PDA

View Full Version : Obi4am go ve4e 1 godina



Dobsan
11-09-2004, 17:08
Haresah edno mom4e predi 1 godina no nqma smisal..:( Spodelqme si po4ti vsi4ko moga da kaja 4e sme mnogo dobri priateli,no nqma da izleze ni6to takmo ne6tata tragnat na dobre i izvednaj se poqvi nqkakvo momi4e i mi go oteme za 4as ot sekundata.Oba4e az nali sam oporita..:))) i ne se otkazvam lesno mislq da prodalja da se borq za lubovta mu..vie kakvo 6te kajete ima li smisal ili ne????Iskam da vi blagodarq za tozi sait pomaga na mn hora BLAGODARQ VI!!!

{}Slanchiceto{}
11-09-2004, 18:08
Zdravey,Dobsan :)
Imah tvoq problem okolo 2 godini.Bqh vlubena v nai-dobriq si priqtel.Togava ostanovih,che nqma priqtelstvo mejdu momche i momiche,vinagi ediniq se vlubva v drugiq :roll: No kakvo da se pravi,takav e jivota.
Moq savet kam teb e da precenish koe e po-skapo za teb - priqtelstvoto s tova momche ili eventualna vrazka.Ako e parvoto,to se opitai da si go izbiesh ot glavata.Zashtoto ima shans da zagubish edin dosta dobar priqtl.No ako izberesh vtoroto se bori za nego.
Dano sam uspqla do nqkakva stepen da ti pomogna.POjelavam ti uspeh :)

Dobrina
11-09-2004, 18:16
Хммм какво значи да се бориш за любовта си? Той знае ли за чувствата ти? Ако знае, но те има само за приятелка - не мисля че може да направиш нещо...

wetti
11-09-2004, 18:16
Odobrqvam tova 4e si re6ena da se bori6 do krai no mila ti razkri li mu ve4e 4ustvata si?Ako ne deistvai :) a i teq tapanarki det se mislqt za veliki i 4e mogat da ti go otkradnat-ne im obra6tai vnimanie be TI MOJE6 DA SI GO SPE4LI6 I SAMO TI SI ZNAE6 KAK!!!

BaT_GirL
11-09-2004, 19:04
За любовта винаги се намира смисъл.Но ти скъпа казала ли си му открито харесвам те.Май не ето защо ти го взимат те имат кураж а точно ти дето не си се отказала нямаш.Извинявай за думите но мамаму стара защо чакаш?Та така ще го загубиш напълно!Давай сега и успех! :wink:

BABY_SEXY_GIRL
11-09-2004, 20:45
Pogovori s nego, razkrii du6ata si, razberi ot nego dali ima smisal da se bori6, za da ne propilqva6 vremeto si naprazno! Kaji mu kakvo 4uvstva6 kum nego i o4akvai negoviq hod :wink: Uspeh :)

Josefinne
11-09-2004, 21:07
А щом още го обичаш и не си се отчаяла отговорът е ясен - обичай докрай :D

mariXuana
11-10-2004, 09:41
Mi moq problem e podoen.Xaresvam nai-dobriq si priqtel.A o6te pove4e zapo4nax da go xaresvam kogato toi me narani.Vsa6tnost ve4e ne sme nai-dobri piqteli.Ne iskam da ti kazvam da go ostavi6 i da badete samo priqteli, kakto trqabva da napravq az.Za da te podkrepq 6te ti kaja da se bori6 za nego.Moje pak i da se polu4i.USPEX

little_black_dress
11-13-2004, 08:50
Ami kaji mu kakvo izpitvash kam nego (ako si sigurna,che tova e lubov) i ako te othvarli...ne mislia ,che ima za kakvo da se borish!! :( No ako i toi te obicha...BE HAPPY!! )) :)

baby947
11-13-2004, 09:45
Az haresvah edin maloumnik(mamino detence, alkoholik i tnt) 3 godini i ne mojeh da si pomogna, i nikoi ne mojeshe da mi pomogne. Na edin etap ot jivota mi osaznah, che tova e bezsmisleno i vav vremeto, v koeto otchaqno si mislia za nego moga da napravia neshto dobro za sebe si. I taka i stana.
Sega si imam seriozen priatel i vsichko e poveche e ot OK. Namerih ne samo gadje, a i nai-dobria si priatel v tozi chovek.
8) It's a matter of time. 8)

4arovnica
02-09-2006, 23:50
ne se otkazvai ako nai-nakraq ne progledne i ne vidi 4e naistina go obi4a6 mu go kaji li4no predi da e stanalo mn kasno...kasmet

teenkopele
02-10-2006, 15:11
Хммм какво значи да се бориш за любовта си? Той знае ли за чувствата ти? Ако знае, но те има само за приятелка - не мисля че може да направиш нещо...

Аз съм на същото мнение. :)

dEnIsTy
02-10-2006, 17:53
Dobsan
i az v momenta sym v sy6toto polojenie...vsi4ki mi kazvat"off toi 6te razbere kakvo gubi..no ve4e 6te e kysno,nqma da mu prosti6 ve4e nali?"no te ne polu4avat o4akvaniq otgovor...neznam za teb no pri men toi znae kakvo 4uvstvam..koeto me kara da si mislq,4e toi si igrae s men..no sym tolkova naivna 4e kolkoto i da me boli prodyljavam da pro6tavam i pro6tavam....do sega bqh na mnenie,4e taka trqbva...no ne nqma smisyl...6tom za edna godina ne e osyznal kakvo ima nasre6ta si..prosto nqma da go osyznae i sega.ne si zaslujava :cry:

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 18:05
ti sama si kaza 4e nqma smisul... nqma kvo da dobavq :cry:

RoSsY88
02-10-2006, 18:06
Бори се до край за любовта си...вече 6 месцеа се боря за нещо невъзможно,защото го обичам истински...той знае за чуствата ми ама не ме иска.Дали се предадох...външно-да,но вътрешно не...И се някога ще ти се случи нещо добро...или ще срещнеш някоя нова любов или ще получиш тва,за което се бориш...Продължавай 8-[

sexy_macka
02-11-2006, 13:20
spored men ^^kotenceto^^ a mn prava...Bori se za liubovta si,nqma nishto po-hubavo ot tova da obichash i da budesh obichan :wink:

Mo6no
02-11-2006, 14:31
ехо невиждате ли откага е темата...момичето сигурно вече е забравило за пробелема...

02-11-2006, 17:47
Dobsan
i az v momenta sym v sy6toto polojenie...vsi4ki mi kazvat"off toi 6te razbere kakvo gubi..no ve4e 6te e kysno,nqma da mu prosti6 ve4e nali?"no te ne polu4avat o4akvaniq otgovor...neznam za teb no pri men toi znae kakvo 4uvstvam..koeto me kara da si mislq,4e toi si igrae s men..no sym tolkova naivna 4e kolkoto i da me boli prodyljavam da pro6tavam i pro6tavam....do sega bqh na mnenie,4e taka trqbva...no ne nqma smisyl...6tom za edna godina ne e osyznal kakvo ima nasre6ta si..prosto nqma da go osyznae i sega.ne si zaslujava :cry:


Of napylno poznato chuvstvo ..i pri men e taka,dokato sa skarani s negovata (uj bivsha) e s men ,kakto edna pr mi kaza"zapylva si vremeto " kogato kaje ,az vednaga na sreshta ,vsi4ko zarqzvam ,zaradi nego ..a sdobri li se s neq ,nikav go nqma.. ma obicham go :cry: i mnogo kofti ..