PDA

View Full Version : Ne se ponasqm veche ;(



11-07-2004, 21:08
hah hora... nemoga da se ponasqm she se samoubiq ;( mnogo mi e golqm nosa i e mnogo kriv.. :(( znam che osven s operacia s nishto drugo nemoje da se oprai ... ;( kakvo da praq basi gadnata raota.

mira_
11-07-2004, 21:18
любопитно, след катоказваш че само операция ще ти помогне какво ли друго би могло да се направи........ :evil:

kittie
11-08-2004, 00:05
Sabeti pari I SI NAPRAVI OPERACIQ.......uspeh!

11-08-2004, 10:58
edna operaciq e 1500 lv. :roll:

Maverick
11-08-2004, 12:40
gluposti 6te se trepe!!

abe 4ovek stegni se! Kakvo tolkova! Az sam po4ti siguren 4e ti si go vnu6ava6 4e e tolkova lo6o, a vsa6tnost ne e. Momi4e ili koito si iska6 tam da te haresa, 6te te haresa ne zaradi van6nostta, a zaradi samiq teb si (pone normalnite momi4eta zaradi koito az o6te jiveq :P )

dRiNKiN_pARk
11-08-2004, 13:36
няаа се плашиш ве човек... няаа те ебе и най-важното - имай самочувствие и ходи винаги усмихнат - ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА ПЪТНИЦИ дори и да си мислиш, че твоя все е празен... спокойно - не може всички да са красиви.. т.е. може - всеки е красив с нещо своемо и няма начин никой да не оцени това!
САМОУЧУВСТВИЕ.... вдигни го малко.... излиай повече....

Съни
11-08-2004, 16:23
edna operaciq e 1500 lv. :roll:

Да, ако говориш за уголемяване на бюста :P Корекция на носа можеш и за 400лв. да си направиш -> при това качествена операция. Познавам хора, които са си правили такава корекция на тази цена и нямат никакви проблеми, в смисъл че няма разни услижнения, възпаления и т.н.

11-08-2004, 19:42
edna operaciq e 1500 lv. :roll:

Да, ако говориш за уголемяване на бюста :P Корекция на носа можеш и за 400лв. да си направиш -> при това качествена операция. Познавам хора, които са си правили такава корекция на тази цена и нямат никакви проблеми, в смисъл че няма разни услижнения, възпаления и т.н.
mersi za informaciqta sladuranke :)

BABY_SEXY_GIRL
11-08-2004, 21:19
I zaradi edin nos 6te se samoubiva6, taka li? Tova li e nai-vajnoto v jivota ti - van6niq vid? Nima ni6to drygo ne e ot zna4enie, 6to za komplex e tova? Osaznai se, glupavo e :!:

Dreben_G
11-09-2004, 09:47
BABY_SEXY_GIRL stiga gluposti!Mnogo qsno 4e vyn6tniq vid e ot zna4enie!Kakvoto i da napi6e6 sym siguren 4e i ti do golqma stepen se vliqe6 ot vyn6niq vid.Nqma smisyl da licemerni4i6 i da pozira6.Prosto si mi qsna,no nqma pove4e da te uprekam,za6toto dnes e moderno da si takava.
A otnosno promblema na toq pi4 moa ti kaja slednoto:na4i tva "za vseki vlak si ima pytnici e super iztyrkano" i vyob6te ne pomaga na konkretniq 4ovek.Pi4 na4i kriv prav nos ne misli za nego,opitai se da ne mu obry6ta6 vnimanie,bez zna4enie kakvo kazvat ili mislqt drugite.Prosto se starai da vpe4etli6 s ne6to drugo :wink:

11-09-2004, 15:06
BABY_SEXY_GIRL stiga gluposti!Mnogo qsno 4e vyn6tniq vid e ot zna4enie!Kakvoto i da napi6e6 sym siguren 4e i ti do golqma stepen se vliqe6 ot vyn6niq vid.Nqma smisyl da licemerni4i6 i da pozira6.Prosto si mi qsna,no nqma pove4e da te uprekam,za6toto dnes e moderno da si takava.

Da, ot zna4enie e, no ne 4ak ot zna4enie za cqloto sa6testvuvane na 4oveka :!: Za men vatre6nostta e po-vajna, kogato precenqm horata.Ne sam kazala, 4e nqma nikakvo zna4enie, no e glupavo da pridavame golqmo zna4enie na van6tnostta! Do sega ne sam 4ula 4ovek da iska da umre za6toto e tup primerno, a za va6nostta kakvo li ne sam 4uvala :( I kakvo ob6to puk ima6e izkacvaneto mi sas licemerieto :shock: ???Xax, qsna sam ti bila - mi dobre, vqrvai si go :lol:

BABY_SEXY_GIRL
11-09-2004, 15:10
BABY_SEXY_GIRL stiga gluposti!Mnogo qsno 4e vyn6tniq vid e ot zna4enie!Kakvoto i da napi6e6 sym siguren 4e i ti do golqma stepen se vliqe6 ot vyn6niq vid.Nqma smisyl da licemerni4i6 i da pozira6.Prosto si mi qsna,no nqma pove4e da te uprekam,za6toto dnes e moderno da si takava.

Da, ot zna4enie e, no ne 4ak za cqloto sa6testvuvane na 4oveka :!: Za men vatre6nostta e po-vajna, kogato precenqm horata, no za drugite za jalost ne vaji...Ne sam kazala, 4e nqma nikakvo zna4enie, no e glupavo da pridavame golqmo zna4enie na van6tnostta! Do sega ne sam 4ula 4ovek da iska da umre za6toto e tup primerno, a za va6nostta kakvo li ne sam slu6ala :( . Dobre, za teb van6niq vid e ot ogromno zna4enie, tova e tvoeto mnenie, no moeto kakvoto i da dranka6 ne moje6 da go promeni6! I kakvo ob6to puk ima6e izkazvaneto mi sas licemerieto :shock: ???Xax, qsna sam ti bila, "moderna" sam bila... - mi dobre, vqrvai si go :lol:

e4o
11-09-2004, 17:59
mi nz kolko struva edna operaziq na nosa, no edna moq priqtelka si pravi operaziq na u6ite, 6toto si misle6e 4e i stur4at(a spored men si i bqha normalni), a i vinagi hode6e s vurzana kosa, ito gusta i vuob6te ne i se vijdaha u6etata, i plati 10 000$??? i to za kvo, vuob6te nqma6e smisul, vsi4kite i priqteli i go kazvahme, no tq taka si be6e re6ila i go napravi :roll:

an4eto
11-09-2004, 18:00
a na edno mqsto znam 4e pravqt koprekcii na nosa to4no za 125 lv.Mislq 4e ne e koi znae kolko skupo za korekciq. :wink:

Maverick
11-09-2004, 18:05
a na edno mqsto znam 4e pravqt koprekcii na nosa to4no za 125 lv.Mislq 4e ne e koi znae kolko skupo za korekciq. :wink:

da be za takiva ne6ta ne trqbva 4ovek da se stiska. NAli znaete 4e po-dobre 4ovek da dade malko pove4e pari otkolkoto da spesti 100-200 lv i da mu obezobrazqt nosa

11-09-2004, 18:17
a na edno mqsto znam 4e pravqt koprekcii na nosa to4no za 125 lv.Mislq 4e ne e koi znae kolko skupo za korekciq. :wink:

da be za takiva ne6ta ne trqbva 4ovek da se stiska. NAli znaete 4e po-dobre 4ovek da dade malko pove4e pari otkolkoto da spesti 100-200 lv i da mu obezobrazqt nosa
edva li 6te mu obezobrazqt nosa na priqtelkata mi ne go obezobraziha
i plati 125 lv i ni6to i nqma6e be6e kato nova.Koito ima izli6ni pari da dava.Kato ne znae6 ne pi6i :roll:

Maverick
11-09-2004, 18:21
edva li 6te mu obezobrazqt nosa na priqtelkata mi ne go obezobraziha
i plati 125 lv i ni6to i nqma6e be6e kato nova.Koito ima izli6ni pari da dava.Kato ne znae6 ne pi6i :roll:

taka e ne znam, no znam 4e vsi4ko (ili po4ti vsi4ko) evtino e defektno

11-09-2004, 19:43
edva li 6te mu obezobrazqt nosa na priqtelkata mi ne go obezobraziha
i plati 125 lv i ni6to i nqma6e be6e kato nova.Koito ima izli6ni pari da dava.Kato ne znae6 ne pi6i :roll:

taka e ne znam, no znam 4e vsi4ko (ili po4ti vsi4ko) evtino e defektno
da ot 1 strana si prav,no ne vinagi e taka :!:

SanDRo
11-10-2004, 18:02
Aiu sektir we nosa shte si opravqsh... Utre i novi ushi shte iskash, v drugi den prusti na krakata, a nqkoi den i nov pishok ?! Nqma perfektni hora, e ima, ama ne slagam men v tva chislo, inache perfektni nqma 8)

Dharma
11-10-2004, 19:09
awe 4ove4e,kakvi gi govori6 we????
da znae6 kolko mn.hora poznavam s takiva nosove,ama k'vo-na nqkoi dori im otiva,naistina :)
ogledai se-nikoi ne e perfekten,prosto se pogledni v ogledaloto i 6te vidi6 4e tova ne e ot 4ak takova zna4enie :D

kalin4itsa
04-09-2005, 16:44
e golqma rabota.moq nos su6to ne e maluk i i az jiveq v germania,a moje da se kaje 4e po golemi nosove sa harakterni za bulgari, gurci i t.n. i ponqkoga se zaqjdat ama na men ne mi puka.

Bimper-ska
04-09-2005, 19:13
Abe hora, ako s operacii moje6e da se opravi i samo4uvstvieto... A tebe te suvetvam da ne si reje6 ni6to, kolkoto i pari da struva. Barbra Streizand ne si li q vijdala? Tva neinoto Holivud v krasota go prevurna... A ti si misli6, 4e si po-zle. A ako si se navila za operaciq, ami purvo potursi dobur hirurg, 6toto 125 lv, ama posle da ne trqbva da dava6 o6te 125000 da te opraqt drugi lekari.

nar
04-09-2005, 20:55
една моята приятелка много е притеснявала заради своят голям нос.и за операция е мислила.а после е дошла в българия и е била много популярна,точно заради външноста си.викаха и "руската ума турман!"тя наистина много прилича.просто тря да прецениш.ако имаш просто голям нос,макар че крив,по-добре не го режи.мисля че има смисъл да направиш операция,само ако можеш да претендираш на рекорд на гинес по големина на носа.между другото, всички носове са малко криви,погледни внимателно снимките в някое списание,няма симетрични хора.а в случая ако си момче,не се притеснявай въобще-жените обичат мъже с големи носове.много известни хора имат големи носове-серж гийнзбур,владимир мейерхолд,жерар депардьо също има много крив нос...

04-12-2005, 04:43
Are sega da ti kaja edna istoriika, malkiat mi brat e na 18, slab i dosta grozen, sas rqdka kadrava kosa, i sas nai golemiqt kriv nos koito sam vijdal. Az sam po golemiq brat, i mislia izglejdam mnogo po dobre, digam jeleza redovno imam plochki i perki, i nosa mi e mnogo po dobre ama estestveno ne e perfecten. E sega nie hodim v razli4ni universitieti i postoianno se sastezavame koi po gotini pi4ki shte svali :) Toi predi edna sedmica svali edna ot nai gotinite pi4ki koito niakoga sam vijdal. Rusa, atletichna s mnogo gotini cici :). Az priznah napalno che toi pobedi tozi rund i napravo me smachka. Toi e palen sas samochustvie i ot nishto ne mu puka, a az v posledno vreme mislia samo za fitnes zalata iza musculite, za vanshnia si vid a ne za kakvoto e otvatre. Az si spomniah kak go ucheh a sega toi e po dobar ot mene s jenite. Tai che poukata e napalno da se haresvash kakavto si i da se koncentrirash na drugite aspecti ot jivota ti a ne na vanshnia vid. Vinagi varvi s glavata si nagore, e ne se pravi na kompleksar zashtoto ne si podobar ot nikoi, ama ne si i po zle ot nikoi sashto.

Bonbonche
05-30-2005, 18:41
BABY_SEXY_GIRL stiga gluposti!Mnogo qsno 4e vyn6tniq vid e ot zna4enie!Kakvoto i da napi6e6 sym siguren 4e i ti do golqma stepen se vliqe6 ot vyn6niq vid.Nqma smisyl da licemerni4i6 i da pozira6.Prosto si mi qsna,no nqma pove4e da te uprekam,za6toto dnes e moderno da si takava.
A otnosno promblema na toq pi4 moa ti kaja slednoto:na4i tva "za vseki vlak si ima pytnici e super iztyrkano" i vyob6te ne pomaga na konkretniq 4ovek.Pi4 na4i kriv prav nos ne misli za nego,opitai se da ne mu obry6ta6 vnimanie,bez zna4enie kakvo kazvat ili mislqt drugite.Prosto se starai da vpe4etli6 s ne6to drugo :wink:

Напълно съм съгласна с теб! :wink:

THE_GANGSTA_GIRL
06-04-2005, 01:40
Избягай в гората или ела да ти бия една тупаница може и да се оправи !

На теб пък не ти ли писна да даваш само идиотски коментари?!

Моят нос далеч не е перфектен, даже хич, ама знаеш ли колко момчета ме харесват, защото освен, че изглеждам добре (въпреки него), съм и много готин човек по характер. Не се сдухвай за глупости, няма смисъл просто! Обърни внимание на важните неща от живота, а не на това к'ъв ти бил носа, колко ужасно било това и т.н.

Ekita
06-05-2005, 17:52
mi nz kolko struva edna operaziq na nosa, no edna moq priqtelka si pravi operaziq na u6ite, 6toto si misle6e 4e i stur4at(a spored men si i bqha normalni), a i vinagi hode6e s vurzana kosa, ito gusta i vuob6te ne i se vijdaha u6etata, i plati 10 000$??? i to za kvo, vuob6te nqma6e smisul, vsi4kite i priqteli i go kazvahme, no tq taka si be6e re6ila i go napravi :roll:

Какви филми ни разправяш бе,10000$,операцията на ушите струва точно 450лв.!

Breakaway``
06-05-2005, 18:25
Глупости сега ще се самоубиваш за един нос!! Всеки човек е единствен и неповторим и точно в това му е красивото. Наистина външния вид има значение за доста хора, но пък да скачаш от някъде за единия нос... по-добре се успокой и поразпиай тук там. Едва ли ще може веднага да ти направят операция, но пък до тогава може да се разубедиш :wink:

Evalain
06-07-2005, 08:01
Nosa e edinstvenata chast na vunshnia vid koito go promenia izcialo mojesh da izlezesh napulno drug chovek ste se udivish na razlikata i nedai si boje ne se haresash nov? kakvo shte pravish togava? ne moje da si chak tolkova zle i plus tova sto procenta mojesh da imash char i takuv kakuvto si ia vish Owen Wilson kuv e pich a ima nai groznia nos koito sum vijdala prez jivota si no ne se gleda samo nosa a izluchvaneto koeto toi pridava...
pomisli si gotov li si za novo neochakvano "az"...?

morsmordre
06-07-2005, 10:14
edna operaciq e 1500 lv. :roll:

Да, ако говориш за уголемяване на бюста :P Корекция на носа можеш и за 400лв. да си направиш -> при това качествена операция. Познавам хора, които са си правили такава корекция на тази цена и нямат никакви проблеми, в смисъл че няма разни услижнения, възпаления и т.н.

Еми значи е решено!Какво ше се оплаква момичето, или да се трепе, или да си праи операция на носа; пък, ако хората й казват, че греши, значи е комплексарка, ние какво можем да помогнем :?:

elityy__
08-15-2007, 00:12
a na edno mqsto znam 4e pravqt koprekcii na nosa to4no za 125 lv.Mislq 4e ne e koi znae kolko skupo za korekciq. :wink: xax, kyde e tova mqsto, az 6te si pravq korekciq na nosa i mi kazaha 1500 Euro

ProstoAz
08-15-2007, 00:23
Темата е стара!