PDA

View Full Version : Zashto e nujno...



LuDy
11-07-2004, 19:15
Mn balgari zaminavat za 4ujbina za sujalenie po ednaili dr pri4ina nai we4e zaradi semeistavata si.. zashtoto nemogat da prejivqvat bg , da taka e i za sujalenie tva go ima ; (((( , naloji mi se i na men sega da zamina ne to4no po tezi pri4ini po dr... v ispanqi sam da kaja.. ot 3'4 dena i naprao ima m4ustvoto 4e tva tuk ne e jivot... iskam da jiveq v bg iskam tam da pravq kakvoto i da e no da e tam ! , imah probs s narkoticite v bg.. i nemojeh da se opravq prosto zashtoto taka jiveeh i ne znaeh kakvo gubq.. sega ot kakto sam tuk si4ko proumqvam no kazno mai , v bgjivqh s bashtami toi razbra za tova deto pravq.. i opitva da mi pomogne no nemojeshe zashtoto az neiskah da srpa.. i mi kaza da idem sega na gosti na sestra mi i maikami v ispaniq za mesec.. i tragnahme... kato doidoh tuk mi serviraha 4e nqma da me pusnat za nishto na sveta da se varna tam zashtoo nqma da moga da spra.. a ne e tak.. moga .. zashtoto ve4e go iska... ; (( no tene mi vqrvat.. kazaha mi nqma da te pusnem akotrqva shte te varja shte ti padna v krakata i nqma da te pusna da si tragnesh , tva mi go kaza maikami ... neznam kak da i obesnq 4e moga da spra sled si4ko tva koeto usaznah 4e gubq.. i sam gubil dokato sam vzimal narkotici ( zimam staff na pompa koeto nikak ne e bezobidno ) ; ((( , usaznavam sa 4e sam zgreshil i iskam da se varna .. da zavarsha u4ilishte da napravq bal ( posledna god sam ) i posle dori sam saglasen da doida tuk... no ne po tozi na4in koito te me dovedoha ; ((( ........ neznam kakvo da pravq , neznam moga li da ostana jiv tuk.. prosto nemoga da vi opisha kakvo e da zagubq si4ko... koeto sam imal.. i to po takav na4i.. e tva e moita muka ... znam 4e nikoi nqma da go razbere takak kakto az ... no molq vi kajete mi neshto .. napishete neshto , ; ((( dori e taka prosto... prosto nemoga da izdarjam we4e tuk !!!

dodo
11-07-2004, 19:38
Az mnogo haresvam ispania,no naviarno i na men bi mi se storilo 4e sam v ad ako otida tam po tozi na4in,ispantsite sa dosta ob6titelni i mislia 4e bi mogal da nameri6 priateli,estestveno ne kato tezi tuk v bg,no vse pak priateli.Tazi strana e ogromna i vinagi ima rabota za vseki,mojebi moje6 da se ustroi6 tam,i mojebi tova 6te e nai dobriat variant za teb. :oops:

little_black_dress
11-07-2004, 20:58
Poniakoga chovek tvarde kasno osaznava greshkite si!!!I sajaliavam,che shte go kaja,no i az ne sam ubedena,che tazi ti sigurnos,che mojesh da spresh da upotrebiavash narkotici e traina!!!Chestno kazano ne mislia,che kato se varnesh v bg shte si na sashtoto mnenie!!!Osaznai greshkite si priemi posledstviata,tova mojesh da napravish!!! )) Uspeh, i dano vsichko da se naredi!Stiskam palci!!! )) :wink:

11-07-2004, 23:52
Miloto.... moga da ti kaja samo kakvoto az nauchih za jivota - LIFE IS A BITCH... vinagi te precakva za 1 ili drugo neshto vinagi te kara da plachesh zaradi chujdi greshki no za tova pak ti plashta dvoino za vsqka prolqta salza...
nakroticite - gadno neshto, no kakvoto bilo...bilo...svikvai ne se opavai ne se bori - nqma smisal...svikni jivei kakto iskash kakto bi go ravil/a v bg.... priqtelite...... shte ti lipsvat.....poznatite - i te no za tova pak vinagi ismash SEBE SI, RAZCHITAI NA SEBE SI I si misli za denq v koito pak shte si v bg...misli za chuvstvoto ......za nasladata.....

p.s. I AZ ZAGUBIH VSICHKO PO DQVOLITE VSICHKO.....ZNAM KAK SE CHUVSTVASH ZA SAJALENIE ZNAM! I POVQRVAI MI ISKAM DA ZABRAVQ PREZ KAKVO MINAH NO MOGA!!!! sega bavno pak isgrajdam jivota si - malkiqt mi rai ..... zapochva da prilicha na tozi v bg... no e trudno ot ADA DA SE IZGRADI RAQ, samo 1 sila mi pomogna - Gospod, vqrvai v nego doveri mu se i go sledvai

loli82
11-08-2004, 12:23
Little_black_dress e prava. moze bi tova e po-dobria variant za teb!i edva li kato se varne6, 6te se otkaze6 zavinagi ot narkotizite.tova koeto ti triabva e da smeni6 obstanovkata, da promeni6 na4ina si na zivot, za da gi spre6!za 6tastie,ima6 podkrepata na roditelite si i sestra si.znam kolko ti e tezko, az dva pati sam preziviala nostalgiata po bg,no 6te svikne6,poviarvai mi.horata svikvat s vsi4ko!a i ne si sam!ne moze6 da o4akva6 4e niama da ti e ma4no za bg kato si v ispania samo ot niakolko dni.no postepeno se svikva i ne zabravia 4e samo ot teb zavisi dali 6te se varne6 otnovo v bg.no zatova triabva da spe4eli6 otnovo doverieto na roditelite si, a tova iziskva dosta usilia i nai-ve4e vreme.uspeh!!!

Fallen Angel
11-08-2004, 17:43
E,ne moga da te sravnqvam s men,vapeki che i moeto po edin ili drug nachin moje da se kaje che beshe nasila,zashtoto nqmax izbor,ne mojex da izbiram,no ne e chak tolkova losho.
Oh,az znaex che nqma da se varna,taka me potiskashe vsichko,bqx izpadnala v depresiq,revqx po tsql den i tsqla nosht tseli 4 mesetsa,ne si dospivax...ujasno beshe.
No posle pochnax uchilishte,zapoznax se s novi xora,jivotat prodaljava vse pak.I az ostavix kup priqteli,edva sled 4 godini koeto e mnogo za men nai-posle otidox tova lqto da gi vidq za mesets i vidqx kolko mnogo sa se promenili,kak vsichko e razlichno,struvashe mi se stranno,otvratitelno ne znam prosto kak da opisha chuvstvoto,no v Balgariq nishto ne se e promenilo,a az si mislex che e propadnala oshte poveche,a predi za men tq beshe svetat....tq beshe vsichko.Sega predpochitam da jiveq tuk kadeto sam.Ne se chuvstvam mrasna ili glupava samo zashtoto predpochitam dobriqt jivot pred tozi ad koito e v Balgaria,no ne se trevoji shte se opravish,shte ti mine...vse nqkoga.Shte go zabravish vsichko i shte pochnesh na novo.

03-03-2006, 23:33
:|

InHell
03-04-2006, 02:08
1. Ти си се подредил/а така, следователно нямаш право да мърмориш, ама въобще.
2. Изпитал съм раздялата с всичко познато и наистина е отвратително, но:
3. Виж т.1

midnight...
03-04-2006, 07:46
абе не виждате ли от кога е темата?! ](*,)

Tiffany
03-04-2006, 08:11
Темата е стара и ще я заключа.