PDA

View Full Version : tajna istoriq



TSecret
11-09-2004, 17:21
zdraveite all,pak pribqgvam do va6ata pomo6t 6toto ste edinstvenito koito v momenta mogat da mi pomognat.molq za savet toto mi e stra6no trudno...predi malko mom4eto koeto misleh 4e sam spe4eliala mi kaza 4e ne moje da ima vrazka s nikoe momi4e,mn me obi4ano go e strah..iska da sme mn dobri priqteli,no min ve4er se celuvahme super mnogo....ami pobarkvam se ve4e,mnogo go iskam a toi ne iska i da si pomislia za gadje.....kakvo da pravq?mnogo mi e trudno?help molq vi...
blagodarq predvaritelno! :cry: :cry: :cry:

NeBeSeN_88
11-09-2004, 17:55
Ааа кво му има на тоз да не е чалнат ?
Ама да ти кажа не е зле да сте приятели, щото добрия приятел е нещо много скъпо и са много малко тези. Не изпускай тази възможност ако не станат работите да си останете приятели (АМА НЕ ТАЙ ДЕТ СИЧКИ ВИКАТ КАТ СКЪСАТ АРЕ СИ ОСТАНЕМ ПРИЯТЕЛИ - ПЪК ТО КО? КАТ СА ВИДЯТ НА УЛИЦАТА И ЕДНО ЗДРАСТИ НЕ СИ КАЗВАТ. ОСТАНЕТЕ СИ НАИСТИНА ПРИЯТЕЛИ)

BaT_GirL
11-09-2004, 18:00
Виж скъпа, има трудни периоди в живота на човек Ти не можеш да го накараш да тръгнете.Страх го е защото много си е патил затова само се целува с момичета но нищо повече Просто приеми истината в очите Няма да сте заедно докато той неразбере че си различна!Тъжно е но... :cry:

{}Slanchiceto{}
11-09-2004, 18:02
Napalno sam saglasna s Nebesniq.MNogo e prav choveka.No az sashto taka mislq,che ako iskash da ima nehsto mejdu vas trqbva da mu dadesh malko vremence.Nali se seshtash?Da si badete priqtelcheta i to dobri.Da si izlizate,ne e kazano che po priqtelski ne moje da si se celuvate :roll: POkazvai mu sashtevremenno chuvstvata si.Az mislq,che toi naistina ima silni chivstva kam teb,no ima nqkakva dalboko skrita v nego prichina,koqto ne mu pozvolqva da hodi s nqkoe momiche.Trqbva da go nakarash da preodolee tova i mnogo da go obichash :)
Pojelavam ti uspeh i da no si badete zaedno.Mnogo mnogo shtastlivi i vlubeni :P

wetti
11-09-2004, 18:07
taka...kato za na4alo bih te pomolila da pi6e6 po razbiraemo (predvaritelno se izvinqvam ako i az imam gre6ki) no da otidem kym problema:zna4i ako nqma 6ansove da se bori6 za ne6to pove4e ot priqteli to ostavi ne6tata taka za da ne go zagubi6 izcqlo.Moga da ti kaja sa6to 4e priqtelstvoto mejdu mom4eta i momi4eta po4ti vinagi se prevra6ta v lubov.Dai mu o6te vreme da te opznae...Ne se znae kolko mnogo moje6 da se iznenada6 posle.Bydi tarpeliva i vqrvai 4e 6te se polu4at ne6tata i si4ko 6te e ne 6 :)

playful_girlll
11-09-2004, 18:09
oo milata,prekrasno razbiram kak se 4uvstva6,tva naisti na e mnogo gadno,postupil e meko kazano-ujasno...nai-dobre si pogovorete s vuprosnoto mom4e,kaji mu,4e durji6 na nego ,4e go obi4a6 i po tozi na4in te naranqva.toi nqma nikakvo pravo po tozi na4in da si igrae s 4uvstvata ti,kak 1vo 6te se celuvate i sled tva vse edno ni6to?!!:(( a puk ,ako e svesten -6te te razbere! nadqvam se ne6tata da se opravqt:)

TSecret
11-09-2004, 18:56
sorry za nerazbiraemiq takst no naistina mi e trudno dori da pi6a....za ujasnata mu postapka toi sam mi kaza 4e e postapil ujasno s men i sega mu e mnogo gadno...emi kvo da se prai-naistina ne mi se jivee 6toto niama za kvo no 6te se opitam da go prejiveq i 6te vidim dali 6te stane ne6to po taka......mersi za vsi4ko na vsi4ki-6te 4akam o6te mneniq i saveti!blagodarq vi

NeBeSeN_88
11-09-2004, 19:00
ne mi se jivee 6toto niama za kvo no 6te se opitam da go prejiveq

Познато

AvLee
11-09-2004, 19:49
Просто не иска да има връзка и както каза го е страх..сигурно от разочарование!
А защо не продължите както до сега?
Дръжте се като гаджета,но дефакто не се наричате така!

eNigMaTic^
11-09-2004, 20:00
Ооо :evil: :!: Момчето си е право.Какво искаш да тръгнете, после да се скъсате и повече да нямате нищо общо ли :?: За момчетата приятелството е много по-ценно.Това че иска да не тръгвате доклазва колко са му силни чувствата и колко много те цени.Не разбра ли :?:
Щом си е признал, че те наранява значи това м/у вас не е детска работа :!:

Josefinne
11-09-2004, 21:26
Е, кажи му очевидното - между вас е припламнала любовта и няма място за чисто приятелство. Има два изхода от това - или ставате гаджета, щом и той те харесва или скъсвате отношенията, защото при такива обстоятелства и приятели малко трудно ще ви е да бъдете. А той...каква причина може да има, че да не иска д аима връзка с теб?! :?:

TSecret
11-09-2004, 22:32
pri4ina-10 meseca mi biaha nujni da go otarva ot biv6ata-razo4arovanie ot momi4eta......................
no az go varnah kam jivota-pone toi taka mi kaaza.!

little_black_dress
11-13-2004, 08:40
Zdravei!Mnogo gadno e postapil s teb!Spored men ne go e strah ot tova da ste si blizki,a ot etiketa ,,gadjeta,, !!!A na teb ne ti e nujno da se narichate gadjeta,a da se obichate i razbirate,nali?Taka che moiat savet e da prodaljavate, kakto dosega!! ))
I kakvi sa tezi prikazki ,,Ne mi se jivee,,?!Ia se stegni i gore glavata!! ))) Don,t worry,be happy!! )) :wink:

Steff
11-13-2004, 09:11
извинявай, че ти го казвам, но той е напълно прав :) щом 10 месеца си го "отървавала" от бившата, значи е много вероятно той все още да се чувства уязвим и да не иска да бъде отхвърлен, или да стане така, че да отхвърли теб... просто не е готов за връзка :) но това, което е направил показва, че наистина много държи на теб. Трябва му време за да убеди себе си, че може да поддържа пълноценна връзка и да бъде щастлив. Ако си готова да го чакаш, бъди негова приятелка, нека знае какво чувстваш, и рано или късно ще преодолее страха си. Искрено ти пожелавам това да стане скоро :)

09-08-2007, 20:15
mi dai mu vreme :(

koalka
09-08-2007, 20:23
Стара тема.