PDA

View Full Version : Beyonce^^



Beyonce^^
11-08-2004, 12:18
Parvo zdraveite na vsichki.Iskam da vi popitam nqkoi site ili nqkoi drygi stihche da znaete za rojden den,zashtoto skoro nai dobrata mi priqtelka ima rojden den i se chydq kakvo da i napisha na kartichkata.Iskam da e neshto hubavo.10x predvaritelno

Beyonce^^
11-08-2004, 12:22
Opa izvinqvam se che sam slojila takova zaglavie obarkah se :oops: :oops:

miloto_girl_4e
11-08-2004, 16:41
mi az si padam po po iz4an4eni pozdravleniq i si izbiram ponqkoga ot tezi
http://www.slavishow.com/index.php?cat=2&mid=6&id=23
ama ne znam dali 6te ti dopadnat :wink:

Valito0
11-08-2004, 21:40
Ami eto teq ako ti pomognat.. :wink:
ЧРД!Внимавай да не се счупи някоя чаша,ако се разлее вино,избърши го веднага,за да не лепне.За капак съседите ще извикат полиция,ако сте шумни.Весел празник! ЧРД!Не се кахъри, че вече си с една година по-голяма.Защото вече си и с една година по-красива,по-умна и по-привлекателна!Продължавай с тази скорост!

ЧРД!Любовта е як,твърд орех,за който ти е нужен твърд инструмент в ръката.За падането на всяка твърдина най-важна е твърдостта.Все по-твърд да ставаш! Всички харесват мъже с бъдеще и жени с минало.Аз бъдеще вече имам - вземи ме сега и след време и ти ще имаш минало.Честит празник!

ЧРД!Най-важното е жените да те харесва, а мъжете да те уважават.Останалите не ги мисли.И да пийнеш яко,защото празник без водка е като Титаник без лодка Ти си готина фенка,ти си моята женка, а аз съм твоя див хлапак!ЧРД на тебе малката,викай ми - ... Палката,аз съм истинския мъж,видиш ли ме - "дръж!"

ЧРД на патерица! Извинявай, че закъсняхме с два дни за партито, ама вече ни е много трудно да ти измисляме комплименти за поздравителната картичката! ЧРД!Най-важният знак,че остаряваш,е,когато за пръв път не можеш да го вдигнеш втори път,а си вече стар,когато за втори път не можеш да го вдигнеш от първия път!

Честит рожден ден, скъпа приятелко! Пожелавам ти всичко пожелателно и да "илядиш"! Но не се увличай, защото Лили Иванова ще ти завижда! ЧРД и помни: "Като си намокриш прекалено краката те боли гърлото, а като си намокриш прекалено гърлото не те държат краката!"

ЧРД! Ако днес сте решили да черпите в китайски ресторант - побързайте!Защото,когато китайците разберат,че оризът е само гарнитура,ще настъпи световен глад! Скъпи приятелю,ние,всички твои колеги,целия офис,барабар с чистачката ти желаем ЧРД, много здраве и любов,много жени,много мъже и много да почерпиш!Наздраве!

ЧРД!Абревиатурата ЧРД означава:А)чекай да ти редим далавератаБ)черна руса да те друса!В)чичо руча джанки.Ако знаеш верния отговор,обади се да почерпиш! ЧРД,бейби!Аз може да не съм Ванко 1,но искам да бъда номер 1 за тебе! Бъди готина, пусни ми... ключовете от къщата си...

ЧРД!Аз съм нисък,невзрачен,кривоглед, гърбав нос,краката ми са криви и смърдят.Но красотата е въпрос на гледна точка,затова очаквам да ме поканиш на среща! Седя в едно кафе и пиша името ти със солети по масата!И знаеш ли защо го правя!Защото днес имаш рожден ден и аз искам да те схрускам! Честито, сладур!

ЧРД!Какво ще правиш днес?А утре?А вдругиден?А след един месец, след една година,..винаги?Защото аз съм запазил всички следващи дни в живота си само за теб! Нали си имал рожден ден? Чекам да ми пееш.Знаеш ли я оная: "Ой, тигре, тигре, имаш ли пари…" Ела ти да почерпиш, да не дойдеме ние да се почерпиме!

Neka samo chista obich toipli tvoite ochi,neka shtastie ogrqva pytqt ti s lychi,neka zdraveto da ti e spytnik vseki boji den i mechtite si osyshtesvi zaradi men!

4RD>Pojelavam ti edno utro v koeto da tragne6 usmihnat(a),edno ramo na koeto da se oblekne6,na koto da stihvat trevogite,edna obi4 da nosi6 v sarceto si,edin pat da te vodi kam horata,edna cel da te vodi v jivota...za da bade6...istinski 6tastliv(a)

4RD>Pojelavam ti da bade6 za vsi4ki zvezda,no slance samo za men.S dumi ti obi4ai vsi4ki,no sas sarceto si,molq te,obi4ai samo men.

4RD-veseli,jivi i zasmeni i cala godina piqni.No ne ot doma6na rakiq a ot lubovna magiq...(ne6to takova mai be6e).

Raztvori si dlanta.Po4akai.Sega q zatvori.dobliji q do ustnite si.Sega pak q raztvori.Useti li tova be6e edna moq celuvka za rojdeniq ti den.

4RD.vqrvai v trudnite momenti,smei se kogato taji6.lesno e glava da otpusne6,trudno e da pobedi6.jivotata kazvat e igra v koqto vse nqkoi pobejdava i ako naistina e taka da pobedi6 ti pojelavam.

Josefinne
11-08-2004, 21:42
А може ли английски? Дано може : You think you are someone special, just because it`s your birthday, but do you know...you would be special even if it wasn`t your birthday :D