гадно. И на него и на мен ни стана гадно...Но сега мисля, че сме по-щастливи всички :D

little_black_dress
11-09-2004, 12:48
Originalni nachini za razkarvane na gadje?! Ami neznam,poslednoto mi gadje go skasah sas sms !!!Stana mu mnogo gadno!!! (( :(

bez_znachenie
11-09-2004, 15:42
otivash lepvash na gadjeto edna po specialna celuvka i sled tova mu kazvash : haresa li ti? (ne mi se vqrva da kaje ne)i kato kaje ``da`` kazvash dobre zashtoto ti e poslednata ot men i ako ste nqkade na vun si trugvash bez da kajesh nishto dr ;) po orginalno ot tova ne sum kusala :)

NeBeSeN_88
11-09-2004, 17:51
Искам да ви попитам дали знаете най-оригинални начини да скъсате момче. Ако може ги разпределете в 2 групи. Парвата- да не му става много гадно. И втората - да се изгабриш по някакъв начин.
Men mito gaje me zarqza v 4ata i mi stana mnogo gadno.
Kajete za6to sled 4 meseca hodene tq me zarqza v 4ata.
Ne e li gadno tova.4uvstvam se ujasno.

Ааааа пич и мен таи ма резнаха ама тя беше бати тарикатката. Начи аз и пиша смс че трябва да поговорим па после и са обаждам и тя ми вика аре казвай ся по тела - аз : не ве трябва да ти го кажа на 4 очи. Тааа после в чата ма резна ама офицялно са води че аз съм я отрязал(абе то не че има голямо значение де то тва за гъзарията). Скии ся кво гадно туи да не ти го кажат в очите мен тогава ми беше мноо гадно. Пак са разтроих ся зарад теб аааааааа мамоооооо даи ми югиотоооооооооооооооо

wetti
11-09-2004, 18:11
ami spored men ima nqkolko na4ina :
1)ako si mi bila mnogo qdosana---za6livi mu 6amar pred si4ki i mu kaji nqkolko dumi....
2)na sami,bydi takti4na,diskretna i nejna...
3)s dve dumi no da sa mnogo qsni
4)ovartai dokato ne zacepi za kvo staa vapros
5)podskazvai mu go (namekvai) primerno 5 dena predi da go skasa6...
6)s sms
7) po telefona
8)4rez posrednik
abe ima si sumati na4ini malko li ti sa teq :)

sexy_dizzy
06-13-2006, 13:49
Например можеш да кажеш,че имаш нужда от време,искаш малко свобода,че не си свикнал/а да си толкова дълго време с гадже.Мисля,че това е достатъчно деликатно разкарване.
А за по-грубия вид:започваш да го отбягваш,да не отговаряш на смс-ите му,да не отиваш на срещите ви,да му изневериш или да му го кажеш направо.
Всеки сам си решава,обаче най-добре е да се кара по-деликатно,защото и ти няма да се чувстваш особено комфортно ако постъпят така с теб!

cskamoni4ka
06-13-2006, 13:58
Отиваш у тях разкъртваш го от секс,обличаш се и вместо чао казваш "Късаме" !

Krem4eto
06-16-2006, 08:49
1-ви Съжалявам не искам да те наранявам,но между нас вече не върви!Ако искаш може да си останем приятели!
2-ри Целувате се гушлате се и накрая му изтърсваш КЪСАМЕ!И си тръгваш без никакви обяснения!!!

XXX_f
06-16-2006, 09:10
Mene puk me reznaha sus sms , tova e mn tupo za 1-vi put me odrqzaha i to sus sms.Pi6e takuv, 4e taka bilo po dobre i za dvama ni , toi puk zashto si misli taka :smt013 .
1-vi nachin: Sorry ama ve4e ne te obicham kakto predi , ni6to ne se pou4ava taka.
2-ri nachin: Gledash go strashno, kazvash my vij se , spored tebe zaslujavash li me , spored mene ne , ne me zanimavai ve4e , da te nqma

niGGa
06-16-2006, 09:17
Има два вида скъсвания.Такия дет не ти пука от тях и такия дет те боли.Такия дет ми е през унаа работа са ме късали 1-2 пъти на живо, точният жест беше мисля че среден пръст и после не ми говореше.От такия дето ме боли са ме късали 2 пъти.При първия път до някаква степен бях аз виновен, щото бехме на някъв лагер и аз я изгоних от моето легло още първата вечер (хаха, ако ви кажа, че незнам защо стана така =) ) и след 20 мин при мене лежеше друга...Хаха...Общо взето на 1 дискотека се скарахме за последно =) При втория ми го каза на живо..