PDA

View Full Version : Как да я имам?



cargobull
11-08-2004, 17:00
zdr, kak ste?
Mnogo haresvam edno momi4e, koeto e na 17,a az sam na 19 godini. Ve4e y4a vav V.Tarnovo i tq e ot tyk, no se poznavame ot drygo mqsto i to ot skoro i az neq poznavam mnogo dobre. Nqmam nikakva predstava to4no kakva e , no mislq 4e e svqsna kato malkoto moi4eta,koito znam.No predi 4-3 dena edin priqtel , koito i toi q znae e 4yl za neq mnogo gadni ne6ta. Mnogo mi e gadno i se 4ydq kakvo da napravq. Imam i nomera, kato se sre6tnahme dva puti be6e mnogo 6tastliva, 4e me vijda (e to i az de), dade si noviq nomer i kaza 4e 6te mi se obadi, no ve4e minaha 3 sedmici i ni6to.Az i pra6tah sledniq sms: di6am za6toto mislq za teb, vijdam,za6toto te si v moite o4i i vijdam vav vsqka dryga teb,sarceto mi topti , za6toto ti si tam.Sled kato go e poly4ila pak nikakuv signal.
Neznam kakvo da pravq, ne iskam da sam nahalen,a tolkova q jelaq.
ako nqkoi e imal podoben problem neka mi pi6e.
4ao!
I pomnete lubovta e golqma rabota!!!!

Mодерирано по т.7 от Правилника!
коалка

11-08-2004, 17:57
1-во няма гадно момиче има смрадливо и грозно момиче
2-ро има ли г*з и п*тка-има ми болите че си чувал гадни неща за нея
3-то не ти отговаря ми намираш я и я пребиваш докат не умре от хематон
4-то Докат е топла деистваи

BaT_GirL
11-08-2004, 18:14
Преди няколко дни отговорих на същата тема но беше пуснта от момиче
1.во-НИКОГА АМА НИКОГА НЕ ВЯТВАЙ НА СЛУХОВЕ
2.ро-Опознай я бе човек!
3.-то Да не ти пука след това ("ако тръгнете)какво ще говорят
4.то Действаи и УСПЕХ :wink:

Josefinne
11-08-2004, 20:58
Не вярвай толкова на хорските приказки, де. хората могат да си дрънкат каквото искат, пък и хората се променят. За това опознай я каква е станала и ако ти се види свястна забрави какво си чул, ако пък не се отдръпни. А пък ти с тоя смс сигурен ли си, че не си я стрснал , а? Що не й пишеш нещо от рода на " Ае на кафе ;)" :D

ScouTman`
08-28-2007, 18:01
Emi kvo da vi kaja su6tiq sum i a3! haresvam dadeno MOmi4e iskam q mnogo nqkoi ka3va 4e ne e hybava ili ka3vat ne6to 3a neq i a3 ne trugvam s neq sled vreme tezi koito sa mi ka3vali da ne trugvam,gi vijdqm i hodqt s neq ! 3atova 1 suvet haresva6 li q ne sly6ai nikoi!! Nai -dobriq mi priqtel mi 3abu noj v gurba taka 4e imam opit povqrvai mi ! Yspeh s mackata : :smt006

08-28-2007, 18:06
Абе споко ве. Отиаш при нея и казваш "Абе бейби аз съм индиански вожд!". След това вадиш парчето и го шибваш на масата и викаш "Скии за ко стаа дума"... Без притеснение.

koalka
08-28-2007, 18:34
Темата е стара!