PDA

View Full Version : Spe6no imam nujda ot va6ata pomo6t!



11-08-2004, 21:31
Ot izvestno vreme hodq s edno momi4e i mn si q obi4am ( i tq tvyrdi 4e me obi4a). Vryzkata ni vyrvi 4udesno (zasega) - dyrjim se mn milo edin s dr, iskame da sme zaedno postoqnno i t.n. Problema e (moje bi na men taka mi se struva), 4e se pak ne6tata se po promeniha i ne sa kakto predi. Smisyl postepenno vryzkata ni zapo4va da ohladnqva i problema (kakto kazah, ako vyob6te ima takyv) e v lipsata na raznoobrazie. Pls daite syvet kak da raznoobrazim vryzkata ni. Kakvo razli4no obi4ate da pravite s gadjeto si i kakvo pravite po princip i t.n. Vsqkakvi syveti 6te sa mi ot pomo6t. 10x predvaritelno :)

Murderdoll
11-08-2004, 21:45
mmmmmmmm da i na men 6te sa mi polezni
takiwa syweti...ako ne za men pone za priqtelite

protector
11-09-2004, 07:40
mom4etata mnogo 4esto hodqt s momi4etata samo zaradi sexa towa e tqxnata lo6a strana, momi4etata oba4e mnogo 4esto sa s mom4eta samo zaradi pari,da se hvalqt na priqtelkite si ili za da gi izpolzvat da budat zabavlqvani,rano ili kusno v edna vruzka zabavnite ne6ta zapo4vat da iz4ezvat,togava towa koeto ostava da krepi vruzkata sa istinskite 4uvstwa ako ima takiva,taka 4e ako ti i tq se obi4ate nqma ot kakvo da se pretisnqva6.

BaT_GirL
11-09-2004, 09:45
Ехо човече направете нещо заедно Отидете на кино на нещо забавно само двамата! :wink:

11-09-2004, 17:01
A be hora ne me razbrahte. Iskam nai-malkoto da vnesa nqkvo raznoobrazie vyv vryzkata ni. Kajete prosto kakvo obi4ate da pravite s gadjeto i nqkakvi idei za neobi4aina ve4er. Ina4e 10x za mneniqta!

wetti
11-09-2004, 18:19
Uuuu gadno...ami hodete tam kadeto nikoga ne ste hodili,radvaite se na jivota pravi i stramni i neo4akvani podara4eta,pravete nekfi ludosti.Abe to ne trqbva nie da vi pravim qka vrazkata a vie samite.Deistvai i pravete siko kvoto si iskate

svetla_88
11-09-2004, 20:07
kakvoto i da te posavetvam nqa da e mn ot polza ..i vsa6tnost ti moje6 samo po 1 na4in da razbere6 kakvo iska tq da pravite i kakvo ne kade da idete i takiva..kakvo da pravite tq sama da ti kaje prosto q pitai:)mn e prosto ne se 4ydi :!: :!: :!: :lol: :D :lol: :)

Josefinne
11-09-2004, 21:22
Ние ходим на разходка сега като е студено по различните улици на София или идваме у нас, или ходим у тях. Гледаме обикновено филми събота и неделя, понякога играем на разни игрички (шах, шашки, карти (ма той се ме бие :lol: )) Като беше топло миналите няколко седмици ходихме на пикник в южния парк и беше много хубаво :D . А понякога просто си говорим, друг път просто изкгасваме лампата и си лежим само на нощтна светлина (ако може така да се изразя) :roll: А пък вие, ако прекаравате твърде много време заедно, може би трябва да започнете да прекарвате и малко време в други компании поотделно или заедно, за да имате повече теми за разговор :wink:

Az biii
11-10-2004, 07:29
mda ,i az imam podoben problem :/
E kakto ti se izrazi , to ne e to4no problem, 6toto nie naistina se sybirame s drgui kompanii i ne se vijdame po cql den...i imame temi za razgovor, a kogato nqmame , prosto otivame v morskata na nqkoe po skytano mestence i....:)))))
Iny4e moje da otidete primerno v nqkoq decka gradina prez no6ta, bez da vi vidqt i tam da se zabavlqvate i da praite kot 6i praite :)), moje pyk da se syberete v vas i da se naporkate zdravo samo dvamta i ....posle 4ak da mu mislite :)), pyk dostaty4noto e kogato se ugovorite da se vidite na centyra nqkyde , i ti da zakysnee6 s 1-2 minuti (sled kato tq e zakysnqa razbirase :)) i da i cyfne6 s edna rozik4a, takiva momenti mn 4esto se zapomqnt ot momi4etata, nari4a se romantika :P

little_black_dress
11-13-2004, 08:45
Ami napravi taka,cha da si imate niakakva tradicia,samo vasha!Naprimer da hodite na bouling v petak?!Ili kakvoto drugo ti hrumne,prosto da e neshto,koeto pravish samo s priatelkata si! Uspeh!! )) :P

nesravnima
01-15-2006, 16:18
И аз имах подобен проблем и... извиках на помощ въображението си (направете го и вие). Сега е страхотно. Излизаме на места, където и двамата не сме ходили, гледаме любимите си филми (като Алф), разглеждаме магазини (за дрехи, сувенири, мебели...). Общо взето правим неща, които харесваме.

skyline_207
01-15-2006, 17:28
Ami napravi taka,cha da si imate niakakva tradicia,samo vasha!Naprimer da hodite na bouling v petak?!Ili kakvoto drugo ti hrumne,prosto da e neshto,koeto pravish samo s priatelkata si! Uspeh!! )) :P

е той иска разнообразие а не традиция :evil: