PDA

View Full Version : Traur...



GaNgStA-NaTi0n
11-09-2004, 11:18
Dnes e trauren den za moeto daskalo. Trauren za6toto edno momi4e ot sysedniq mi klas po4ina. Nqma6e nqkakva bolest ili ne6to drugo. Prosto izleznala navyn sutrinta, sled kato se pribrala legnala i pove4e ne se sybudila.... :cry: Kato gledam kak pla4at momi4etata dnes v u4ili6te si pomislih kakyv uzas e za rodninite na momi4eto. Tq e polusirak, ba6ta i ne si e v BG. Edin doktor kazva 4e maika i po4inala po sy6tiq na4in predi godini.

Ne znam za vas no az dnes si napravih edna ravnosmetka. Nie vsi4ki malko ili mnogo se pritesnqvame za ne6ta svyrzani s daskaloto (kontrolni, izpitvaniq) i se veselim s priqteli i t.n. No dnes osyznah kak edno ne6to moje da ni raztyrsi izcqlo i da ni nakara da zabravim za vsi4ko ostanalo. I 4e ne6tata v u4ili6te ne sa tolkova stra6ni, nqma nujda da se vjivqvame tolkuz mn......

amy lee
11-09-2004, 11:25
tova e ujasno!!!!!!! :cry: tq na kolko godini e???

techCandy
11-09-2004, 11:26
gorkoto momi4e
tova e dokazatelstvo za tova kolko krehyk vsy6tnost 4ove6kiq jivot i za tova kak den sled den se pritesnqvam za ejednevnite si problemi a zabravqme da jiveem. i za6to trqbva da se slu4i ne6to podobno za da se zamisli6 nad tiq ne6ta. misli6 si- ujas utre imam kontrolno kakvo 6te pravq? a do utre moje i da ne dojivee6- vesela i optimisti4no nastroiva6ta misyl nali? no fakt....tva e jivota
back to reallity, wellcome :roll:

little_black_dress
11-09-2004, 12:01
Mnogo sajaliavam naistina!Prosto neznam kakvo da ti napija,zatova shte kaja samo edno goliamo SAJALIAVAM!!! ((( :cry:

Frank
11-09-2004, 14:36
Много съжалявам за момичето. аз в една тема преди време си излях душата, защото мен ме сполетяха подобни неща, но пак казвам - покажете на хората, които обичате или уважавате, че наистина го правите. Не се знае кой кога, така че не си заслужава да губим времето, което имаме в разни дребнави караници и простотии. Дано тези, които ни напуснаха намерят мир и спокойствие. Бог да ги прости.

GaNgStA-NaTi0n.
11-09-2004, 16:01
ami tq mi e syu4eni4ka na 15 godini e.

(glazunov)
11-09-2004, 17:18
Аз също се присъединявам към траура на твоето училище,защото е много тъжно,когато млад човек си отиде,неуспял да извърви пътя си...Но аз мисля по един такъв специфичен начин...представям си,че живота е един автобус,който си върви...и пътниците вътре имат различни взаимоотношения...някои се бутат,бият и ръгат кой да заеме мястото...други си помагат,отстъпват място...или предлагат да го споделят с някого....и идва момент,в който някой твой близък човек в автобуса се налага да слезе(естествено по желание на съдбата,не по негово)....но аз мисля,че този човек като му се наложи да слезе,после се качва на друг автобус,за да радва други хора...
Става дума за ДУШАТА на човека...защото лицето,тялото-това е МАТЕРИЯТА,но това,на което ние държим, обичаме..или мразим е ДУШАТА.....твърдо съм убеден,че двете неща са различни и ги разграничавам...също си мисля,че когато душата се освободи от материялният свят,тя отива в друга материя(друго човешко тяло)....
Естествено е да ни е мъчно,когато някой близък си отиде...но аз лично когато се сещам за нещо,което го няма вече( някое момиче,което съм обичал много или човек,който е починал)се УСМИХВАМ...усмихвам се много и се радвам,че съм имал щастието да свържа моята душа с душата на въпросният човек...защото някои хора нямат това щастие...също съм чувал,че когато плачеш и скърбиш за някой починал човек,по този начин пречиш на душата му да се освободи....затова трябва да се опитваме да забравим максимално бързо...макар че е много трудно!
Така и така има неща,които не можем да върнем,нито да поправим...неща,които не зависят от нас.
Може да си мислите,че това са глупости...и най-вероятно сте прави...но аз знам едно...човек оценява нещо,когато го загуби...
GaNgStA-NaTi0n
Надявам се твоите приятели и ти бързо да забравите случилото се...
Такива неща се случват ежедневно,просто ние не ги виждаме и затова се шокираме,когато се сблъскаме с тях.Може на това момиче сега да му е много по-добре,отколкото в реалния живот...и силно се надявам да е така.....ти сам каза,че е било полусирак...
а относно проблемите в училище...нормално е,това ни е работата и затова се вълнуваме толкова много....аз сега съм студент,но ги гледам в градския транспорт, момчета и момичета ученици...все за някакви оценки говорят,за изпитвания,класни,контролн и,тестове,най-вече отсъствия :roll: ....
Нормално е...и моят живот се върти около задачите и проблемите,но рядко си давам сметка за другите неща...
Но си прав,че не трябва да им се отдава чак такова значение,защото има неща,които заслужават много повече нашето внимание....

ali g
11-09-2004, 17:23
R.I.P. :( :cry:

Bolid1
11-09-2004, 17:32
Neznam prosto kakvo da kaja, za tova shte napisha samo edno SAJALQVAM :cry:

playful_girlll
11-09-2004, 17:46
i az iskreno sujalqvam za momi4eto ,znam,4e dumite v tozi slu4ai sa izli6ni ,moga oba4e da kaja samo edno: Jiveite si jivota ,otdavaite zna4enie i na malkite ne6ta,grabete ot nego s pulni 6epi i v nikakuv slu4ai ne priemaite tolkova navutre problemite .za6toto edin den vsi4ko prosto si se narejda i osuznavame ,4e cqloto tova pritesnenie e bilo izli6no...

amy lee
11-09-2004, 18:52
samo na 15?! :shock: ujas-ne,ne si e oti6la mlada-oti6la si e prekaleno mlada.kak moje da umirat momi4eta i mom4eta na po 15-16 godini,koito dori ne sa izjivqli i polovinata ot jivota si?ne zabravqite 4e jivota e mn kratuk.4e dori ne e sigurno 4e za nas 6te ima utre.jiveite si jivota na max i ne otdavaite golqmo zna4enie na ejednevnite si problemi,a pomislete vurhu tova:ne e nujno da 4aka6 da umre6,za da razbere6 kolko malki ne6ta ima na tozi svqt,koito sa mnogo po zna4imi dori i ot nai golemite

P1ra71nQ
11-09-2004, 19:19
:cry: Tva e mnogo gadno.Vinagi se natyjavam myx kogato chuq che nqkoi mlqd chovek si e utishyl. :cry: Jivotyt ne e chesten.Prosto ne e chestno edno mlado momiche edna na 15 da si otide.Tq ne e izjivqla napylno detstvoto si. :cry: Ujasno e.JIVOTYT E MNOGO GADEN. :roll: Makar che ne q poznavam shte kaja edno golqmo syjalqvam :cry:

DeaTHroW-ReC_F
11-09-2004, 19:36
рест ин пийс.........поече немога да кажа...

AMG-to
11-09-2004, 19:39
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

DiEsEl_GiRl4eTo
11-09-2004, 19:49
I az super mnogo syjalqvam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Dobrina
11-09-2004, 19:50
Много съжалявам... Помисли върху това което написа Глазунов, мисля че е написал съвсем вярни неща, надявам се да ги разбереш.
Ужасно е че се сблъскваме със смъртта толкова често, и толкова рано, но такъв е живота... надявам се поне сега момичето да е на по-добо място

nadeto_nn
11-09-2004, 21:05
Naistina mnogo gadna situaciq.I dori sega neznam kakvo da napi6a osven 4e i az sajalqvam
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

11-09-2004, 21:19
Neznam kakvo da kajq prosto nqmam dumi osven edno leka i prust :((( i neka gospod budi s neq

11-09-2004, 21:22
...No dnes osyznah kak edno ne6to moje da ni raztyrsi izcqlo i da ni nakara da zabravim za vsi4ko ostanalo. I 4e ne6tata v u4ili6te ne sa tolkova stra6ni, nqma nujda da se vjivqvame tolkuz mn......

Za tova sam saglasna, nie teen4etata sme spekani i ligavi4ki i zatova predavame golqmo zna4enie na malki ne6ta :roll: Ina4e tova momi4e spored men moje da e polu4ila udar i zatova...Adski gadno, dano samo da sprat ve4e tezi masovi ubivaniq i izmiraniq na mladoto pololenie... :( Trudno ponosimo naistina, ne znam za roditelite - ne im zavijdam :cry: .Az li4no sam prejivqvala ne6to takova, kogato bqh 3-4 klas edin moi sau4enik po4ina, kogato e otival za hliab i asansiora ne do6al i toi vlqzal direktno i se e ozoval na dunoto na 6ahtata ili tam kakto se kazva :cry: , govore6e se,4e bil mnogo obezobrazen i 2 dni po-kasno po4ina...Roditelite i idvaha da ni po4erpqt s ne6to i plakaha mnogo :cry: :cry: :cry:

BABY_SEXY_GIRL
11-09-2004, 21:25
:arrow: bqh az...

Jamalska
11-10-2004, 07:42
Ne razbiram kakwo stawa w taq skapana dyrjawa...Syjelqwam za slu4iloto se...
No...da si naprawim edna rawnosmetka ot poslednite nqkolko godini...Nqkoi pomni li kolko traurni dni imahme naposledyk?!Za woinicite w kerbala,za onezi deca koito se udawiha w rekata s awtobusa,za bylgarskite zalojnici....Nqkoi wlizal li e w data.bg...ako e znae i kakwo se e slu4ilo s o6te edin mlad 4owek...Za6to se slu4wa taka...kakwo tolkowa prawim gre6no...I kak taka e mi e mnoo qsno stanahme i nie ubiici...nie decata w Bylgaria...tezi momi4eta w Plowdiw koito bqha ubili syu4eni4kata si...sa samo na 15...towa mom4e w...Pernik li be6e..koeto po mnogo brutalen na4in be6e otnelo jiwota na swoi priqtel...Kakwo za Boga stawa we hora?!

GaNgStA-NaTiOn,radwam se 4e te wijdam otnowo wyw foruma no za6to trqbwa towa da stane zaradi takowa gadno ne6to :cry: :(

Djursi
11-10-2004, 18:01
Само един въпрос!
Трябва ли да стават такива неща за да се осъзнаем ???
Явно да ... защото след като дойде на моя гръб такова нещо станах друг човек ... и до днес се питам ... Трябваше ли ?

Frank
11-10-2004, 22:47
По официална статистика на КАТ от началото на годината до сега в катастрофи са загинали над 600 човека, а хиляди са били тежко ранини, някои от тях са останали инвалиди. Голяма част от жертвите са на възраст между 18 и 40 години. :cry: По - тъпа и брутална статистика няма. Как може на никой да не му пука подяволите :x Не мога да разбера защо всеки си затваря очите, приемаме го просто така, и си караме по старому. От къде тая злоба, от къде това желание да се правят на велики. Миналата седмица в дискотеката едни се клаха като животни. Тъпите му галфони пак се забавляваха. В тоя свят всичко се връща. Защо трябва да разбираме този факт по трудния начин. Когато дойде до нашата глава - вече ще е късно. Жалко, защото природата наказва всяка грешка и не се интересува от това кой какъв е - българин, турчин, циганин. :( :(
(Не си правя илюзии, че с това ще променя нещо, дано поне някой се замисли. Мозък му трябва на тоя народ, докъде с тази простотия)

united_colors
11-10-2004, 23:12
Sujaljavam za momi4eto, nikoi ne zaslujava da si otide tolkova mlad.
Naposledak oba4e samo tova 4uvam,kolko hora, mladi, o6te ni6to ne vidjali ot jivota si otdoha ei taka.
Az oba4e se nadjavam na edno- da ne ja zabravite, spomnjaite si za neja!
Neka da ne bude zabravena ei taka na 15 godini...
Neznam, neznam kakvo moje da kaje 4ovek v takuv moment :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

©@|)@|\/|@®73®1
11-11-2004, 07:33
Мойте съболезнования GaNgStA-NaTi0n ! Поздравявам те, Глазунов! Наистина е мн тежко,когато 4овек,с който си имал пряка връзка си отиде, наистина тогава се замисляме над някои неща, но това е неизбежно. Такава е природата ни,защото ако нещо не ни разтърси мн рядко ще седнем сами да мислим за тези неща. Още по-тежко, когато този 4овек е едва на 15, по дяволите!... още не е вкусил от малкото хубави неща тук... но я се замислете над написаното от Глазунов. Тук не е ли стра6но несправедлив и жесток свят? Аз имам една теория - ако има рай и ад, тук определено е ада... Никой не знае какво следва след физи4еската, материалната смърт. А понятия като ду6а и материя не трябва да са ви 4ужди,защото когато оби4аме истински кого оби4аме? Не е тялото или някой орган на 4овек, а неговата същтност, ду6ата му! И според мен то4но най-добрите хора си отиват прекалено рано(а в БГ има мн добри хора,които оба4е си отиват и остава... папла4),защото Бог ги отървава от това гадно изпитание наре4ено живот на Земята... но 4ак толкова рано... поредната несправедливост спрямо нас, но спрямо моми4ето може да е пове4е на добре,затова спомняйте си с добро за нея и не тъжете мн,защото тя не го иска. Мога да подкрепя думите си с още едно доказателство - GaNgStA-NaTi0n каза,4е моми4ето е заспало и пове4е не се е събудило... Е не е ли това на4ина, по който всеки иска да си отиде от този свят? Без да разбере6 нищо, без да има изли6на болка, страдания и без да си прикован за легло дълго време. Според мен тези неща трябва да ви говорят,4е въпреки тъгата у вси4ки,които са били до нея трябва да се надяваме тя да е на по-добро място и да се радваме за нея, 4е се е отървала лесно от си4ката мръсотия тук... И преди да пусна това мнение искам да ви кажа още нещо - не се срамувайте да вярвате в Бог, в материята и ду6ата! Казвам го,защото има мн млади хора,които вярват,а се срамуват да защитават вярата си,защото техните връстници ще им се присмеят, ще кажат "пълни глупости". Зарежете тези,които ще ви отвърнат така,те са глупаците в слу4ая - не си заслужава да се занимавате с тях! Поговорете с някой,който дори да не вярва в това ще ви изслу6а, ще каже неговите аргументи и ще влезете в спор за правотата на тезите ви, но културно,а не с обиди и подигравки. Това е,нау4ете се да отсявате хората по ду6ата им, по това което е под материята! МИР НА ПРАХА Й !

Josefinne
11-11-2004, 19:48
Когато чуя за нещо такова и винаги се сещам за едно - как пропиляваме живота си. Случвало ли ви се е да седите в стаята си примрели от скука и да обивате времето, да гледате в една точка и да не правите нищо...А колко ценнни минути от живота ви си отиват така. За тези минути някой хора биха дали всичко, което имат...А ние, които сме здрави и красиви ги пропиляваме ей така...Трябва да се радваме на живота във всеки един момент, да живеем и да знаем, че някой ден ще умрем . Защото много често забравяме и това. Мислим си, че ще живеем вечно и когато остареем и смъртта чука на вратата ни със страшна усмивка осъзнаваме колко много сме могли да направим и колко малко сме направили. Умиращите млади са донякъде късметлии, защото никога не изпитват онова чувство на безсилие пред света, онова чувство, което ти говори , че мястото ти не е вече на този свят, когато смъртта те зове, когато тялото се предава, когато вече никой не те обича и когато съвестта те гризе - как си пропилял живота си...Това е старостта... :roll:

eNigMaTic^
11-11-2004, 20:12
Охх.Нз какво да кажа.Като го прочетох бях много потресена.Нз кво става с тая държава.Толкова мн млади хора си отиха от този свят и в повечето случай това беше по брутален начин.Въпроса е ЗАЩО.Не е ли причината в нас.Защо търсим вината вечно в другия.Защото сме хора не, не сме хора тези които убиват по този начин са нещо по низше от животно дори защото се предполага че имат мозък в главата... Начина по, който е умряло момичето.И аз искам да умра така.До една степен за да не виждам всичките тези жестокости в този безмислен свят.Но не искам да нараня родителите и приятелите си. Иначе бих го направила, защото не остна смисъл да живееш вече...

lalqla
11-12-2004, 23:48
ами много съжалявам.потресена съм и от нелепата смърт на момчето Делян? - от дата.бг .
напоследък изключително много траурни дни имаме наистина.и за момичето, което беше убито от пиян полицай на улицата,във Враца две 18годишни деца бяха убити от син на полицай и той беше осъден 2 години условно,момчето,което беше в детска градина и убито от собствената си майка,децата в лим,войниците в кербала...и тези престрелки на разниу мафиоти ме плашат адски много...направо не знам.не ми се живее повече тук,защото започвам да си мисля,че утре ще излезна на улицата и някой ще ме пребие е така...