PDA

View Full Version : "Най-добра приятелка,или..."



ChEsRerKa
11-07-2004, 20:15
zdraveite! iskam da vi pitam vie kfo si mislite ... taka
imam priqtelka ot nz/B/... ot deckata gradina . izrasnali sme zaedno i do sega sme zaedno 6ot sme v edin klas... spodelqme si vsi4ko no naposledyk ne6tu se karame... a ima edna mnou protivna KU4KA ot na6iq klas.../a/. AMA ne6to B ve4e kato 4eli predpo4ita A pred mene .. :cry: 6to taka si mislq li?! mi kato sa 2te s A i zapo4va da mi se podigrava /6oto A postoqnno go pravi/ i ve4e nz kfo da mislq za neq ! iskam vi mnenieto i moje bi savet , ma molqvi se ne se ebavaite s mene i ne me uvikvaite 6ot ne mi e do tfa! :oops:

Заглавието на темата,трябва да бъде написано на кирилица. :wink:

ЦвЕтИт0. :)

Dobrina
11-07-2004, 20:23
Споко, няма да ти викам ;)
Наистина е гадно че се държи така, ама ако онази е някаква по-популярна и приятелката ти в момента се влияе много от нея - нищо чудно да е така. Може съвсем сериозно да я питаш държи ли още на вашето приятелство или новата й приятелка е по-важна, и да разбереш има ли смисъл да търпиш подигравките им.
Аз имах такава приятелка (или даже не една) но като пораснах малко разбрах че не си заслужава - по-добре да съм сама отколкото с някоя дето само ще гледа да я забележат покрай другото момиче! Горе главата, не им позволявай да ти се подиграват ;)

little_black_dress
11-07-2004, 22:03
Mislia,che shte e dobre s tvoiata nai-dobra priatelka da sednete i hubavo da si pogovorite!Spodeli s neia kakvo te drazni i pritesniava v otnosheniata vi!Badi iskrena i i kaji istinata v ockhite!Ako te razbere i otnosheniata vi se promeniat v polojitelna nasoka,to tia naistina ti e priatelka!A ako ne,to prosto si edno momiche ,s koeto si prekarva dobre!Edin vid priatelka za edin kupon vreme!Nadiavam se da se okaje parvoto!Uspeh !! )) :P I gore glavata!!!! ))

slun4ice_90
11-24-2007, 14:51
Имах подобен проблем.Ние сме две братовчедки,знаем се от деца, от тогава сме и приятелки.Навсякъде ходехме заедно,но вече не сме най-добри фр,защото тя си избра друга.Тя знае всичко за мен,винаги където бях аз,беше и тя.Беше ми гадно,тя даже не ми каза,че вече не ми е най-добра фр,а аз я попитах и тя тогава ми каза.И от всичко това,от части може би и аз имам вина, но историята е дълга.Поговори с нея. :wink: И не им позволявай да те тъпчат :!:

DaЯk_AнGэL
11-26-2007, 15:43
Ми защо не зае*беш с извинение въобще приятелството? Аз така направих - преди време бях наранена от приятелка на която много държах и оттогава отказвам да имам приятелство с когото и да е - така никой не ме предава и съм си добре!Малко ми е гадно `щото няма с кой да излизам, ама се свиква! :(

Symphony of Destruction
11-26-2007, 15:49
Просто трябва да седнете и да се разберете, все пак сте били приятелки дълго време - ако вече не сте, поне сте Били. Трябва да си разясните отношенията като цивилизовани хора, без кресни, псувни и сълзи....е, сълзите може и да дойдат после (дано не се стига до това). Ако мацката предпочете онази другата вместо теб - ми проблема си е неин. А нищо не пречи да си намериш нови приятели, ако стане така.
Стискам палци (:

Владимир Илич Ленин
11-26-2007, 18:40
Изобщо да не ти прави впечатление кой с кого е по-голям приятел.
Намери си други приятели и намя да те интересува вече.

Wrathchild
11-26-2007, 21:09
Бе като гледам датата мацката вече е взела някакво решение...

EmO_KiD_;(
11-27-2007, 18:11
Ми защо не зае*беш с извинение въобще приятелството? Аз така направих - преди време бях наранена от приятелка на която много държах и оттогава отказвам да имам приятелство с когото и да е - така никой не ме предава и съм си добре!Малко ми е гадно `щото няма с кой да излизам, ама се свиква! :(

И при мен е същото.Аз имам повече приятели момчета,отколкото момичета.Момчетата са мн по-добри приятели от момичетата,защото едно момче не може да ти завиди например за някое момче :-D :-D :-D (е,може,ама тва са отделни случаи :-D :-D )Аз имах една фр,която са ходи с курвата на класа и цяло лято си беше на село и като си дойде един път ми вика:Айде ела да се видиме,а аз и викам:Е сега не мога имам работа,после ако успея ще дойда и тя:ок.После не успяхме да се видиме,защото тя така неочаквано си отиде на толкова прочутото село.След 1 седмица ми звъни и аз и викам:Кога ще си идваш пак и тя:Ами аз като си дойда ти нито един път не идваш да ме видиш и некви тетакива темподобни.После почнахме даскало и отначало си бяхме двете,в сми двете си ходехме навсякъде и после не знам от къде и беше щръкнало,че не съм и обръщала внимание....И почна да ходи с курвата на класа....Аз нямам никви приятели,всички ми се подиграват,няма с кого да излизам и си кисна сама в нас,а в училище ходя с най-добрия ми фр,защото и на него му се подиграват и двамата сме си комбинка :) ,ама не излизаме мн,мн и така....За тва аз от тука натам приятелка в момиче не искам да търся :? :?

sh3_1s_7h3_0n3
11-28-2007, 12:04
Темата е стара!