PDA

View Full Version : Jertva v imeto na lubov!!!



11-09-2004, 14:44
Koia e nai goliamata jertva koiato ste pravili v imeto na lubovta?

wetti
11-09-2004, 18:22
ti kak misli6 sled kato nikoi ne pi6e po temata...

Dobrina
11-09-2004, 18:30
Хахах wetti е права... Аз май засега никакви жертви не съм правила в името на любовта... Само съм прощавала, и то много.Не знам какво бих направила заради любовта, но предполагам че живота ще ми покаже ;)

11-09-2004, 18:52
Tova oznachava li che nikoi ot nas ne e obichal i ne e pravil jertva za lubovta si?

-=Denito=-
11-09-2004, 18:57
Az ne sam pravila jertvi v imeto na lubovta ... drugi sa pravili zaradi men:]] :P

NeBeSeN_88
11-09-2004, 18:58
Tova oznachava li che nikoi ot nas ne e obichal i ne e pravil jertva za lubovta si?
Лъжеш се ! Просто темата отваря много дълбоки рани. Аз съм обичал но неискам да споделя.

11-09-2004, 19:06
Sajeliavam ako stazi tema vi karam da se vrashtate kam tajni spomeni...

Moiata nai goliama jertva beshe da jertvam sobstveniat si jivot za da badem zaedno!!!!I na men mi stava gadno kogato se setia za tova,no ako ne go biax napravila v imeto na lubovta sega niamashe da sam tolkova shtasliva!!! :wink:

fikserr
11-09-2004, 19:21
moqta nai golqma jertva e 4e mojeh da buda s nai dobrata si priqtelka nesto pove4e no ne go napravih zastoto ne iskam da q ZAGUBQ vsledstvie. I sega sum prinuden da q gledam s razni drugi mom4eta i tove mn me izmu4va no sum siguren 4e taka trqbva da bude.

BaT_GirL
11-09-2004, 19:43
Да се откажа защото има друга!Но не съжалявам :)

eNigMaTic^
11-09-2004, 19:49
Да го оставиш на мира и да се откажеш от него жертва ли е според вас :roll: Защото аз това съм направила...

11-09-2004, 20:14
Да го оставиш на мира и да се откажеш от него жертва ли е според вас :roll: Защото аз това съм направила...
Da,spored men tova e mnogo goliama jertva!!!Za tova se iska mnogo volia,za da go napravish!
Tova naistina e bilo ot lubov,zashtoto si predpochela da go ostavish na mira i toi da e shtasliv,a ti da stradash!
Pojelavam ti uspex!!! :wink:

{}Slanchiceto{}
11-09-2004, 20:26
Moqta nai-golqma jertva v lubovta e, 4e ostavih choveka,koito vechno shte obicham,zashtoto osaznah,che toi strada mnogo che ne moje da otvarne na chuvstvata mi,zashtoto prekaleno mnogo me uvajava kato "sestra".E az vse pak go zagubih ( no poradi drugi mnogo po seriozni prichini,koito izobshto ne zavisqt ot men ) Oshte go obicham,no jivota prodaljaba za men :(

Josefinne
11-09-2004, 21:10
Доста са, трудно ми е да ги степенувам...Пожертвах една година и половина, за да обичам човек, който явно не го заслужаваше. Пожертвах достойнството си много пъти в опити да се харесам на едно момче, Пожертвах веднъж и честността си, но поне от това излезна нещо хубаво ... :wink: :roll:

11-09-2004, 21:10
dal sum si celiq si jivot na moqta Jena i jertva za neq o6te ne sum pravil no ako trqbva da ymra zaradi neq moje i da go napravq tova e :PP

Az biii
11-10-2004, 07:07
jertva ??
A jertva li e da obi4a6 kogato ne te obi4at ?????!!!

eNigMaTic^
11-10-2004, 14:31
Да го оставиш на мира и да се откажеш от него жертва ли е според вас :roll: Защото аз това съм направила...
Da,spored men tova e mnogo goliama jertva!!!Za tova se iska mnogo volia,za da go napravish!
Tova naistina e bilo ot lubov,zashtoto si predpochela da go ostavish na mira i toi da e shtasliv,a ti da stradash!
Pojelavam ti uspex!!! :wink:
10х.Може пък и да упея.Някой ден...Кой знае :wink:

Грахче
11-10-2004, 15:32
аз пък си мисля,че думата жертва е прекалено сериозно нещо, което няма място все още в живота ни. Включвам и себе си в това лице естествено. Та какво означава все пак жертва? Нещо, което ти е прекалено скъпо,едно от най-ценните неща за теб, което да загубиш /понякога дори невъзвратно/ в името на нещо, да се откажеш от него и то доброволно. Не защото не го искаш,а защото макар и важно за теб то ти се явява пречка, /или някой ти внушава,че е пречка/ в.../в случая/ любовта.

Жертва ли е да се откажем от някой любим човек за негово добро?
- Не, от кога имаме правото да решаваме кое е доброто за другите и кое не?

Жертва ли е да обичаш,когато не те обичат ?
- Не, защото нали знаеш,че целта трябва да оправдава средствата. Това,че ти страдаш по някого, прави ли някого щастлив?

Пожертвала си година и половина да обичаш някого?
- Пожертвала или загубила? Не звучи и не приляга ли второто по-добре?

Честност, достойство?
- :? Това пък хич не можах да си го обясня, как можеш да жертваш честността и достойнството си :?

emma marinova
11-10-2004, 16:28
:D predi 3 godini se naloji da napusna moq grad za da bada s mom4eto koeto obi4ah naloji se da prekasna vraska s mnogo priqteli i da zapo4na nov jivot i ne sajalqvam kogato obi4a6 istinski ni6to drugo nqma zna4enie:)daje 6te si imame beb4e dogodina :D

Djursi
11-10-2004, 19:11
ЗАРЯЗАХ ПРИЯТЕЛИТЕ СИ! ЗАБРАВИХ СЕБЕ СИ! ДАВАХ ВСИЧКО И НИЩО НЕ ПОЛУЧИХ!

sladkish4e
11-10-2004, 19:15
Хахах wetti е права... Аз май засега никакви жертви не съм правила в името на любовта... Само съм прощавала, и то много.Не знам какво бих направила заради любовта, но предполагам че живота ще ми покаже ;)

и аз съм така :!:

protector
11-11-2004, 08:33
pro6taval sum mnogo gre6ki
promenql sum se kato harakter
promenql sum drehite koito nosq
obrusnax si zadnika :) e ne nego de :)
be6e me strax 4e neinite 6te me grumnat tui kato si bqxa mafiot4eta no az mnogo si q obi4kax
i sum gotov da napravq kakvoto i da e v imeto na istinskata liubov no za suzalenie v pove4eto slu4ai ne sum polu4il ni6to takowa ot drugata strana

BaT_GirL
11-11-2004, 08:41
Да го оставиш на мира и да се откажеш от него жертва ли е според вас :roll: Защото аз това съм направила...
Da,spored men tova e mnogo goliama jertva!!!Za tova se iska mnogo volia,za da go napravish!
Tova naistina e bilo ot lubov,zashtoto si predpochela da go ostavish na mira i toi da e shtasliv,a ti da stradash!
Pojelavam ti uspex!!! :wink:
Само жертва ли?От това боли още повече но след време осъзнаваш че е идиот и всичко свършва!Аз го оставих но не съжалявам!И никога няма пак с него!В него да се влюбя!

Bubanata
04-08-2006, 12:48
Az sum pravila no sa malki i neznachitelni [-X no za men sa pravili golemi i znachiteelni \:D/