PDA

View Full Version : ve4noto skarvane:(



SnoW_GiRl_
11-08-2004, 19:44
zdraveite!
iskam da vi popitam za edin savet...mnogo vajen za men i za vrazkata mi...
imam priqtel ot godina 5 meseca,obi44am go stra6no mnogo no postoqnno sakarame za gluposti! a tova ni razvalq otno6enieqta! sega i dvamata go prumqvame no ve4e sqka6 vsi4ko e kasno... sqka6 kolkoto i da se obi4ame vrazkata ni varvi kam proval...
kak mojem da varnem hybavata ni vrazka?kajete na4ini
BLAGODARQ PREDVARITELNO!

Dobrina
11-08-2004, 19:55
За какви глупости се карате? Може би не са толкова елементарни? Или пък наистина се карате за нищо, тогава според мен трябва да се научите да правите компромиси, да си отстъпвате - без това не може! Грахче беше писала една тема за компромисите, но май не стана много популярна. Помисли върху това, надявам се да ти помогне ;)

Malkata
11-08-2004, 19:56
ami neznam da ti kaja kak mojete da si varnete vrazkata
trqbvalo a pomislite za tova predi da zapo4nete da se karate za vsi4ko

svetla_88
11-08-2004, 20:29
dai nqkakav primer nekva slu4ka zaredi koqto ste se poskarali da precenim ...moje bi trqa da pravi6 pove4e kompromisi da si zamal4i6 ponqkoga e ne da te tap4e i da ti zapovqdva :!: :D :lol: :D

11-08-2004, 20:31
За какви глупости се карате? Може би не са толкова елементарни? Или пък наистина се карате за нищо, тогава според мен трябва да се научите да правите компромиси, да си отстъпвате - без това не може! Грахче беше писала една тема за компромисите, но май не стана много популярна. Помисли върху това, надявам се да ти помогне ;)
I az sam na tova mnenie!!!
Prosto niakoi ot dvamata triabva da otstapi!!!Kogato pochnete da se karate za neshto...,ti si zamalchi daje i da si prava i shte vidish kak vsichko shte se opravi!!!
Ne e losho da raznoobrazite s neshto vrazkata vi..,zaminete dvamata niakade izlezte na niakoe razlichno miasto na koeto ne ste xodili predi,podari mu neshto ....i t.n
Jelaia ti uspex!!!

Josefinne
11-08-2004, 20:40
А не може ли да спрете да се карате и да си изясните нещата като хора. Можете да опитате да си полипсвате малко, това понякога помага. Като не виждаш любимия няколко седмици (1-2) и страшно ти домъчнява за него и после не смееш да му противоречиш от радост, че се виждаде. Тогава и двамата започвате да си огаждате един на друг и става много хубаво...Ама понякога се отчуждавате още повече...

BABY_SEXY_GIRL
11-08-2004, 21:03
Do predi mesec i moqta ednogodi6na vrazka be6e kum proval, imah 4uvstvo, 4e sme obre4eni ve4no da se karame (zaradi revnostta mu nai-ve4e)...no v edin 6tastliv den toi re6i da se promeni i osazna kolko sam mu cenna i 4e ne iska da me zagubi...Kaji mu, 4e tezi ne6ta samo ubivat lubovta, testvai go kolko darji na teb, pogovorete si...ako naistina darjite na sebe si 6te se opravite :wink:

11-08-2004, 21:20
BABY_SEXY_GIRL :) taka e :P

protector
11-09-2004, 07:45
ponqkoga kolkoto i da se iska na edin 4ovek da e s nqkoi prosto ne se polu4ava i ponqkoga e po dobre towa da se razbere po otrano,no vse pak ako naistina se obi4ate prosto trqbwa da SE NAU4ITE DA OBI4ATE tui kato 4uvstvoto e ne6to koeto idwa no towa kak go pokazva6 zavisi samo ot samite hora. Nai-vaznoto v edna vruzka e da se nau4ite da si imate doverie i da si kazvate vsi4ko koeto mislite bez da se pretesnqvata i da se nau4ite da postupvate s razbirane kum partnira si nezavisimo kakvo vi e kazal i da govorite za tezi ne6ta bez da taite ni6to v sebe si

BaT_GirL
11-09-2004, 09:43
Мога да ти кажа че е напълно нормално след дълги връзки да има конфликти.Но ако има обич всичко се изглажда!Просто поговорете! :wink:

SnoW_GiRl_
11-09-2004, 19:03
ne znam!blagodarq vi za pomo6ta!
pri nas ima doverie ima i mnogo obi4!
no se karame za ob6tiq ni kanal v 4ata (koi kogo add za6toto na ediq mu e priqten dadeniq 4ovek na drygiq ne)
tova ne sa karanici za6toto nqma lubov a nedorazymeniq koito prepavat vrazkata! revnosttta sa6to q ima za sajelenie:((( ve4e osaznahme 4e ne e nyjno vsi4ko tova no sqka6 e kasno sqka6 vsi4ko svar6va a nie ne go iskame!
kak moga da napravq taka 4e vrazkata ni da razcafne! nqkakva iznenada li? ili ne6to drygo daite savet
BLAGODARQ VI!

SnoW_GiRl_
11-12-2004, 21:43
haide mili4ki otgovrete mi

SnoW_GiRl_
11-12-2004, 21:45
haide otgovrete:)

06-14-2007, 17:58
ami i s men e taka samo se karame...v edna vruzka trqbva da se pravqt kompromisi nqma kak!!! :smt014 :smt014

Th3MaN
06-14-2007, 18:54
щом се карате значи има някакъв проблем малък или голям но го има. Излгадете го или ще скъсате

koalka
06-14-2007, 18:56
Трябва да говорите и да се разберете.Вместо да се карате за глупости се осъзнайте, прегърнете се и се целунете.Няма смисъл от излишни нерви.

Iv4eTy
06-14-2007, 18:59
Ами както сама каза изненадай го с нещо дори било то и малко - някакъв жест дори. Трябва също да се научите да правите компромиси. Една връзка изисква жертви. Просто показвай му че го обичаш, че държиш на него. Когато видиш пък, че нещата отиват към скарване се опитвай да се успокояваш и да успокояваш него. Просто е глупаво да се карате заради такива прости неща.

bungle
06-14-2007, 19:00
A така, няма нужда от излишни нерви.

Гр, с моят приятел скъсахме точно заради скапаните караници. Ех, само ако можех да върна времето...

nelkalee
06-14-2007, 19:05
Най - важното е да правите компромиси и да се съобразявате един с друг. По друг начин просто няма как да се получат нещата.