PDA

View Full Version : mIRC



4aterka
11-08-2004, 19:44
Znachi ebati gadniq problem...mIRC-a mi se preeba jestoko. Dokato si 4atex izvedn1j mi zacepi i nz kfo da praq. Kato mi zacepi posle kat go pusna ne 6te da mi zaredi. Kato se opitam da napraq ne6to,ni6o ne stava. Ok. Iztrix si go. Instalirah si nov. Ama bez efekt. S16toto se polu4i 6oto toi mi se e zacepil predi da go zatvorq i sq ne moga da razbera kvo da napraq 4e da go pusna otnovo. Kvoto i da se opitvam e bez rezultat. Are kajete mi k1v spored vas e toq problem 4udnovat i kak da se spravq s nego. Ima li nekoi sait otdeto da si install nek1f svesten mirc? Awe mn kofti na4iiiiiiii......

P1ra71nQ
11-08-2004, 21:11
Znachi ebati gadniq problem...mIRC-a mi se preeba jestoko. Dokato si 4atex izvedn1j mi zacepi i nz kfo da praq. Kato mi zacepi posle kat go pusna ne 6te da mi zaredi. Kato se opitam da napraq ne6to,ni6o ne stava. Ok. Iztrix si go. Instalirah si nov. Ama bez efekt. S16toto se polu4i 6oto toi mi se e zacepil predi da go zatvorq i sq ne moga da razbera kvo da napraq 4e da go pusna otnovo. Kvoto i da se opitvam e bez rezultat. Are kajete mi k1v spored vas e toq problem 4udnovat i kak da se spravq s nego. Ima li nekoi sait otdeto da si install nek1f svesten mirc? Awe mn kofti na4iiiiiiii......mi ti kato kazvash "iztrih go" tva kakvo oznachava,che samo si go istrila ili deinstalirata?
Ako ne si go deistalirala,pyrvo go dezinstalirai i posle si go instalirai otnovo.Ako pak nestava mi..... sega se seshtam samo za www.mirc.com tam si iztegli nanovo Mirc-ata.Men mi e ot tam :wink:

11-08-2004, 21:51
Moje da e virus...ne znam da ti kaja sichko moje da e :)