PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да се сближа с него ??



little_black_dress
11-09-2004, 12:12
Zdraveite vsichki!Skoro se registrirah,no veche znam,che horata,koito pishat v tozi forum gi interesuva kak mogat da pomognat na drugite!!Zatova dnes reshih i az da vi pomolia,da mi dadaete savet,tai kato mnogo imam nujda ot tova,niakoi da me razbere!
Predi izvestno vreme se vliubih v edin moi sauchenik,no dnes mi stana mnogo kofti zashtoto osaznah,che nie dori ne sme priateli!!Poznavame se ot mnogo godini, no ne sme stanali priateli?!I sega parvoto, za koeto iskam da vi pomolia e da mi kajete kak da se sblija s tova momche,zashtoto mnogo go obi4am!!!!I vtoro- iskam iskreno da vi blagodaria,che shte pishete po moiata tema,makar,che ne me poznavate lichno!!Blagodaria vi!!Za men vie ste istinski priateli!!!Obichkam vi )) :wink:

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Fuck_me
11-09-2004, 14:45
Много хубави думи каза сега, но да се върнем на темата. Значи,мила, няма да се притесняваш. Лесно ще се сприятелите като за начало, защото все пак сте от един клас. Например ако си има ядове с някой ти ще го защитиш. Ако той чати (разбира се и ако ти чатиш) можете вече много сериозно да се сприятелите.А по-късно може да се получи нещо. Айде късмет :)

{}Slanchiceto{}
11-09-2004, 18:17
Zdravey. :D
Az sam saglasna s fuck_me.Zagovori go nehsto v uchilishte.Namerete obshti temi za razgovor.Izlizaite zaedno mejduchasiqta na van.Vsqkakvi nehsta,koito pravqt sauchenicite.E razbira se ti se varti kolkoto moje poveche okolo nego.E ne chak tolkova,che toi da zabeleji,che go haresvash.Parvo trqbva da go spechelish kato priqtel.
Pojelavam ti uspeh.Vqrvai,che neshtata shte se poluchat :wink:

SnoW_GiRl_
11-09-2004, 19:08
zna4i za da se zblijite triabva da po4ne6 da my pomaga6 za doma6nite,yrocite ako ne e dobar y4enik!
ako e mom4e koeto si y4i i si znae go popitai ne6to da ti obesni primerno nqkoq zada4ka ili ne6to drygo i taka nqkolko pati (no ne mnogo 4e da my omrazne)!sled tova moje da go pomoli6 da y4ite zaedno za dadeno doma6no ili yrok za6toto otnovo ne ti e qsno:) no ako tozi variant ne e dobar prosto go popitai dali ne iska da izlezete na razhodka ...ako se saglasi zapo4ni da deistva6 kakto vi vidi vqtara....
YSPEH!

BaT_GirL
11-09-2004, 19:48
Да се сближете?Скъпа то толкова време не е станало малко е трудно чак сега ама започни от там да го питаш за задачи глупости даи му въпросник такива глупости!

BABY_SEXY_GIRL
11-09-2004, 20:47
Mi zagovarqi go za kakvoto ti padne, no ne 4ak do takava stepen, 4e da mu pisne ot teb! Nakarai nqkoq vzaimna priqtelka da go pita dali te haresva, namekvai mu razni ne6ta...de da znam...ako naistina si pada6 po nego sama 6te si re6i6 problem4eto - uspeh :D

11-09-2004, 21:00
ami ne burzai s ne6tata leko poleka si4ko se postiga no po vajno e da vqrva6 4e tova koeto iska6 da stane moje da stane i realno am vremeto e turpenie a turpenieto e UpseH :wink:

Josefinne
11-09-2004, 21:05
Е, започенете да ходите на кафе, да си говориш с него по-често...Като имате някой свободен час иди с неговата компания в едно кафе и така... :D Най-вайно е да си говорите...Като го видиш да виси сам на прозореца да гледа навън - иди при него... :roll:

eNigMaTic^
11-10-2004, 14:28
100% имате общи теми за разговор се пак сте от 1 клас. Може да го питаш за някой филм или песен. Може и да си приказвате за някой даскал или някой от класа.Помоли го да ти помага в ученето дори ако сте горе долу в един квартал може да се прибирате заедно :wink:
Действай :wink: щом не те познава добре няма да разбере ако направиш грешка :lol:
Ай упех :P

VeShti4kAta
11-10-2004, 19:28
Mila Little_black_dress, predi malko poveche ot godina i az bqh v tvoeto polojenie. Haresvah si edno momche ot klasa (to i sega si goharesam, ama s razlikata, che i dvamata mnogo se obichame), no ne bqh seriozno hlytnala. Ne pomnq kak tochno se spriqtelihme i dali vyobshte bqhme priqteli v istinskiq smisal na dumata, ili napravo minahme kym himiqta pomejdu si. Vyv vseki sluchai imashe edin znachitelen period na vzaimno opoznavane. V moq sluchai beshe lesno, zashtoto v klasa mi ima 22 momcheta i sym sviknala da obshtuvam s tqh. Ima i edna grupichka, koqto igrae basketball, ta az se spriqtelih poveche s tqh, zashtoto i az obichah da igraq, pyk i moeto momche igraeshe i tova beshe nachin da se doblija do nego. Posle naistina minahme na - "Q, toi/tq e sam(a)! Shte ida pri nego i shte si pogovorim za neshto (nqma znachenie kakvo)!" . Tova, koeto kaza Josefinne za prozoreca syshto naistina vyrshi rabota. I drugite syveti - za u4eneto syshto sym gi prilagala... Hodihme i na kino (i s drugi ot klasa, no vse pak).... i t.n... Pri nas imashe privlichane i zatova neshtata potrygnaha. Ako ot negova strana vse oshte nqma, edinstvenoto, koeto mojesh da napravish e da se postaraesh da obshtuvash povechko s nego i da mu dadesh vyzmojnost da te opoznae, za da moje posle i da te haresa i da iska da byde s teb! Kysmet :wink:

little_black_dress
11-13-2004, 08:56
Mersi na vsichki za otgovorite!!! ))) :wink:

Bubanata
04-08-2006, 13:05
Zapochni da si govorish s nego pravete nehsto zaedno i taka hste se zbilijite i t.n.

teenkopele
04-08-2006, 14:44
Еми, като за начало започни да си лафиш по-често с него. Звънкай му от време на време, праштай му sms-и, но е много важно да не прекаляваш, защото ако го направиш можеш да го отблъснеш.
Ако примерно видиш, че и той ти обръща внимание, покани го да излезете някъде и виж какво ще стане. :)
Успех. :wink:

avril_lavigne
04-08-2006, 14:49
Ей,хора?!Що не видите темата от кога е и тогава да пишете-Пуснато на: Вто Ное 09, 2004 2:12 pm

Krem4eto
04-08-2006, 15:13
Ей,хора?!Що не видите темата от кога е и тогава да пишете-Пуснато на: Вто Ное 09, 2004 2:12 pm

Права си :lol: :-D :smt005

04-08-2006, 15:47
ami purvata kra4ka e tvoq.zagovori go opitai s neustoimiq jenski 4ar.zavisi kakvo o4akva6 ot nego.ako iska6 po intimni otno6eniq s nego i liubov trqbva da se sbliji6 s nego.edna moq priqtelka mi kaza vednuj 4e za da obikne6 nakoi ti trqbva da go poznava6.ne iskam da te razubejdavam v tvoite si ubejdeniq no prosto si pomisli dali naistina poznava6 tova mom4e vuv vsi4ki 4erti ot haraktera mu :mrgreen: :D