PDA

View Full Version : Впечатления от Англия.



Em1l
11-08-2004, 01:22
Здравеите аз сам Емил .. хаха много весело нали.. та както и да е .. в момента живея тук смисал в Англия и искам да кажа с какви впечатления съм останал смисал то си е така (истина) тук нали на 16 години свършват училище и които иска ходи в колеж които не си остава да си работи.. та нащи англичанки си раждат на 16 повечето... В центара кат отида и 16-17 маики само виждам с количките си маика ми живее по далго от мене и каза че винаги си е било така аз живея тук (там) от 3 месеца only. Това за мен не е нормално но се пак сигурно защото в бг заваршваме на 18/19 год. пък тука много по рано се освобождават от даскало и ... но за мен не е добре така да родиш на 16. Даваха преди няколко дена по телевизията наи младите маики и бащи.. имаше едно момче 13 годишен приятелката му беше на 16 и родила две близначета нали преди години ся като го даваха тои вече беше на 17 и близначитата бяха на 4 годинки.Ами ко да ви кажа вие си кажете мнението.Иначе аз много ги харесвам англичанките като момичета , красиви са .. много.

11-08-2004, 11:22
i za kvo be6e cqlata tema? :roll:

Maverick
11-08-2004, 12:33
ami ne 4e ima ne6to lo6o da rajdat deca na 16, 17, no pak taka s tezi deca si propilqvat mladosta. Nqmat vreme za jivot, samo gledane na deca...

Murderdoll
11-08-2004, 12:33
леле....ужас..на мен същото ми го казаха за германия...
незнам..по принцип не съм консервативна...ама да родиш на 16...
а пък на 14.. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: бахти...то цялото
ти "детство" отива по дяволите... :shock: :shock: :?

Em1l
11-08-2004, 12:39
ami ne 4e ima ne6to lo6o da rajdat deca na 16, 17, no pak taka s tezi deca si propilqvat mladosta. Nqmat vreme za jivot, samo gledane na deca...

Да така е точно това не ми харесва , гледам ги с количките навсякаде бебетата плачат.. ужас трябва да си намират работа да издаржат бебето аве на 16 год. живота им става ад.. но те така си искат и продалжават още да си раждат повечето на 16

techCandy
11-08-2004, 14:31
леле....ужас..на мен същото ми го казаха за германия...
незнам..по принцип не съм консервативна...ама да родиш на 16...
а пък на 14.. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: бахти...то цялото
ти "детство" отива по дяволите... :shock: :shock: :?
imenno, za kyde byrzat tolkova
ne 4e imam ne6to protiv, 6tom taka sa re6ili
tuka v NL az pone toq "fenomen" ne sym go zabelqzala
ne znam....imat cql jivot...za6to si propilqvat nai hubavite godini prosto ne mi e qsno

11-08-2004, 17:19
awe nz...ako tova e celta na temata...a imenno da ni yvedomi6 v angliq na kolko rajdat...poznavam symatii i narod koito jivee v angliq i do sega nikoi ne mi e kazval takova ne6to

Em1l
11-08-2004, 17:36
Хахах ми познаваи си ги... ама аз ти казвам че е така ... нали и в Колеж ходя.. и имам приятели познати по цял ден ги виждам.Теб не те знам ама още от началото си критикуваш темата какво ти има ?!

11-15-2004, 20:59
Абе англия е най смотаната и тъпа държава , как си се минал да идеш там не знам :roll:

11-18-2004, 22:12
Хахах ми познаваи си ги... ама аз ти казвам че е така ... нали и в Колеж ходя.. и имам приятели познати по цял ден ги виждам.Теб не те знам ама още от началото си критикуваш темата какво ти има ?!

Emile i az sum v angliq ne tochno no sum v Wels i tuka e sashtoto - imam 2 poznati koito sa rodili (az sum na 16) 1vata e jess - mn mn dobro momiche - kak sa vika `sound` i rugata - becky i tq. jess rodi na 14 sega e na 16 i ima 2 godishna dashterichka becky e na 15 i ima nqkolko mesechno momchence! i dvete sa prekrasni hora :)
za napuskaneto na daskalo - da tova e i dobra ideq no e i palna prostotiq! povecheto mi prqitelki nqmat tarpenie da vlezat da si pravat GSCEtata i da sednat da si napishat imenata na ispitite, da gi zatvorqt i da chakt 1-2 chasa sled koeto da izleznat i da kajat :`poveche nqma da stapa v u4ilishte osven na roditelkite sreshni na decata mi` spored men sa mn zle da mislqt taka no seki s mnenieto si

a za jenite - tuka v wels sa TAPI KRAVI grozni kato smarta i ofce! ofce sa! i vinagi sha badaT! sichki izglejdat pochti ednakvo shtot sa sichki ot nqkvi sela i t.n. :) det brachedite sa jenat i sichki imat sashtite cherti!

Emile kaji kade si - v london li? moje da sa namerim nqkoi den :) p.s. v koi kolej si :)

C-I-A-R-A
11-19-2004, 15:28
az sashto sam v anglia po tochno London i ucha v college i sam zabeliazala che rajdat tolkova malki mnenieto mi po tozi vapros e che tova e palna prostotia ama shtom im haresva da si rajdat mnogo sa tapi gorkite a tova che anglichankite sa hubavi vabshte ne e viarno mnogo sa grozni daje mirishat i vabshte ne se podarjat vabshte ne sa chistoplatni grrr ujass Emile zagledai se otblizo v nekoia anglichanka da vidish kvi sa im kojite ot blizo na dupki zapusheni s 200 tona pudra i gurli po ochite shtoto ne si gi miat abe otvrat i navsichkoto otgore se ebat za bog da prosti i kato zabremeneiat povecheto neznaiat koi e bashtata abe ........ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

iv4e_f
12-07-2004, 14:17
hubavo e da se ragdat po ve4e detsa ama to dete da rode dete....do kade 6te stigne sveta ?utre 6te zapooo4nat da s eebat na 8 !ne mislq 4e trqa da e taka!za tva trqa da s epolzvat prezervativi!

wispiiiii
12-25-2004, 17:53
ha tva za maikite i bahshtite i as go gledah , goliama ludica ahahahahahahaha
btw kyt kazahte che mirishat ima edna v moita klas po maths , choveeeeeek moje da se otrovish , inyche povecheto sa dobre na men mi harsvat , ama gadnoto e che ppochti siako momiche ima skobi na zybitiiiiii myuaaaaaa

Em1l
03-17-2005, 13:37
ave neznam hora az sam si v Southampton i tuka momichetata si mi haresvat i to mnogo.. super sa si za men neznam zashto vi imate takiva loshi vpechatleniq..

Kittie_ pratil sam ti Lichno saobshtenie dano da go vidish ;)

foxy_f
03-18-2005, 20:56
i az kato Kittie_ i C-I-A-R-A mislq 4e angli4ankite sa mnogo grozni..na tebe moje da ti se struvat hubavi no...zabelqzal li si samo kolko grim i fondioten po specialno nosqt...lele ne znam tam kadeto ste vii kak e ama tuka e tolkova zle 4e liceto i 6iqta im sa razli4ni cvetove...da ne govorim kolko oranjevi angli4anki sam vijdala :shock: :shock: :shock: ina4e e dosta otvratitelno tva da rodi6 na 16 (ili ne dai si boje po mlada)

Em1l
03-20-2005, 10:32
Ave... neznam zashto ste ostanalite s tova vpechatlenie ili moje v vashite gradove da sa si grozni naistina.. no v Southampton mnogo rqdko se sreshta grozna..

foxy_f
03-26-2005, 01:18
ami toi Southhampton e izvesten sas tova 4e tam ima universiteti i koleji tai 4e sigurno za6toto sa po golemi mackite... :roll:

01-13-2008, 02:13
Хахах ми познаваи си ги... ама аз ти казвам че е така ... нали и в Колеж ходя.. и имам приятели познати по цял ден ги виждам.Теб не те знам ама още от началото си критикуваш темата какво ти има ?!

Emile i az sum v angliq ne tochno no sum v Wels i tuka e sashtoto - imam 2 poznati koito sa rodili (az sum na 16) 1vata e jess - mn mn dobro momiche - kak sa vika `sound` i rugata - becky i tq. jess rodi na 14 sega e na 16 i ima 2 godishna dashterichka becky e na 15 i ima nqkolko mesechno momchence! i dvete sa prekrasni hora :)
za napuskaneto na daskalo - da tova e i dobra ideq no e i palna prostotiq! povecheto mi prqitelki nqmat tarpenie da vlezat da si pravat GSCEtata i da sednat da si napishat imenata na ispitite, da gi zatvorqt i da chakt 1-2 chasa sled koeto da izleznat i da kajat :`poveche nqma da stapa v u4ilishte osven na roditelkite sreshni na decata mi` spored men sa mn zle da mislqt taka no seki s mnenieto si

a za jenite - tuka v wels sa TAPI KRAVI grozni kato smarta i ofce! ofce sa! i vinagi sha badaT! sichki izglejdat pochti ednakvo shtot sa sichki ot nqkvi sela i t.n. :) det brachedite sa jenat i sichki imat sashtite cherti!

Emile kaji kade si - v london li? moje da sa namerim nqkoi den :) p.s. v koi kolej si :)


ХИлОоОуУ Санародници :wink: :D :D аз съм малко по малка от вас :D :D аз съм на 14 по1ти 15 живея на 40 мили от лондон и ако познаате някои от тука по надолу ше сам ви мноо благодарна ако ми кажете А бтв за англичанките - НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА

!!! ВАЖНО !!! ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕЗНАЯТ !

Типична англичанка - руса коса ,дълга,сини или зелени очи , дебела или не много слаба :D , ТЪПА ! , МалОУМНА ! , Двулична , редовно ухилена като блондинка която гледа към небето , :D повечето са емо или фешъни ( бахти ф тоя шитав остров нема да намериш един пич с смъкнати гащи и кецки беее :cry: :cry: :cry: :cry: )

BAD_KID
01-17-2008, 10:15
Здравейте аз също живея в Англия по точно в Лондон това което автора на темата казва за момичетата че раждат мн малки е вярно и още нещо съм забелязала аз лично че или раждат на по 14 - 15 или пък чакат да станат на 40 -45 че да раждат мн откачена работа а тва че са красиви не съм съгласна специално за англичаните иначе тук спецялно в Лондон има мн чужденци от който наистина има мн красиви.

01-17-2008, 22:06
абе то има красиви наистина ама с голямо извинение казвам че има некфи които са разплути кат плюнки буквално. :o :o :o :o :o :grin: :grin: :grin: :evil: :evil:

InitialD
01-18-2008, 00:34
Мнооо сте се преебали че сте отишли в Обединеното Мюсюлманско Кралство!И тъй като съм на 20 и се предполага че знам малко повече от вас по темата за геополитиката ... ще ви кажа какво е Великобритания днес (enjoy lads):

Искате да отидете на църква?Съжалявам но не можете !Днес е курбан байряма и всички църкви са затворени ... за да не се обиждат мюсюлманите!

Искате да видите най-високата катедрала в Англия (St. Paul) ??? Побързайте защото ще е така до Олимпийските игри през 2012 когато до олимпийският стадион ще бъде построена най-високата и голяма джамия в западна ЕврАзия!

Когато се возите в метрото или The Tube се оглеждайте не за джебчии ами за атентатори самоубийци,които с презрение гледат неверническият ви врат на който виси разпятието!

Същото е и в Германия,Белгия,Холандия,Д ния,Швеция,Франция!!!

Не ви казвам как да живеете нито къде просто накратко ви обясних как стоят нещата! А и за тези които живеят в UmK им порепоръчвам да си купят книгата Londonistan ... току виж ви отворила очите за реалността!!!

01-18-2008, 07:43
М ти от тука ли си ? Шото аз не мисля че е точно така са тфа за мюсулманите и такоа разбирам те са тъпи и биха го напраили ама за тфа че е ТОООЛКООООВААААА лошо не мисля шото се пак никои не е излязал от България от добро.сички излизат шот е мизеря пък и плюс тфа аз Специално дойдох тука с наще шото баба ми е тук от 6 години и ни помагат страшно много докато се осазнаем каде сме и сичко е добре обаче не им се кефя на хората така некакси мислех си че ше са готини хора добрички :D ма много съм се лъгала през цялото време ма кфо ми дреме нали ше си завърша тука после ония въобще не ги знам каде са така че....

InitialD
01-18-2008, 22:06
М ти от тука ли си ? Шото аз не мисля че е точно така са тфа за мюсулманите и такоа разбирам те са тъпи и биха го напраили ама за тфа че е ТОООЛКООООВААААА лошо не мисля шото се пак никои не е излязал от България от добро.сички излизат шот е мизеря пък и плюс тфа аз Специално дойдох тука с наще шото баба ми е тук от 6 години и ни помагат страшно много докато се осазнаем каде сме и сичко е добре обаче не им се кефя на хората така некакси мислех си че ше са готини хора добрички :D ма много съм се лъгала през цялото време ма кфо ми дреме нали ше си завърша тука после ония въобще не ги знам каде са така че....

Това което ти написах не съм си го измислил въпреки че не съм стъпвал в UmK!!! Англичаните сами ще се потопят ... според мен вие сте намерили доста кофти място да емигрирате!!!Дано все пак до 2012 да завършиш ... :booooomb: :-$

01-19-2008, 22:58
М ти от тука ли си ? Шото аз не мисля че е точно така са тфа за мюсулманите и такоа разбирам те са тъпи и биха го напраили ама за тфа че е ТОООЛКООООВААААА лошо не мисля шото се пак никои не е излязал от България от добро.сички излизат шот е мизеря пък и плюс тфа аз Специално дойдох тука с наще шото баба ми е тук от 6 години и ни помагат страшно много докато се осазнаем каде сме и сичко е добре обаче не им се кефя на хората така некакси мислех си че ше са готини хора добрички :D ма много съм се лъгала през цялото време ма кфо ми дреме нали ше си завърша тука после ония въобще не ги знам каде са така че....

Това което ти написах не съм си го измислил въпреки че не съм стъпвал в UmK!!! Англичаните сами ще се потопят ... според мен вие сте намерили доста кофти място да емигрирате!!!Дано все пак до 2012 да завършиш ... :booooomb: :-$

Уф ми мен ако ме питаш не бих избрала англия никога ма тука можехме смис тука иаме хора пък ф др държави нямаме и за тфа... иначе ако от мен зависи ф БГ америка австралия и канада и испания бих отишла да живея ама.... кфо да се праи.Верно че е тъпо шо са малоумни и сичко е за малоумни ама има кинти тука :D ем ела тогава никога не е касно може пък да ти хареса :P харесва ми но хората са тъпи само тфа да не беше така сичко щеше да е 7+ ама секи с минусите си :? :?

InitialD
01-20-2008, 23:59
Всеки с минусите си .. някой с повече! =;

01-21-2008, 17:55
ххм тфа за мен ли беше? :shock:

tesco
01-22-2008, 02:40
Здравейте,И аз съм в UK,London,да изкажа мнение:

Типичната англичанка-сини очи,естествено тъпа<руса>,червена кожа,често лунички по цялото тяло и да не забравяме и големият задник,поддържан от чикените,бургерите,полуфаб рикатите и разните им там "нехолестеролни и здравословни храни"Добре,че има бг склад на баркинг :) По-сладичка и чистоплътна от българката няма

Отделно,като цяло,всички англичани живеят като циганите<работата ми е свързана с посещения по домовете>Даже и снимки може да покажа :-& Абе пълни мърляци

А до този пич,дето е на 20,батка,като по-старши<на 23 съм>,мога да ти кажа че това не е само в UK.Това е навсякъде,мюсюлманската инвазия настъпи<преди китайската> :(
Впрочем,ти къде се намираш?

01-22-2008, 20:19
Здравейте,И аз съм в UK,London,да изкажа мнение:

Типичната англичанка-сини очи,естествено тъпа<руса>,червена кожа,често лунички по цялото тяло и да не забравяме и големият задник,поддържан от чикените,бургерите,полуфаб рикатите и разните им там "нехолестеролни и здравословни храни"Добре,че има бг склад на баркинг :) По-сладичка и чистоплътна от българката няма

Отделно,като цяло,всички англичани живеят като циганите<работата ми е свързана с посещения по домовете>Даже и снимки може да покажа :-& Абе пълни мърляци

А до този пич,дето е на 20,батка,като по-старши<на 23 съм>,мога да ти кажа че това не е само в UK.Това е навсякъде,мюсюлманската инвазия настъпи<преди китайската> :(
Впрочем,ти къде се намираш?

Уважааам те мНОГО :D :D :D ами ако питаш за мен аз съм до Гилфорд ;) :P

InitialD
01-24-2008, 18:38
Здравейте,И аз съм в UK,London,да изкажа мнение:

Типичната англичанка-сини очи,естествено тъпа<руса>,червена кожа,често лунички по цялото тяло и да не забравяме и големият задник,поддържан от чикените,бургерите,полуфаб рикатите и разните им там "нехолестеролни и здравословни храни"Добре,че има бг склад на баркинг :) По-сладичка и чистоплътна от българката няма

Отделно,като цяло,всички англичани живеят като циганите<работата ми е свързана с посещения по домовете>Даже и снимки може да покажа :-& Абе пълни мърляци

А до този пич,дето е на 20,батка,като по-старши<на 23 съм>,мога да ти кажа че това не е само в UK.Това е навсякъде,мюсюлманската инвазия настъпи<преди китайската> :(
Впрочем,ти къде се намираш?

Уважааам те мНОГО :D :D :D ами ако питаш за мен аз съм до Гилфорд ;) :P

sexy_kiss минусите не са тебе ! Имах предвид UmK!

tesco .... брато знам! Аз в момента съм наблегнал на точно това да отварям очите на хората към ислямизирането на Европа .. но за западната и част е късно сега остава да видим дали ние източните хора ще се оставим да бъдем асимилирани като слушаме послушно ЕС или ще се борим за идентичността ни!
Btw аз съм си в България .. но знам от хора който са по тия страни а и чета вестници!

RoyTheReaper
01-25-2008, 07:32
Тези които сте в Лондон... работите ли нещо? Лесно или трудно се намира работа?

tesco
01-25-2008, 09:56
Отдал си се на изгубена кауза.Днешния живот е така устроен,че не си ли добре икономически,просто не се вписваш в обществото,няма как да имаш необходимото за да преживяваш.Мюсюлманите идват от бедните страни от близкия изток,плодят се и се мешат с другите,и като по-силна вяра от християнството<защото са фанатици на тема Аллах>,и децата им приемат Мохамед.Тъжна история,но това е реалния живот.А ти,докато си по-млад,събирай парички и се спасявай от ония тиквеници в България.Като гледам новините,така отстрани,като не съм там,на много зле отиват нещата.Даже последно видях,оня Славо Трифонов как се гаври с бедните хорица.Лади им подарява,за да се правят на клоуни пред цяла<а и не само> България..no comment..

Lake_bodom,работа се търси като за начало от вестниците или интернет,след това,като вържеш запознанства,на единия някой негов приятел му казал че търсят еди къде си работници,там звъниш,работиш,запознаваш се с други...и така.Тука всички с нещо си помагаме

sexy_kiss,много си ми мъничко бе,94-та гледахме световното с приятели и пиехме бира :oops:

RoyTheReaper
01-25-2008, 10:10
А ако си работил в София някаква квалифицирана работа по специалността ти, имаш сертификат за нея и ако се прехвърлиш в Лондон като чуждестранен студент (с разрешени 20 работни часа), има ли някакъв шанс да работиш същото?

tesco
01-25-2008, 14:46
По принцип българите имаме забрана да работим в UK,във всички сектори,с изключение на строителството,туристичес ия бизнес и земеделието.Но ако на черно си намериш нещо,защо да не го работиш :)
ако си учил IT,мога да ти дам номера на един,където с това се занимава и от време на време му трябват помощници,тук в London.Дава по 40 кинта,само лаф да му правиш,но иска да знаеш английски.

RoyTheReaper
01-25-2008, 18:00
По принцип българите имаме забрана да работим в UK,във всички сектори,с изключение на строителството,туристичес ия бизнес и земеделието.Но ако на черно си намериш нещо,защо да не го работиш :)
ако си учил IT,мога да ти дам номера на един,където с това се занимава и от време на време му трябват помощници,тук в London.Дава по 40 кинта,само лаф да му правиш,но иска да знаеш английски.

Ами учил съм IT и става въпрос за програмиране на Java. Септември заминавам да следвам там и естествено трябва да бачкам за да има какво да ям. Иска ми се да избегна работата в строителството, а да си продължа работата по специалността. С английския нямам никакъв проблем.

Това ограничение не е ли само ако някой иска просто да дойде и да бачка? Нали на студентите се разрешава да работят по 20 часа напълно легално? Важи ли ограничението и за тях? А кога се очаква да падне?

tesco
01-25-2008, 21:32
баче,какво да ти кажа,в много правилна посока си се насочил.Ако си от София,свържи се с Johnson Controls,те са доколкото разбрах,лондонска фирма с филиал в България,кандидатствай още преди да си заминал и ако си разбираш от работата,ще те вземат като топъл хляб.А ако искаш,и тука във обявите можеш да видиш,щом знаеш английския.И аз исках да се пробвам в някоя IT сфера,но английския ми е много слаб,затова съм в строителството,засега :(

RoyTheReaper
01-25-2008, 21:37
Ами аз не съм много за Johnson Controls, защото те се занимават с друг тип програмиране, който ми е много далечен. Все пак съм обмислял варианта да намеря фирма, базирана в Лондон и в София, за да мога лесно да се прехвърля, но до момента не съм намерил (освен май Ubisoft, ама не владея много С++).

Е щом няма да имам проблеми... това са добри новини. :grin:

tesco
01-26-2008, 21:24
със сигурност :)

RoyTheReaper
01-27-2008, 10:23
А колко е минималната заплата на час? Колко плащат в строителството? А в IT?

tesco
01-27-2008, 21:21
А колко е минималната заплата на час? Колко плащат в строителството? А в IT?
Минималната заплата по принцип е 25-30 паунда,в строителството,без документи е 35-40 кинта,а с документи-двойно.
Дават по 25 кинта,да раздаваш лифлети примерно.Ходя 5-6 дена на работа и си плащам квартирата+храната за две седмици
(7-8 дена мога нищо да не правя :D )
Четох в една английска обява,че търсят човек за създаване на компютърна графика,8 часов работен ден,за "скромните" 300 паунда на ден :shock:
Ех,на младини,ако вместо да ходих по кръчми,дискотеки и купони,си висях пред компютъра и да се гавря с аутокад и фотошоп... :oops:

RoyTheReaper
01-27-2008, 21:26
:shock:

С тези пари човек може да живее като цар...

teenkopele
01-27-2008, 23:43
:shock:

С тези пари човек може да живее като цар...

Храната в Англия е ненормално евтина. :)

tesco
01-29-2008, 13:12
:shock:

С тези пари човек може да живее като цар...

Храната в Англия е ненормално евтина. :)
Наистина е така.
Има цени,които дори са по-ниски от тези в България.
Хляб например,има от 45р до 1,5 паунда,безалкохолно по 20р
по-евтино е пилешкото,млякото,колбасит е...абе повечето работи
Но по-странното е,че българските стоки са по-скъпи от френските например :razz:
А и заплатите,превърнати в левове,са десетки пъти по-високи от минималната в България :shock:

teenkopele
01-29-2008, 14:43
:shock:

С тези пари човек може да живее като цар...

Храната в Англия е ненормално евтина. :)
Наистина е така.
Има цени,които дори са по-ниски от тези в България.
Хляб например,има от 45р до 1,5 паунда,безалкохолно по 20р
по-евтино е пилешкото,млякото,колбасит е...абе повечето работи
Но по-странното е,че българските стоки са по-скъпи от френските например :razz:
А и заплатите,превърнати в левове,са десетки пъти по-високи от минималната в България :shock:

Като живеехме там, майка ми редовно взимаше едни замразени пици...ненормално евтини бяха...а на вкус по нищо не отсъпваха на тези в пицариите.
Бяха нещо от сорта на 2 за 2 паунда...нещо от сорта.

MuSiC_DroLL
02-06-2008, 18:04
i az kato Kittie_ i C-I-A-R-A mislq 4e angli4ankite sa mnogo grozni..na tebe moje da ti se struvat hubavi no...zabelqzal li si samo kolko grim i fondioten po specialno nosqt...lele ne znam tam kadeto ste vii kak e ama tuka e tolkova zle 4e liceto i 6iqta im sa razli4ni cvetove...da ne govorim kolko oranjevi angli4anki sam vijdala :shock: :shock: :shock: ina4e e dosta otvratitelno tva da rodi6 na 16 (ili ne dai si boje po mlada)

Не, повярвай ми англичанките не са грозни въобще. Индийките и другите такива са грозни. Живея в Лондон и всички англичанки от моето даскало които познавам са мн готини.

tesco
02-13-2008, 22:26
Божее,да ти имам и вкуса за жена :shock:

dhjb
02-29-2008, 18:12
На мен Лондон много ми хареса.Живях там (ако може така да се каже)за 1 месец при майка ми.Беше страхотно изживяване.Всеки ден ми се случване нещо интересно без дори най малко да съм го предизвикала.:)) Както си стоях в Hyde park веднъж едно момиче от съседната пейка завърза разговор с мен..поговорихме си ..Друг път до като бях в метрото с едно момче от маями се оказа...Въобще не са минавали и 2 дни да не ми се случи нещо интересно.Не съм и очаквала хората там да са толкова приветливи и отворени.

Хареса ми Лондон и ще се върна!!!:)

dhjb
02-29-2008, 21:20
А каква е причината да направят отделни кранчета за топла и студена вода?

Chefinkaaa
05-11-2008, 20:19
По принцип българите имаме забрана да работим в UK,във всички сектори,с изключение на строителството,туристичес ия бизнес и земеделието.Но ако на черно си намериш нещо,защо да не го работиш :)
ако си учил IT,мога да ти дам номера на един,където с това се занимава и от време на време му трябват помощници,тук в London.Дава по 40 кинта,само лаф да му правиш,но иска да знаеш английски.

Не че имаме забрана ... просто за да работиш друго трябва да имаш Work permit и добър език ... а поне 70% от българите който сме в Англия .. езика им е на 50% ... не говоря за тези който учат , зашото там се научава мн добре езика, а за хората на средна възраст... :)

asi_basi
05-17-2008, 15:11
И аз живея в Лондон. Значи, това за ранното раждане е вярно, макарче и по-рано има дето раждат. Само че въобще не съм сагласна с това, че били хубави! Та те са пълни грозотии!!! Всеки го казва! Има супер много момичета тук, които са красиви, но те са от други държави, но баш англичанките плашат. Е естествено има и хубави но като цяло са зле.
Тук живея от доста времее и сега следвам. Ами впечатление... В началото ми беше интересно и всичко беше ново и различно. Но после свикнах и почна сивото и забързано ежедневие. Но като цяло става. И предпочитам да остана тук да живея, макарче Бг си ми липсва просто тук съм си свикнала.
Храната наистина е евтина, особено преди 6 г си спомням, че имаше и хляб по 17p. хаха.

Mn0go_SexY
05-17-2008, 21:23
E az ne jiveq v Angliq :smt022 no iskam da jiveq tam i mislq 4e sami sa izbrali na4ina si na jivot celata im sisitema e takava!!! :wink:

dhjb
06-26-2008, 17:57
някой учи ли там?

ludi4koty
06-27-2008, 22:20
Здравеите аз сам Емил .. хаха много весело нали.. та както и да е .. в момента живея тук смисал в Англия и искам да кажа с какви впечатления съм останал смисал то си е така (истина) тук нали на 16 години свършват училище и които иска ходи в колеж които не си остава да си работи.. та нащи англичанки си раждат на 16 повечето... В центара кат отида и 16-17 маики само виждам с количките си маика ми живее по далго от мене и каза че винаги си е било така аз живея тук (там) от 3 месеца only. Това за мен не е нормално но се пак сигурно защото в бг заваршваме на 18/19 год. пък тука много по рано се освобождават от даскало и ... но за мен не е добре така да родиш на 16. Даваха преди няколко дена по телевизията наи младите маики и бащи.. имаше едно момче 13 годишен приятелката му беше на 16 и родила две близначета нали преди години ся като го даваха тои вече беше на 17 и близначитата бяха на 4 годинки.Ами ко да ви кажа вие си кажете мнението.Иначе аз много ги харесвам англичанките като момичета , красиви са .. много.
И аз живея в Англия(Лондон) и тези майки с количките направо ме побъркват.Раждат на по 16-17 а още за себе си немогат да се грижат.Плюс това и аз не съм съгласна с това, че са хубави. :lol: Повечето от тях не са възпитани и ако не слезеш на тяхното ниво, не си им интересен.Впрочем,живея в Лондон от една година и уча тук.В началото ми беше странно като дойдох, но след това свикнах с всичко и вече нищо не ми е ново.О и да отбележа,че англичанките са супер нахални. :o

dhjb
06-28-2008, 07:55
kyde ste prieti i kakva specialnost y4ite v england?nqkoi ot king's college london?

daRcLy`eRotIc
07-18-2008, 21:18
oy gospodi fsi4ko jivo li jivee v london .. az se opitvam pod durvo i kamuk da si namerq nqkoe bulgar4e priqtel4e, za da ne iztre6tq suvsem .. ama nqma ;] taka da q mrazq tazi angliq, vse edno si sam na toq smotan svqt .. v takiva depresii izpadam 4e .. :(

slip_away
10-05-2008, 23:50
ами какво да ви кажа, аз съм в Англия от близо 3 седмици. уча в университета в Bath, като цяло няма спор, че всичко е поддържано, има много красиви и чисти места. университета също много ми допада, живея в едно от общежитията.. на етажа има само англичани и до мен един българин(слава богу) :D
англичанките са му супер антипатични - обличат се безвкусно, лигави и престорени са(поне според мен..), не са особено умни.. и със сигурност много рядко се среща някоя хубавка,така да се каже.. повечето нямат излъчване..
англичаните и те са едни странни,но бих предпочела да общувам с момчетата,защото са по-земни и приятни от момичетата.. но като цяло все още не мога да ги възприема ( например факта,че мият чиниите като пълнят мивката с вода и веро,изкарват чиниите целите във веро и просто ги бършат с парцал.. та половината веро остава по тях haha) .. и други странни неща в поведението имат,надявам се скоро да им свикна..
и по въпроса,че си падат малко мърлячи, няма спор че е така ..
също имат доста изявен акцент,аз все още не им разбирам напълно какво ми говорят(по-точно какво си мънкат ).. но се очаква, че ще свикна :D

slip_away
10-05-2008, 23:55
а да, и храната им е отвратителна.. забравих да кажа :D вече ми липсват българските манджи :)
за сдържаността - вярно е да.. доста са резервирани. сядам при тях в кухнята, те си приказват нещо(аз естествено не им разбирам), и почти нито едно момиче не се е обърнало да се заинтересува от мен,нито е дошло да ме извика с тях някъде(не че много държа :) ) , момчетата са малко по-добре настроени, но все пак трябва време,за да те приемат и теб като човек.. начинът им на веселба също ми е доста интересен
забелязвам, че им трябват средно 2 бири да се напият.. :D което е малко смешно, но ...

SoAfraid
10-07-2008, 20:39
Zdrasti, shte zapochna s izvinenie za latinicata, no polzvam slujeben kompiutur i ne moga da instalvam programi. Taka po temata, v Maidstone jiveq i super si e daje anglichankite mnogo mi dopadat ima kurvichki ima normalni ima i veche mnogo umni, kato cqlo angliq si e super durjava nakratko kazano haresva mi. Za tezi koito ne q haresvat tehen si problem. :)

EricDraven
10-08-2008, 21:29
Здрасти,гледам доста хора има тук,които живеят в Лондон...дайте нещо ЛС-та,скайпове,телефони,имейл ,телеграми,колети...каквото и да е,че съм тук от 3 седмици и всичките ми познати българи (и тримата) живеят бая далечко и ми е кофти :( :D

По темата : Добри са ми,за сега,впечатленията...малко нанагорно ми идва пътуването и разкарването напред-назад,но иначе е добре :)

Rebirthing
10-22-2008, 12:32
По-добре да раждат от колкото да правят безразборен секс като в БГ и накрая на тази възраст 16-17 да са с по един, два аборта.