PDA

View Full Version : Iskam da pomogna na moq priatelka



Dobi
11-09-2004, 18:23
Zdraveite na vsi4ki koito razglejdate tozi sait..:)Az sam momi4e ot provinciqta koeto mn obi4a svoqta priatelka zna4i neinata istoriq e slednata:Predi okolo 4 meseca se vlubi v edno mom4e ot neiniq klas,i ima6e vzaimni 4uvstva,no po edno vreme tq po4uvstva tova mom4e mn dale4 ot sebesi kakvo imam predvit.Toi q izbqgva6e po4ti nesi govoriha i takiva ne6ta.:(i se razdelih.No v posledstvie moqta priatelka pak haresa sa6toto mom4e i sega nemoje da spre da misli za nego,no problema e 4e toi ve4e ne q obi4a molqvi posavetvaite me kakavo da naprava za da pomogna na moqta priatelka da ne strada ili ako moga da si pogovorq s mom4eto viekakvo mislite?

Dobrina
11-09-2004, 18:28
Здравей! Много е хубаво, че искаш да помогнеш на приятелката си, но за съжаление не знам с какво би могла да й помогнеш... едно момче като не обича някое момиче, то няма да се влюбва в нея насила...
Вероятно можеш да й помогнеш като си и приятелка, да си винаги до нея, да я подкрепяш, да се забавлявате заедно. Изкарвай я навън по-често, а най-добре ще е да я запознаеш с някое готино момче в което тя да се влюби! Нали знаеш, клин се избива с клин...
Във всеки случай я накарай да разбере че има добра приятелка! ;)

NeBeSeN_88
11-09-2004, 18:53
Ще и помогнеш като не се бъркаш в личния и живот , щот може да стане голям фал

Fuck_me
11-09-2004, 19:32
Ами виж ся мисля, че самото ти присъствие до нея може да й помогне до известна степен. Изведи я някаъде- на кафета, по магазините. Запознай я с други момчета и изобщо правете това което тя обича, за да се разведри.Късмет! :)

BaT_GirL
11-09-2004, 19:36
NeBeSeN_88 виж скъпи надали някога ще почувстваш това истинското приятелство!Нима никога някой твой приятел не те запознавал с момичето в което си влюбен?Май не затова неможеш да говориш така "не се меси в йивота й"А що со отнася до приятелката ти Dobi
то просто остани приятелка с нея.Между тях в взаимоотношенията им неможеш да помогнеш за жалост :cry: но те разбирам тъжно ти е че тя страда и аз съм го изпитвала.Но чуй ме втълпи и в главата някое друго момче за да забрави това може да не е много добре но поне няма да й е гадно че са от един клас и нестава нищо!

NeBeSeN_88
11-09-2004, 19:55
Между приятелство и любов разликата е огромна. Ти какво й каза на момичето - същото. Това че някой те е запознал с момиче не го прави твой приятел. А има някои работи които човек сам трябва да си оправя без намесата на други хора - било то приятели или познати. Просто понякога човек трябва да следва сърцето си и да не се ръководи по мнения и клюки на другите. Не казвам, че трябва да я зарежеш и повече да не сте приятелки, а просто да внимаваш каде се бъркаш.

ПП: Относно приятелството BaT_Girl мога да се похваля с 3ма ПРИЯТЕЛЯ. А както казват един исктински приятел е по-скъп и от 1000 "приятеля"

07-18-2006, 16:14
яко

Nadelina
07-18-2006, 16:33
Moite priatelki sys sila me otkazaha ot momcheto koeto obichah.. Otrqzaha mi vsqkakvi vryzki s nego.. i mi zatforiha pytishtata kym nego.. Togava stradah ujasno.. No posle osaznah che sa bili pravi.. i sam im strashno blagodarna.. Dokato az bqh s nego ne bqh sebe si.. bqh stignala do moment v koito mu "lijeh podmetkite a toi me ritashe kato kuche".. placheh.. stradah.. No sega sym mnooogo shtastliva zashtoto toi veche ne e v jivota mi..

Рокендрол шматка
07-18-2006, 17:35
Гаджосай се с това момче, а след това му направи гадно - изстискай му всички пари, умилквай му се, лигави се, изкарвай го извън нерви, а после "случайно" се издай, че ходиш с друг! НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО УВЕДОМИ ПРИЯТЕЛКАТА СИ ЗА ГАДНИЯ ПЛАН! Иначе ще си помисли, че я предаваш.

vlubena v dvama
07-18-2006, 17:48
ami ne vijdam drug na4in da i pomogne6 osven tozi da q nakara6 da go zabravi i da se vlubi v drug,no pak ne e garanciq 4e toi 6te i otvyrne i 6te q xaresa...vsi4ko zavisi ot samoto mom4e i kakvoto i da napravi6 ti ne moje6 da nakara6 nikoi na sila da obi4a ili xaresva daden 4ovek.tova e prosto nevazmojno...pomisli malko-vse edno teb da te xaresa nqkoe mom4e i negov priqtel da te kara nasila da go xaresva6 i nasila da se vlubi6 v nego...misli6 li 4e tova e vazmojno????za6toto az mislq 4e ne e!

luda`flirtajika
07-18-2006, 20:31
Moite priatelki sys sila me otkazaha ot momcheto koeto obichah.. Otrqzaha mi vsqkakvi vryzki s nego.. i mi zatforiha pytishtata kym nego.. Togava stradah ujasno.. No posle osaznah che sa bili pravi.. i sam im strashno blagodarna.. Dokato az bqh s nego ne bqh sebe si.. bqh stignala do moment v koito mu "lijeh podmetkite a toi me ritashe kato kuche".. placheh.. stradah.. No sega sym mnooogo shtastliva zashtoto toi veche ne e v jivota mi..

ako e taka i sa pomognali ;) napravi go i ti :P

koalka
07-18-2006, 21:06
Ами какво можеш да направиш-нищо,както и тя.Той не я обича.....това е ясно и нищо не може да се направи.Оставете нещата така.

lost_girl
07-18-2006, 21:45
Гаджосай се с това момче, а след това му направи гадно - изстискай му всички пари, умилквай му се, лигави се, изкарвай го извън нерви, а после "случайно" се издай, че ходиш с друг! НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО УВЕДОМИ ПРИЯТЕЛКАТА СИ ЗА ГАДНИЯ ПЛАН! Иначе ще си помисли, че я предаваш.

да това ще свърши работа и когато това момче е с разбито от теб сърце тя ще бъде насреща и дано стане нещо между тях отново

FaTaLn0t0_LaDy
07-18-2006, 23:06
Ще и помогнеш като не се бъркаш в личния и живот , щот може да стане голям фал


i az tfa 6ti kaja.....hubavo e 4e iska6 da i pomogne6..no i taka na mene edna moq fr iska6e da pomogne i zamalko da razru6i vsi4ko izgradeno ot men do momenta..taka 4e po dobre stoi otstrani i gledai ve4e ako tfoqta pr te pomoli za suvet ili ne6t0 dr i okaji sudeistfieto si.........6t0t posle da ne stane ne6t0 po lo60 za koeto da si ](*,) (bluskate glavite f stenata)....